|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 19:41:37   
brigita23
Dali-ti si pa najbolj pridna čveka tuki goruser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 19:49:07   
_kathy_
Hej! Jst sm čist adijo ...Ful me zebe, apetita nimam, prsi me svinjsko bolijo, čist so vroče, vročine imam 37, 5 °C ... Zdaj čakam lubija, da pride iz službe, da mi bo pomagal si izbrizgat mleko s črpalko, ker še tega nisem počela.user posted image user posted image user posted image user posted image Gal je pa tud nekaj nervozen zdaj ...user posted image

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 19:52:55   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Hej! Jst sm čist adijo ...Ful me zebe, apetita nimam, prsi me svinjsko bolijo, čist so vroče, vročine imam 37, 5 °C ... Zdaj čakam lubija, da pride iz službe, da mi bo pomagal si izbrizgat mleko s črpalko, ker še tega nisem počela.user posted image user posted image user posted image user posted image Gal je pa tud nekaj nervozen zdaj ...user posted image


Katja...čimprej si zrihtaj prsi, ker to kar si opisala bi lahko bil mastitis...Masiraj si prsi proti bradavici in dajaj gor obkladke, da boš lahko izčrpala ven mleko. Ali pa ko pride tvoj hitro pod tuš in masaža... Gal je pa nervozen, ker si ti nervozna... Probaj se malo sprostiti, ko pa pride tvoj pa naj se on z njim ukvarja, da se ti mal poštimaš.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 19:53:08   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Hej! Jst sm čist adijo ...Ful me zebe, apetita nimam, prsi me svinjsko bolijo, čist so vroče, vročine imam 37, 5 °C ... Zdaj čakam lubija, da pride iz službe, da mi bo pomagal si izbrizgat mleko s črpalko, ker še tega nisem počela.user posted image user posted image user posted image user posted image Gal je pa tud nekaj nervozen zdaj ...user posted image
kathy:ti si ista k moja mami ,pravi da ima drisko,nima apetita,bruha,zebe jo pa je pokrita z deko ,kovtrom in kurijo na veliko. user posted image user posted image a kaj razsajauser posted image no tebi je to zaradi prsi ,čim prej mleko stisnat

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 19:54:11   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

Dali-ti si pa najbolj pridna čveka tuki goruser posted image


Ah ,ne. Včasih smo full bolj čvekale. Zdej pa ko so čveke rodile, pa nimajo več toliko časa. Vse nove nosečke s seznama pa nč ne čvekajo user posted image user posted image user posted image

Tko, da ti kr čvekaj...

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 19:58:47   
mbd0411
Kathy,črpaj,da ne bo mastitisa!!!!!!!

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 20:08:35   
brigita23
čvekam, sam pol se mi pa zdi da se včasih sama s sabo pogovarjauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 20:13:51   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

čvekam, sam pol se mi pa zdi da se včasih sama s sabo pogovarjauser posted image user posted image user posted image


ne ne...user posted image user posted image user posted image  to se pri celjankah ne bi smelo zgoditi...

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 20:18:21   
brigita23
punce a ve katera ali se kje v Celju da dobit test za preverjanje plodovnice?



_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 20:24:44   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

punce a ve katera ali se kje v Celju da dobit test za preverjanje plodovnice?



baje v Sanolaborju. Ampak ni ziher, ker lahko ti pokaže, da je plodovnica, tudi če je kakšno vnetje.

Ne kompliciraj...ko se nam bo porod začel bomo ziher vedele. Plodovnica, ki odteka po kapljicah, te najbrž skrbi... Je brez vonja in barve...Lahko pa, da ti sploh ne bo odtekla in boš mela popadke...

Ne si komplicirat...OK?  user posted image

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 20:28:38   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

punce a ve katera ali se kje v Celju da dobit test za preverjanje plodovnice?




nikjer, že nekaj časa ne. Baje da sploh niso zanesljivi, boljše da greš do ginekologa.

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 20:29:18   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Punce, jaz bi tudi prišla na kakšno srečanje.


Se bomo zmenile za srečanje kr tle na forumu, tko, da če nas boš pridno spremljala ga ne boš zamudila. Imamo pa tudi že svoj kotiček v Romansi v City centru...user posted image

Sam, da gre to smotano vreme stran...pol pa že...


to je zraven pomaranče, ne?? kul, samo bo mogel biti moj user posted image  pribvezan, ker je zraven Đunglauser posted image user posted image


ja...a še ne sme v đunglo?


14 mesecev je staruser posted image , definitivno ne sme.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 20:30:21   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

punce a ve katera ali se kje v Celju da dobit test za preverjanje plodovnice?




nikjer, že nekaj časa ne. Baje da sploh niso zanesljivi, boljše da greš do ginekologa.


No, pol pa tak. Sej sm že gor napisala, da lahko pokažejo še kaj drugega. Če se pa pojavi predčasno pa itak G in P.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 20:30:58   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Punce, jaz bi tudi prišla na kakšno srečanje.


Se bomo zmenile za srečanje kr tle na forumu, tko, da če nas boš pridno spremljala ga ne boš zamudila. Imamo pa tudi že svoj kotiček v Romansi v City centru...user posted image

Sam, da gre to smotano vreme stran...pol pa že...


to je zraven pomaranče, ne?? kul, samo bo mogel biti moj user posted image  pribvezan, ker je zraven Đunglauser posted image user posted image


ja...a še ne sme v đunglo?


14 mesecev je staruser posted image , definitivno ne sme.


ja, potem je pa res še premajhen...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 20:34:21   
NoBady
O čveke...dans ste pa mal bol pridne kot zadnje čase...sem bol tišine navajena tule gor..pridneuser posted image user posted image user posted image

ja kakšnega srečanja bi se tudi jaz udeležila (če bom še 2v1user posted image ) sej se mi nikamor ne mudi, tko da ni panike...

kathy--kot so ti že ostale svetovale-čimprej si stisni mleko iz prsi!!!

.Dali* - ti pa kr v akcijo za jupol trend barvo...se splača res jauser posted image potem je pa dobrodošla kaka slikcauser posted image ...

no, js vam pa lahk povem da bom od zdej naprej (upam) da malo več z vami, ker so mi koooončno računalnik popravli in sm lahko neomejeno gor...sam mi internet nekam počas dela...grrr...

pozdravček...


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 20:36:13   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

.Dali* - ti pa kr v akcijo za jupol trend barvo...se splača res jauser posted image potem je pa dobrodošla kaka slikcauser posted image ...



A maš tudi zeleno? Se priporočam za kako slikico. Oz. katere barve si izbrala?

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 20:43:24   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

.Dali* - ti pa kr v akcijo za jupol trend barvo...se splača res jauser posted image potem je pa dobrodošla kaka slikcauser posted image ...



A maš tudi zeleno? Se priporočam za kako slikico. Oz. katere barve si izbrala?


barve...jutr ti lahko vse poslikam... rdeča, temno zelena, temno oranžna... pa svetlo oranžna, samo ta je malo z belo zmešana... bom jutr poslikala pa dobiš slike, ok?


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 20:46:24   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

.Dali* - ti pa kr v akcijo za jupol trend barvo...se splača res jauser posted image potem je pa dobrodošla kaka slikcauser posted image ...



A maš tudi zeleno? Se priporočam za kako slikico. Oz. katere barve si izbrala?


barve...jutr ti lahko vse poslikam... rdeča, temno zelena, temno oranžna... pa svetlo oranžna, samo ta je malo z belo zmešana... bom jutr poslikala pa dobiš slike, ok?



Waw...super...lahko mi pošlješ slike kr na mail...ti ga bom napisala na zs...

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 21:12:28   
Dali*
                                      CELJANKE Z OKOLICO 
 
PDP    Ime (starost)          (št. user posted image , št. user posted image ) pregled, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image   

19.01. 
cesandra (32)                ( 2 user posted image , user posted image   1) vsak dan, CE user posted image +12 kg
 
10.02
Katjuša (27)                  ( 2 user posted image , user posted image 1) 6.2., CE, user posted image
 
20.02.
brkn83 (25)                   ( 1 user posted image , user posted image  0) 3.2., CE user posted image +10,8 kg, 103 cm

01.03.
cita (28)                         ( 2 user posted image , user posted image 1) ?, CE, user posted image +9 kg

07.03. 
spps
(26)                        ( 2 user posted imageuser posted image 1) 6.2.,CE, user posted image +9 kg,105cm 


08.03. 
Lolita23 (23)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0)  18.2., CE user posted image +14 kg

NoBady (18)                   ( 1user posted image , user posted image  0)  3.2., CE user posted image  +16 kg, 105 cm

09.03.  
sahary (29)                      ( 4 user posted image ,  user posted image 3) ?, CE user posted image +9 kg

16.03.
babyg (?)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE, user posted image  +9kg, 94 cm 
 
17.03.  
urskaf (27)                       ( 1 user posted imageuser posted image 0) 9.2., CE, user posted image +11kg, 103 cm 

18.03. 
Dali*
(28)                         ( 1 user posted imageuser posted image 0) 19.2., CE, user posted image +13 kg, 100 cm 

 
19.03.  
urška13 (32)                    ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE, user posted image +13 kg  

 
21.03.
novo (29)                          ( 3 user posted imageuser posted image 0) 11.2., CE  user posted image +13 kg, 102 cm
 
23.03.

majabh (29)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image + 7,5 kg, 93 cm
 
01.04.   
srecka82 
(26)                   ( 1 user posted imageuser posted image 0) 5.2., CE,  user posted image  +10 kg    

19.04.  
zupancdam 
(26)                ( 5 user posted imageuser posted image 1) ?, TRB,  user posted image    
 
24.04 
Sonček85
(23)                  ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 24.2., CE,  user posted image   +9 kg 

 
28.04 
brigita23
(25)                   ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 19.2., CE,  user posted image   +17 kg  
 
09.05  
mani2
(29)                        ( 2 user posted image ,  user posted image 1)  6.3., CE,  user posted image  + 5 kg
 
16.05. 
lananai (27)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) 30.1., CE,  user posted image  + 0,5kg 
 
02.06.  
tinca84 (24)                     ( 1 user posted imageuser posted image 0) 9.2., CE,   user posted image   

26.06. 
ulsi25 (?)                         ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE user posted image
 
05.07. 
liam (25)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) 6.2., CE,  user posted image   +3 kg 
sabina84 (25)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0) 26.2., CE,   user posted image   +5 kg 
 
15.07.   
bybyka_1987 (21)          ( 2 user posted image , user posted image 1) 25.2., CE   user posted image   -10 kg 
 
20.07.  
Chebellca (24)                 ( 1 user posted image , user posted image 1) 19.2., CE  user posted image   +0 kg 
 
15.08.    
tejči77 (32)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 30.1. in 4.3., CE   user posted image   +2  kg 
 
30.08.
tulpek (26)                      (1 user posted image , user posted image 0 ) 12.2. in 3.3., CE user posted image  -3 kg             
 
01.09.
poopsie (28)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 11.2., CE user posted image +1 kg
 
03.09
barika (24)                     ( 2 user posted image , user posted image 1) 23.2. in 25.3., CE user posted image
 
05.09
Lorian(37)                        ( 3 user posted image , user posted image  2) 27.2., CE user posted image +3 kg
 
10.09.
oktavija (28)                   ( 2 user posted image , user posted image  0 ) 30.1., CE user posted image
 
 
user posted image  - 9 fantkov
user posted image  - 7 punčk
user posted image   - 16 presenečenj

Skupaj nas je 32 nosečk!

user posted image  

user posted image
 
user posted image  Celjske in okoliške mamiceuser posted image
 
24.09.2008   panja             MAI 
16.10.2008   Mandek         ZALA
20.10.2008   mbd0411      NIK 
03.11.2008   maša23         MAŠA
18.11. 2008  jagodinka      FILIP 
24.11.2008   Bethany         ELINA
25.11.2008   m a j c i k a    LEJA

26.11. 2008  bobika1          MATIC
5.12.2008     katja_p           TJAŠA
12.12.2008   martka            GAJA
14.12.2008   mami_1979    MATEVŽ
15.01.2009   lunica12          ANINA 
21.01.2009  _kathy_           GAL
22.01.2009   betty80           VID
21., 22.01.2009   blue eye   JERNEJ

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka






(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 21:27:39   
Dali*
ecco...da boste prijetno zaspale...pa seveda tudi vaši otročki...

Nočko...zzzzzzzzzz

http://www.youtube.com/watch?v=YVZYychHL8E&feature=related

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 21:38:40   
_kathy_
Ja sej sm že sčrpala. Pa mam vročino že 38, 10 °C!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 21:41:19   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Ja sej sm že sčrpala. Pa mam vročino že 38, 10 °C!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pokliči oz. kar pojdi k dežurnemu! ali pa pod vroč tuš masiraj in stiskaj.bolje, da gre mleko v nič, kot pa da trpiš.

Zadnjič sem glih slišala od  zdravnice na ginekološkem,da dajo amoksiklav.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 21:45:12   
m a j c i k a
_kathy_: sem imela enake težave teden po porodu in so trajale dva dni, prsi ogromne, kot da bojo vsak čas počle, trde in boleče na dotik, na vsake pol ure do uro sem šla pod tuš in se tuširala z skoraj vročo vodo po prsih, zravne pa stiskala mleko, dokler se niso malo omehčale, potem sem si dala gor hladne obkladke in bradavice namazala z lanolinom in moram rečt da je pomagalo!!! Poskusi, pa vso srečo!!

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 21:48:03   
m a j c i k a
ja srečanje...meni bi bolj pasalo kje na ob savinji, ker sem brez avta, peš je pa do city-ja mal predaleč,.........

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: Celjanke (z okolico)
29.1.2009 21:58:44   
m a j c i k a
Pa še par slikic naše bibe:

user posted image

user posted image

user posted image

Pa lahko noč vsem!

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?