|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
10.1.2009 9:08:26   
oktavija
Metulj ni za kaj... sam da bo vse dobro!

Kje pa ste čvekice danes????user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
10.1.2009 10:02:45   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

pa še moj buši...

user posted image

user posted image
iiiii,prav lepi bušiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
10.1.2009 10:02:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

A ve že imate izbrana imena za bejbije????

No midva imava že iz prve runde imena izbrana in očitno bodo tudi ostala taka...
za user posted image  - EMA
za user posted image  - DENIS

Kakšna se vam zi izbira??
Lepa izbirauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
10.1.2009 10:02:52   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: METULJ1

Dobro jutro,

vsem, ki ste že izvedele, da ste noseče iskreno čestitam. Zanima me, če je imela katera v času, ko bi morala dobit user posted image ali ko je že zamujala krče v trebuh, nato pa je test pokazal user posted image . Jaz bi morala dobit 7.1., pa je ni bilo. Včeraj popoldne sem delala test, je bil negativen. Če cel dan sem imela prisotne krče v trebuhu in sem že mislila, da bo prišla, pa je do danes še ni. Krči so narahlo še vedno prisotni.

Hvala za odgovor

Jaz sem tist dan,ko bi morala M prit imela precej močne krče in sem bila 100%,da nam tud tist mesec ni uspelo,ker me je bolelo,ko  user posted image  ampak M ni bilo in še je do danes ni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zate user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
10.1.2009 10:02:59   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Metulj ni za kaj... sam da bo vse dobro!

Kje pa ste čvekice danes????user posted image
user posted image  jaz sem tule user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
10.1.2009 10:04:58   
sonček33
Oktavija - izbira imen je superca... nista imela težav z usklajevanjem?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
10.1.2009 10:49:25   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Oktavija - izbira imen je superca... nista imela težav z usklajevanjem?


Ma sva imela veliko težav... zato pa sem jaz zagrabila prva dva imena po njegovem izboru in da sta bila tudi meni všeč... user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
10.1.2009 10:51:26   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

pa še moj buši...

user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Erin - kako je bilo na bovlingu? Sem vidla, da dieta uspeva. Bravo!


Hvala..sem že dobila 1 nazaj ker sem včeraj zvečer kruh sir in pršut jedlauser posted image
Fajn... samo noht sem polomila..ajs...user posted image
Kako si ti? Kako se počutiŠ

Oktavija lepi imeniuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
10.1.2009 10:53:43   
sonček33
Erin - a si praznovala? Ma enma kilca, to boš takoj spet dol dala.
jaz sem ok, mal špikanaj in to, amapk nič kej posebnega.

Oktavija - no, sej sta dobro izbrala.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
10.1.2009 11:31:04   
jazzz27
Helov žabe!!

Ajsi kako je tvoj buši že cute...komaj čakam, da se bom primerjala s tabo!!!user posted image user posted image user posted image  Sam problem je da si ti mal v prednostiuser posted image user posted image

Sonček...kolki bolijo??? Jap, začenja se!!!! Komaj čakam, da bomo potiskale s tabo....le glej da boš sporočila, ko boš šla v P

Lep dan vam želim, jz pa grem na zajtrkuser posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
11.1.2009 10:47:24   
ledenka
hello, borke moje! tale naš seznamček pa je vedno lepši user posted image  

pa še kavica  user posted image  in čajček user posted image

kaj imate v planu? jaz razen obiska Spara ničesar user posted image  sem bila včeraj prelena, da bi šla v šoping, rabimo pa par nujnih zadev. pa za kosilo imam konjske zrezke, njamiiiii! železo mi je začelo padat, pa si tu in tam naredim kako šumečko, pa suhe slive mi noro pašejo user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 7:35:40   
murkica
No danes pa jst kuham eno kavico user posted image ... aja, pa seveda čajček user posted image  za naše nosečke...

Meni se zdi, kot da te vikendi zdaj tako hitro minejo, da se mi bo zmešalo... Ravno včeraj sva se peljala domov ob brata mojega dragega in sva se spraševala, kam so šli časi, ko si se med vikendom dejansko spočil... Namreč meni se zdi, kot da v petek si še rečem, no pa bo malo počitka in odprem oči in je že ponedeljek zjuraj... Ne vem ali smo tako utrujeni ljudje postali ali kaj je fora, da imam tak občutek da je vsega tako hitro konec...
Vem, da je krivo, da vedno nekaj počneva čez dan, morava opraviti določene obiske, ki jih med tednom ne utegneva in seveda je potem zdaj pozimi takoj noč in je to to... Za naslednji vikend sva se prav odločila, da bova ostala doma, uživala s kužiko in se imela fino in upam, da se bova takrat kaj spočila...


No mogla sem najprej malo zajamrat za ponedeljkovo jutrouser posted image ...
Kako pa ste kaj ve preživele vikend?

Mi smo bili na štajerskem v eni odlični gostilni, sam k se zdaj ne morem spomniti imena... je pa tam pri Rogaški slatini... Resnično je bila hrana odlična, da sne govorim o ponudbi, ki so jo imeli in seveda o prijaznosti in ustrežljivosti osebja... Sama sem jedla purana v chardoneyevi omaki, z zelenjavo in štruklji... Okusi, ki jih človek ne bo pozabil zlepa... Da ne govorim o tem, da smo naročili tako predjedi, juhe, vino, ostale pijače in glavne jedi (5 oseb) pa nismo prišli niti na 100 evrov... Mislim zmaga...


Zdaj nisem čisto na tekočem, če katera ne pričakoje M oziroma ima kakšen pregled, tako da le te malo napišite, da bom lahko stiskala pesti za vse vas... Bodite pridne, pa se javite kaj...

Papa 

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 8:46:42   
Anonimen
jutro!
jaz sm pa dans čist povožena k ne vem kaj,je tamavči pr nama spal in me je najmanj 3x skor iz pojstle dol vrgu on sevede vse 4 od sebe mel in je spal k kralj,mislim kaj to mulčki uživajo tko da dans ma strogo spanje v svoji posteljici in v svoji sobiuser posted image
anyway včer bi mogla user posted image pridet pa je še ni tko da glede na to kako srečo mam bo glih prišla k bom šla delat in povrh vsega me ob pa še fajn bolel
no punce kako ste kej?mi mamo -16 tuki tko da je prov fino mrzlo

(odgovor članu murkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 8:47:52   
Anonimen
wooooow

Kje si pa ti doma? Pri nas je zjutraj kazalo -8, pa sem mislila da je že to mraz user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 8:56:50   
jazzz27
Jutro!!

Ajsi...si šla v spara in nabavila..jaz še toliko nisem bila ćez vikend, da bi šla v trgovino, kaj šele kam v civilizacijouser posted image user posted image

Murkica...ja res gre vse skupaj tako hitro, da ne moreš verjet. Čas mineva kot bi ga brcal v rit. Mislim da je predvsem kriv tempo življenja. Saj če pomislimo...Vsak dan do štirih petih v službi...nekateri še celo fax in že je čas za spanje. Vikend pa itak sestavlja samo soboto in nedeljo, ki mineta kot daljše popoldne.

Larilu...vi pa imate mrzlo. Ampak saj se da, če si not na toplem. Če pa greš ven se je pa itak treba oblečt.

Živa...kako si? Slabosti že minile? Šefla že za vratom?

Sonček33...a smo še tu? Kako si ?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 9:08:59   
Anonimen
oh jazzzika.... Sem kul, slabosti še vedno prisotne, ampak kot sem že rekla, dokler ne bruhcam je OK user posted image user posted image user posted image

Kako si ti? Jaz sem čez vikend se malo potepala, zdej pa spet veselo na delo... Šefle HB še ni, tko da lahko še malo uživam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 9:27:46   
jazzz27
Živa...No to pa so lepe novičke. Za vikend sem itak pognala korenine doma in se nisem nikamor podala...razen petkovih klobas...

Drugače pa nič posebnega. dvakrat sva šla na krajši sprehod, da nisem skoz noter.

Punce a se tudi ve bojite kihnit...mene včasih, če nisem pripravljena in v kakšnem čudnem položaju tako zapeče v trebuhu, da bi kar okol padla....


Žižika...danes sem pa tebe sanjala  ponoči. Da imaš kratke blond laskeuser posted image ....kako je s špikicami, a gre....

Špelka....kaj pa ti? si že imela date s Reškom?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 9:32:47   
Anonimen
no ja no... dobre novičke, ker šefle ni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja mene tudi špikne če kihnem nepripravljena user posted image user posted image user posted image   Pa včasih imam celo občutek, da mi nekaj ven steče... ampak ni sile user posted image user posted image user posted image user posted image   Če se med napenjanjem na veliko potrebo nič ne zgodi ......... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 9:53:05   
jazzz27
A imaš težave s prebavo? Jaz moram rečt, da sem kar ok in mi ni neke panike...je vse redno in brez problemov. HB, ker sem zasledila, da je pri nosečkah včasih problem velika potreba...

trenutno sem si skuhala kompot z jabolk....njami...kuhana jabolka...čežana...

Kje pa ostale danes?

A v Lj kaj pada sneg, pri nas narahlo sneži....juhuuuu


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 9:55:20   
Anonimen
kaj ste dobreuser posted image
jaz sm mela pa taščo kle gor user posted image matr ta ve vse to je tok brihtna da ji že vn kukauser posted image
jaz morm pa zdele oziroma bi mogla kolegici portret narisat njo pa njeni kužiki pa mi ni poslala slike in zdej hudiča naj pa neki skup spravmuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 10:03:26   
jazzz27
larilu..tašče...veliko napisanega in rečenega in kaj moremo? NIČ!user posted image user posted image user posted image  Portret praviš? Imaš mogoče še kakšno drugo slikico od nje? No kuži....tale bo pa težka...iz neta ne moreš kar enga dol potegnituser posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 10:03:39   
oktavija
Jutro čveke!!!

Aha vidim, da smo ta vikend vse bolj ko ne lenarile....user posted image user posted image user posted image user posted image  Sej tud to je treba....sicer nevem kako mi je v soboto uspelo preskočit generalno pucanje stanovanja in kako še sploh živcim v tej "svinjariji" user posted image user posted image user posted image  no sej ni tako hudo... sam tisti ki me poznajo bi zagotovo dali kako tako izjavo, sploh pa OKTAVIJA NI IMELA V SOBOTO GENERALKE??!!user posted image user posted image user posted image  Ja ja časi se spreminjajo... dragi je len da bi pucal, meni pa ne dovoli!user posted image
Ja drugače sem do 20.1. doma in bom res uživala...user posted image user posted image

Imam pa eno vprašanje.... Ali še katero boli križ zdaj ko je noseča...? Jaz imam vedno ob M hude bolečine v križu in že pred tremi tedni ko sem mislila, da bom dobila M so se bolečine začele in še vedno trajajo in meni se zdi da so iz dneva v dan hujše... pa me zanima, še nikoli nisem slišala nosečk jamrat da jih boli križ, vsaj v prvi fazi ne...user posted image

Špelči.... dej oglasi se malo!!!!!

No lep dan vam želim!


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 10:11:01   
jazzz27
Oktavija...nisi edinauser posted image . glede vseh tegob sva isti...glede pospravljanja, lenarjenja in bolečin v križu. ja tud mene boli. Včasih tako, da mi moj pomaga vstat, ker sama ne morem. Ampak to je očitno sestavni del nosečnosti.

jaz moram danes zlikat, skuhat, položnice plačat....jaooo koliko dela.....user posted image

Pa naše BIBE ni že dolgo od nikoder...lahko bi se kaj javila.....

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 10:11:48   
sonček85
Jutro javim se vam samo toliko da vas pozdravim saj sem danes cela fuč ,ker me glava booli že 2-3 dni kot nora

lp in mislim na vasuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 10:13:17   
jazzz27
sonček85...boga, lekadol vzami, če so bolečine nevzdržne. Nič ne škodi. Jaz sem po transferju 2 na dan.....zaradi bolečin v jajčnikih....

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So prihodnost »tamagoči« oziroma virtualni...
Bi lahko bila prihodnost starševstva v virtualnih, t.i. »tamagoči« otrocih, ki bi obstajali samo v metaverzumu? Kako odp...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?