|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa FRA za poletne počitnice?
28.1.2009 20:57:42   
tincci
Kam bi pa človek lahko šel ob morje v Francijo? Korzika ne, ampak prov francoska obala. Mi smo se peljali mimo pa je bilo zelo švoh s plažami, eno mlako smo našli in to je bilo to. Če pustimo mondene krajeuser posted image

Ena je tukaj pisala, da že 7 let hodi v Fra na letni dopust? Kam? Provansa? Kje se pa kopate? Samo bazeni?


_____________________________


www.alergije.net
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa FRA za poletne počitnice?
28.1.2009 21:22:52   
norge
O jaz bi šla tud!!! Provanska al pa alpe poleti!!! Prva liga!! Na plan z idejami, tiste/i, ki ste že kampirale po Franciji!!!

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pa FRA za poletne počitnice?
29.1.2009 9:02:46   
gala
Provansa je super, kakšna jezera, tudi obale so prima, saj obstajajo kampi, kjer je peščena plaža, pa ni ravno monden kraj. Ja, mi se po Franciji že 7 let sprehajamo, ampak nismo ravno ljubitelji morja, tako da se ob kakšnih plažah ustavljamo le za par dni, drugače pa so tu tudi čista jezera, pa reke. Cene so nižje, kot pri nas, pa tudi kampi so veliko boljši, lepše opremljeni in prijaznejši do otrok.
Potovanje pa je odvisno od tega, kakšne želje imaš. Mi si ogledujemo pokrajino, vasice, znamenitosti, vedno pa nek drug predel Francije. Gledamo pa, da si izberemo vsaj kamp, kjer je bazen ali pa kje ob vodi, da ima naša Miška čez dan nekaj veselja s čofotanjem.
Dolina reke Dordogne je super, meni je bil tisto leto najlepši dopust. Je pa res, da sem združila prijetno s koristnim - tu je ogromno prazgodovinskih jam s stenskimi poslikavami ter arheologije nasploh. Potem je tu predel s katarskimi gradovi (Languedoc), pa Carcassonne je sploh nor. Pa Auverne z vulkanskim področjem, Limousine z najprijaznejšimi ljudmi na svetu...

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pa FRA za poletne počitnice?
29.1.2009 9:10:51   
al1*
Mi smo lani kampirali v Franciji - na Azurni obali in v Provansi.
Na Azurni smo bili v treh različnih kampih, v provansi pa v enem - v Avignonu. Cene v kampih so bile na noč med 30 in 35 € za dva odrasla in dva otroka (6 in 9 let).

Nismo bili v zelo turističnih mestih, ampak malo ven in plaže so bile povsod lepe. Edino v Camargue je bilo morje mrzlo - 17 stopinj.

Je pa res veliko za videt, tako obala kot tudi Provansa sta nas navdušili.


_____________________________

lp


(odgovor članu gala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pa FRA za poletne počitnice?
29.1.2009 9:12:37   
Lalica1
Mi smo bili v Bretaniji (skrajni SZ), kopat pa smo se šli v St. Malo. Zame je bil to raj na zemlji. Bili smo tudi na otoku Ill Grande, ampak tam smo naleteli na bolj slabo vreme in mrzlo morje. Sva se pa z možem vseeno okopala v Atlantiku čeprav v samo 17 stopnijah (kolikokrat pa imaš možnost, da se okopaš v Atlantiku?). Pa tudi Normandija je zelo super z vsemi svojimi znamenitostmi (sploh Mont St. Michel). Nismo bili veliko na morju, so pa to bile najlepše počitnice v mojem življenju in res smo veliko videli. Toplo priporočam! In komaj čakam, da otroci malce zrasejo, da bomo šli skupaj.

(odgovor članu gala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pa FRA za poletne počitnice?
29.1.2009 18:20:37   
tincci
A veste, kaj bi jaz. Plažo, da malo skočimo v vodo, vsaj 6 dni od 12user posted image Ostalo pa kaka luštna mesta, arhitektura, mogoče kak položen teren za kolesarit. Sever me ne mika, ker je premrzlo morje.

Dejte mi še malo krajev napisat, prosim, da potem malo poguglam ... ali pa če imate kak link kakega mesta, kampa, kjer ste bili. To bi bile naše letne počitnice, zato je nekaj morja obveznegauser posted image


_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pa FRA za poletne počitnice?
30.1.2009 12:03:30   
gala
Vraga, je minilo že toliko časa, da sem si mogla prav zemljevid vzet in pogledat, kje so bile meni res všeč plaže (je tega že 6 let pa me emšo dajeuser posted image ) Kolikor se spomnim, smo takrat z mojo sestro kampirali v enem izmed kampov blizu kraja Le Lavandou. Je pa kraj JZ od Saint Tropeza. Lepe peščene plaže, super kamp. Samo prosim, ne pričakuj, da se bom še kampa spomnila, toliko mi pa spomin res več ne delauser posted image user posted image user posted image . Glede znamenitosti - na poti do tja imaš npr. Eze in Saint Paul de Vence - znameniti vasici vrh hriba z norim razgledom daleč naokoli. Pa Grasse s parfumerijami. Če se potem obrneš v notranjost, je tu lepo mestece Castellanne ob vhosu v Gorges du Verdon (super lepa soteska reke Verdon, ki jo lahko celo obvoziš z avtomobilom), na koncu je jezero Ste.Croix, kjer so prav tako lepe plaže za plavanje. V bližnjem mestu Manosque je doma znani L'occitaine ter industrijska prodajalna, kjer imajo (preverjeno) nižje cene kot drugje. Znamenito je še mesto Aix en Provence in severno nad njim naravni park Luberon z vasicami z rdečimi fasadami iz njihovega rdečega peska... Vse to je le majhen košček Francije, če te zanima še kaj, se javi...
Lep dopust ti želim!

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pa FRA za poletne počitnice?
31.1.2009 9:34:34   
mala zirafa
Kaj pa španska obala?

(odgovor članu gala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj pa FRA za poletne počitnice?
31.1.2009 16:56:13   
kepa*
Gala, super, te bom kontaktirala, ko bom potrebovala info za FRA. Mene tudi vleče tja.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu gala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj pa FRA za poletne počitnice?
31.1.2009 17:16:15   
gala
Ni problema, z veseljem. Pa prijetno pripravo na dopust ti želimuser posted image !

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?