|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 10:36:03   
botrca
Eh, ljudje nehajte s prepiranjem imejte se radi...user posted image , napisala sem pa zato da vidim vašo reakcijo palite se kot šibice user posted image . Sploh ni važno kaj je kdo ampak kakšen človek je, jaz nimam proti nobenemu nič in nisem in nikoli ne bo nacionalist. Vse vas imam rada user posted image user posted image , tisti ki se pa hoče prepirat pa veselo na delo...papa vas bom pa brala.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 10:48:30   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Maribor je mesto brez duše, ker Mariborčani niso ponosni na svoje mesto in so že lep čas nevoščljivi Ljubljani, čeprav neupravičeno.


tukaj si se pa krepko zmotil. sem zelo ponosna, da sem iz Maribora! user posted image
In zakaj bi bila nevoščljiva LJ? če bi bila res, bi se tja preselila pa bi bila sTvar rešena.


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 11:07:55   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Lord Vader

Ne bom se spuščal v debate ker na forumu itak ni možno doseči konsenzusa, ampak samo ena zadeva.
Jaz ne grajam na generalizacijo ampak glih nasprotno. 
Lahko nekaj trdimo za nekateri narod, skupnost, raso, spol, torej GENERALIZIRAMO ampak pripadnike ocenjujemo INDIVIDUALNO.  Primer; za hrvate lahko rečemo da so prepotenten narod. Res je ampak to ne pomeni da sem ja prepotenten. Za gayeve lahko trdimo da so promiskuitetni ampak ne pomeni da so vsi geyevi promiskuitetni. Za črnce lahko trdimo da so fizično superiorni belcem, ampak spet ne velja za vse. Za ženske lahko rečemo da so bolj emotivne v primerjavi z moškimi ampak to ne velja za vse ženske in vse moške. Za slovence pa lahko ti sam najdeš kakšno značilnost.
Torej v nasprotju z veljavno doktrino; jaz trdim da je generalizacija nekaj pozitivnega in da nam veliko pove, čeprav je osebe potrebno individualno obravnavati.


Oprosti, vendar je to cisto nakladanje. Probaj te trditve iz tega posta uporabiti na svoj prejsnji post v tej temi. Skratka, na lep in prefinjen, vendar istocasno perfiden nacin si popoljuval cel narod in se potem sklicujes na generalizacijo v nasprotju z veljavno doktrino in neko za lase privleceno individualno obravnavo. Individualno obravnavo koga?
Pravzaprav poleg tega, da menis, da nam je slovencem sovrastvo lastno, menis, da nam je tudi neumnost lastna?  In potem te cudi, zakaj slove3nci sovrazno reagirajo nate? Morda pa ne v sklopu generalizacije, morda pa prav v tem tvojem sklopu individualne obravnave - ce znas potegniti crto in dolociti kje je kaj.  In morda sploh ni v vprasanju sovraznost, temvec custvo, ki dodeli dosti manjso pomemebnost, kot custvo sovrastva.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Lord Vader)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 12:12:12   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: muška

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: muška

Trg svobode oz. grajski trg je ena in isto.

----------------------
MUŠKA- kdaj si ti bla kaj dol pr nas, v centri user posted image ?
Na Trgu svobode imam Kojaka, ne? Na Grajskem trgu pa Astorio, Grad, C&A, Marpurge, Kruh&pecivo in Kino Udarnik, ne? In, prosim, da ne mešaš več naših trgof med sebi, vrei? user posted image
Je pa res, da med enim in drugim trgom, ni več kot 25m user posted image .



Ej, bejba točno vem ki je kaj, sem tu gor zrasla. In pri taki mali razdalji, sta tota dva trga meni ena ta isto.  Pa še nekaj, si ti Ptujčanka? Pr nas niamo trgof, mamo trge! Vrei zaj?

------------------------
Ni vrei user posted image .
Še zmeraj sta to dva različna trga.
Saj je to tako, kot če bi rekli, da sta dve hiši postavljeni tako blizu skupaj, da lahko damo samo eno cifro na obe user posted image .
Ali pa je marsikdo ves penast, ko nas zamenjajo s Slovaško (po tvojem principu- recimo Američan reče, saj je vse eno in isto, majhno in blizu skupaj).

Skratka, prej sem po štajersko potegnila, tako kot govori v totem Maribori, najmanj 50 % ljudi, drugače pa sem rojena Mariborčanka user posted image .

Si pa reagirala kot prava Mariborčanka, glasno in brez argumentov user posted image .

P.S.: Besedica prava iz zadnjega stavka, ni mišljena kot kompliment user posted image .

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 25.1.2009 12:13:21 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 12:12:51   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

No ja, pri nas je tudi Stari in Mestni trg par korakov narazen v Stari LJ, pa to se vedno ni eno in isto user posted image   

-------------------------
Tudi pri nas je tako, kljub temu, da nekateri mislijo, da ni user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 12:23:28   
Lord Vader
IZVIRNO SPOROČILO: Misek


Oprosti, vendar je to cisto nakladanje. Probaj te trditve iz tega posta uporabiti na svoj prejsnji post v tej temi. Mislim, da si nekaj narobe razumela. Ta trditev izhaja iz prejšnjega posta. Preberi še enkrat. Skratka, na lep in prefinjen, vendar istocasno perfiden nacin si popoljuval cel narod in se potem sklicujes na generalizacijo v nasprotju z veljavno doktrino in neko za lase privleceno individualno obravnavo. Individualno obravnavo koga? To je nakladanje. Kot da ni sama ne razumeš kaj pišeš.
Pravzaprav poleg tega, da menis, da nam je slovencem sovrastvo lastno, menis, da nam je tudi neumnost lastna? Pa kako samo nakladaš. Jaz trdim da če si ti neumna je to tvoja neumnost in ne neumnost tvojega soseda.  In potem te cudi, zakaj slove3nci sovrazno reagirajo nate? Ja, čudi me. Jaz ne sovražim nobenega.  Morda pa ne v sklopu generalizacije, morda pa prav v tem tvojem sklopu individualne obravnave - ce znas potegniti crto in dolociti kje je kaj. ????????    In morda sploh ni v vprasanju sovraznost, temvec custvo, ki dodeli dosti manjso pomemebnost, kot custvo sovrastva. ????????????


Res nočem žaliti tvoje inteligence ampak ne piši samo da nekaj napišeš. To da imaš vokabular poln "pametnih" besed ne pomeni, da jih lahko brez veze mečeš po forumu. Jaz sem prepričan v to kar pišem, za tebe pa nisem. Preveč je vprašanj v tvojih mislih.





_____________________________


p.s. mi je pa žal da niso še izumili cepiva proti nesramnosti in aroganci. Ti bi očitno potreboval/a konkretno dozo.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 12:59:47   
Anonimen
velikokrat sem od kakega turista slišala, da je Mb mesto brez duše.


Beri moj podpis.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 13:22:04   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Kje so zdaj moderatorji da zaprejo to temo?


Al da tvoje žaljivke zbrišejo?



Zaradi mene lahko zbrišejo, ne bom niti jezna niti užaljena. Preberi kaj sem nazadnje napisala pa ti bo bolj jasno. Lepo bodi...

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 13:26:22   
Anonimen
Kaj si ti ja nor, kera debata user posted image .

Sicer je to normalno in zdravo, dolocena stopnja rivalstva med glavnim mestom in "provinco".

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 13:35:24   
srki
Na podeželju je najlepšeuser posted image .

Drugače pa, v MB sploh še nisem bilauser posted image . Pa verjamem, da ima vsako mesto in vsak kraj nekaj lepega za pokazat turistom. Hecno, ne, otročje mi je, ko pa MB in LJ primerjate skozi neke navijače, pa kako so samo v MB nasmejani ljudje v pekarni, kot da drugod niso.... Povsod so dobri in slabi ljudje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 13:36:50   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Sicer je to normalno in zdravo, dolocena stopnja rivalstva med glavnim mestom in "provinco".


ti šele maš ideje................

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 13:37:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Sicer je to normalno in zdravo, dolocena stopnja rivalstva med glavnim mestom in "provinco".


ti šele maš ideje................


Zakaj user posted image

Povej mi drzavo, kjer tega rivalstva ni.

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 13:47:52   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Zakaj user posted image

Povej mi drzavo, kjer tega rivalstva ni.


meni se to ne zdi normalno,al pa sem sama čudna,ker za mene glavno mesto ni nič več ,kot naša "provinca" in ljudi odobravam čist isto in tu in tam......

< Sporočilo je popravil Saraya -- 25.1.2009 13:48:13 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 13:50:49   
Anonimen
meni se to ne zdi normalno,al pa sem sama čudna,ker za mene glavno mesto ni nič več ,kot naša "provinca" in ljudi odobravam čist isto in tu in tam......


A sem rekla, da je kaj vec?
Pravim samo, da obstaja dolocena mera rivalstva.


(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 14:05:17   
HuAnita
Uuuuu, kaj zamujamuser posted image

Sem v LJ živela 8 let, zdaj pa cca 1x tedensko delam v MB. Kaj naj rečem - še vednouser posted image  se bolje znajdem v LJ, tudi z avtom mi ni panike do centra priti, parkirati, v MB sem pa bosa.
Vizulano pa ne gre ocenjevati - obe mesti sta vsako po svoje lepi, sploh pa ne drži, da se v MB bolj malo dogajauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 14:13:53   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Lord Vader
Teh 9 strani je pokazalo da negativna čuvstva niso rezervirana ekskluzivno do drugih narodov ampak se sovražite tudi med seboj. Prosim vas da nehate s to iracionalno razpravo ker se zelo sramotite.


Imaš prav. Ti si zaradi sramote pred rdečimi in črnimi hudiči, tudi tistih rumenih ter zaradi neskončne ljubezni med "Purgerji" in "Tovarji" pobegnil iz "negativne" cone, pa skočil z konja na ponija. Zdaj te je na poniju presenetilo sovraštvo ljubljančanov in mariborčanov. Žalosno, mar ne? Od sebe ne moreš pobegnuti. user posted image

<Jer vidim da neke članove foruma ne razumiješ ti šaljem i prevod; da ono gore krivo ne skužiš>

Imaš pravo. Ti si od sramote zbog mržnje crvenih i crnih vragova, a i onih žutih, te zbog vječne ljubavi između Purgera i Tovara pobjegao iz "negativne" zone i s konja skočio na ponija. A sada te na poniju zateče mržnja lublančana i mariborčana. Tužno zar ne? Od sebe pobjeći ne možeš. user posted image


(odgovor članu Lord Vader)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 14:18:39   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Lord Vader
Oprosti, vendar je to cisto nakladanje. Probaj te trditve iz tega posta uporabiti na svoj prejsnji post v tej temi. Mislim, da si nekaj narobe razumela. Ta trditev izhaja iz prejšnjega posta. Preberi še enkrat.


Od kod izhaja trditev, ne govori nic o njeni utemeljenosti ali "nakladaskosti" brez osnove. In kot sem povedala, obrni v nasprotno smer pa uporabi trditev na lastnem postu, pa bos mogoce uspel preveriti koliko "drzi vodu".

Skratka, na lep in prefinjen, vendar istocasno perfiden nacin si popoljuval cel narod in se potem sklicujes na generalizacijo v nasprotju z veljavno doktrino in neko za lase privleceno individualno obravnavo. Individualno obravnavo koga? To je nakladanje. Kot da ni sama ne razumeš kaj pišeš.


Popolnoma razumem kaj pisem, vendar vidim, da imas ti tezave slediti mojim mislim.

Pravzaprav poleg tega, da menis, da nam je slovencem sovrastvo lastno, menis, da nam je tudi neumnost lastna? Pa kako samo nakladaš. Jaz trdim da če si ti neumna je to tvoja neumnost in ne neumnost tvojega soseda.


Jaz sem neumna, moj sosed hrvat je neumen, njegov sosed na drugi strani je tudi hrvat in je neumen. Moj sosed na drugi strani je tudi hrvat in je neumen. Vsak od nas ima svojo neumenost in ker so hrvati pozitivino generaliziramo, da so hrvati neumni in jaz pametna, ker se mene obravnava individualno, a generalno so podatki, da so slovenci pametni. Hudic je ta generalizacija in individualna obravnava user posted image

In potem te cudi, zakaj slove3nci sovrazno reagirajo nate? Ja, čudi me. Jaz ne sovražim nobenega.
 

Napises kako so slovenci sovrazen narod, da si sokiran koliko sovrastva premorejo ne samo proti drugem temvec tudi znotraj lastnega naroda, perfidno zalis po dolgem in pocez, vendar ne sovrazis nikogar. Ne sovraziti nikogar te pa se ne naredi spostovanja vrednega ali priljubljenega. Morda samo odurnega. In ce nekdo nate sovrazno reagira, se ne pomeni, da te sovrazi... morda mu samo mi prijetno v druzbi s taksno osebo, ki se ima za dobro.

Morda pa ne v sklopu generalizacije, morda pa prav v tem tvojem sklopu individualne obravnave - ce znas potegniti crto in dolociti kje je kaj. ????????    In morda sploh ni v vprasanju sovraznost, temvec custvo, ki dodeli dosti manjso pomemebnost, kot custvo sovrastva. ????????????


Le potrudi se. S temi vprasaji, ki jih tako radodarno pises imam obcutek, da se pogovarjam z osnovnosolcem, ki se mora se marsikaj nauciti, da lahko sploh dojame.

Res nočem žaliti tvoje inteligence ampak ne piši samo da nekaj napišeš. To da imaš vokabular poln "pametnih" besed ne pomeni, da jih lahko brez veze mečeš po forumu. Jaz sem prepričan v to kar pišem, za tebe pa nisem. Preveč je vprašanj v tvojih mislih.


Seveda da ne mores biti preprican zame, ker niti nimas kapacetite, da dojames kaj pisem. In prav ta omejenost se kaze v tem, da niti nisi dojel koliko prikrito in perfidno sovrazen je tvoj prvi post. Jasno mi je, da se vidis kot velikega clovekoljuba in nikomur nic hudega zelecega z lastnim staliscem. Vendar tvoje izrazeno stalisce je dijametralno nasprotno s tvojo sliko o sebi.
BTW: vedno ko ne razumes kaj je nekdo napisal, lahko razmisljas v dve smeri - da je z njegovim pisanjem nekaj narobe in druga moznost, da nimas kapacitet dojeti njegovo pisanje. Ce kolickaj pomislis ( v pomaknkanju npr. lastne prepotetnosti, ker hrvati so prepotenten narod, ti pa nisi) na drugo moznost, lahko postavis vprasanje in te zanima odgovor.




_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Lord Vader)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 14:37:49   
Misek
.

< Sporočilo je popravil Misek -- 25.1.2009 14:40:21 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 15:08:02   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Misek, super napisano...kot vedno.user posted image


Danke Marogica user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 15:11:21   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
.


Jaz sem neumna, moj sosed hrvat je neumen, njegov sosed na drugi strani je tudi hrvat in je neumen. Moj sosed na drugi strani je tudi hrvat in je neumen. Vsak od nas ima svojo neumenost in ker so hrvati pozitivino generaliziramo, da so hrvati neumni in jaz pametna, ker se mene obravnava individualno, a generalno so podatki, da so slovenci pametni. Hudic je ta generalizacija in individualna obravnava user posted image






mišek, ti imaš kak drug problem...
pa pri tebi resnično ne vidim neke kapacitete...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 15:16:54   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA
mišek, ti imaš kak drug problem...
pa pri tebi resnično ne vidim neke kapacitete...


Prav zaradi tega ti nisi tista, ki bi morala prepoznavat kapacitete. user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 15:20:45   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Jaz sem neumna, moj sosed hrvat je neumen, njegov sosed na drugi strani je tudi hrvat in je neumen. Moj sosed na drugi strani je tudi hrvat in je neumen. Vsak od nas ima svojo neumenost in ker so hrvati pozitivino generaliziramo, da so hrvati neumni in jaz pametna, ker se mene obravnava individualno, a generalno so podatki, da so slovenci pametni. Hudic je ta generalizacija in individualna obravnava user posted image

mišek, ti imaš kak drug problem...
pa pri tebi resnično ne vidim neke kapacitete...


Ne se jeziti, saj si po Vaderu zgolj izjema. user posted image


(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 15:23:29   
BUŠICA
se nimam zakaj jeziti...

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 15:27:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
če tvoj karnister al kako mu rečeš ni navijač, potem tut nič nočem......

Kaj pa TO pomeni? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Lord Vader
Da se predstavim, sem Hrvat ki živi v Sloveniji nekaj let. Sovraštvo ki sem ga opazil do nas me je popolnoma presenetilo.

Da ne citiram vsega... tudi moj mož je Hrvat, ki živi v Sloveniji (sicer od rojstva, pa vendar), ampak takšnih problemov ni imel nikoli. Pa ni nikdar trdil, da je Slovenec. On pravi, da je po narodnosti Hrvat, po srcu Jugosloven in po državljanstvu Evropejec. user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Maribor je mesto brez duše
25.1.2009 15:27:57   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA
mišek, ti imaš kak drug problem...
pa pri tebi resnično ne vidim neke kapacitete...


Prav zaradi tega ti nisi tista, ki bi morala prepoznavat kapacitete. user posted image



ne moram. so pa pri tebi prepoznavni problemi, ki so druge narave user posted image



(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?