|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 14:19:20   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

hvhjbbj--.kbjj,blvbghresxcgh  im ,mnuunh h  m k k jjhhgb


evo prevod...ela je rekla da mora mami nehat čvekat, ker ,ma rit za prevituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Fajn obvlada ona te povedi, ni kaj!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 14:22:10   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Kako ste?
Jaz čakam na UZ jutri in upam, da ne bo cist, da dobim terapijo za naprej. Tale s-fact me še naprej zdeluje. Potim se pa kot kakšen 200kilski moški, na 40 stopinj po gajbi pira user posted image  user posted image  user posted image



Hm - kar sem prebrala in je naredilo vtis za v moje možgane je - moški (uh .. meni neeekj manjkaaaaa) in pivo (jaaaaa, man še cel sixpack stran dan... bo prišel čas zanj, bo... ko bom ''kravca'' user posted image user posted image user posted image ).


Pa UZ - držim pestke prinčipesa!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 14:47:14   
oktavija
Beyba prej si spraševala kaj bomo danes kuhale....

Zdaj sem že prišla do kosila in ti lahko povem da bomo imeli pečenega meseka (verjetno piščančje) in gobovo omako (gobe, čebula, česen, voda, malo moke, malo mleka in velika žlica kisle smetane), zraven pa še kako solatko (verjetno kr mešano iz teglca)...user posted image user posted image  Evo pa bo koslilo kuhano en dva tri...user posted image
Kaj boš pa ti kuhala, si se že odločila?user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 15:08:43   
beyba
medve sva že pojedla....

bučkine polpete in solata...

Ela pa zelenjavno polento


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 15:10:23   
jazzz27
Uh ste pridne..odmaknem,polikam celo kopico cunj...dobesedno...in ve samo štiri poste...dajte no...a smo se tako učile?user posted image user posted image user posted image  

Oktavija...bere se dobro...samo jaz bi moko ven črtala....zadnjič sem jaz gobovo omakico zagostila s pol kuhanega pretlačenega krompirja...krasno.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 15:10:46   
oktavija
Ja tudi tvoje kosilo bi mi pasalo...

Zdaj grem pa malo počivat... me danes tako križ in buši bolita, da grem sama sebi na živce...

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 15:12:50   
jazzz27
mmm...kako izgleda zelenjavna polenta....?

Jaz pa moram mojega poprosit, če bi mi prinesel enega ali dva paradižnika, eno manjšo solatko ( najbolje endivjo) in kos sira, pa bombetko...ta superiorni sendvič.....s topljenim sirom.....mmmmmmmmmm...sem se prej čist vnela za tak sendvič in ga hočem imet za večerjo.....

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 15:15:19   
jazzz27
Hoj Se*..kako pa pri vas napredujete?

Danes ima Špelka Reškota....upam, da javi kako ji je šlo, kaj sta se zmenila,....


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 17:59:51   
beyba
kaj zdej nobenih novic od špelke?

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 18:35:52   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

kaj zdej nobenih novic od špelke?


kaj od Špelkice...še od nobene druge...user posted image user posted image user posted image

Jaz sem sedaj zmazala svoje zmagovalne hambije...njamsi


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 19:06:47   
beyba
recept!

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 19:25:05   
sonček85
evo da se vam še malo javim za večer .user posted image user posted image user posted image Počutje je malo bolje in vidm da ste že veselo na 197 strani ,jutri pa seveda borba V.
user posted image user posted image user posted image user posted image

SE ČUJEMO KAJ JUTRI IN BODITE KAR SE DA PRIDNE ,VESELE ,IN VELIKO user posted image user posted image user posted image user posted image nosečke pa božajte bušijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 19:29:40   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

a kaj uvajate GH že?


JA..user posted image Zaenkrat  še sprobavamo okuse, cel obrok bo pa začel nadomeščat s 6 meseci in uvajat drugi GH obrok.
Pa pri vas? Že veselo jeste ane*? Naš ima pa krče po jabučku pa fleke..mislim da je alergičen nanjuser posted image

Proti krčom so ene kapljice, sem jih dobila v lekarni... Jih je več vrst..različno tudi od lekarne do lekarne.

sekica - kako se počutiš? Te dragi crklja? Si navalila na kislo? Trebušček že kaj napet? Slabosti? Okus spremenjen?

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 20:07:19   
beyba
Ja ma en obrok že samostojen...ponavadi kosilo...malico ma pa sadje, pa joško....

Tut ela ne mara jabolka...najprej sem mislila da sploh ne mara sadžja nakar sem ugotovila da ni sadje tisto ampak samo jabolko...jst sem ji pa že od samega začetka delala mešano na osnovi jabolka...potem sem pa sam hruško -poje full, samo kivi...poje fulll, banano full, jabolko da enkrat v usta, pri drugi žlici se ji začne dvigovat, potem pa ni hotla več ust odpret....kuhana jabolka pa je.

Ne mara pa aptimelove kašice s kosmiči za po 4 mesecu...proba potem pa noče več ust odpret....

Drugače pa ji jas kopujem bio sadje...majo v lidlu največjo ponudbo bio sadja-hruške, jabolka, banane, kivi,...pa potem bio zelenjavo korenje ,krompir,....
Polento pa to pa kupujem na eni ekološki kmetiji....Tko da če se le da ji poizkušam čimmanj giftno dajat....
pa še polenta je full dobra-bio mleta na mlinske kamne...jo ma full rada


Lepo da spite, mal sem ti fouš pa ne ker ti nebi privoščila, ampak zato, ker bi sebi tut....


Ravno zdej se mi s kavča smeji ko pohan pišek vsakič ko se k njej obrnem in rečem da mora SPAT


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
12.1.2009 22:52:09   
ledenka
beyba, lepe slikce user posted image  mala Ela je res cuker! user posted image user posted image user posted image  

a jutri pa je nova borba na vrsti? user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 8:09:54   
spps
dobro jutro,user posted image user posted image user posted image
zdaj nam pa res še čisto malo manjka do nove borbeuser posted image user posted image user posted image ne bi blo slabo,da bi novi del začele s kakšno novo nosečko,a ne?user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 8:10:05   
beyba
kaj zdej nobenih novic od špelke?

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 8:22:59   
sonček33
Pupe, špelka je ok. Dobro je opravila pri atu rešu. Več bo povedala sama, obljublja, da se nam kmalu javi. Me moramo samo stiskat pesti.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 8:56:44   
Anonimen
jutro
user posted image
to je prva novička druga pa je da v četrtek začnem delatuser posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 8:58:47   
jazzz27
Jutro!

Bravo za Špelko ... punca saj veš da držimo pesti zate!!

Nevem katera je napisala, da bi bilo fino odpret temo s kako novo nosečko....saj so vse borke pobegnile in smo ostale samo še nosečke. Razen naše murkice!!! Aqua in pikicaO so na ne pričakujem februarja, ostale pa se ne javijjo.

Naše nosečke: Oktavija, spps, Se*, Ajsi, sonček33, sonček85, beyba mami, Erin mami, Živa,trin, .... stara garda je zanosila....

Le kje so naše prinčipeske borkice????

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 9:00:22   
jazzz27
larilu...a to je tvoje??????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ČESTITKE LUBICA MOJA!!!!!!! No pa sem se pritoževala....kolk sem jaz srečna....bravo!!! Čestitke obema!!

Seveda tudi čestitke za službo!!!!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 9:07:01   
Anonimen
jp to je moje jazzi sm vesela k slika user posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 9:09:00   
jazzz27
Verjamem, saj sem jaz tud...fullll. A si že povedala svojemu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 9:12:24   
Anonimen
ja včeri glih k me je klicu sm delala test in k sm se oglasila sm vidla dve črtici in k je domov prišel pa vid in od takrat mu gre sam nasmehuser posted image tko da mislim da se je še ponoč smeju k je tok veseluser posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 9:25:33   
Anonimen
LARILUUUUUUUUU  ČESTITAAAAAAAM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ampak borkice se pa res ne oglašajo več user posted image user posted image user posted image user posted image   Moram rečt, da jih kar malo pogrešam.... Mi je žal, da so nas zapustile... Ampak po eni strani jih pa razumem user posted image ... Pikicao. in Aqua me pa itak ne marata več... Sem ju izsledila, pa me čist ignorirata... user posted image user posted image

SPLOH NE MOREM VRJET user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   LARILU BRAVOOOOOOO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?