|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 8:06:55   
Anonimen
Bleeyes: sam da ste uživale, ker jaz sem cel dan preležala, ker sem spet na bolniški, ampak to pot ne zaradi user posted image ampak zarad sebe, ker sem izgleda nekaj fasala, ker sem glih taka kot cujnauser posted image user posted image

no ja danes je že malo boljeuser posted image

l.p.

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 8:07:59   
petrazg
O kofetkarce so se že zbudile...user posted image Kako ste se imele na babjem čveku... očitno zelo lepo, da je tako dolgo trajalo...Pa ste kakšno tortico še pustile, al ste vse zmazale?

Cveka... nimam št. od Blejčeve... daj na temo nosečnost in porod, mogoče se pa katera javi s številko...

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 8:09:06   
U_SURDI
Jutro jutro!!!!

Ja ja lahko vam je vsem žal da niste prišle, prav lepo debato smo imele,.... pa punce upam da kmalu ponovimo!!!!

Tortico so bile pa tako dobre, da je še moj bebi v trebuščku zaspal in ni nič migetal zvečer, se je tok napapala da ni nič mogla- tko k mami!!user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 8:10:01   
Blueeyes
kelnarjem ni blo nč jasn... pomojm smo pojedle vso staro zalogo slaščic, hi hi

fajn je blo, načvekale smo se, zvedle marsikej novga... za copko pravim da bo mela punčko, ker ma identičen trebušček kot midve s U-SURDI (pa ne po velikosti ampak po obliki)... FLASK_A bi pa znala fantka met ... to je moje mišljenje...

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 8:12:34   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: U_SURDI

Jutro jutro!!!!

Ja ja lahko vam je vsem žal da niste prišle, prav lepo debato smo imele,.... pa punce upam da kmalu ponovimo!!!!

Tortico so bile pa tako dobre, da je še moj bebi v trebuščku zaspal in ni nič migetal zvečer, se je tok napapala da ni nič mogla- tko k mami!!user posted image


blagor teb... moja je brcala že na mitingu skoz... k sem dam pršla pa niti da ne omenim.. najbrž je na mitingu vedla, da ma družbo zraven, pa je živahna bla...

(odgovor članu U_SURDI)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 8:13:56   
Dudica1
Dobro jutro,pijem user posted image tko da jo dam še malo vam če jo še nisteuser posted image
Fino da ste se lepo imele,pa da ste se najedle,pa tud če kelnarjem ni blo nč jasn user posted image user posted image user posted image .
Drugič bi blo pa dobr dopoldne nardit mogoče bi bla kakšna več,
al kaj sej nevem kdaj bi blo dobruser posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 8:14:23   
petra a
cveka-pokliči na št. 01/522-60-60 in jih prosi da ti dajo njeno cifro

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 8:15:49   
petra a
fotke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 8:17:47   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: petra a

fotke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


zgleda da ne bo nič,pomoje so se tko basale da ne dajo slik gor user posted image user posted image user posted image (hec)

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 8:19:13   
U_SURDI
ej jaja blueeyes, pa ne govor okol da sem mela največji trebuh, pa zadnja sem po datumih bila med nami..... za pdp mislim,.... tko da jaja jst sm isiga mnenja kot ti glede bebic kerga spola bojo pri ostalih dveh , ki ne vesta oz. vesta pa ne povesta....... flaska_a a sva se zmotle?

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 8:52:15   
Anonimen
petra a: hvala za cifro bom poskusila!

berem da ste se res fajn imela na torticahuser posted image user posted image user posted image user posted image

saj men tud pravjo da imam velik trebuh za 23 teden, pa se mi zdi a ga sploh nimam tako velikega, saj je vseeno kako velik trebuh je sam da bo maja prijokal zdravuser posted image ! a ne!!!!!!!!!

l.p.



(odgovor članu U_SURDI)
  Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 8:53:19   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: U_SURDI

ej jaja blueeyes, pa ne govor okol da sem mela največji trebuh, pa zadnja sem po datumih bila med nami..... za pdp mislim,.... tko da jaja jst sm isiga mnenja kot ti glede bebic kerga spola bojo pri ostalih dveh , ki ne vesta oz. vesta pa ne povesta....... flaska_a a sva se zmotle?



ne obremenjuj se s tem,jaz sm mela včeraj pregled pa je bla tam ena k ma pdp 31 maja pa ma ful večji trebuh kot jaz k mam pdp 1 maja,tko da to nima nobene veze z ničemer,edin če ma s spolom user posted image user posted image

(odgovor članu U_SURDI)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 8:54:45   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30
saj je vseeno kako velik trebuh je sam da bo maja prijokal zdravuser posted image ! a ne!!!!!!!!!



to je pa še najbolj resuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 9:08:26   
Anonimen
Večji trebuh več ima otroček prostora... user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 9:12:18   
Anonimen
sploh ne vem kaj nam je trebuh je trebuh, ene imajo večjega ene pa manjšega, na koncu je user posted image , samo da je zdravouser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 9:15:28   
Dudica1
a katera ve kdaj naj bi se prvič delal CTG?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 9:16:33   
lananai
Se bom res mogla spravit, pa naložit mojga bušija v album... Potem boste pa povedale, če je velik al majhen za dobrih 5 mesecev - ker jst sploh nimam predstave. Meni se zdi majhen. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 9:21:27   
Dudica1
bom tudi jaz dala svojega v album,samo zvečer da me moj poslika ko pride domov potem pa bomo videle.Meni se tudi ne zdi velik pol pa nevemuser posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 9:34:00   
OliveOyl
Jutro.user posted image

Včeraj ste ga pa zažurale ,madona...je sploh še kaj tort ostalo?

Blueeyes full dobre slike z UZ-ja.user posted image user posted image Lahko pogledaš v moj album in mi prosim poveš kaj bomo pa mi imeli. user posted image user posted image

Sem si tud jaz trebušček slikala,tle na RR mi kaže 24.teden,sam to pomeni 23.teden a ne?Zdaj je bolj  majhen,se šele zvečer napihne.

Jaz spet čakam odločbo za podasljšanje,sem imela sam do 10.1,odločbe pa ni in ni..jaz ne vem kaj delajo tako dolgo

< Sporočilo je popravil OliveOyl -- 21.1.2009 9:35:52 >

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 9:37:38   
copka
Res so fajn punce, tele tortariceuser posted image  Ko sem jaz prisla, so itak ze vse pojedle, tako da sem imela bolj malo izbireuser posted image
Blueeyes, ti pa nimas majhnega trebusckauser posted image , ravno pravega. Meni se je moj zdel majhen ali pa tam tam. Mah to bojo geni, tudi mami ni bila velika ko je bila noseca. Za sestro je sokirala, ko je v sluzbi najavila, da je od naslednjega dne na porodniski- se ji ni nic videlo.user posted image

V glavnem, definitivno moramo ponovit, preden pridejo nasi palcki malcki na svetuser posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 9:43:31   
petrazg
No super, da ste se fajn imele... upam, da se vam kdaj še v enem kosu pridružim...

Trebušček imam pa tudi jst tako velik, da mi je zadnjič moj rekel, da imam takšnega kot pri Anžetu , ko sem šla rodit...user posted image ni čist res, je pa veliko večji kot v prvi nosečnosti... Samo zdaj sem doma, prej sem bila pa do zadnjega v službi in bila full aktivna...

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 9:45:36   
OliveOyl
Je blo zdaj po radiu...Koliko prašnikov ima novi ameriški predsednik? OBAMA (OBA MA) user posted image user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 9:48:54   
FLASK_A
Jutro!user posted image

Joj, kako sem se pa jaz imela fino z vami včerajuser posted image user posted image Tko fajn ste punce, prav res! Upam da se kmalu spet kaj vidimo.
Cel dan sem delala, pa direkt iz službe prišla- nisem vedla, da ste vse po vrsti odpovedovaleuser posted image Lahko vam je žaluser posted image No, pa sej bomo še kakšno takole Misijo Tortica udarle, upam da se nam pridružite še ostale!user posted image user posted image Bom vas spomnila čez kakšen mesec, da je čas za ponovit a je prav?

Tortice... Hja... Pač no, jih je ostalo zelooo malo za ostale goste. Kaj čmouser posted image user posted image Kelnarjem se je pa res smejalo do ušes. Nosečkice smo kar navalileuser posted image Pol sem jaz še zadnje skutine za domov vzela- ker so pa res božaaanske, nooooo!

Hehehe, modrooka, nič ne povemuser posted image user posted image user posted image Kar naj bo še naprej user posted image . Boste videle na koncu ali ste imele prav ali neuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 10:03:29   
petra a
a zdej se bomo pa "dajale" kera ma večji trebuhuser posted image user posted image user posted image ...jaz vas zihr prekašam, sem tok okrogla pa baš me boliuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Majčice 2009
21.1.2009 10:14:27   
petrazg
Dudica - CTG delajo tam nekje od 38 tedna dalje, pa spet ne vsi ginekologi (ponavadi ti dajo napotnico). Večini pa začnejo delati CTG po pdp oz. delajo tudi že prej, če imaš kakšne probleme.

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?