|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009-II.del
14.1.2009 17:52:30   
anca
IZVIRNO SPOROČILO: vud

..Če bi oboževala svoj kalup, bi ga napopala gor ne glede kaj rečejo drugi.



user posted image user posted image user posted image user posted image

Tinqa - pozdravljena!

pikice/pegice - no, me veseli, da nisem edinauser posted image Še vedno pa se ni nobena javila, da bi nam povedala, če to kasneje izgine.. user posted image

Vozičkanje - jaz bom sigurno skoz v tivoliju

Aja, pa še to - sem brala, da ti v nosečnosti hitreje rastejo lasje.. joj, meni zadnja dva mesca lasje in tudi vse ostale dlake po telesu tako hitro rastejo... Sploh ne sledim večuser posted image

Ajde, lep pozdrav vsem, držite mi pesti za jutri! Rea - zdaj grem prvič uradno k tvoji tetiuser posted image user posted image user posted image





(odgovor članu vud)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: Aprilčice 2009-II.del
14.1.2009 17:59:34   
nmag
BrinaBA,ja vem skoraj vse je treba plačat,samo to bi ti pa lahko naredu,to ti pripada,samo vem je men tud enkrat razlagal,kako mu določenih stvari nočejo priznat,saj moraš nuhalno pri njemu tud plačat,pa čeprav ti kao po 35  letu pripada,men je sicer reku,da grem loh v porodnišnico,samo sem rajši plačala,da mi jo je on naredil.

_____________________________

Moji sončki Nejc...Matic...Ana...Gregor...prišla je pa še Karolina

(odgovor članu anca)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: Aprilčice 2009-II.del
14.1.2009 18:00:07   
Pat74
Anca prsi ne bodo nikoli več rožnate kot pred user posted image , pa kakšna kapljica mlekca, tudi že malo posušenega bo še kdaj pritekla, čeprav ne boš več dojila. Kolobarji kar ostanejo rjavi, sicer manj izraziti, razen če se sončiš zgoraj brez pol spet potemnijo.

(odgovor članu anca)
Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: Aprilčice 2009-II.del
14.1.2009 18:41:37   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

ko pa jaz tvoj ticker pogledam mi pa piše zate 15t 2 dniuser posted image user posted image user posted image


Meni tudi kaže samo dneve in ne tednov.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: Aprilčice 2009-II.del
14.1.2009 19:17:23   
sonček85
ninica:meni g naredi UZ preko bušija ,ne pa vaginalno,vaginalno sva samo prvič in za MF da je pogledala MV ,ter enkrat vmes k sem imela neko vnetje
anca:ja res je kar se tiče las in dlak.Jaz sem bila prii frizerju novemnra pa imam izrastek že več k 5cm,pa opazila sem da so se mi kocine na rokah potemnile ,pod pazduho mi neizmerno hitro rastejouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ninica23)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: Aprilčice 2009-II.del
14.1.2009 19:45:11   
detelja
glede dlačic...jaz pa imam občutek, da sem ful kosmata po trebuhu, tam okrog popkauser posted image ... no mogoče je vsega sukp malo več, ker sem bila junija op. pa so mi buščija čist pobrili, čeprav ni bilo kaj dosti dlačic za videt...baje, da se to po porodu vse spremeni...mene samo zanima ali bodo moji kodri po porodu izginili ali ne...

sem hotela it malo na sprehod pa je zunaj taka poledica...bom raje ostala doma, da mi ne bo kje spodrsnilo...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: Aprilčice 2009-II.del
14.1.2009 20:41:14   
aprilcica09
Sonček85,ella,junona, pat74, april09 in detelja ful vam hvala za spodbudne besede.mi veliko pomenijo.ja jest tud upam da ne bom rabla lezat
sej je res da je bolje da sem "jim na ocem" ampak mislim da bi mi psihicno blo po cele dneve tam lezat bolj psihicno obremenjeno kot pa sedaj.
aja detelja jest sm mela zacetniski pritisk 140/80 sedaj pa 160/90 tko da ta mi lahko ze splav povzroc in bi lahko svojo pikico zgubila zato pa sm tok panicna k ni tablet.no pa sm klicala sestricno k je visja medicinska sestra kaj narest,pa je ona iste tablete isto pila v 1. nosecnosti tko da sm jih od nje dobila dokler ne dobim svojih.ufff mi je takoj pritisk od sikiranja padeluser posted image user posted image .
Hotla sem se vprasat a gre katera februarja v materinsko solo v lj. porodnisnico k sm zasledila dva datuma za zacetek pa zdej ne vem ker je taprav al 2.2 al 5.2??
No vsem zelim lepe sanje in cuvajte svoje pikice!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: Aprilčice 2009-II.del
14.1.2009 21:01:18   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

ninica:meni g naredi UZ preko bušija ,ne pa vaginalno,vaginalno sva samo prvič in za MF da je pogledala MV ,ter enkrat vmes k sem imela neko vnetje
anca:ja res je kar se tiče las in dlak.Jaz sem bila prii frizerju novemnra pa imam izrastek že več k 5cm,pa opazila sem da so se mi kocine na rokah potemnile ,pod pazduho mi neizmerno hitro rastejouser posted image user posted image user posted image user posted image



Men pa dlačice počas rastejo, mi prav paše.
Barva za lase mi je pa črna zagrabla na rjavo-rdečo, zdaj nazadnje sem si pobarvala s črno-modro in imam na svetlobi spredaj modre lase.user posted image user posted image user posted image PA si že dolgo barvam s to barvo, ampak kaj takega pa še ne.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: Aprilčice 2009-II.del
14.1.2009 21:04:48   
sonček85
aprilčica:to je pa res visok visok pritiskuser posted image
junona:user posted image user posted image user posted image user posted image kdaj si se barvala morem te videtuser posted image kaj vse zvemo v nosečnosti in kaj vse se spremeni.Ja tebi lahko rastejo počasi če pa hodiš na Brazilskouser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu aprilcica09)
Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: Aprilčice 2009-II.del
15.1.2009 6:10:47   
april09
Dobro jutro...

no ker mi ze vse imamo za naso pricipeso, se jaz bolj ubadam z detaili, kaj bi se imela... In potrebujem nek vecji ruzak diaper bag varianto.. In sem nasla.. http://www.ju-ju-be.com/berightback.html in tale http://www.ju-ju-be.com/packabe.html  Men se mesaaaaaa user posted image user posted image  Cena je ubitacna, priblizno tko kot model in barve... sem poslinla ze cel racunalnik user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: Aprilčice 2009-II.del
15.1.2009 7:29:35   
detelja
dobro jutro...joj kako zunaj sneži pa že kar nekaj snega imamo...saj je vse super, ampak me jezi, ker moram danes v mat.šolo in nimam nič za obutuser posted image  pa še nič ni spluženo...najbolj pa me jezi to, da vsak drugi voznik zapelje v največjo brozgo in te zalije od glave do peteuser posted image
 
april09 mi moramo kupit še nekaj za nego dojenčka, pol pa moram prijateljico vpr. kaj mi bo dala od teh ta majhnih stvari, ker drugo potem še kupim (npr. paseke, tetra majčke....)...kaj pa boste ve oblekle dojenčku, ko boste šle iz porodnišnice???...meni vsi rečejo odvisno od vremena...ja, saj je res, ampak pribižno kaj mu dat gor...saj april ni nujno, da je že topel...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: Aprilčice 2009-II.del
15.1.2009 7:53:14   
april09
DEfinitivno vem samo eno, ne rabis kombinezona. Ko sem jaz rodila malo dve leti nazaj, je bila aprila samo v v dveh bombaznih zadevah + flis, ce je bilo res hladneje. Za domov pa imas itak dekico sabo in pol ornk zadekas, ce bi bilo mrzleje. Jaz naceloma planiram imet bodi, plis zabice, neka toplejsa zadeva za zgoraj - jopca, pol ima snuggle bag ze od prej, ki se montira v jajcko in se kaksno dekico. Aja pa kapico verjetno tud. user posted image  Lahko imas plis pajaca npr kar je druga opcija.. bom vidla, kaj mi bo vsec.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: Aprilčice 2009-II.del
15.1.2009 7:55:57   
BrinaBA
Blueeyes - 40 EUR
nmag - naročila me je 5.2. ob 12h (tel. 5226248) fizioterapija

< Sporočilo je popravil BrinaBA -- 15.1.2009 7:59:39 >

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: Aprilčice 2009-II.del
15.1.2009 8:33:54   
Pat74
April09 tile nahrbtniki so pa res lepi, kakšna je pa cena - se mi ni dal iskat.

kar se tiče oblek za P, sem jest pri naši Maši, ki se je rodila 30. 4. imela naslednje: bodi, une žabice do pasu, kompletek iz flisa: hlačke in jopica; copatki, kapica, pampersko, previjalno, sabo sem imela še 3 plenice in dekico - še dobro, ker je na dan, ko smo šli domov ravno deževalo in je bilo kar malo hladno.

(odgovor članu BrinaBA)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: Aprilčice 2009-II.del
15.1.2009 8:40:36   
april09
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

April09 tile nahrbtniki so pa res lepi, kakšna je pa cena - se mi ni dal iskat.



90-120€ + postnina cca 30-40€ iz US..user posted image  ce primerjasz z aventovim, ki je 100€ pol imam raje tega JuJUbe, ampak tko na splosno pa... no, saj za Olili, ki sem jo imela pri mali sem tud ornk placala - sem si jo kupila za duso po MF.. Ampak tele JuJUBe pa so zaradi postnine dizastr cene. Ker moras na to se 20% ddvja gor dat user posted image user posted image user posted image  Iscem, ce jo dobim kje drugje v EU.. Imam namrec se darilo od bozicka v dobrem user posted image  ker nisem imela ideje, kaj bi rada in sva se z mojim zmenila, da mi pac kupi, ko bom imela kaksno fejst idejo. Tale je orto fejst user posted image  v vseh pogledih...

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: Aprilčice 2009-II.del
15.1.2009 8:49:32   
Pat74
Ja, cena je kar lepa - upam, da najdeš zadevo v EU. Sicer pa moraš včasih kupit tudi kaj za dušo!

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: Aprilčice 2009-II.del
15.1.2009 9:27:24   
diti
Dobro jutro oz. dober dan vsem user posted image !

Končno malo zimske idile. Če ne bi slišala ropotanje lopat, tako ne bi verjela, da je zapadlo nekaj snega!

V ponedeljek sem imela pregled, vendar sem zbolela in sem do torka na bolniški. Prav hecen občutek je bit doma in ne v službi, ampak za par dni pa prav pašeuser posted image

Čestitke vsem za pregledeuser posted image user posted image user posted image

Ninica, ti si spraševala glede klasičnega ginek. pregleda. Meni ga je do zdaj naredil prav vsakič, s tistim mrzlim orodjem, ki ti ga porine not in razpre nožnico. Ja, nič kaj prijeten občutek. Ampak moj G je že star in njegovi pregledi temeljijo na stari praksi. Do zdaj mi je naredil samo 2 UZ, tako da če ne bi šla na 3D, sploh ne bi vedela, kako moj pikec napreduje. V ponedeljek mi je naredil ta klasični vaginalni pregled, nekaj s centimetrom meril po trebuhu in nato z neko leseno zadevo 5 sek poslušal trebuhuser posted image  baje, da so te lesene zadeve uporabljali pri naših mamicahuser posted image

Glede teže, sem na +9, pa je rekel naj poskusim malo pazit. No, bomo videliuser posted image

Tudi meni se delajo take rjave pikice na prsih, pa tudi tisto mlezivo mi teče, in to samo takrat, kadar nimam modrca gor.

Smo pa v petek dobili voziček Jane in je res super, sem zelo navdušena nad funkcionalnostjo vozička.

Punce, lepo bodite, pazite nase in svoje otročičke, jaz pa se grem učit za strokovni izpituser posted image

Lp, Diti

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: Aprilčice 2009-II.del
15.1.2009 9:31:54   
Blueeyes
joj dej nehi z ropotanjem lopat... na našmu koncu je okrog 3h zjutri norel bager da je plužil... pol je pa še nekam zadej s plugom, pa je blo slišat tko k da nam je pol škarpe odtrgal... so čist divji teli strički

je pa res pravo zimsko vzdušje, sneg, mraz, ... v ljubljani ni glih ne vem kaj, ker so pločniki še kar nespluženi, sneg je že črn namesto bel...

glede teže sem jz na +8,5 kg... sam če bom pa preveč tortice in ostale stvari gledala (zdej k bo kmal pust) bo pa kmal 20+ user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu diti)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: Aprilčice 2009-II.del
15.1.2009 9:34:33   
april09
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Ja, cena je kar lepa - upam, da najdeš zadevo v EU. Sicer pa moraš včasih kupit tudi kaj za dušo!


nasla v UK, 71 funtov.. kar pa ni vec tok drago user posted image

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: Aprilčice 2009-II.del
15.1.2009 9:36:56   
Pat74
Kaj pa Nemčija nima? Ker se meni zdi, da vedno, kadar kaj iščem, je tam največ izbire.

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: Aprilčice 2009-II.del
15.1.2009 9:44:36   
sonček85
Jutrouser posted image

diti:bravo za pregled in za voziček jane.Me pa zanima katerega si kupila -jane slalom pro strata ali drugega.Verjetno se pa ne da obrniti tako da lahko otroka vidiš ali pa gleda naprej(v primeru kadar piha)hvala

zUNAJ JE PA tako lepo ,je toliko snega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
april:ja tista torba je res lepa samo ima pa tudi cenouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu diti)
Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: Aprilčice 2009-II.del
15.1.2009 9:48:16   
april09
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Kaj pa Nemčija nima? Ker se meni zdi, da vedno, kadar kaj iščem, je tam največ izbire.

nimajo distributerja v nemciji user posted image  na ebayu pa ji nic pametnega...

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: Aprilčice 2009-II.del
15.1.2009 10:59:41   
diti
SOnček, jaz sem kupila komplet pro strata. Všeč mi je bil tudi gt3 od Peg Perega, vendar ni bil v kompletu, pa motilo me je prav to, da otrok med vožnjo ni obrnjen k meni. Medtem ko pri Jane je otrok obrnjen k tebi!
Je pa v kompletu še športni del za kasneje, jajčka, tlačilka, torba in še malenkosti. Pa zloži se maksimalno, pa izredno lahek je. V Pikapolonici so mi rekli, da če naročim zdaj, je še po stari ceni, da potem bo dražje in da je treba čakat 1 mesec. No, jaz naročim in me pokličejo po enem tednu, da je že tuuser posted image

Sicer pa sem ga slikala in dala v album, tako si ga lahko pogledaš.

LP, Diti

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: Aprilčice 2009-II.del
15.1.2009 11:34:53   
sonček85
diti:hvala za odg. Vem da lahko otroček gleda tebe ,samo mene to bolj zanima pri športnem delu če se ga da obrnat k sebi ali ne ,za jajčko in košaro vem da gleda k tebi.Meni je full dober,sam pa sem gledla slike pa nimaš tega k sem jaz misla.Meni se zdi da imaš ti matrix-a ne strato.Strata je ta http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/vozicki-in-sistemi/jane/jane-slalom-pro-formula-strata-h62/05177-628420421131350user posted image

matrix je pa ta k je tvojmu podobenuser posted image

No meni je full všeč k so kolesa srebrna in ne črna
Mmislim ,da se bomo res kr za tega odločili k j je zelen ,pa upam da gre v clia ,moremo sporbat
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu diti)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: Aprilčice 2009-II.del
15.1.2009 11:39:09   
sonček85
nene sem šla gledat in ga majo še ja ,sam sta si pa strata in matrix res podobna.No mi bomo imeli tega k je zelen slalom pro strata, k mi je noro dober,pa tako lep je ,pa še sobica bo zelenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem klicala v pikapolonico in malo povprašala ,pa je gospa rekla da imajo še enega zelenega na zalogi in da je dobro če ga naročim mesec prej ,da včas čakaš mesec ,včas 14 dni odvisno ,če je v gl. skladišču.Zdaj pa morem taščo zagrabt pa ji rečt da bi bilo dobr ga že ta mesec kupt da mi tega zelenga ne vzamejouser posted image Sem pa povprašala tudi če se da šp.del obrnat da otročka vidiš pa je rkela da ne da samo jajčka in košara.Pa ga bomo vseeno meliuser posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil sonček85 -- 15.1.2009 11:52:33 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?