|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako naj omilim likanje??
12.1.2009 11:54:57   
Akil
Naslov pove vse!
Torej kako naj se izognem likanju? Ker zdaj likam čisto vse od kuhinjskih krp do posteljnine. Ampak prav moram, čeprav SOVRAŽIM likanje. Ko vzamem cote iz prelnega stroja so tako zmučkane, kot da bi jih kravi iz riti potegnila!!!user posted image   Sploh bele! 
Sušilca nimam!!!!


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako naj omilim likanje??
12.1.2009 11:58:51   
Korina1
Ojej, če bi jaz vse likala potem bi nonstop samo to delala. Zmanjšaj centrifugo. Na koliko obratih pa pereš?

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako naj omilim likanje??
12.1.2009 11:59:13   
Najaa
Nabavi sušilca.
Odkar ga imam, likam sam še nujno kar je res zmečkano, kakšne halče, majice...

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako naj omilim likanje??
12.1.2009 12:03:10   
Akil
Korina mislim, da na 1000user posted image

Najaa, ni šans. Recesijauser posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako naj omilim likanje??
12.1.2009 12:06:39   
kjava
Probaj res za eno stopnjo zmanjšat centrifugo, ker, če jo maš na ful, ti tud hitreje znuca tisto, že spet ne vem, kako se reče. V glavnem že zarad stroja ni fajn, da maš preveč obratov.

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako naj omilim likanje??
12.1.2009 12:10:11   
kristinaj
ne likam brisač, kuhinjskih krp, spodnjega perila,nogavic, posteljnine, pižam, če imaš zelo zmečkano dej pa na manjšo centrifugo....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako naj omilim likanje??
12.1.2009 12:15:05   
sazi
Nimam sušilca in pri nas se likajo izključno in samo srajce, ter kakšne "lepše" hlače. Vse ostalo pa ne. Se samo "Polika" ko je zloženo v omari (vse spodnje perilo, bombažne majice in puliji in vsa oblačila našega malčka, posteljnina, brisače, kuhinjske krpe...).

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako naj omilim likanje??
12.1.2009 12:15:31   
Hans
Zmanjša centrufigo, jaz jo imam skoz na 500.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako naj omilim likanje??
12.1.2009 12:24:02   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: Akil

Naslov pove vse!
Torej kako naj se izognem likanju? Ker zdaj likam čisto vse od kuhinjskih krp do posteljnine.



Ne moreš se, če si tako navajena. Fajn muziko si naštelaj, tako da bo ozračje nabito s pozitivno energijo in pol začneš...še prehitro mineuser posted image  Meni je tako postalo full fajn likat. Če ne pa ti pridem likat..kolk plačaš?user posted image

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako naj omilim likanje??
12.1.2009 13:21:56   
lelaval
Nimam sušilca in pri nas se likajo izključno in samo srajce, ter kakšne "lepše" hlače. Vse ostalo pa ne. Se samo "Polika" ko je zloženo v omari (vse spodnje perilo, bombažne majice in puliji in vsa oblačila našega malčka, posteljnina, brisače, kuhinjske krpe...).


jaz se kar podpišem pod sazi - je pri meni ista situacija, pa nas je 5 članov. Če bi vse likala (kar včasih tudi sem), sploh ne bi več imela časa user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako naj omilim likanje??
12.1.2009 13:34:45   
danijela in taja
naštimam si timer za zjutri ko je še pocen tok in poterm takoj obesim ko vstanem.....imam na polno cenrifugo...lepo obesim,raztegnem in takoj ko poberem lepo zložim ...niso nič zmečkane....ne likam,spodnjega perila,posteljnine,brisač,kuh. krp,pižam,....pa vsak stroj takoj zlikma se pravi 3x na teden po pol ure likam...in je fajn....lp

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako naj omilim likanje??
12.1.2009 14:01:30   
lelaval
aštimam si timer za zjutri ko je še pocen tok in poterm takoj obesim ko vstanem.....imam na polno cenrifugo...lepo obesim,raztegnem in takoj ko poberem lepo zložim ...niso nič zmečkane


Jaz isto delam - samo ne zaradi poceni elektrike, pač pa zato, da zjutraj obesim, popoldne pa že poberem


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako naj omilim likanje??
12.1.2009 16:30:51   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Hans

Zmanjša centrufigo, jaz jo imam skoz na 500.


Ojoj, jaz imam na 1.500, pa ni nič zmečkano. Centrifuga ni kriva.

Mogoče preveč nabašeš stroj. Pa takoj, ko je oprano, cunje vzemi ven, vsako posamezno stresi in lepo zloži na kup, malo pogladi. Potem nekaj časa pusti ta kup, da se "polika",user posted image  Nato obesi in ko bo suho, potem lepo zlagaj na podlagi in pogladi zraven z roko. Jaz tako počnem in zelo malo stvari likam. Čeprav posteljnino in kuhinjske servete imam pa rada zlikane.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako naj omilim likanje??
12.1.2009 17:05:15   
zinkazi
manj perila v stroj. peri tako, da takoj obesiš. dobro stresi, da se poravna. pobiraj takrat, ko lahko takoj zložiš ali pa položi ta čas, da perilo pospraviš preko stola. jaz likanja ne maram. ampak nimam nič zmečkano, tako likam samo najnujnejše.

_____________________________


Otroško srce je zaklad


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako naj omilim likanje??
12.1.2009 18:01:59   
Piruri
Jaz likam le majce, hlače in otroške stvari.......rjuhe in krpe pa ponavadi zložim na dno kupa, tako da jih teža ostalih stvari "popegla", pol samo spravim v omaro, ker se (rjuhe) itak stegnejo na postelji, kuhinjske krpe pa so itak skozi v obtoku...sušim na sušilu in brez ščipalk...če pa se želiš še bolj izognit sušenju, pa res investiraj v sušilca...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu zinkazi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako naj omilim likanje??
15.1.2009 11:39:51   
botrca
Obrate daj na 500-600 pa boš imela lepe cunje in ne bo potrebno vsega likat. Jaz tudi sovražim likanje ampak nismo nikoli zmučkani šli kam user posted image , ko se pa spravim pa je 1-2-3 zlikano. Niti na kraj pameti mi ni da bi likala posteljnino,krpe, brsače, gate...kot to ene počnejo. Lepo jih obesim in niso nič zmečkane.
Pa nimam sušilca.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako naj omilim likanje??
15.1.2009 15:16:21   
alička
Jaz imam centrifugo na 1400, pa ni nikoli zmečkano. Kot je že pisala Mišni, probaj dat manj stvari v stroj, ko opere, ga kar najhitreje sprazni, stresi, zloži na ravno površino, da se malo "polika" in to je to, z likalnikom potem smo še malo pogladiš. Tudi jaz likam kuhinjske krpe, pa ne likam več kot 1x na teden do dve uri (ob filmu user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako naj omilim likanje??
15.1.2009 15:31:48   
Anonimen
Manj cunj v stroj. Jaz mam 1400 centrifugo pa ni zmečkan.
Sušilc je super investicijauser posted image
Drgač pa fajn raztegnt pa strest predn obesiš.
Posteljnine pa res ne štekam kaj je treba peglat, sej pol k skačeš po pojstli jo spet zmečkašuser posted image

(odgovor članu alička)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Folna kislina
xtinchy

Ali jemljete pred in do 3. meseca nosečnosti folno kislino?

da (52%)

samo pred nosečnostjo (1%)

samo v času nosečnosti (29%)

ne, vendar pazim, da jo vnesem dovolj s hrano (5%)

ne (13%)


Število vseh glasov: 297

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!