|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 16:59:44   
barika
hej hej ...

ooo se že o vozičkih pogovarjate
jaz si bom verjetno privoščila maxi cosi muro ali mutsy 4 rider. tega ko sem imela za prvega bom šenkala na mali O, ker je šit od šita (hauck), zdej sem pa rekla, da hočem en ornk terenski vozek.



(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4401
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 17:06:03   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

...zdejle sem si privoščila eno fino belo kavico...čaka me pospravljanje...popoldan pa komaj čakam, da greva po voziček, ki je že prispel....sm tok neučakana...user posted image


katerega sta pa zbrala?


Izbrala sva Hartan Topline S plus...ecco slikica spodaj...
Ampak se mi ne da it zdejle v Mozirje ponj...mi ga bo drug teden pripeljala v CE. Tko, da bom še malo potrpela. Grem na en obisk zvečer, pa mi ni zdej se še v Mozirje za vozit.



< Sporočilo je popravil Admin -- 4.2.2009 18:28:10 >

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4402
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 17:08:37   
Dali*
ojoj...kaj se je zgodilo...in sploh ne morem popravit...

user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4403
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 17:11:00   
barika
Dali, to boš imela za  bolj raven teren ali tudi za makedam?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4404
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 17:11:19   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

Slabosti so minile (trkam) zdaj pa imam drug problem!
POŽREŠNOSTuser posted image Vse kar vidim bi pojedla.. Sploh nimam občutka nasitnosti ampak imam 24 ur na dan prazen želodecuser posted image Pa bog ne daj,da mi mogla hrano z kom delituser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  čestitke za NS...

Te tvoje težave so mi pa zelo znane...


Ok me veseli,da nisem edinauser posted image Kako pa se spopadaš z temi težavami? Ker,če se pri meni tako nadaljuje bom do 40tedna imela +30kguser posted image



Ne bo panike...jaz se sicer do 20 tedna nisem nič zredila...potem pa kar naenkrat. Sedaj sem v 33. tednu in sem pridobila 13 kg... nč se sekirat glede kg...

(odgovor članu poopsie)
Neposredna povezava do sporočila: 4405
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 17:16:04   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Dali, to boš imela za  bolj raven teren ali tudi za makedam?


ravno sem prebrala tvoj post, da želiš voziček za teren...meni je tudi to bila prva prioriteta in sem vse naštudirala...pa moje frendice tudi imajo Hartana in ni ga čez Hartan, verjemi, kar se terencev tiče...

Ga pa ne prodajajo kar v trgovini ampak se zmeniš z prijazno Barbaro in greš v Mozirje, kjer imajo zastopništvo.

Več info na www.comfortbaby.com

Tudi meni je bil všeč Mutsy, pa Maxi cosi mura, pa Jeep...ampak ga ni čez Hartana v primerjavi z vsemi lastnostmi, izbiraš med 50 barvami, ima vse varnostne teste, vzdržljiv...ni da ni...pa ne zato, ker bi ga jaz imela, ampak sem res full naštudirala vse lastnosti pri vseh. Mutsy je lep...to je pa tudi vse...kaj pa amortizerji, 2 leti garancije, jet platišča, obračanje ročaja in košare ali sedeža v obe smeri, praktičnost....

Lahko mi pišeš tudi na zs, če želiš več info...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4406
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 17:18:22   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

Voziček bom tudi jaz mogla kupiti saj od Iraye nimam čisto NIČ!user posted image
Mi je tudi všeč PP skate ga ima soseda vendar se mi zdi,da je zelo ozek.user posted image In,ko bo user posted image malo večji in bo zima bo imel debelo bundo bo težko sedel. Bom vsekakor šla pogledat v trgovino.
Drugače pa mi je zelo všeč ta voziček:
user posted image

Sploh barve ker so bolj žive in ne temne. Nikakor nočem imet temnega vozičkauser posted image



jah...modern...ampak samo za po mestu in v shopping centre...cena je pa tudi moderna...praktičen pa popolnoma nič...Moji frendici k je hotla bit fancy je tok žal...ampak si ne upa menjat saj 1000€ ni bil mačji kašelj...haloooo

(odgovor članu poopsie)
Neposredna povezava do sporočila: 4407
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 17:20:14   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Dali, to boš imela za  bolj raven teren ali tudi za makedam?


ravno sem prebrala tvoj post, da želiš voziček za teren...meni je tudi to bila prva prioriteta in sem vse naštudirala...pa moje frendice tudi imajo Hartana in ni ga čez Hartan, verjemi, kar se terencev tiče...

Ga pa ne prodajajo kar v trgovini ampak se zmeniš z prijazno Barbaro in greš v Mozirje, kjer imajo zastopništvo.

Več info na www.comfortbaby.com

Tudi meni je bil všeč Mutsy, pa Maxi cosi mura, pa Jeep...ampak ga ni čez Hartana v primerjavi z vsemi lastnostmi, izbiraš med 50 barvami, ima vse varnostne teste, vzdržljiv...ni da ni...pa ne zato, ker bi ga jaz imela, ampak sem res full naštudirala vse lastnosti pri vseh. Mutsy je lep...to je pa tudi vse...kaj pa amortizerji, 2 leti garancije, jet platišča, obračanje ročaja in košare ali sedeža v obe smeri, praktičnost....napihljive gume, ne tiste polne,  gume se dajo dol z enim klikom, gre čisto v ležeč položaj, za garancijo pa ne vem user posted image , teža je pa prb. ista. ampak rabla ga bom samo za teren,imam že eno marelo, ki bo v avtu

Lahko mi pišeš tudi na zs, če želiš več info...


ga ima ena kolegica in je imela kar dosti problemov z vozičkom.

drugeče pa ima mura vse kar je označeno z debelo

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4408
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 17:30:20   
poopsie
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

Voziček bom tudi jaz mogla kupiti saj od Iraye nimam čisto NIČ!user posted image
Mi je tudi všeč PP skate ga ima soseda vendar se mi zdi,da je zelo ozek.user posted image In,ko bo user posted image malo večji in bo zima bo imel debelo bundo bo težko sedel. Bom vsekakor šla pogledat v trgovino.
Drugače pa mi je zelo všeč ta voziček:
user posted image

Sploh barve ker so bolj žive in ne temne. Nikakor nočem imet temnega vozičkauser posted image



jah...modern...ampak samo za po mestu in v shopping centre...cena je pa tudi moderna...praktičen pa popolnoma nič...Moji frendici k je hotla bit fancy je tok žal...ampak si ne upa menjat saj 1000€ ni bil mačji kašelj...haloooo


Zakaj pa ni zadovoljna? Zanima me,da pol tudi jaz ne bi obžalovala teh 1000€.
Sicer pa bom si do agvusta 100× premislila..user posted image Grem zdaj Muro gledatuser posted image


_____________________________

Iraya je 4 tedne prezgodaj postala sestra mali Isabelli. :)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4409
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 17:36:37   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Dali, to boš imela za  bolj raven teren ali tudi za makedam?


ravno sem prebrala tvoj post, da želiš voziček za teren...meni je tudi to bila prva prioriteta in sem vse naštudirala...pa moje frendice tudi imajo Hartana in ni ga čez Hartan, verjemi, kar se terencev tiče...

Ga pa ne prodajajo kar v trgovini ampak se zmeniš z prijazno Barbaro in greš v Mozirje, kjer imajo zastopništvo.

Več info na www.comfortbaby.com

Tudi meni je bil všeč Mutsy, pa Maxi cosi mura, pa Jeep...ampak ga ni čez Hartana v primerjavi z vsemi lastnostmi, izbiraš med 50 barvami, ima vse varnostne teste, vzdržljiv...ni da ni...pa ne zato, ker bi ga jaz imela, ampak sem res full naštudirala vse lastnosti pri vseh. Mutsy je lep...to je pa tudi vse...kaj pa amortizerji, 2 leti garancije, jet platišča, obračanje ročaja in košare ali sedeža v obe smeri, praktičnost....napihljive gume, ne tiste polne,  gume se dajo dol z enim klikom, gre čisto v ležeč položaj, za garancijo pa ne vem user posted image , teža je pa prb. ista. ampak rabla ga bom samo za teren,imam že eno marelo, ki bo v avtu

Lahko mi pišeš tudi na zs, če želiš več info...


ga ima ena kolegica in je imela kar dosti problemov z vozičkom.

drugeče pa ima mura vse kar je označeno z debelo


zanimivo...pr nas je 8 punc v družbi in vse s temi vozički in še niso imele težav...sedaj jih nekatere imajo že za drugega otroka...no...kakorkoli že...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4410
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 17:37:40   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

Voziček bom tudi jaz mogla kupiti saj od Iraye nimam čisto NIČ!user posted image
Mi je tudi všeč PP skate ga ima soseda vendar se mi zdi,da je zelo ozek.user posted image In,ko bo user posted image malo večji in bo zima bo imel debelo bundo bo težko sedel. Bom vsekakor šla pogledat v trgovino.
Drugače pa mi je zelo všeč ta voziček:
user posted image

Sploh barve ker so bolj žive in ne temne. Nikakor nočem imet temnega vozičkauser posted image



jah...modern...ampak samo za po mestu in v shopping centre...cena je pa tudi moderna...praktičen pa popolnoma nič...Moji frendici k je hotla bit fancy je tok žal...ampak si ne upa menjat saj 1000€ ni bil mačji kašelj...haloooo


Zakaj pa ni zadovoljna? Zanima me,da pol tudi jaz ne bi obžalovala teh 1000€.
Sicer pa bom si do agvusta 100× premislila..user posted image Grem zdaj Muro gledatuser posted image



odvisno za kakšen teren boš uporabljala voziček...

(odgovor članu poopsie)
Neposredna povezava do sporočila: 4411
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 20:28:36   
katja_p
Še vedno nič novičk od blue eye???

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4412
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 20:33:14   
Bethany
Vozički: mi imamo Quinny Buzza 3-kolesnika, pa smo zelo zadovoljni. Se zelo enostavno zloži in razloži, pa ful enostavno namontira gor ali košara, lupinica ali športni sedež. Gre (razstavljen, seveda) celo v mini prtljažnik Minija, hehe, s tem, da imama košaro pač na sedežu. Pa zelo lepo je obvladljiv, za bolj razgibane terene pa se sprednji dve kolesi fiksira in tudi gre kolikor toliko komot.

Drugače pa tale Hartan, tudi vredu zgleda, tak konkreten... medtem ko Stokke mi pa ful ni všeč, niti izgled, pa že videt je zelo neuporaben, da o ceni niti ne govorim (1000 eur!! Haloooo!).

Naty-taja: ej, sploh ne uspem sledit čvekam na uni drugi temi, tle pa še nekako gre, hehe. No, pa sej če se boš tle kaj oglašala, bomo več v stikih. Ja, za srečanje se pa mormo res kaj zmenit, samo tile prehladi in viroze naj minejo. V mesto zaenkrat še nisem šla na sprehod, se kar tle po lopati sprehajam, bom pa počasi začela razširjati sprehajalni teren, tak da se boma lahko kej zmenile, ko boš mela odmore.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4413
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 20:34:18   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Še vedno nič novičk od blue eye???


ej, samo res!! A nima nobena njenega kontakta? user posted image Kaj pa od Kathy? Je že doma? Me zanima, kdaj se bo uspela kaj javiti.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4414
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 20:37:15   
Bethany
Ej, Dali*: kulk sta pa dala za ta vozek? Če ni skrivnost...user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4415
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 20:40:05   
poopsie
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

Voziček bom tudi jaz mogla kupiti saj od Iraye nimam čisto NIČ!user posted image
Mi je tudi všeč PP skate ga ima soseda vendar se mi zdi,da je zelo ozek.user posted image In,ko bo user posted image malo večji in bo zima bo imel debelo bundo bo težko sedel. Bom vsekakor šla pogledat v trgovino.
Drugače pa mi je zelo všeč ta voziček:
user posted image

Sploh barve ker so bolj žive in ne temne. Nikakor nočem imet temnega vozičkauser posted image



jah...modern...ampak samo za po mestu in v shopping centre...cena je pa tudi moderna...praktičen pa popolnoma nič...Moji frendici k je hotla bit fancy je tok žal...ampak si ne upa menjat saj 1000€ ni bil mačji kašelj...haloooo


Zakaj pa ni zadovoljna? Zanima me,da pol tudi jaz ne bi obžalovala teh 1000€.
Sicer pa bom si do agvusta 100× premislila..user posted image Grem zdaj Muro gledatuser posted image



odvisno za kakšen teren boš uporabljala voziček...


Vbistvu za vseuser posted image Najbolj za center mesta.. In tako! Saj v trgovinah še nisem bila,da bi se kaj bolje pozanimala,sem pa na netu brala zdaj v tem času,da so pač nekatere zadovoljne druge spet ne. Sem pa mojemu pokazala voziček pa je rekel da kaj takšnega 100% ne kupiuser posted image


_____________________________

Iraya je 4 tedne prezgodaj postala sestra mali Isabelli. :)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4416
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 23:07:23   
_kathy_
Hej babnce!
midva sma že doma.
Moja pordna zgodba: Zjutraj sem bila na ctg-ju in uz in G mi je rekla, da še nekaj časa ne bom rodila. To me je ful potrlo, sej veste, da sem tudi jokala, mali pa je ves čas zelo brcal. Kot da čuti ... No, popoldna, se še odločim, da z lubijem pospraviva jaslice in jelko ter generalno spucava stanovanje, preden pride naš škrat. Ob 18h mene začne malo zvijati. Niti najmanj nisem pomislila na popadke, a sčasoma je bolečina postajala močnejša, pogostejša, začel me je boleti križ ...in povprašala sem na RR, kaj bi to bilo. Rekle ste: ja popadki. Halo??? Jst vas nisem jemala resno. Saj mi je G rekla, da bomo še čakali. No, midva z lubijem sve pospraviva, jst pa potarnam, da me nekaj špika. Tudi on si ni mislil, da se začenja. Šla sva še v Žalec po avto in nazaj grede, sem že predihovala popadke na 5 min. Šele ko sva prišla domov, sem lubiju rekla, da me grabi na 5 min. No, jst sem še šla pod tuš, malo ležat, lubi pa je skakal okoli mene in mi štel minute. Ko smo imeli 1h na 5 min, sva se počasi odpravila proti P. Lubi mi je še vzel napolitanke, da sem jih v avtu jedla, saj sem se tresla in mislila, da zaradi padca sladkorja (vendar nisem vedela, da je res to to in da se mi krčijo mišice). Poklicala sem babico, s katero sva bili zmenjeni, da bo pri porodu in povedala sem, da me grabi na 5 min ter da nisem zihr da je to to. Ko sem prišla v P so me pogledali, odprta sem bila že 2 - 3 cm, ter me dali v porodno. Poklicali so babico, priklopila me je na ctg, lubi je prišel lepo oblečen. Ob močnih popadkih, ki sem jih takrat že imela, sem se mu prav smejala. No, ful smo se pogovarjali, jst sm se smejala ...in šele proti koncu sem pustila, da mi vsatavijo protibolečinske. Vse je šlo ok, v eni uri sm se odprla na 4 cm in takoj na 7 cm, a potem se je malo zapletlo, saj je Galu padel srčni utrip. Prišle so vse babice, zdravnikin začela se je hitra akcija. Zdrvanik me je prerezal in začel se je iztis, kjer smo čakali na popadke, da sem iztiskala. In ob 2: 48h je na svet prijokal naš Gal. Uredili so ga, dali malo pod kisik in potem meni na prsa. Zdravnik me je zašil, uredili so me in tako smo se potem do  7h mi trije cartali. Na ta dan, sem prvič videla solze v lubijevih očeh. Bil je težek, a lep trenutek za vse tri.

< Sporočilo je popravil _kathy_ -- 24.1.2009 23:15:51 >


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4417
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 23:09:59   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Hej babnce!
midva sma že doma.
Moja pordna zgodba: Zjutraj sem bila na ctg-ju in uz in G mi je rekla, da še nekaj časa ne bom rodila. To me je ful potrlo, sej veste, da sem tudi jokala, mali pa je ves čas zelo brcal. Kot da čuti ... No, popoldna, se še odločim, da z lubijem pospraviva jaslice in jelko ter generalno spucava stanovanje, preden pride naš škrat. Ob 18h mene začne malo zvijati. Niti najmanj nisem pomislila na popadke, a sčasoma je bolečina postajala močnejša, pogostejša, začel me je boleti križ ...in povprašala sem na FF, kaj bi to bilo. Rekle ste: ja popadki. Halo??? Jst vas nisem jemala resno. Saj mi je G rekla, da bomo še čakali. No, midva z lubijem sve pospraviva, jst pa potarnam, da me nekaj špika. Tudi on si ni mislil, da se začenja. Šla sva še v Žalec po avto in nazaj grede, sem že predihovala popadke na 5 min. Šele ko sva prišla domov, sem lubiju rekla, da me grabi na 5 min. No, jst sem še šla pod tuš, malo ležat, lubi pa je skakal okoli mene in mi štel minute. Ko smo imeli 1h na 5 min, sva se počasi odpravila proti P. Lubi mi je še vzel napolitanke, da sem jih v avtu jedla, saj sem se tresla in mislila, da zaradi padca sladkorja (vendar nisem vedela, da je res to to in da se mi krčijo mišice). Poklicala sem babico, s katero sva bili zmenjeni, da bo pri porodu in povedala sem, da me grabi na 5 min ter da nisem zihr da je to to. Ko sem prišla v P so me pogledali, odprta sem bila že 2 - 3 cm, ter me dali v porodno. Poklicali so babico, priklopila me je na ctg, lubi je prišel lepo oblečen. Ob močnih popadkih, ki sem jih takrat že imela, sem se mu prav smejala. No, ful smo se pogovarjali, jst sm se smejala ...in šele proti koncu sem pustila, da mi vsatavijo protibolečinske. Vse je šlo ok, v eni uri sm se odprla na 4 cm in takoj na 7 cm, a potem se je malo zapletlo, saj je Galu padel srčni utrip. Prišle so vse babice, zdravnikin začela se je hitra akcija. Zdrvanik me je prerezal in začel se je iztis, kjer smo čakali na popadke, da sem iztiskala. In ob 2: 48h je na svet prijokal naš Gal. Uredili so ga, dali malo pod kisik in potem meni na prsa. Zdravnik me je zašil, uredili so me in tako smo se potem do  7h mi trije cartali. Na ta dan, sem prvič videla solze v lubijevih očeh. Bil je težek, a lep trenutek za vse tri.

user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke kathy,še enkratuser posted image user posted image user posted image ob priliki,pa prilepi kakšno slikco vašega princauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4418
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 23:16:12   
Bethany
Bravo, Kathy! user posted image user posted image user posted image

Pa sta ga le dočakala!! JA, pa kako slikco daj gor!



(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4419
   RE: Celjanke (z okolico)
25.1.2009 0:04:17   
brigita23
tudi od mene iskrene čestitke, lepo si opisala svoje trenutkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4420
   RE: Celjanke (z okolico)
25.1.2009 0:06:25   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

TUDI MENE ŠE NI NA TEM SEZNAMU

PDP- 28.4.2009
NASLEDNJI PREGLED- 19.2.2009
NOSEČNOST- 1.
OTROK- 1.
SPOL - user posted image
KG - PLUS 17KG
NOSEČA - 27T
STARA - 25 LET

LEP POZDRAVČEK VSEM


Dobrodošla! Upam, da sem prav razumela. enega otroka že imaš, drugega pa pričakuješ. Ker si napisala 1. nosečnost in 1 otrok, hm...


ups DALI me ni blo dans nič na netu in sem šele zdej prebrala tvoj post, ne nimam še nobenega otroka, to bo moj prvi angelček.

nočko

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4421
   RE: Celjanke (z okolico)
25.1.2009 7:47:47   
Naty*Taja
Hojla! Kathy čestitke za sončka.
Sem pa prav vesela, da sem načela tole temo na vozičke, ker sem se ponovno spomnila na Hartana - ja tudi ta je zdej ožji predizbor.
Sem včeraj Mutsyja gledala, pa je cena čisto ista, kot pri PP skate. Jaz bi PP imela tudi zaradi tega, ker imam jajčko od njih in paše na ta vozek.  Dali - a tale Hartan ima posebno jajčko al katera paše gor? Pa sej za v avto bomo itakimeli tudi navadno marelo, kamor postavim jajco gor in jo zapasam - lastni patent user posted image . Pa tiste štiri mesece, ko so moji otroci not - potem so ponavadi že preveliki in preširoki user posted image . Resno, prvadva sem komaj šee stlačila not. user posted image Smo pa potem kupli Romerja, ki se da tudi poležt in je lahko še tak malomanjši otrok not. Je pa res, da ni kotnra obrnjen in zaradi varnosti mal bolj slabo. Ampak ne bomo zdej pri tretjem menjevali sistema. user posted image Sej imamo dosti varen avto in zanesljive šoferje.
Sem pa bila jaz razočarana nad Qinijem. Ga ima ena soseda in ko je bil otroček že toliko velik, da mu je lahko malo dvignila naslon športnega dela, sva skupaj ugotovili, da se zadeva da dvignit samo za eno stopnnjo in to s sistemom ježkov! Tako, da sem jaz držala otroka, da je ona to vštimala.... no ja., zame to ni ravno neka iznajdba, glede na to, da ima moja marela in Špara za 10 starih jurjev pet naklonov, ki jih zlahka dosežeš s potiskom naslona... Svašta. No ravno zaradi takih stvari zdej proučujem zadeve tudi s tega vidika. Pa moj stari Hauck je imel tako umetno sranje znotraj vozeka, da je bil mali cel moker poleti, ko je bil še v košari...
Tolk o mojih izkušnjah. Sem cel roman napisala. Dali, a mi lahko mal bolj natančno poveš, kje se nahaja ta gospa s Hartani?

Bethany, se bova kaj dogovorili, ja... Pa kako drugo bi bilo tudi lepo spoznat. A se nič ne dobite v živo, tak kot me z one teme?


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4422
   RE: Celjanke (z okolico)
25.1.2009 9:20:17   
Lolita23
Živjo!!!
kathyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj se pa pridno cartajte, pa seveda slikice



_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4423
   RE: Celjanke (z okolico)
25.1.2009 9:54:05   
mbd0411
Kathyuser posted image user posted image user posted image user posted image ,lepa porodna zgodba.Zdaj pa se lepo crkljajte in mirne noči.
Kakšno slikco ja pa oglasi se kaj.Sem vedela,da si šla,ko se mi nisi več javilauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4424
   RE: Celjanke (z okolico)
25.1.2009 10:33:35   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

...

Sem pa bila jaz razočarana nad Qinijem. Ga ima ena soseda in ko je bil otroček že toliko velik, da mu je lahko malo dvignila naslon športnega dela, sva skupaj ugotovili, da se zadeva da dvignit samo za eno stopnnjo in to s sistemom ježkov! Tako, da sem jaz držala otroka, da je ona to vštimala.... no ja., zame to ni ravno neka iznajdba, glede na to, da ima moja marela in Špara za 10 starih jurjev pet naklonov, ki jih zlahka dosežeš s potiskom naslona... Svašta. No ravno zaradi takih stvari zdej proučujem zadeve tudi s tega vidika. Pa moj stari Hauck je imel tako umetno sranje znotraj vozeka, da je bil mali cel moker poleti, ko je bil še v košari...
Tolk o mojih izkušnjah. Sem cel roman napisala. Dali, a mi lahko mal bolj natančno poveš, kje se nahaja ta gospa s Hartani?

Bethany, se bova kaj dogovorili, ja... Pa kako drugo bi bilo tudi lepo spoznat. A se nič ne dobite v živo, tak kot me z one teme?



Ja, eno srečanje pa smo res imele, je v planu ponoviti, upam, da kmalu... user posted image

Ja, kakega Quinnija pa je to mela?? Pri mojem gre naslon športnega sedeža, če gleda proti tebi za tri stopnje gor in dol, se tudi čist poleže, če pa gleda v nasprotno smer pa za dve, pa to na sistem pritiska na gumb... Kje so našli ježke?? user posted image user posted image Ok, nima veze... ti le dobro preuči, kateri vozek bo najboljši. user posted image Marele pa midva ne prakticirama, čeprav bi glede na mali avto prišla prav, samo so mi taaaak grde. user posted image Bomo vidli, kako bo v prihodnje... Sicer je pa v planu nakup večjega avta. user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?