|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 10:16:40   
beyba
dobro jutro ...

kolk vas je fletno poslušat naše bodoče mamice ko jamrateuser posted image user posted image user posted image user posted image

Da ne bo pomote nobeni nič ne privoščim slabega...sam ste tko luštne....


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 10:23:19   
jazzz27
Hej beyba...kao je mala Ela? Kar se pa tiče jamranja...se vprašam kaj še bouser posted image user posted image ...

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 10:27:01   
beyba
mala ela nagaja-ponoči ne spi potem me ob sedmih vrže iz postelje, potem pa ob devetih mrkna še za dve uriuser posted image user posted image user posted image user posted image

jamranje-svetujem telovadbo za nosečke, da boste okrepile hrbtne mišice-in kaj šele bo...nič vse bo dobro, težave bodo minile, ve boste pa uživale 100 na uro


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 10:34:14   
jazzz27
beyba..jaz sem imela že od nekdaj probleme z bolečim križom, tako da me sploh ne čudi, da me boli. Bom pa poizkusila kako vajo, sedaj ko sem že mal k sebi prišla...

A nagaja praviš...koliko časa pa ne spi ponoči in kaj delate, ko ne spi? Se nosite?

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 10:35:52   
jazzz27
Punce a samo meni tale sendvič na desni strani izgleda fenomenalno...paradajzki solatka sirček bombetka...njami.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 10:40:29   
beyba
joka...pol se morava pa crkljati, pa na postelji sedim, jo crkljam ona zaspi jo dam dol spet jok...včasih se pa zbudi, pa se reži, pa igrala bi se kot sredi dneva...tko da... nekako tko zgleda da do pol noči še kar spi potem od pol noči do petih se zbujamo na 15,35,max 45 minut...potem pa ob pol šestih zaspi do ene sedmih....

senvič ...mi ne zgleda nič kaj mnjanmi ma preveč notri....


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 10:47:24   
beyba
evo ravno zdele slike spet iz fotoaparata vleečem...vas bom spet mal razvajala...

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 10:49:32   
beyba
dans pa nobene čveke tuki gor....

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 10:50:19   
beyba
kaj pa misija peti del?....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 10:57:53   
oktavija
Ej sej sem jaz tukaj!

Ja ja jamramo ka stare babiceuser posted image user posted image , se strinjam bomo morale začet redno telovadit pa bo!!user posted image

Beyba dej še nam pokaži kako novo slikco Ele...
Jazzz... a se bomo vpisale na kako telovadbo za nosečke.... Ja tale sendvič je fenomenalen...user posted image


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 10:58:52   
jazzz27
jaz delam na tem 8misija peti del)user posted image .....

...veš meni izgleda njami, če dam stran šunko in seveda samo mal paradajzka not, mal solate, mal sira, omakico za hambi in potem v pečico z njim, da ga zavijem v folijo in se sir stopi in omakica prepoji...njami...punce to je tako dobro!!!! ko sem bila še v sredji smo skoz k šiptarju na vegeterjanske hambije hodile!!! Njami!!!!! seveda ga pojem še toplega....jojj...

Beyba imate pa kar burno, pa saj to bo samo obdobje potem pa bo že bolje....vsaj ponavadi je tako.

A s taščo sta že ql?

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 11:00:16   
jazzz27
 
Oktavija...
Jaz bi se, da bi šle skupinsko, pa smo vse tako oddaljene....da bom kar doma potelovadila......user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 11:08:10   
beyba
user posted image
tkole ena simpatična
user posted image
pa naša žabica po kiopanju
user posted image
takole smo ga žingal za novo leto-baby šampanc
user posted image
takole se kar naprej na noge postavljanmo in visimo na ograji ter gledamo tv


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 11:10:55   
ledenka
helo, borkice user posted image  kako smo, razen bolečega križa itd? živa, počaki, da se ti medenica začne širit, potem je šele "fajn" user posted image  

telovadbo pa lahko tudi jaz ZELO priporočim, čim ne grem več kot en teden, sem čisto zakrnela - kljub temu, da grem praktično vsak dan še na sprehod user posted image  hodim pa dvakrat na teden, če mi le uspe.

beyba, komi čakam sliiiiikceeeee user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 11:11:13   
beyba
user posted image
navdušenje ko ni treba več spat
user posted image
čez komot ga ni-na kavču pred tvjem s prigrizkom...
user posted image
takole izgleda ko jeva skupaj

takole pa ko sama
user posted image
user posted image
aja pa BTW tega krožnika ni več med živimi...pa še kake stvariuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 11:17:40   
oktavija
BEYBA super slikice!!!!!user posted image user posted image user posted image
Ela je prava lepotička!!!!user posted image user posted image user posted image
Jojo komaj čakam da spoznam še durge naše bejbije, ki so v trebuhih!!!!user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 11:18:51   
beyba
kaj boste mele danes za kosilo?

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 11:19:34   
beyba
ja sonček33 že broji sitno a kako se že rečeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   kaml kmal....

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 11:20:14   
oktavija
Jaz še nisem razmišljala o kosilu, ker še zajtrka ni bilo...user posted image user posted image user posted image  Jaz pa tako ves dan glodam in nisem lačna...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 11:23:45   
beyba
mala je prava mamičina navihanka...mal jo že žlehtnoba daje... ve da ne pustim da me v jošk grize, potem gre pa do bradavice, se reži ko pohan pišek, pa čist na drobno nežno začne gristi pa gleda kaka bo moja reakcija...

Ali pa pod stopnicami imam prkiran sesalec, pa ve da ne sme, pa gre počasi tja, pa jst rečem Ela -NE s takim resnim tonom , pa se obrne za 30 stopinj, pa kar začne mencat , pa z rokico po tleh praskat, pa smeti okrog sebe iskat, ene pol minute, pa se obrne in proba še enkrat, Pa spet rečem Ela -NE ..pa ponoviva vajo....

joj kolk so že nabriti takile...točno vejo kaj je ne pa tko fino probavajo in potem je težko ostat resen...smejat se pa ne smeš, da ve da resno misliš in da vzgoja deluje....


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 11:25:46   
beyba
ja če nebi bla jst celo noč pokonci, pa že od sedmih...bi mela vrjetno tudi šele zdele zajtrk, tko sem pa lačna že za kosilo, ker je bil zajtrk ob pol osmih...sem mela zelenjjavno pašteto pa kisle kumarice...

za kosilo pa kar nimam ideje...po eni strani se mi tko ne da kuhat....

sam sem lačna ka mam teto na obisku pa lije iz mene, potem sem pa prva dva dni tko lačna....


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 11:34:15   
gigi1
Oj srčice

Sam, da se pofočkam, da ne bo spet pikica plavih talala user posted image

Kako ste?
Jaz čakam na UZ jutri in upam, da ne bo cist, da dobim terapijo za naprej. Tale s-fact me še naprej zdeluje. Potim se pa kot kakšen 200kilski moški, na 40 stopinj po gajbi pira user posted image  user posted image  user posted image

Jazzzy enkrat pred leti sem vprašala frizerja kakšna bi bila, če bi se na blond poštrihala, pa je rekel da sam za na njivo ptiče odganjat user posted image  user posted image  user posted image

Beyba Ela je pa res taaaak cuker, da srčno upam, da bom kaj podobnega pridelala user posted image

Sonček85 probaj čimveč tekočine pit. Kar pomaga. Pocajti se lubica.


Sonček33 kaj dogaja? Smo pregurali 2v1 čez polno luno?

Vsem ostalim en lep pozdravček user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 11:34:52   
jazzz27
Ajsi...a mi lahko poveš kje se ta bolečina nahaja, ko začne bolet. mene full sramne kosti bolijo dol pr češplji..občasno.

Beyba...tvoj otrok je tako posrečen in lušen...zadnja slikica ko kaže svoja dva zobka....kot zajček. verjamem pa da sedaj že vse pogruntala kako lahko mami ujeziuser posted image . res je čedna punčara. aja...a so že kakšne novičke o sončku, ker se nič ne javi?

Erin...a bomo še Tilna videle?

Oktavija..jaz pa sem sedaj pojedla zajtrk (maslo in med), prej sem pa mal kuhanih jabolk iz kompota...

Punce a res ni dober med v nosečnostiuser posted image

Živa..kje si?

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 11:37:26   
beyba
gigi držim pestke da boš čimveč' 'jajčk' pridelalauser posted image user posted image user posted image

Vsekakor boste mel tut vi najlepšega dojenčka na svetu, mi ga mamo tut, pa erin ma najlepšega na svetu, pa sonček bo mela najlepšega na svetu pa jazzi, pa ledenka, pa živa, pa oktavia, pa........


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 11:41:24   
jazzz27
user posted image user posted image user posted image Žižika...za ptiče strašit....no pa nisi tako slabo izgledala...si bla čist kratka....kot bi fanta postrigla na škarjeuser posted image user posted image  . Jutri pa UZ...komaj čakam na rezultate...mah kakšne ciste....nič jih ne bo! Na pivo sem pa že skoraj čist pozabila... kaj vse je treba nardit za dobro stimulacijo....

Moramo še Se* in miško povabit, da ti dajo še kakšno drugo stimulacijo....kje pa sta bajdvej?

Ne vem katera je spraševala kaj bomo kuhale...juhico od včeraj...solatko...pa mogoče še kaj....ne vem še...hladilnik je empitiuser posted image user posted image  đezi krivuser posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?