|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke (z okolico)
2.2.2009 12:18:15   
katja_p
čawko!

mi smo se včeraj vrnili v to celinsko zimo iz pomladne obale. blo je super! js sm bla bolj mal s user posted image , ker sm mela obveznosti - sm jo v bistvu sam dojit hodla, drgač se je pa ati imel priložnost s svojo hčerjo pobolje spoznat!

sicer ji je pa morski luft dobr del. je bla večino dneva na sprehodih in je velik spala user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Celjanke (z okolico)
2.2.2009 12:20:41   
_kathy_
Blue eye, skupaj sva imeli rok in na isti dan sva rodiliuser posted image user posted image . 7 dni si bila v P?? A si imela carski rez? Jst sem tudi mislila, da bom kakšen dan dlje noter, ker so mi sestre rekle, da me bo mogoče zdravnica zadržala zaradi nevarnosti mastitisa. Pa me niuser posted image . A lej ga zlomka, pa sem to reč vseeno dobila. Vendar se mi že izboljšuje. Zize imam še kr napete, tko da še kr moramo uporabljati nastavkeuser posted image . Danes mi je tamali tko preko vrgel. Enormno količino mleka. Zakaj???user posted image Čez par minutk pa je bil že spet lačen ...in smo jovo na novo navalili na zizo.

Danes sem opazila, da imam še samo par šivov.user posted image Koliko ne vem (si ne vidim spodajuser posted image user posted image user posted image ).


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Celjanke (z okolico)
2.2.2009 12:21:53   
_kathy_
katja_p, a to ste šli na prvi skupni dopust?user posted image

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Celjanke (z okolico)
2.2.2009 12:28:12   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

Drugače pa najprej dobro jutro. Kako ste kaj? Js sem bolj slabo spala, me je skoz neki špikalo, tk da mislim, da ne bomo dolgo zdržali več. Čeprav še naš datum ni kmalu, ampak mislim, da želi mal prehitevati.


Ja, mogoče boš pa otvorila rojevanje februarčic. user posted image user posted image nič hudega, če bo prej kot je pdp, se ti vsaj ne bo treba ukvarjat z zoprnim čakanjem po pdp-ju. user posted image


pa sej js bi tudi bla za to, da grem prej. Potem bi bila še bolj neučakana.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Celjanke (z okolico)
2.2.2009 12:38:21   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

katja_p, a to ste šli na prvi skupni dopust?user posted image


Če odštejem silvestrovo, ko smo bili pr mojih doma in tud "nismo spali doma", je bil to prvi pravi skupni dopust! In se je super obnesel. Edin js sm mela bolj mal časa za user posted image , ker sm mela obveznosti (zato smo tud šli na morje).

Priporočam, da greste za kak vikend na morje na dopust. Lepo pol penzion, cene so zdle ugodne (celo v 5 star hotelih!). Nimaš skoz v glavi, da morš neki nardit pa neki kuhat ... res se sprostiš. In se dejansko lahk samo z user posted image  ukvarjaš.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Celjanke (z okolico)
2.2.2009 16:09:50   
blue eye
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Blue eye, skupaj sva imeli rok in na isti dan sva rodiliuser posted image user posted image . 7 dni si bila v P?? A si imela carski rez? Jst sem tudi mislila, da bom kakšen dan dlje noter, ker so mi sestre rekle, da me bo mogoče zdravnica zadržala zaradi nevarnosti mastitisa. Pa me niuser posted image . A lej ga zlomka, pa sem to reč vseeno dobila. Vendar se mi že izboljšuje. Zize imam še kr napete, tko da še kr moramo uporabljati nastavkeuser posted image . Danes mi je tamali tko preko vrgel. Enormno količino mleka. Zakaj???user posted image Čez par minutk pa je bil že spet lačen ...in smo jovo na novo navalili na zizo.

Danes sem opazila, da imam še samo par šivov.user posted image Koliko ne vem (si ne vidim spodajuser posted image user posted image user posted image ).



Kathy - ja pa sva res rodili na isti dan, možno da sva se celo kje na hodniku srečali al pa kje drugje pa nisva vedeli ena za drugo

Drugače pa sploh ne vem kje naj začnem - v bolnici sva bila tako dolgo ker je bil Jernej ful bolan.user posted image user posted image user posted image user posted image tako da sem 4 dni samo jokala, dobro da imam še vedno mleko zaradi stresa ki sem ga doživljala.

Porod je bil končan v slabi uri, tako da se nism velik namučila ob 5 se je začelo ob 5.57 je bil rojen.

Sam kaj ko so mi ga ob 11 vzel, ker je bil pri viziti čisto moder. So rekl da mi ga pripeljejo nazaj v roku pol ure. 4 dolge ure semm čakala da so mi uspel pridet povedat kaj je z njim. In ko so pršl, so rekl da je mel šum na srčku in da ga zdj ni več in da je blo še nekaj drujga narobe in da zdaj ni več, ampak da bo vseeno na opazovanju do naslednjega jutra. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pol so mi ga drugo jutro pripreljali in rekli da je imel pomanjkanje kisika in da je bil na kisiku in da se je napil plodovnice, popoldan so mi pa rekl da gre na dvotirno zdravljenje z antibiotiki ker ima infekt. adijo pamet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Še isti večer pa je mogu it na obsevanje ker je fasal hudo zlatenco in se je obseval 3 dni po skoraj 12 ur.

Mojega srčka sem hodla gledat in varvat po kako urco in sem se jokala ko sem ga gledala tako nebogljenga in na tistih aparatih.

Aja, pa še vse obiske sem mela prepovedane zarad infekta malega in je lahk pršu samo očka k men, pa še takrat ponavadi nisva mela malega zraven.

Ampak to je zdj za nama in se doma že lepo cartamo z očkom in našemu user posted image . Pa še zmer sem trdno odločena da bomo mel še enga. JUPIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Celjanke (z okolico)
2.2.2009 16:41:12   
_kathy_
Blue eye, a ti si bla tista mamica! user posted image Am jst sm rodila 2:48, pa sem bila v porodni vse do 7h. Pa sem ob 6h slišala jok in ko je prišla babica me še dokončno uredit za na oddelek, sem vprašala, če je ob šestih katera rodila in je rekla, da ja in da je tudi fantek.
A maš kakšno slikico kje, da bi vidla katera si? Mogoče bi se te spomnila. V kateri sobi si pa bila? Jst sem bila v enki.


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu blue eye)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Celjanke (z okolico)
2.2.2009 16:49:10   
_kathy_
Ko sem rojevala, mi je šlo po glavi samo: "Kaj je bilo tega treba?!!Nikoli več!!!!". Ampak ko ti ga dajo na prsa ...jst sem mislila, da to sploh ni res, da sanjam. Tako kot sem sanjala, ko sem bila majhna, kako bom imela svojega dojenčka. user posted image user posted image Ampak jst sm že razmislila, kdaj bo druga štručka. Sem že povedala, da bomo premajhne cotke lepo spakirali in pospravli v klet, da bodo počakale na brateca oz. sestrico. Mojem gredo pa ob tem kar lasje pokonci, sploh če še Gal zraven zapoje svojo melodijo.

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Celjanke (z okolico)
2.2.2009 17:09:19   
mbd0411
Blue eye!
user posted image user posted image user posted image Čestitke.Samo,da je vse v redu s tvojim sončkom.Velik stres je to.Si ne znam predstavljati.Samo,da je za tabo.Zdaj pa lepo v miru cartanje,dojenje in cartanje.....

Kathy,super,da tako razmišlajš,o drugem otročku.Čimprej,da ne bo prevelike razlike.Sicer jo jaz imam 7 let,kar pa je tudi super,ker ni več ljubosumja,pa pomaga mi že veliko.
Kako je pa z dojenjem?

Bethany,jaz se pa mučim z tistim čajem al kar pač jeuser posted image user posted image user posted image user posted image ,ma vse samo,da bo še neki časa mleko.Upam,da se mi kdo ne smeji zaradi tega.Pa,saj je vsaka stvar za neki dobra-vsaj za mojo prebavo jeuser posted image user posted image

Moj mali pa menda ve,da bo jutri pikico dobil pa danes za vsak obrok poje samo 100mluser posted image Kdo bi vedel kaj je prav in kaj ni??user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Celjanke (z okolico)
2.2.2009 18:05:20   
sonček85
blue eye:res si bila pogumna na dogodke ,ki so bili zelo neprijetni zate in za tvojo  družinico.No pa važno je da ste sedaj vsi trije srečni doma in da je vse okuser posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Celjanke (z okolico)
2.2.2009 18:11:04   
Bethany
Blue eye, ojoj user posted image kaka žalostna izkušnja čisto na začetku življenja tvojega sineka.. user posted image user posted image Ampak samo, da je zdaj vse ok, in da uživate skupaj. user posted image user posted image Si pa nikakor ne znam predstavljat, kako si se mogla počutit tistih sedem dni v P. Ziher so se ti dnevi vlekli, kot še nikoli v življenju, ane? user posted image


Kathy, ti si tud faca, user posted image komaj rodiš, pa si že čist za stvar za domačo nalogo, zdaj pa že kar o drugem dojenčku razmišljaš. user posted image user posted image Sej fino to!! Pa taaak si še mlada, lahk jih maš še pet, hehe! user posted image user posted image Si pa ležala v isti sobi ko js, če je bila ti tista prva soba, zraven oddelka za novorojenčke, kjer so mele sestre svojo rezidenco. Si imela fajno cimro?

Mbd, kulk tega ogabnega čaja pa popiješ na dan? Js si bom še zdele zvečer naredila eno šalčko, pa eno sem zjutraj popila, pa potem še tisto kuhano seme pojem ... user posted image Res ni najbolj okusno, ampak nekak gre po grlu. Upam, da bo pomagalo... Vsaj še kak mesec ali dva, da zdrži količina mleka, bom zadovoljna. Če bi pa vsaj do 6. meseca, sem pa tak zmagala. user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Celjanke (z okolico)
2.2.2009 18:40:07   
_kathy_
Bethany, ja tista soba ja, pri oknu sem bila. Am ja najprej sem bila z eno Jernejo, ki je imela sinka Anžeta, potem pa s Stašo, ki je tudi imela sinka, Jaša. Ja vredu cimri sta bili. Fajn mi je bilo, ker sta lahko na mojo bibo popazili, ko sem se šla tuširat (zaradi šivov, je bilo to zelo pogosto) ali na wc.

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Celjanke (z okolico)
2.2.2009 18:51:04   
mbd0411
Bethany,to zadevo bom zdaj zvečer še 1x spila.1x sem že dopoldanuser posted image user posted image ,pa za danes dovolj te matreuser posted image user posted image user posted image       user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Celjanke (z okolico)
2.2.2009 21:58:55   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a

Bethany: ja sem bla v CE, v katerem nadstropju pa si bla?



v prvem, menda, tam nasproti CTG-ja in porodnega bloka, po stopnicah kr levo. A je več nadstropij? Sem pa nekaj dni ležala v čisto prvi sobi od tistega prostora, ko ga imajo sestre, čisto na koncu hodnika, zadnja dva dni pa v sobi 12. Pa ti?

Aja, nekaj novih slikc imam v albumu od Eline, sem ugotovila, da so že prav stare not. user posted image user posted image

zdaj grem pa spat, ker mi že pošteno vleče oči skup.

Lahko noč vsem, pa čim manj obiskov wc-ja user posted image user posted image !!


Jst sem bla v drugem nadstropju, na oddelku za nosečnice, ker je blo spodaj baje vse zasedeno in sicer v sobi številka 4 zram Wc-jauser posted image , hvala bogu ker sem bla sama v sobi tak da sem mela Wc kr pred nosom

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Celjanke (z okolico)
2.2.2009 22:00:43   
m a j c i k a
Oktavija: imaš ZS in res sem vesela da sma se našle prek foruma!!!user posted image user posted image user posted image

Pa lahko noč vsem!

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Celjanke (z okolico)
2.2.2009 22:04:58   
barika
Čer..
jaz pa upam, da ko bom rodila, da bom lahko sama v sobi (nadstandard), ker sem prvič skoz živčnega fasala, kakšne cimre in nesramni obiskovalci le-tehuser posted image user posted image . Spala nisem nič.


Blue eye, samo, da se je vse dobro izteklo.user posted image

< Sporočilo je popravil barika -- 2.2.2009 22:05:22 >

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Celjanke (z okolico)
2.2.2009 22:49:30   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a

Oktavija: imaš ZS in res sem vesela da sma se našle prek foruma!!!user posted image user posted image user posted image

Pa lahko noč vsem!



Majči jaz sem dobila tvoj prvi ZS, drugega pa ne ...user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 6:20:45   
Naty*Taja
Dobro jutro! Spet je sneg.

Barika, ne ne strašim. Sam skušam pomagat z izkušnjami. Druagače pa če je tako kot pri tebi, valda nimaš kaj vztrajat pri dojenju. Če se pa kaj da rešit je pa tudi fajn.
Ena zadeva me je ful zmotla. Zakaj hudiča berete tolk te literature? Ja, sej je fajn če veš kaj te čaka.. ni pa fajn, da veš,. kaj vse bi te lahko pričakalo. user posted image Od svaka punca se mi zdi čist prestrašena, ker nizko nosi in je na bolniški. Noseča malo več kot jaz. Pa polno teh knjig okrog sebe... Mah, jaz sem tretjič noseča in razen faz razvoja bebice in materinske šole prvič nisem nič kej brala. Mi je pa v veliko pomoč tale forum, kjer izveš točno določene stvari iz prve roke. Nikjer v nobeni knjigi npr. ne pišejo o policitemiji, ki jo je fasala moja mala - Blu eye - sem se kr zlila s tabo, ker se je meni nekaj istega dogajalo pri tadrugi - je bila skoz modra, sploh ni postala rožnat dojenček. S tem, da sva midve tretji dan v pol ure spakirali (moj je dirkal iz službe domov po moje cote in pridirjal v bolnico, da sem lahko šla z malo!!) in z rešilcem v LJ. Sem tudi misla, da me bo kap! Vse črne scenarije sem imela pred očmi po poti in potem tam gor...Pa skoz je bila na infuziji, ker so ji kri redčli in je bila vsa popikana,na koncu so ji tisto cevko v glavico zapičli...sem ji rekla, da je moj telebajsek! Pa vsi tisti pregledi grozni od eeg, do slikanja pljuč, ko ti otroka zvežejo ko norca in obesjo pred tablo za slikanje, pase dere ko norc... Poleg tega je imela tako močno zlatenico, da je bila po 18 ur na fototerapiji in enkrat celo na dvojni (zgori in spodi lučka) 12 ur....Groza, ne privoščim nobeni. In glede na to, da sva bili takrat dve naekrat z istim problemom, jaz pa nikoli niti pod razno slišala za kaj takega...pa noben ne zan povedat zakaj do tega pride!!!! Pa je bil porod tudi v eni uri mim, tak da ne vem, kaj bi lahko bilo narobe. Sam upam, da bomo pri tem šli po vsaj štirih dneh domov!
Tak da punce, ne se obremenjevat z vsemi temi informacijami in delajte po instiktu, vrašajte tule gor mamice, ki vam bodo povedale konkretne izkkušnje in več verzij iste zadeve, da vidite, da ni vse črno belo, tak, kot v knjigah! Sploh pa dojenje je ena čist naravna zadeva, če je z joškami vse ok in znamo pristavit... Če pa začneš komplicirat...

No ja, sicer pa vsaka po svoje preko svojih izkušenj - od otročka, do otročka jih imamo več! user posted image

Evo danes grem pa prej na šiht...Pozdravčke vsem.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu blue eye)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 8:13:47   
mbd0411
Barika.
Če je želja po dojenju dovolj močna,potem narediš vse,da vsaj nekaj svojega dodaš k hranjenju svojega user posted image .Tudi jaz sem v bolnici imela komaj za poden pokrit in smo že tam dodajali.Sem pa prosila za tametil tablete,ki pomagajo pri nastajanju mleka in je bilo bolje.Samo potem je pa na nas,da to pomagamo,da steče.Treba je veliko pit,sploh kak čaj za dojenje,pa kako pivouser posted image ,in čimvečkrat pristavljatuser posted image .Sej tud jaz nimam veliko in še vedno dodajam,a mleko še vedno je-al za odžejat al pa če je dan dober,za kako uro se naje.
Z Bethany se zdaj mučiva še z eno čiro čaro,ki jeuser posted image za pit,ampak če pomaga vsaj malo,potem bom pač trpela.Še kak mesec , dva vsaj,potem pa brez slabe vesti neham.
Danes imam posvetovalnico,pa naš user posted image po dojenju še kar spi.Torej se je malo že najedel,ker je zjutraj taka lakota.user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 8:45:47   
Bethany
Dobro jutro vsem... jaz si nazdravljam s sezamovim čajem (bljak!), vam pa raje postrežem s temle: user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 9:06:34   
Bethany
Majčika, aha, ti si bla pol res čisto drugje nastanjena. Je pa res fajn bit sam v sobi, no, razen, če naletiš na res kako fajno cimro (jaz žal nisem) in sem že drugi dan rekla, če bi lahko zamenjala sobo, sam je bilo vse zasedeno. Dobila sem jo šele četrti dan, ampak se mi je za dva dni še vedno splačalo prestavit, ker sem prav uživala potem sama. Še spala sem prav fajn. Tak, da, Barika, čist razumem, da hočeš bit sama. Je pa res, da nimaš nobenega, da bi ti poahtal na dojenčka, ko greš na wc ali se tuširat. Ga pač pelješ k sestram ta čas.

Naty, no, js vedno rada vem vse predvideno in nepredvideno, ko se podajam v nekaj neznanega kot je nosečnost in potem staršestvo, user posted image ampak nisem neki pretiravala z lieraturo. Nekaj prebereš strokovnega, ostalo pa izveš iz izkušenj in poskušaš potegnit ven najbolj ustrezno za sebe. Sem pa predlagala uno knjigo, ker ne samo, da ti poda veliko koristnih info, je tudi napisana tako, da je fajn za dušo, sploh potem, ko se že srečuješ s težavami... men je veliko pomagala. user posted image
Joooj, tvoja izkušnja pri tamali je pa tudi prav grozljiva... user posted image sej se spomnem, ja, da sta še v lj mogle it. ej, a zdaj že vesta kaj bo? ali boš sploh vprašala?

Mbd, očitno sezam malo pomaga, če ga samo dojenje nasiti, pa če zdrži eno uro, je boljš kot nič. user posted image user posted image js jo kr vsako uro oz, ko se začne dret zarad lakote, kr pristavim, tak da sma pač celo dopoldne bolj ali manj priklopljene. user posted image sej imam čas... user posted image user posted image Povej mi še, koliko pa moraš dodajat? Oz. do sedaj? po vsakem dojenju? koliko pa mu pripraviš?

Js sem ji ponavadi pripravila eno flaško z 90 ml dopoldne, tam okoli 11-12ih, eno pa pozno popoldne oz. že bolj zvečer. Vmes in pa ponoči pa zdržima z mojim mlekom.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 9:12:17   
mbd0411
Ko ga podojim je eno uro mir.Samo to dojenje je samo zjutraj,potem čez dan pa noče in si črpam.Sčrpam si pa 60-80ml,ali manj,od dneva odvisno.Potem zraven dam še aptamil tako da je vsega skupaj 180-200ml.Včasih poje vse,včeraj npr pa je 3 obroke pojedel samo po 100ml.Kdo bi vedel?

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 9:19:09   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Barika.
Če je želja po dojenju dovolj močna,potem narediš vse,da vsaj nekaj svojega dodaš k hranjenju svojega user posted image .



MBD, jaz sem se na temo dojenja pripravljena skregat do smrtiuser posted image , ne resno, v porodnišnici je bilo mleka za izvoz, doma po slabem mesecu so stvari začele presihat, in se nisem sekirala, ker ne znam delati čudežev, kljub na hektolitre popitemu čaju za dojenje, masiranju, črpanju, nenehnemu pristalvjanju otroka ni bilo boljše -vedno manj je bilo- ... otrok se je pa drl ko sraka, pa nisem vedla zakaj ...user posted image , hja potem je prišla moja stara mama in je rekla, ja jest mu daj ... pa sej je skoz na joški ...tak da mi je potem prinesla AM, revež se je najedel in se ni več jokal, spal je ..

Barika, čist razumem, da hočeš bit sama. Je pa res, da nimaš nobenega, da bi ti poahtal na dojenčka, ko greš na wc ali se tuširat. Ga pač pelješ k sestram ta čas.


ko sem bila v P. sem se v rekordnem času stuširalauser posted image , drugače bi pa bila sama zato, da bi lahko moj in mali bila malo več pri meni, v tistem času se pa pač potuširaš (10 minut me nihče ne bi pogrešaluser posted image )


(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 9:23:22   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: barika


Barika, čist razumem, da hočeš bit sama. Je pa res, da nimaš nobenega, da bi ti poahtal na dojenčka, ko greš na wc ali se tuširat. Ga pač pelješ k sestram ta čas.


ko sem bila v P. sem se v rekordnem času stuširalauser posted image , drugače bi pa bila sama zato, da bi lahko moj in mali bila malo več pri meni, v tistem času se pa pač potuširaš (10 minut me nihče ne bi pogrešaluser posted image )



Če so pa tak omejili obiske v P. Niti očete ne spustijo druge ure not, kot je določeno za obiske. user posted image user posted image pol se pa tiste dve uri na dan vsi tlačijo naenkrat v sobi. bedno...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 9:54:36   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: barika


Barika, čist razumem, da hočeš bit sama. Je pa res, da nimaš nobenega, da bi ti poahtal na dojenčka, ko greš na wc ali se tuširat. Ga pač pelješ k sestram ta čas.


ko sem bila v P. sem se v rekordnem času stuširalauser posted image , drugače bi pa bila sama zato, da bi lahko moj in mali bila malo več pri meni, v tistem času se pa pač potuširaš (10 minut me nihče ne bi pogrešaluser posted image )



Če so pa tak omejili obiske v P. Niti očete ne spustijo druge ure not, kot je določeno za obiske. user posted image user posted image pol se pa tiste dve uri na dan vsi tlačijo naenkrat v sobi. bedno...


ej to je super. Jaz nisem želela obiskov, ker potem ni miru (razen mojega, seveda), cimra jih je imela pa po 10 na enkrat, pa v času večerje, boga reva je bila čist zj..ebana, pa si ni nihče gor prišel, da bi šel domov, sestre pa tud niso nič rekle. in to konec novebra, ko ne moreš prezračit, v sobi pa smrdelo, vroče je bilo, še sreča (no ja), da je bil moj pod lučko, da sem lahko šla ven na hodnik.



(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?