|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 8:51:56   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

SREČANJE:
Naslednji teden v torek, ob 17h

BTC CITY PARK- prvo nadstrojpje, slaščičarna POD VODO (NJAMIIII!!!!)

user posted image user posted image user posted image

Prijavljene:

1- Blueeyes
2- Dudica1
3- BarbyD 
4- FLASK_A 
5- Copka
6- OliveOyl

7- U_SURDI
8- ledenka

ALI SE STRINJATE Z NOVO LOKACIJO? OBARVAJTE SE RDEČE, ČE SE!



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 9:05:57   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

user posted image  je na pol mrtev,se tud pogovarjat ne more,


user posted image user posted image user posted image hudoooo! moškiuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 9:06:49   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: psaša
Pa hvala punce za lepe besede, mi je bilo kar malo lažje.


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 9:11:04   
FLASK_A
SREČANJE:
Naslednji teden v torek, ob 17h

BTC CITY PARK- prvo nadstrojpje, slaščičarna POD VODO (NJAMIIII!!!!)

user posted image

user posted image user posted image user posted image

Prijavljene:

1- Dudica1
2- FLASK_A 
3- OliveOyl
4- Blueeyes
5- BarbyD 
6- Copka
7- U_SURDI
8- ledenka


ALI SE STRINJATE Z NOVO LOKACIJO? OBARVAJTE SE RDEČE, ČE SE!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 17.1.2009 9:14:57 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 9:28:27   
Blueeyes
vsem čestitke za nove izvide na pregledih..

oooo, jz sem tud šele zdejle vidla da ste spremenile lokacijo... men je čist vseen... v vsakem primeru bom pršla direkt iz šihta, pa oboje imam oddaljeno 10 min peš ali manj.. kle majo re full dobre tortice... sem redna gostja... hihi... tko da se strinjam z novo lokacijo Pod vodo
 
 

(odgovor članu U_SURDI)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 9:29:03   
Blueeyes
SREČANJE:
Naslednji teden v torek, ob 17h

BTC CITY PARK- prvo nadstrojpje, slaščičarna POD VODO (NJAMIIII!!!!)

user posted image

user posted image user posted image user posted image

Prijavljene:

1- Dudica1
2- FLASK_A 
3- OliveOyl
4- Blueeyes
5- BarbyD 
6- Copka
7- U_SURDI
8- ledenka


ALI SE STRINJATE Z NOVO LOKACIJO? OBARVAJTE SE RDEČE, ČE SE!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 9:30:41   
petrazg
IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

 je na pol mrtev,se tud pogovarjat ne more,

Ja itak... Veš kako mi je to poznano... Je bil moj zdej od torka čist koma, pa je komaj živel, nič ni mogel nardit, samo v postelji je ležal in se sam sebi smilil...user posted image Pa sem ga kdaj vprašala, če je vzel tableto pa je rekel... sej mi je nisi prinesla... mislim haloo...user posted image Ja, če bi mogel pa on rodit bi bilo pa zanimivo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 9:35:24   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

je na pol mrtev,se tud pogovarjat ne more,

Ja itak... Veš kako mi je to poznano... Je bil moj zdej od torka čist koma, pa je komaj živel, nič ni mogel nardit, samo v postelji je ležal in se sam sebi smilil...user posted image Pa sem ga kdaj vprašala, če je vzel tableto pa je rekel... sej mi je nisi prinesla... mislim haloo...user posted image Ja, če bi mogel pa on rodit bi bilo pa zanimivo...user posted image user posted image user posted image



he he, prisrčno.,.. sem se nasmejala za dobro jutro...

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 10:12:33   
cebelica82
dobro jutro, mi pa delate lušte s temi torticami,.....mi je prav žal, da ne morem prit, sem varuška. pa dober tek

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 11:32:37   
mayflower
Moj možek je pa zjutrej čisti kavalir. Ko začne tamali mal pred sedmo težit, da je treba vstat, možek vstane, pa zakuri. pa obleče tamalga in mu naštima zajtrk. Tko da jst potegnem še do osme user posted image Je pa res,da mam kar težave s spanjem- zvečer skor ne zaspim pred eno zjutrej. Moj tamalček v trebuhu me okrog enajste začne intenzivno brcat v mehuruser posted image In to traja in traja, jst pa vsakih 10 min na stranišče.

< Sporočilo je popravil mayflower -- 17.1.2009 11:33:21 >


_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu cebelica82)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 11:37:25   
alijana
Pozdrav,

Chiara 82 - jaz si tudi želim na telovadbo za nosečnice, a ker imam predpisano mirovanje, bo ostalo samo pri želji po telovadbi. Mi je zelo hudo, ker sem sicer vaditeljica aerobike in že od oktobra nisem nič migala - sem pač športnica, ki se je mogla sprijazniti z ležanjem, a saj bo maj naenkrat tukaj. Če imaš zdravstveno možnost pa izkoristi, ker priporočajo telovadbo edino pazi, da je osebje res usposobljeno in izvajajo prave vaje za nosečnice. Glede kg, pa bi ti rekla tako, jaz sem se v prejšnji user posted image  zredila za 9 kg, ko sem prišla iz porodnišnice sem stopila na tehnico in videla, da imam -9kg, čeprav je moja punčka tehtala le 3 kg. A kaj sem hotela v zvezi s tem povedati je to: da mi je bilo žal, da sem takoj izgubila vse kg, ker nisem bila videti takoj kot mlada mamica. Moja najboljša prijateljica je 3 tedne prej rodila in ko sva bile skupaj sem si želela, da bi tudi jaz imela par odvečnih kg kot ona - ker ona je bila videti kot prava mlada mamica - prav lušna je bila. To svoje mnenje sem ti mogla povedati, malo za vzpodbudo malo pa zato, ker je to moje iskreno mnenje.

Sicer pa že cel dan sanjam, da bi šla na Pohorje - ful pogrešam smučanje. Res da sama ne morem, a mi je dovolj, če hčerkico opazujem kako ona smuča  - in je moja želja potešena user posted image
Sedaj pa moram pogledati v kuhinjo, če se vse vredu kuha - da ne gre kaj čez user posted image .

Lepo bodite in se tipkamo.

< Sporočilo je popravil alijana -- 17.1.2009 11:38:35 >

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 11:37:43   
Dudica1
tud jaz danes nisem in nisem mogla zaspat,pol pa še user posted image smrči in ga brcam pa ne nehauser posted image user posted image user posted image sploh nevem več kaj naj z njemu!Tko da tud kar traja da zaspim...pol me pa brca in hodim na wc dokler mi ne rata zaspat!
Drugač je pa tud moj kavalir kadar je doma ga gre tud on dvignt iz postle in se zrihtata,tko da lohk jaz še mal potegnemuser posted image

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 12:11:53   
KatMat
punce,kolikokrat ste se pa ze dobile na kofetku??
se lahko pridruzim??

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 12:16:29   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

punce,kolikokrat ste se pa ze dobile na kofetku??
se lahko pridruzim??


nevem jaz še nisem nikol bla,zdaj pa tud nevem če bomuser posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 12:17:04   
zoja10
dobro jutro.... jst pravkar pojedla zajtrk....hih hih hi... si morm zdej prvoščit ko vidm da tiste k mate že otroke je treba ustajatuser posted image
Jst sama doma, polna planov... no sm se odločla da skočm do ene kolegice,...mal čekirat...plani gor al doluser posted image

Lepo se mejte, pa ne preveč glancat user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 12:25:14   
KatMat
dudica, zakaj pa ne ves...iz kje pa si??

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 12:31:40   
KatMat
zoja10,
mi se vidmo pa v rovinju a ne??

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 12:35:52   
zoja10
hm....
na morjuuser posted image ?user posted image user posted image user posted image  

že komi čakam user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 12:38:26   
KatMat
jest tud....kje mate postavljeno prikolico? mi smo v polariju

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 12:51:46   
Obelix
Pozdravljene drage moje,

veliko se pogovarjate o dobri hrani user posted image . Madonca, meni zdaj kile letijo navzgor, samo če pomislim na kaj sladkega. Ful ful rada kuham, zato bomo pri nas kmalu vsi debelčkani. Možek in hčerka imata dobre gene in sta bolj suhe sorte. Midva s sinom imava pa večji poudarek na volumnu. Kakorkoli, danes sem že spekla jabolčno pico in pronces krofe. Trenutno se dela še pizza. Jutri pa se bom lotila skutne potice. Bomo videla, kaj bo iz tega ratalo.

2mak, a veš kako se imenuje likalnik, ki sam lika? Moja tašča. Je dobra duša in nam pride vsako nedeljo vse polikati in še kaj pospraviti, če je treba. Punce, iskreno priznam, da likanje ni moj omiljeni šport, zato z veseljem sprejmem tako pomoč.

psaša - saj veš, da kot smo si odrasli različni, so si tudi dojenčki, a ne. Vse bo vredu, boš videli. Meni moja zdravnica vedno pove, da ultrazvok ni vedno najbolj zanesljiv, če se otročiček zelo premika. Tako lahko takoj zgreši oceni za nekaj odstotkov.

Glede srečanje sem jaz bolj tko. Brez obeh prikolic ne morem nikamor, ker nimam varušk. Če pa sta zraven sta pa zdaj ravno v fazi (15 mesecev), ko ju niti minute ne morem pustiti same in potem nimam nič od kave, ker se vrtim samo okoli njiju. Ful mi je zoprno, ker se je moje družabno življenje tako skrčilo user posted image .  Ko bo lepše vreme in srečanju kje zunaj blizu igral, se vam pa z veseljem pridružim.

Komaj čakam na ponedeljkovo morfologijo. Kot babji firbec bom seveda vprašala za spol. Mi je v prvi nosečnosti pravilno napovedala spol, zato ji kar zaupam. Mi je pa tudi v visoki nosečnosti vsakič delala ultrazvok in seveda sem jo spraševala, če še vedno lahko kupujem roza in modro. In mi je vsakič gledala in povedala, da eden imam lulčka, drugemu pa ni še nič zrastlo. Že takoj na začetku mi je rekla, da se včasih zmoti pri punčkah, ki jim kasneje zraste lulček user posted image .

Uživajte!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 13:05:09   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

dudica, zakaj pa ne ves...iz kje pa si??



ne pa sej ne da bi mela daleč,mam blizu,ampak mam že dopoldne pregled v lj. in pol nevem če bom hodila še enkrat nazajuser posted image

bomo videli

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 13:09:15   
KatMat
Aja....sem mislila da je prevoz problem...ce ne bi te lahko pobrala...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 13:13:26   
Tanja_
Oh, punce, blagor vam za kavico in tortice... Jaz bi se pa tok rada pridružila pa ne smem, ker se mam toookkkk za učit. Tok sem že znervirana. Ful bi rada v miru uživala v nosečnosti, pa mi ta izpit nad glavo visi. Sam za knjigami sedim, pa nič mi ne gre v glavo. Pa skos sem utrujena. Upam, da bom nardila, k ne bom zbrala energije za še enkrat se učit. Sej boste držale pesti zame, a ne?

FLASK_A kje pa je ta telovadba na Fužinah? Jaz sem do zdej vsak dan kolesarila na sobnem kolesu, zdej, ko se pa tok učim, pa tud za to nimam več časa in bom mogla se spravit potem spet migat, k dragč bojo kile kr odfrčale v višave. Se tudi pridno redim.
Drugače sem pa imela v torek morfologijo, vse okej. Naslednji pregled pa naj bi imela 02.03.2009user posted image  A ni to nakem pozno? Moja gin. gre privat, pa nimajo zamenjave, sam zato ne moremo nosečnice trpet. Pa sej bi šla k njej privat, samo je rekla, da bo zdaj na začetku še vse bolj zmedeno, ko ordinacijo postavlja. Moram si najt druzga gin. A kdo ve za dobrega v Lj.? Sem že poskusla v ZD Bežigrad pa ni blo uspešno...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 13:15:10   
Dudica1
u hvala,ampak ni panike sm z notranjske tko da nimam problemov s prevozom...
No sej bom vidla kako bo,pa še mali je bil neki bolan tko da moram tud na to mal gledatuser posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: Majčice 2009
17.1.2009 13:16:55   
KatMat
uuu....sama sem iz cerknice,ampak stanujem v trzinu

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?