|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
10.1.2009 23:40:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
10.1.2009 23:49:18   
rovar_ka
tinky binky (levinja), kje ti hodiš?user posted image

vsak večer napišeš da pučeš nekaj, brezvezeuser posted image


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   [Brisano sporočilo]
10.1.2009 23:53:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4628
   [Brisano sporočilo]
10.1.2009 23:54:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rovar_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4629
   [Brisano sporočilo]
10.1.2009 23:56:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
11.1.2009 0:04:37   
Majuska
nočko punce user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
11.1.2009 0:25:47   
Majuska
še vprašanje za FB ... katera je Tina G. in katera Tina B.? user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   [Brisano sporočilo]
11.1.2009 0:32:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
11.1.2009 0:42:57   
tims
Zgleda, da jaz pa ne morem iz svoje kože in tako kot je enkrat Populis omenila, jaz pišem zadnja poste, ona pa prve.user posted image

Rojstni dan uspel. Smo prišli domov šele ob devetih, sicer smo bili samo dva bloka naprej, tko da smo bli v dveh minutah doma. Mi je moj pomagu zrihtat tamaledva, pol je šel pa nazaj. Ker tko je vedno:najprej za otroke, potem mame pošibamo otroke spat, očiji se pa zapijejouser posted image user posted image . Pa nej. Jutr bo pa spet jamru, kok ga glava boli. Sem te pa poslušala Populis in ko sem tamalo nahranla, seveda spet ni zaspala. In ker jo nisem hotla nosit, sem se z njo usedla pred tv, preklopla na Baby tv in po desetih minutah sem čutila, kako ji kar glavco dol vleče. Sem jo samo prenesla v posteljicouser posted image user posted image .

Ena je spraševala, kje je Baby tv: pri T2 je odgovoruser posted image .

Nick- mislim da mojga pa tud ni treba posebej razlagat, a ne?

Gilo, dobrodošla med nami user posted image user posted image user posted image .

Neboglasnica, sej sem zdej tud čvekauser posted image . Sem pa opazila, kdaj neham pisat. Čim vas kakšen dan ne preberem, se mi tok nabere, da si potem mislim, mah bom jutri in to se prenese še na kakšen naslednji dan in že je tukaj en teden okoli in ko začnem brat, je toooook tega, da se mi kar meša. In ko pridem do polovice prebranega je na novo spet toliko natipkanega, da me še glava začne bolet in potem kar pustim. Takrat bi se verjetno mogla kar priklopit na novo debato, ne pa brat, kaj se je dogajal en mesec nazaj. No, je pa tud res, da sem bila dvakrat zeeeeelooooo upravičena, da nisem čvekala. Prvič je bila moja operacija, okrevanje po njej, potem še dopust, za zdejšnje zatišje je pa kriva selitev. Drugač pa zdele jest tud čekeram debato v nosečnosti. Men je res hudo, da se je ta obdbje končal user posted image user posted image user posted image .

Zobki - naš Tim nima nobene luknjice, štirice in petice ima vse premazane in sem prav ponosna na njegove zobke, čeprav so me vsi klicali Hitler, ker nisem pustila, da bi se nažiral s sladkarijami. Naš je prvič jedel bonbon mislim da okoli drugega leta, če ne še kasneje. Kakšen keks, košček čokoladke, kaj več pa že ne, pa še to mogoče enkrat na tri dni. In zdaj se je tako navadil in kar poje od sladkarij, je Kinder pingvin in une male čokoladke Kinder. Tudi pri čiščenju sem vztrajala. V teh letih odkar ima zobke, ne vem če se je zgodilo petkrat, da si jih ni umil. In pri Nini bom tudi tako stroga. Mogoče sem zaradi tega taka, ker imam sama ful slabe zobe in po eni strani krivim starše, ker niso bili dovolj vztrajni, da bi redno hodila na preglede ipd. Večkrat sem mojmu rekla, (ko je rekel, da sem prestroga) da tud če me bosta kot otroka zarad tega "sovražla", mi bosta pa kasneje še hvaležna.

zdej grem pa še mal v nosečnost pogledat za kakšno minuto pol pa v pojstlo.

Lahko noč vsem

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
11.1.2009 8:20:03   
Majuska
'jutro,

a sem prva al kaj? Kaj čem, me je Aleksander 6:45 vrgel pokonci ... preden šibnem do trgovine, vam postrežem nedeljsko kavico user posted image

user posted image




_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
11.1.2009 8:23:58   
dzanika
IZVIRNO SPOROČILO: netki

vidim da ste nekatere kar mal volje za hujšat zgubile....ne noooo, jo bom še jst
danes sem mela mal krize ker sem bla pri mami in je na mizo metala piškote...teh sicer nisem jedla, sem pa jedla krompir.....pa zdele me tko mika....sam ne bom....sej se da preživet



ne ne jaz nisem zgubila volje... Sam res se mi pa ne da bit na tej ločevalni ker morm skus tuhtat kaj lahko dans jem... pa še bolana sem ratala user posted image   tko da mam mičken krize. Ampak definitivno grem naprej v boj z vami!

inigo bazeni v Laškem so še zaprti... Mi smo se ta teden hotli it kopat pa je blo zaprto... Upam da tole še vidiš da ne boste zastonj hodili. Al pa če ji katera sporoči k ma njeno telefonsko...


tims se strinjam s tabo glede zobkov. Je pa mal tut res da odvisno kako močne zobe imaš nasploh. Moja mami npr. ma tko super zobe da ma še vse svoje in h zobozdravniku ji ni treba niti hodit...  Pa v tistih časih niso ravno skrbeli za zobe in jih umivali... user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
11.1.2009 8:27:28   
Tinky
Buon giorno,

danes smo dobro spali, zgleda da je prehlad šel mimo, sicer mali še malo kašlja, ma ni panike.
Danes gremo k mojim na kosilo, HB tako mi ni potrebno kuhat.

Sem pogledala link, ki ga je neboglasnica pripopala, junijke 2008, pa vidim, da je bla takrat še moja Gaja v giru, ko smo bli prepričani, da bo Teo punčka :)
Ajej, kolko časa je že minilo user posted image

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
11.1.2009 8:28:12   
Tinky

IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

še vprašanje za FB ... katera je Tina G. in katera Tina B.? user posted image


Tina B, to sem pa jaz user posted image

Gilo, dobrodošla.
Meni je tudi J.Lo zakon!!!



_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
11.1.2009 8:29:03   
dzanika
no pa da povem kako smo kaj mi...

Zvečer je imel vročine 39,3 in je bil ful bogi. Sem ga skopala pa mu dala svečko, jest niti ni hotu veliko ampak sem ga dala kar spat. Pa se je skos premetaval pa jokcal v spanju. No in potem mu je vročina padla pa se je zbudu. In pridem do njegove postelje in se mi reži ko pečen maček. In smo bli veselo pokonci do 23h. Je bil ful dobre volje, jaz pa tudi ker ga že dva dni gledam čist bogega... Pol je pa ratal zaspan. Sem mu dala jest pa spat... Zdej je pa jedel ob 7h. Zdej pa šekar spi... Se sicer neki premetava in je spet videt da ma vročino. user posted image   Ampak ga bom pustila da se zbudi, potem pa mu jo bom zmerla... Popoldne ko pa moj pride iz službe bom pa P klicala...

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
11.1.2009 8:31:58   
sasi13
dzanika sem sporočila inigo.

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
11.1.2009 8:37:37   
dzanika
IZVIRNO SPOROČILO: sasi13

dzanika sem sporočila inigo.


super. Da ne bodo zastonj hodili... Ker smo že mi šli zastonj ta teden pa mamo blizu.. Ona ma pa mal dlje pa da bi se zastonj peljali brezveze... Evo sem še na internetu našla dokaz:

Obveščamo Vas, da bo Termalni Center Wellness Park Laško (bazeni in savne) v času od 6. do 17. januarja 2009 zaprt zaradi rednih letnih vzdrževalnih del.

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   [Brisano sporočilo]
11.1.2009 8:39:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
11.1.2009 8:41:10   
dzanika
IZVIRNO SPOROČILO: flower

IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

še vprašanje za FB ... katera je Tina G. in katera Tina B.? user posted image


tina b je tinky, za drugi nimam pojma..user posted image Jaz na FB za 75% julijk tam gor ne vem katere so po nicku.. ah saj bo počasi..



punce js sm zdej vse razčistila katera je katera na fb. user posted image   Sam še za dve ne vem. Sem si pa na en listek vse napisala da vem. user posted image user posted image   Tko da če ktera rabi naj mi pove pa ji napišem. user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
11.1.2009 8:50:03   
sasi13
a na netlogu vas je tudi kaj?
blacky, lumpo in netki imam vpisane


_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
11.1.2009 8:51:34   
dzanika
IZVIRNO SPOROČILO: sasi13

a na netlogu vas je tudi kaj?
blacky, lumpo in netki imam vpisane



jaz sem sam sem bolj malo. Ni tko zanimiv kot fb... Pa še ni kej dost folka gor. Na fb-ku sem pa ful enih bivših sošolcov in sošolk našla...

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
11.1.2009 8:53:39   
dzanika
jaz pa sam ne vem katere so na fb-ku Katarina L. in Meta S.  user posted image   

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
11.1.2009 8:55:51   
dzanika
IZVIRNO SPOROČILO: sasi13

a na netlogu vas je tudi kaj?
blacky, lumpo in netki imam vpisane



zdej sm šla gledat... Sej js mam tut tebe na netlogu. user posted image    Ma se vidi da sm ful malo gor.

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
11.1.2009 9:00:35   
sasi13
sm glih hotla napisat da mam tebe tud gor, sej sm jz tudi bolj malo gor časa zmanjka

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
11.1.2009 9:04:05   
dzanika
IZVIRNO SPOROČILO: sasi13

sm glih hotla napisat da mam tebe tud gor, sej sm jz tudi bolj malo gor časa zmanjka


tebi pa sploh verjamem ja da ti zmanjka časa pri dveh. user posted image

Nič, Jan se zbuja. Grem mu vročino zmerit. Držte pesti da bo čimmanj...

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del
11.1.2009 9:06:45   
sasi13
a še kateri ne dela stran shrani.si?

hočem sliko naložit pa mi napiše da ni mogoče zaradi varnosti

dzanika user posted image da bi bila čim manjša vročina


_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?