|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 10:18:33   
putina
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Ojoj, vidim, da sem spet Stipetu nabijala poste user posted image

Ja Putina, priznam da Luiza ni moja top destinacija, ker nisem Diorjev, Escadin....fan, pa moj tošel tut ne user posted image  user posted image  user posted image
Mi smo šli predvsem zato, ker je samo tam štacuna, kjer prodajajo "kapsule" za naš Nespresso kafe user posted image  Pa smo raje pešačili od Art-loi (sej veš kje je to), da smo se malo po sončku sprehodili...nazaj grede smo šli pa v Mothercare, ker je bil včeraj zadnji dan razprodaj in sem za taro nabavila 5 ful hudih pižamic za 20 EUR user posted image  user posted image  user posted image  Vse je bilo znižano za 60 % in ker sem vedela, da je ful kvaliteta, so se mi kar oči svetile, ker je bilo toliiko znižano user posted image  Pa še 1 darilo smo kupili in to je bilo to. Potem smo šli pa na hitrco v Zaro in sem zagledala spomladanski kratek plašček - jaknico, krem barve z velikimi gumbi, ful dober, znižan z 100 EUR na 50 user posted image  user posted image  user posted image  In mi ga ja Stipkom za valentinovo kupil user posted image  Za spomladi res nimam nič, ker sem bila lani še debela Berta in nisem nič kupila, ker nisem hotla št. 44 kupit user posted image  user posted image

tako, zdaj je pa carica pri očitu pomalcala, grem pa malo k njej user posted image


ojoj .. saj moja denarnica oz. njena vsebina tudi ne bi prenesla štacun ala dior ipd. .. sam tam na koncu luize je bila ena taka fajn galerija z malo bolj normalnimi štacunami, če se prav spomnim .. notri so bile štacune: etan, zara .. tam mi je bilo zelo luštno oči past pa tudi kaj kupit..

naš počitek je bil zelo kratek, ponavadi dopoldne ful dolgo spi, samo med vikendi, ko je pa še julija doma pa ni šans, ke je non - stop šunder...user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 10:21:12   
dolenjka
Moram še Anajino tortico pohvaliti user posted image  user posted image  user posted image  bravo teta za tako lepo tortico, zelo okusno okrašeno user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu putina)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 10:37:12   
ella79
user posted image user posted image user posted image user posted image kok lepa tortica, pa dobra tudi sigurno user posted image zdej pa moje ne upam pokazat user posted image
dolenjka blagor vam za sonček, pri nas je pa prav turobno user posted image še kaka snežinka pade vmes...


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 10:49:09   
ella79
user posted image user posted image user posted image user posted image dobili 3. zobek user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 11:17:36   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

user posted image user posted image user posted image user posted image kok lepa tortica, pa dobra tudi sigurno user posted image zdej pa moje ne upam pokazat user posted image
dolenjka blagor vam za sonček, pri nas je pa prav turobno user posted image še kaka snežinka pade vmes...



pri nas pa že kar pošteno sneguje..user posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 11:26:50   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

user posted image user posted image user posted image user posted image kok lepa tortica, pa dobra tudi sigurno user posted image zdej pa moje ne upam pokazat user posted image
dolenjka blagor vam za sonček, pri nas je pa prav turobno user posted image še kaka snežinka pade vmes...



Ella, nič ne bodi fouš, sej boste itak praznovali in boste notri, tako da ne bo nič turobno user posted image  Pri nas bo baje ju3 mal snega user posted image

Pa user posted image  user posted image  user posted image  za 3. zobek user posted image  Naša zg. leva 1 se že ful lepo svetlika user posted image  leva še ni tolk dobro vidna, pa spodnja leva dvojka je tut že luštn vidna če se fajn smejemo user posted image
Mi je pa včeraj ena rekla, da je imela njena user posted image  pri tej starosti že 12 zob user posted image  Si sploh ne predstavljam carice s tolk zobmi user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 11:31:55   
nizy
dan,

bamby-
lepa tortica

ella - ti kar svojo tortico pokaži ,....

tudi jaz bom danes pekla Amini  za 8. rd , ki ga praznuje jutri user posted image ,..... upam , da mi bi ratala lepa tortica user posted image

blaža - za kolk veliko površino je dovolj 125g glazure user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 11:33:58   
nizy
 
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


Mi je pa včeraj ena rekla, da je imela njena user posted image  pri tej starosti že 12 zob user posted image  Si sploh ne predstavljam carice s tolk zobmi user posted image



mi jih imamo 8  user posted image user posted image user posted image user posted image , pa trojke bodo zelo kmalu zunaj

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 11:35:57   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


Mi je pa včeraj ena rekla, da je imela njena user posted image  pri tej starosti že 12 zob user posted image  Si sploh ne predstavljam carice s tolk zobmi user posted image



mi jih imamo 8  user posted image user posted image user posted image user posted image , pa trojke bodo zelo kmalu zunaj



mi jih mamo tud 8..
upam, da mi bo katera znala odgovorit glede bronhiolitisa..user posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 11:38:30   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


Mi je pa včeraj ena rekla, da je imela njena user posted image  pri tej starosti že 12 zob user posted image  Si sploh ne predstavljam carice s tolk zobmi user posted image



mi jih imamo 8  user posted image user posted image user posted image user posted image , pa trojke bodo zelo kmalu zunaj



3 user posted image  A pri vas tut ne gre po redu in so 3 prej na pohodu kot 4 user posted image  user posted image

Mlavla, pošlji ZS mali pikici, ona ima z bronhitisom na žalost  največ izkušenj user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 11:39:34   
nizy
mlavla - a ji kaj piska v pljučih , ali  pa hrope , ..pa opazuj , če diha s trebuščkom ,ponavadi so to znaki user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 11:40:24   
buči
vse najboljše tudi današnjima slavljencema.!!!!!!!!

Bamby, lepa torta, jaz sem kar eni naročila za Tilna, za piškote bom pa najbržv šoli vprašala, če mi jih spečejo. Imam spet noro poln teden, ne bo časa pečt, praznujemo pa v soboto, tako da  ...


Grem po Tilna, se že dere, ker se je zbudil. Kosili damo samo še v pečico in počakamo atija, da pride iz službe. Sem upala, da ne bo tako snežilo, po takem pa ne moremo ven. user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 11:40:57   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: nizy

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


Mi je pa včeraj ena rekla, da je imela njena user posted image  pri tej starosti že 12 zob user posted image  Si sploh ne predstavljam carice s tolk zobmi user posted image



mi jih imamo 8  user posted image user posted image user posted image user posted image , pa trojke bodo zelo kmalu zunaj



3 user posted image  A pri vas tut ne gre po redu in so 3 prej na pohodu kot 4 user posted image  user posted image

Mlavla, pošlji ZS mali pikici, ona ima z bronhitisom na žalost  največ izkušenj user posted image



hhmmm 3 so vidne skozi dlesen user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 11:44:02   
nizy
jaz sem včeraj te dodatke kupila za torto,,.....  ella, ti jih ne glej , ker so v stilu princesk user posted image user posted image user posted image user posted image


http://www.schwartau-backwelt.de/

< Sporočilo je popravil nizy -- 1.2.2009 11:48:51 >

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 12:26:22   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

user posted image user posted image user posted image user posted image dobili 3. zobek user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 12:27:39   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

user posted image user posted image user posted image user posted image kok lepa tortica, pa dobra tudi sigurno user posted image zdej pa moje ne upam pokazat user posted image
dolenjka blagor vam za sonček, pri nas je pa prav turobno user posted image še kaka snežinka pade vmes...



pa daj pokaži tortico... sigurno je lepa... meni so te domače vse lepe, saj so narejene iz veliko, veliko ljubezni... user posted image

tu v LJ kar dobro sneži, a se sneg ne prijemlje, zaenkrat

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 12:29:02   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


Mi je pa včeraj ena rekla, da je imela njena user posted image  pri tej starosti že 12 zob user posted image  Si sploh ne predstavljam carice s tolk zobmi user posted image



mi jih imamo 8  user posted image user posted image user posted image user posted image , pa trojke bodo zelo kmalu zunaj



mi jih imamo tudi 8 od spetembra naprej... za ostalo pa ne vem kako kaže, ker so to cele borbe že pri umivanju zob... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 12:29:06   
Februarka08
Jutro, dan.

Jaz sem ravno (spetuser posted image ) vse pospravila ker dobimo potem ene obiske in sem zdajle par minutk frej... brala vas še nisem, ker ne utegnem... dopoldan sem bla pri maši in je blo prav luštnouser posted image smo skoz ploskali, se smejali... skratka prav fletnouser posted image
Smo hotli it na kosilo potem ko se tamala zbudi, pa zdej dobimo obiske in sem rekla da se mi res ne da kuhat, tako da sem kar pice naročila in jih gre potem možek samo iskatuser posted image kdaj si pa tud lahko kaj privoščivauser posted image itak sem cele dneve samo za šporgetom...

Študiram da bi šla nekaj cot speglat, pa se mi ne dauser posted image itak mam moje uniforme in ker jih jutri še ne rabim, bojo pomoje še mal počakaleuser posted image

Lepo nedeljo vam želim!!!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 12:29:50   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: nizy

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


Mi je pa včeraj ena rekla, da je imela njena user posted image  pri tej starosti že 12 zob user posted image  Si sploh ne predstavljam carice s tolk zobmi user posted image



mi jih imamo 8  user posted image user posted image user posted image user posted image , pa trojke bodo zelo kmalu zunaj



mi jih mamo tud 8..
upam, da mi bo katera znala odgovorit glede bronhiolitisa..user posted image



jaz ti žal (oziroma na srečo) zaenkrat še ne znam odgovoriti



(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 12:34:57   
Blacky*
Drugače sem pa danes skuhala golaž in polento. Val je pojedel krožnik in četrt. Zraven je pa delal amamamm... noro kako se jim spreminja "okus". Pred kakim mesecem mu nisem spravila niti žlice v usta, zdaj pa tako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .  Trenutno spi... je bil tako utrujen da ni mogel niti gledat več, ga je ati položil v posteljo in se je samo obrnil in zaspal.

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 12:38:39   
Februarka08
Luka in Miha vse naj naj naj ob vajinem 1. roj. dnevu!!! user posted image user posted image user posted image

Bamby ful ful lepa torticauser posted image user posted image
Dolenjka user posted image za spanje
Ella user posted image za nov zobek. In uživajte ob praznovanjuuser posted image Ne ponujat preveč torte, ker bom jaz hitro pri tebiuser posted image

Jencili, jaz bi ti tudi svetovala še kakšen plašček oz. kaj podobnega za čez... jaz sem ga mela tud pa sem se poročila 28.5. zjutraj sem ga še mela, čez dan pa itak samo ˝šal˝. Za zvečer pa itak ne boš nič rabla, ker bo žuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuruser posted image

Glede sušilca - jaz tud samo ven poberem in zložim. Razen če je res kaj takega (ampak to je malokrat) da bi blo treba mal polikat.

Zdaj grem pa še možeku mal družbe delat, potem pa papcatuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 12:48:49   
mala_pikica
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: nizy

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


Mi je pa včeraj ena rekla, da je imela njena user posted image  pri tej starosti že 12 zob user posted image  Si sploh ne predstavljam carice s tolk zobmi user posted image



mi jih imamo 8  user posted image user posted image user posted image user posted image , pa trojke bodo zelo kmalu zunaj



mi jih mamo tud 8..
upam, da mi bo katera znala odgovorit glede bronhiolitisa..user posted image



Mlavla za bronhitis je značilen kašelj in pa piskanje v prsnem košu pri vdihu. Vročina pa ni nujno, da je prisotna.
A tvoji Neži hrope ali piska v prsnem košu. Zdaj, če je dihanje pospešeno v spanju, mislim, da več kot 50 vdihov na minuto je dobro, da se gresta pokazati. Moraš pa šteti vdihe, ko Neža trdno zaspi.
Naredi ji fajn inhalacije s slanim kropom in kamilicami, pa dosti tekočine ji daj za piti, pa fajn nosek čistita.
Jutri pa pokliči pediatrinjo, ker bi bilo mogoče dobro, da jo posluša.

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 13:07:20   
lillchy123
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

čer

sem prišla sam pokukat, če ste že na novem delu.
Luka spi, bejbe so pri babi,midva pa zdele obiske dobiva.

nočko in lepe sanje


bejbe?user posted image

A maš več otrok? Se opravičujem, če nisem na tekočem.user posted image


he he user posted image  ja in ne. user posted image
moj ma že od prej dve bejbe, tavelka bo maja 13 (je že tolk velka kt jst! user posted image ), ta mala pa ta mesec 8 let!
so pa mal tud moje, ja. sploh kadar sta pridne user posted image

< Sporočilo je popravil lillchy123 -- 1.2.2009 13:09:28 >


_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 13:11:02   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: mala_pikica

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: nizy

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


Mi je pa včeraj ena rekla, da je imela njena user posted image  pri tej starosti že 12 zob user posted image  Si sploh ne predstavljam carice s tolk zobmi user posted image



mi jih imamo 8  user posted image user posted image user posted image user posted image , pa trojke bodo zelo kmalu zunaj



mi jih mamo tud 8..
upam, da mi bo katera znala odgovorit glede bronhiolitisa..user posted image



Mlavla za bronhitis je značilen kašelj in pa piskanje v prsnem košu pri vdihu. Vročina pa ni nujno, da je prisotna.
A tvoji Neži hrope ali piska v prsnem košu. Zdaj, če je dihanje pospešeno v spanju, mislim, da več kot 50 vdihov na minuto je dobro, da se gresta pokazati. Moraš pa šteti vdihe, ko Neža trdno zaspi.
Naredi ji fajn inhalacije s slanim kropom in kamilicami, pa dosti tekočine ji daj za piti, pa fajn nosek čistita.
Jutri pa pokliči pediatrinjo, ker bi bilo mogoče dobro, da jo posluša.


o hvala...

kako se pa naredi te inhalacije...kam se to da..pa zakoliko časa..pač sem neveda


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 13:19:41   
bamby
Mi smo tudi že pojedli kosilo. Danes so bili predvsem ostanki od včerajšnje zabave (francoska solata, pohanje). V juhico smo zakuhali domače gresove cmoke in jih je Anaja z užitkom pomazila. Zdaj je šla pa k dnevnemu počitku.

Se je pa začela spuščat in to kar pridno trenira. Zdaj samo še čakam, kdaj bo začela še hodit. Da pa sama na kavč prileze, je pa to njen podvig od včeraj user posted image . Danes se ji ful dogaja, ker ima polno novih ograč. No, še bolj se dogaja Timu, saj se on še bolj intenzivno igra kot ona user posted image . Pa zgornji enki še zmerom čakamo, sta čisto na vidiku, le še pokukali nista.

No, naša tortica je bila res lepa (moram še jaz sestrico pohvalit, ker se je tako potrudila), pa noro dobra. Kremi sta bili jagodna (zmrznjene in iz kompota so bile zmiksane in vmešane v Hulala stepeno smetano zredčeno z mlekom ter dodan jagodni ekstrat za aromo in okus), druga pa je bila borovničeva (zmiksane zmrznejne borovnice zmešane v Hulala stepeno smetano zredčeno z mlekom, ter dodana borovničeva marmelada). Kremi sta bili res božanski. No, pod tičino maso, je bila torta najprej namazana na tanko s smetanovo kremo, čez pa spet na tanko premazana z masleno kremo. Je rekla sestra, da je treba res pazljivo mazati, ker se smetana hitro lahko obrne nad masleno kremo.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?