|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uvajanje in recepti
23.1.2009 17:32:41   
adelak
oj,
kaj mi lahko napisete kdaj ste zacele uvajat gh?sadne kasice?in ce vam ni problem kaksen recept za kaksno kasico ce mi lahko napisete.lp

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 24.1.2009 9:45:28 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: recepti
23.1.2009 17:51:32   
kajajaka
GH - sadne kašice sem začela uvajati pri 4 mesecih

- naribaš jabolko (imam steklen ribežn in je super), dodaš 1/2 banane in pretlačiš
- enako s hruško in korenčkom, mandarin...

Če je preredko/pregosto, sem dodala mleko in/ali riževe kosmiče, sedaj po 6 mesecu pa Plasma piškot...

Receptov pa po moje ni oz. jih ne rabiš.
Samo poskusi dajati čim bolj sezonsko domače sadje. Jaz ji npr. ne dajem kivija, jagod, ananasa,...

(odgovor članu adelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: recepti
23.1.2009 21:10:30   
Gilo
Recepte lahko dobiš na tej temi pri Riji na naslovu "paparica kdo potrebuje"

_____________________________

Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa. (Elisabeth Stone)

Kadar srce joče za tistim, kar je izgubilo,
se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: recepti
23.1.2009 21:12:11   
Gilo
IZVIRNO SPOROČILO: Gilo

Recepte lahko dobiš na tej temi pri Riji na naslovu "paparica kdo potrebuje"


Ups, napaka... ne pri Riji pač pa pri Doll.

_____________________________

Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa. (Elisabeth Stone)

Kadar srce joče za tistim, kar je izgubilo,
se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...

(odgovor članu Gilo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: recepti
25.3.2009 22:59:06   
pikicai
tale recept je men dobr.....suhe marelice, rozine,  in pa sveže jabolke ter hruške skuhamo skupaj z cimetovo palčko....super kašica

(odgovor članu Gilo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: recepti
27.3.2009 8:25:34   
tasyo
Naš je imela ful rada slive z jabolkom ali pa hruško. Enkrat sem skuhala s cimetom, drugič je bilo jabolko surovo... Mah, po moje tut ne rabiš nekih oh in sploh receptov, ampak kar malo poslusi kombinirat, pa bo. Pa kakšen piškotek dodaj noter - boš videla, bo šlo. Sicer bosta pa hitro poskusili tudi kaj drugega. Uživajta!

(odgovor članu pikicai)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uvajanje in recepti
27.3.2009 14:51:10   
MATEJKA_
mismo začeli s 6. mesecem, kot se zadnje čase iz strani vseh pediatrov priporoča - zaradi morebitnih alergij. začeli pa smo z zelenjavo - kuhan in zmiksan korenček. po 10 dneh je pojedla celo porcijo, zato smo po skupno 3 tednih dodali še meso in en teden kasneje nadomestili naslednji obrok - večerjo - mlečno žitna kašica na žlico. po 2 tednih gremo zdaj na dop. malico.

(odgovor članu adelak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: uvajanje in recepti
27.3.2009 15:55:13   
mateyka
1x do 2x na teden je res fino, da daš sveže ali zmrznjene (odtaljene seveda) borovnice za prebavo in redno odvajanje. jaz sem zmiksala z banano, lahko dodaš nekaj žlic jogurta, poleti žlico sladoleda user posted image

zelo zrelo hruško spasiraš in dodaš ekspandiran riž (takole zgleda - to se ful zmehča, če pustiš nekaj časa v tekočini; naša jih sedaj je brez vsega kot snack med obroki)
user posted image

pikicai, ta kompot je naši tamali še zdaj zakon, pa kak albertov polnozrnat keks zamešamo not. mmmmmm user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 27.3.2009 15:57:31 >

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?