|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 11:42:51   
beyba
jazzi zakaj pa naj med nebi bil dober?

Aja pa še odgovor o tašči-

Manj jo vidim rajši jo mam-jemoj reku naj ji dam Elo za kako uro, pa naj grem jst na kolo( se namreč kregava ker mi ne pusti met orbitreka v dnevni ker mam v kleti kolo-jst pa prsavim da z elo ne morm v klet, če se pa igra sem pa v dnevni lčahko-3x 15 minut je pa že 45 skupi)-sem rekla ni govora -pa je bil odgovor->potem te pa še naprej ne bo marala....sem rekla prov

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 11:45:27   
beyba
hvhjbbj--.kbjj,blvbghresxcgh  im ,mnuunh h  m k k jjhhgb


evo prevod...ela je rekla da mora mami nehat čvekat, ker ,ma rit za prevituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 11:50:53   
murkica
Jaz sem ravno brala horoskop na Žurnalovi strani in moram rečt, da mi je enkrat za spremembo všeč...

No takole piše za leto 2009:

STRELEC

Jasnovidka Meri:
V letu 2009 boste imeli veliko možnosti za povečanje družine, saj se največ nosečnosti v tem letu obeta prav strelcem. Zelo boste delavni in marljivi. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prerokinja Vlatka: Strelka
Če se boste dobro streljali, si boste zagotovo priborili dober prostor med strelci, med katerimi boste v novem letu še bolj cenjeni. user posted image user posted image user posted image user posted image

Astrolog Bern Jurečič:
Ravno strelci boste v 2009 najbolje dojeli duha novih trendov in sprememb, ki visijo v zraku. V ljubezni nič novega, odločili se boste za preizkušene variante. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ujemanje:
V letu 2009 se boste najbolje ujeli z dvojčki, devicami, strelci, vodnarji (user posted image ), ovni in biki.
 
 
No tako, da imamo vse pokrito... :)

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 11:53:43   
jazzz27
user posted image user posted image user posted image tale prevod je pa dober...vsa čast tebi beyba, da tole prevedešuser posted image ....al je rita sam prevedla kaj je treba?user posted image user posted image user posted image

ampak tale tvoja tašča je pa res adijo...in zakaj nebi smela imet ti v svoji dnevni svojega orbitreka? Tole je pa preveč....res se mi smiliš...jaz jo sploh vprašala nebi. Stanovanje je itak vajino...in po moji logiki se lahko udelaš na sredino dnevne, če ti paše...user posted image ...


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 11:57:01   
jazzz27
Murkica..meni nikoli horoskopi ne palijo...če je dober verjamem, če ne ne! Enostavno kot pasulj....sicer pa itak, da ti bo v 2009 uspelo....jaz pravim, da bodo vse naše borkice nosečke....user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 12:00:23   
beyba
jazzi sej ne tašča z mojim sem se to šla...pa je pol pršlo da me ne mara, ker ji nočem dat Ele za kako uro....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 12:02:57   
murkica
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Murkica..meni nikoli horoskopi ne palijo...če je dober verjamem, če ne ne! Enostavno kot pasulj....sicer pa itak, da ti bo v 2009 uspelo....jaz pravim, da bodo vse naše borkice nosečke....user posted image


ma sej tudi jaz nikoli ne verjamem oziroma ponavadi jih niti ne berem... Ta me je pa čisto fasciniral... Tako da bom definitvno verjela da je praviuser posted image user posted image user posted image

Sicer sem prepričana, da ta mesec ne bo nič, ker nisva bila skoraj nič pridna in sem prepričana, da sva vse zamudila, ampak bo pa naslednji meec definitvno najin...


beyba- pogledala sem slikce in moram reči, da me vedno znova preseneti kako mala hitro raste... Se mi zdi, kot da si komaj sporočila, da si noseča in si naslendji trenutek že rodila, zdaj pa je malčica že velika... user posted image  Kako hitro gre res čas...


Vidim, da danes ostale niste tako pridne, tako da vas bo očitno treba res zbezati na plano s kakšnimi plavimi kartoni...  No samo najprej moramo zbezati pikico, da jih bo lahko potalala...user posted image





_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 12:10:46   
Erin
beyba- super slikce!user posted image user posted image user posted image Kakšen cukerček je Ela... Tudi jaz ne morem verjeti da je že tako velika... Faca je!
user posted image user posted image user posted image In lepa ko angelčekuser posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 12:11:53   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

jazzi sej ne tašča z mojim sem se to šla...pa je pol pršlo da me ne mara, ker ji nočem dat Ele za kako uro....user posted image user posted image user posted image


zakaj bi jo že dala, če ti nimaš nekih opravkov ali tvoj? Ah moški so itak poglavje zase..jaz vem kadar bo možnost bom sama imela otroka, ko ne bo to moj, če oboje...potem se šele pogovarjam o alternativi. Lahko smo skupaj, samo jaz bom prisotna...jaz si tega še ne predstavljam....za vse pride čas..


Murkica...se vidi, da manjka spps, sonček85, Se*, Erin, Žižika, Ajsi, miska, pikicaO, aqua,...še Živa je izginila...

...sicer pa se ne čudim, da so se borkice mal odmaknile, če debatiramo samo o nosečnosti....ampak tema je aktualnauser posted image


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 12:13:26   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

beyba- super slikce!user posted image user posted image user posted image Kakšen cukerček je Ela... Tudi jaz ne morem verjeti da je že tako velika... Faca je!
user posted image user posted image user posted image In lepa ko angelčekuser posted image



Erin kdaj bomo pa od Tilna kakšne nove slikice videli. Pa daj mi povej kje je Špelkica..kdaj ima pri Rešu?

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 12:13:38   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27


Erin...a bomo še Tilna videle?




Samo da nove slikce naklofamouser posted image user posted image user posted image Pa kupimo nove baterijeuser posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 12:15:02   
jazzz27
A vi imate tudi boje ponoči, kot mala Ela in Beyba?

A ste imeli kaj krčkov?

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 12:17:10   
jazzz27
user posted image

mal stimulacije...za javljanje

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 12:18:25   
beyba
joj kolk je lep tigrček....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tko zgleda pol ka si mama


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 12:18:27   
Erin
Špelka ma dans Reška..samo ne vem ob kateri uri...user posted image

Mi ponoči spimo v 90%user posted image user posted image user posted image

Je panaš začel zadnje dni sitnart na fuuuuuuuul..mislimd a bodo zobki.. Je v soboto pogruntal obrat s hrbta na trebuh pa se sedaj vrti ko pujsek na žaruuser posted image user posted image user posted image

KAtera je spraševala za med med user posted image - lahko ga..zakaj ne? Pa tudi po rojstvu ga lahko - vsaj meni so rekli...otrok ga pa ne sme do 1 leta.

In kako ste ve nosečkice?

Kje je seznamček??user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 12:19:36   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27


A ste imeli kaj krčkov?


aja, smo ja..včasih hude, včasih malo manjuser posted image

So začeli ravno te tedne sedaj zginjat..upam da jih ne bo več...user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 12:21:44   
beyba
a kaj uvajate GH že?

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 12:22:07   
jazzz27
user posted image


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 12:25:09   
jazzz27
Uh..potem danes navijamo za Špelkico...pomoje ima popoldne!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


Beyba...a pri vas so krčki že mimo?

Je full odvisno kaj mamica je...kaj dajete proti krčkom?


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 12:29:16   
beyba
so bili prve tri mesece približn....


Pa ne ni odvisno tolk kaj ješ



jst sem mela zanalašč dijeto-riž krompir, makarone brez začimb omak...od tega ga ne mora napenjat, pa je mela ravno tolk krčev, kot če sme jedla dokaj normalno....

Za krče ji nisem dajala nič, ker so krčki razvijanje prebavnega trakta....in če niso prehudi, gre z masažicam, pa scklanjem, pa tapkanjem po riti, pa skakanjem, pa počepi, pa....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo sem dala iz skrijnje bučkine polpete...mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm pa solatka....

Ela ma pa zelenjcavano polento dans.....


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 12:34:04   
jazzz27
koliko časa pa ji že daješ gosto hrano? Kaj si dala na začetku?

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 12:53:58   
beyba
začeln  smo pri prvem zobko konec novembra.... dala sem ji pa korenje pa jabolko kuhano prva stvar....

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 13:14:58   
jazzz27
pa ji ne dela probleme druga zelenjava...a je vse?

Punce, kje pa ste danes?

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 13:43:34   
beyba
jabolk ne mara....

zelenjavo full ,solato  mnjami

sadje mal manj...


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 14:18:25   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

beyba- super slikce!user posted image user posted image user posted image Kakšen cukerček je Ela... Tudi jaz ne morem verjeti da je že tako velika... Faca je!
user posted image user posted image user posted image In lepa ko angelčekuser posted image



Oh, je Erin tak fajn napisala - da samo podpis vržem spodaj. Tamala je angelček pa pol! user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?