|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:07:47   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

lp.evo mene.nisem imela interneta pa nisem javila podatke s pregleda...zredila sem se samo vza 1kguser posted image ,mala je vredu.tehta okrog 1800gramov,pa še vedno spol user posted image .naslednji pregled 10.februarja,opseg trebuha 101cm(se mi zdi da ne raste preveč).


user posted image user posted image user posted image za pregled in podatke..

ammm... a si se zmotla al si se res za 1kg zredila? user posted image waw...  js se pa glih s čokolado filam in sm kr slabo vest dobila, ko jih mam zihr zdej že več ko 17kg+... joj joj joj...


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:12:59   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

lp.evo mene.nisem imela interneta pa nisem javila podatke s pregleda...zredila sem se samo vza 1kguser posted image ,mala je vredu.tehta okrog 1800gramov,pa še vedno spol user posted image .naslednji pregled 10.februarja,opseg trebuha 101cm(se mi zdi da ne raste preveč).


user posted image user posted image user posted image za pregled in podatke..

ammm... a si se zmotla al si se res za 1kg zredila? user posted image waw...  js se pa glih s čokolado filam in sm kr slabo vest dobila, ko jih mam zihr zdej že več ko 17kg+... joj joj joj...



kak se lahk za tolk mal kg zredite????ni mi jasno..jst se pa tak pazim pa kg kr narascajo...

tud od mene user posted image  za pregled

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:17:19   
felix7
živjo, babnice,

no, pri nas danes že od jutra neprestano sneži in to kar močno. Bomo spet dobili novo plast snega user posted image

včeraj ste pa imele debate okoli torb za v P user posted image user posted image user posted image  ste pa utrgane user posted image

elektronsko varuško bova baje dobila, to mi je moj omenil, pa sem pozabila vprašat od koga... tako da imam eno skrb manj. Taša, a si uno "kikiriki" varuško iz Tuša mogoče sprobala? Jaz sem jo tudi kupila, ko je bila v akciji, pa sem jo priklopila in je grozno hreščala, tako da je šla takoj nazaj.

nastavki za dojenje - bom kar počakala, da bom videla, če jih sploh rabim. Sploh zdaj, ko je yaniša povedala, da se jih da kupit v P, jih ne mislim vnaprej kupovat. Sem optimist in upam, da z dojenjem ne bo težav.

Tulipan, ti ki si kupovala v Poljčanah, a je tam kaj ceneje kot v BC?

čebeica, bravo za Mihca in kahlico user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:17:34   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

ooo feliša,ste včeraj dolgo žurirali?user posted image


oj, ja, do polnoči... pa sem danes spet do 10h spala kot ubita. Pol sem pa prišla mal RR prečekirat, če sem kaj zamudila, pa ste tok naklofale, ca sem mogla že k mami na kosilo, preden sem vse prebrala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:17:45   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

ooo feliša,ste včeraj dolgo žurirali?user posted image


je pica uspela? user posted image



hvala za vprašanje, je uspela, pa tut tvoj nasvet sem ubogala in sem bila samo nadzorni user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:17:53   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

evo, da pokažem kaj sem narisala v Tajini sobici (to je en delček) user posted image , zdaj pa še ene slikice rišem za na steno, ki jih bom pokazala,ko bodo končane


uau, ful lepo user posted image user posted image user posted image  a to si direktno na steno risala al kako?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:17:56   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: lejca


kak se lahk za tolk mal kg zredite????ni mi jasno..jst se pa tak pazim pa kg kr narascajo...

tud od mene user posted image  za pregled


tud jst se kao pazim, pa kar vzhajam ko buhtelj user posted image user posted image user posted image eh, pa sej bo pol boljše user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:18:01   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

Še vedno zbiramo prijave...

no, mogoče nam pa tokrat le rata, da se dobimo še v ljubljanskem koncu. Zaenkrat so za stvar:
  • yania
  • Grahec
  • Najaa
  • helimaša
  • felix7



No, kdo še? Trenutni predlog je petek, 6.2., ob 17h v Zvezdi v BTCju (nasproti Merkurja).




Jaz pa ne vem, če je Grahec kaj potrdila. user posted image  Pa od helimaše tud ni bilo nič takega za prebrat. Ne vem ne vem, al pa sem spet spregledala... user posted image


s helimašo sva se zmenile na ZS, jo bom jaz pripeljala, Grahec pa... jaz računam nanjo user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:18:11   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

no zdaj sem besna žalostna in vse skupaj naj gre k user posted image ...

sem odprla posteljnine za malega, da jih bom dala prat in sploh je sam neka rjuha sploh ni kapna za kovterček... brisačke majo na kapuci neke medvedke vštikane, in spodaj je grobo plastično, da niti ne moreš dat otročku na glavo... ma naj grejo v tri pm...

eh, kaj mi je blo treba te posrane CH user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

3/4 stvari grem lahko samo menjat ... user posted image user posted image user posted image



o draga pupa, ne se tako jezit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
drugače pa veš, da te bomo doma v SLO zelo veseli, ko se vrneš user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:18:38   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: buksi

pozdravček še z moje strani!

Tu sneži že ves dan.
Vas še nisem vse prebrala za nazaj.  tak, da ne vem o čem je govora.
Sicer pa ali ima tudi katera izmed vas zelo povečani zcedek iz prsi? Jaz ga mam zmeri več in to ponavadi ponoči. Ali je to normalno?



pr men se je včeraj začelo user posted image  ampak čez dan

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:21:27   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


o draga pupa, ne se tako jezit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
drugače pa veš, da te bomo doma v SLO zelo veseli, ko se vrneš user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hvala feliša user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:24:15   
Najaa
elektronsko varuško mi seveda že imamo user posted image . Moram pa rečt, da je to en izmed pametnih nakupov. Nam je res zelo prav prišla.

Skuhala sem kosilo, danes bo malo bolj pozno, zdaj sem pa cela fertik. user posted image  Kot da bi v rudniku kopala. user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:29:18   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

elektronsko varuško mi seveda že imamo user posted image . Moram pa rečt, da je to en izmed pametnih nakupov. Nam je res zelo prav prišla.

Skuhala sem kosilo, danes bo malo bolj pozno, zdaj sem pa cela fertik. user posted image  Kot da bi v rudniku kopala. user posted image


a smem uprašat kiro firmo, kje sta jo kupla pa kolk je bla? user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:30:39   
lejca
Jaz grem tud zdej jest, sm si naredla piscancje zrezke z omako iz cvetacke in korencka...njami

se pisemo pol

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:32:28   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Jaz grem tud zdej jest, sm si naredla piscancje zrezke z omako iz cvetacke in korencka...njami

se pisemo pol


DOBER TEK!user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:34:13   
yania
IZCEDEK ma jaz ga imam že od ne vem katerega meseca....4?....mi je prav čudno če kako noč ni tega na majčki...sej ni neki ful..sam me pa tudi čez dan popade trenutek žeje, in točno vem, kaj sledi...se mi mal pocedi ven....nič narobe...samo kadar pa dam blazinice noter, pa ni nič...kot zakleto, tako da se sploh več ne sekiram..peremo, peremo in to je to....

DOJENJE...Persida, ja, imaš delno prav: otrok ve kdaj je lačen, samo naš je bil pa izredna izjema...je jedla samo 4 x na dan,,,namesto 7-8 x, al kako je že,,ma ona je spala, ko top..njej je hrana šele pri 4 letih nekaj začela pomeniti, pa še zdaj je počasna pri obrokuih ko polž...tudi v vrtcu jamrajo...tako da pri nas smo stalno bili pri pediatru, pa tehtali, pa ponoči budili, ker je mala hotela spati od 6ih zvečer do 7ih zjutraj...noro...no in tudi če smo budili, je bila vsa sitna, in ni ne vem kaj jedla...mama pa polna mleka...katastrofa...za prodajat...

Kosilo smo že pojedli, sneži tudi pri nas, zdej pa bomo šli posteljico sestavljat.....jeeeee...tamala že komaj čaka...

ČAJ kje se kupi v Ljubljani ta čaj, mogoče kje v BTCju, CItiparku?....dejte mi povedat..nimam pojma...bomo probali...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:35:00   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Jaz grem tud zdej jest, sm si naredla piscancje zrezke z omako iz cvetacke in korencka...njami

se pisemo pol


dober tek!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:38:04   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: yania

IZCEDEK ma jaz ga imam že od ne vem katerega meseca....4?....mi je prav čudno če kako noč ni tega na majčki...sej ni neki ful..sam me pa tudi čez dan popade trenutek žeje, in točno vem, kaj sledi...se mi mal pocedi ven....nič narobe...samo kadar pa dam blazinice noter, pa ni nič...kot zakleto, tako da se sploh več ne sekiram..peremo, peremo in to je to....

DOJENJE...Persida, ja, imaš delno prav: otrok ve kdaj je lačen, samo naš je bil pa izredna izjema...je jedla samo 4 x na dan,,,namesto 7-8 x, al kako je že,,ma ona je spala, ko top..njej je hrana šele pri 4 letih nekaj začela pomeniti, pa še zdaj je počasna pri obrokuih ko polž...tudi v vrtcu jamrajo...tako da pri nas smo stalno bili pri pediatru, pa tehtali, pa ponoči budili, ker je mala hotela spati od 6ih zvečer do 7ih zjutraj...noro...no in tudi če smo budili, je bila vsa sitna, in ni ne vem kaj jedla...mama pa polna mleka...katastrofa...za prodajat...

Kosilo smo že pojedli, sneži tudi pri nas, zdej pa bomo šli posteljico sestavljat.....jeeeee...tamala že komaj čaka...

ČAJ kje se kupi v Ljubljani ta čaj, mogoče kje v BTCju, CItiparku?....dejte mi povedat..nimam pojma...bomo probali...


ne vem kateri čaj misliš? mogoče malinovega? za mehčanje materničnega vratu? se ga kupi mislim da lekarni, jst osebno sem ga kupila v oni bio- trgovini... ko so kao naravna zelišča... ka vem..


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:40:56   
NoBady
Nič... vas jaz tudi malo zapuščam...  mali user posted image spet veselo brca da me že vse boli, pa še rit me je začela bolet... poleg vsega še moj user posted image jamra, če si bom vzela kej časa še zanjuser posted image

lep preostanek dneva vam želim....čao


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:48:02   
Lolita23
Evo men s kosila.

elektronsko varuško
jaz jo imam, ker imam res veliko stanovanje, pa ne verjamem, da bi vse slišala.sem jo pa kupila enkrat v Hoferju, ko je bila v akciji.

nastavki za dojenje če bo potreba bo šel moj to kupit.

zadnji nakupi po dolgem premisleku sem se odločila, da ta teden izvedem vse zadnje nakupe, torej kreme, za malo in kar še jaz rabim, za olajšanje.

pupa7 pokaži tem trgovcem, da se z bodočim mamicam ni za ****user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:54:50   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

nič,moram počas štartat v kuhinji,da bomo še danes imeli kosilouser posted image user posted image user posted image


lepo nedeljo vsemuser posted image


pa pazi da ne boš vse zažgala user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image nisem nič zažgalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:54:57   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

evo, da pokažem kaj sem narisala v Tajini sobici (to je en delček) user posted image , zdaj pa še ene slikice rišem za na steno, ki jih bom pokazala,ko bodo končane


iiii kok lušnooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

med marčevkami imamo pa same umetniceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:55:00   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Pa dobro kaj na tem svetu še katera sploh sama kuha?user posted image user posted image Kaj zdaj mislite ,če meni ni treba ,da tud vam ne!user posted image


ma se zgledujemo po tebi user posted image user posted image user posted image

jaz bi se ,pa še mi ni uspeva najbolj-moram kr sama kuhatuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:55:07   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

pozdravljene punce,

zdaj sem že par dni doma, uživam kolikor se da in s spanjem je tudi bolje.

pregled (tasa_m kje si se ti skrivala, a nisi imela pregled koj za mano? škoda sem računala na kakšen klepet...): no, na pregledu mi je naredila kontrolo rasti ploda, mali škrat ima cca. 2 kg. je pa bila nekam tečna in mi ni dala nobene slilkce :-( pa na ekran tudi nič nisem videla.
novi podatki za seznam: naslednji pregled (CTG) 17.2., obseg trebuha 99 cm, kile: še ena kila gor

tko zdaj vas grem pa brat malo za nazaj, ko imam že možnost viset na internetu (doma si ga še rihtam). upam da ste vse dobro, pa lep pozdrav!
čestitke za pregleduser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 15:55:18   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

pocka - lepo user posted image user posted image user posted image ,jaz sem tudi utegnila eno slikico narisat na steno,druga me še čaka ko pridem domov,seveda ,če bo čas user posted image .


jaz pa sem zgubla tisto kar sem risala user posted image v zemljo se je udrlo, nikjer ne najdem user posted image

kak ti je pa to uspelo?user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?