|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 10:45:45   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: barika



ej to je super. Jaz nisem želela obiskov, ker potem ni miru (razen mojega, seveda), cimra jih je imela pa po 10 na enkrat, pa v času večerje, boga reva je bila čist zj..ebana, pa si ni nihče gor prišel, da bi šel domov, sestre pa tud niso nič rekle. in to konec novebra, ko ne moreš prezračit, v sobi pa smrdelo, vroče je bilo, še sreča (no ja), da je bil moj pod lučko, da sem lahko šla ven na hodnik.





Hej, ja to maš pa tudi prav, ko ljudje ne poštekajo, da ne morejo cele dneve viseti pri mamici in dojenčku, sej pomoje so zaradi tega tako omejili obiske, pa še to bi naj bili samo dve osebi naenkrat not v sobi... tega se sicer ne držijo, ampak je vseeno bolje, da se gužvajo samo eno uro pa potem spakajo. Pa tudi sestre so kar ostre in kar naženejo, če se kdo predolgo zadržuje. Mene je samo to motilo, da moj recimo ni mogel priti okoli dvanajstih, ko je imel malco v službi, ampak je mogel prej iti iz službe, če je hotel biti tudi dopoldne kaj z nama.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 11:45:59   
brkn83
Pozdravljene.

Evo, da se še tle mal javim. danes sem imela pregled in se mi je že začel luščiti čep, odprta sem pa tudi že 3 cm- aja pa shujšala sem od zadnjič 1 kg.
Naslednji pregled imam sicer 12.2. ob 14.00, ampak moja ginekologinja pravi, da itak do njega ne bo prišlo, ker bom verejtno v roku dveh dneh že šla rodit. Tk da zdej sem doma in čakam, da dobim popadke alii pa da mi odteče voda.
Sej pravi, da če ne bi bila iz celja doma, da bi me kr v porodnišnico poslala, tk pa mi je rekla, da lahko grem še mal domov.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 11:54:52   
_kathy_
Bethany, se strinjam glede obiskov. Pol sm tisti dve urci jih mela za en razred, pa nism vedla, komu se naj posvetim, čez dan mi je blo pa dolgčas. Pa še odpovedat sm jih kr nekaj mogla, zaradi gužve.
A pivo lahko pijem?


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 12:05:48   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Bethany, se strinjam glede obiskov. Pol sm tisti dve urci jih mela za en razred, pa nism vedla, komu se naj posvetim, čez dan mi je blo pa dolgčas. Pa še odpovedat sm jih kr nekaj mogla, zaradi gužve.
A pivo lahko pijem?



Pivo: hja, alkohol je pri dojenju prepovedan, sam mislim, da kakšen šluk tu in tam ne bo škodil. Men se ga je tak luštalo, da sem popila dva požirka, pa tud za RD sem s šampanjcem nazdravila, sicer se mu pa odpovedujem. user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 12:17:06   
brkn83
lahko pa pijete brezalkoholno pivo.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 12:44:29   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

Pozdravljene.

Evo, da se še tle mal javim. danes sem imela pregled in se mi je že začel luščiti čep, odprta sem pa tudi že 3 cm- aja pa shujšala sem od zadnjič 1 kg.
Naslednji pregled imam sicer 12.2. ob 14.00, ampak moja ginekologinja pravi, da itak do njega ne bo prišlo, ker bom verejtno v roku dveh dneh že šla rodit. Tk da zdej sem doma in čakam, da dobim popadke alii pa da mi odteče voda.
Sej pravi, da če ne bi bila iz celja doma, da bi me kr v porodnišnico poslala, tk pa mi je rekla, da lahko grem še mal domov.
je še en dojenček bo kmalu prijokal na svet.potiskjamo in dihamo s tabouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 13:10:07   
_kathy_
Aha, sej jst tud nič ne pijem alkohola, samo sem nekaj postov nazaj zasledila, da lahk pijemo pivo kao. Super, bo lubi šel po brezalkoholni pir. Nisem ga še pila ...bom pa probala.user posted image Pir kao mleko dela, hmmm ...je to zagotovljeno?

brkn83, upam, da ne boš dolgo čakala. Jst sem bila čisto adijo, pa sem 3 dni po roku rodila. O tem sploh ne bi, če bi bila na Bethanjinem mestu.user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 13:46:25   
Deja
Dan... sem sicer redna bralka foruma, pišem pa zelo poredko...
Sem mamica malega Žigca, ki je bil rojen 22.1.2009 v Celju, v bolnici pa sem bila 7 dni, v sobi št.9.

Tako dolgo sva morala biti v B zato, ker je tretji dan dobil mali zlatenco in je tudi on, tako kot Jernej od blue eye, aboniral 3 dni po 12 ur sončenja. 

Zdaj pa je vse ok, lepo papca, kaka, nič ne joka, podnevi se nastavlja sončnim žarkom - sicer jih je bolj malo... pa vendar.

lep pozdrav...





_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu blue eye)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 14:54:43   
tinca84
Živjo!

Js sem bila decembra v porodnišnici (na vrhu) zaradi krvavitve, pa mojga niso spustili not, če ni bla ura za obiske. Potem pa sem od cimre zvedla, da so baje nekaj mesecev nazaj skoraj enga novorojenčka odnesli v času ko niso bili obiski. Zaradi tega so poostrili obiske, ker se takšne stvari dogajajo.

Lepo pozdravljene...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 14:59:20   
_kathy_
To sm jst tud slišala. Kak bi odnesli dojenčka? Sorodniki ali kdo drug??

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 15:37:01   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: tinca84

Živjo!

Js sem bila decembra v porodnišnici (na vrhu) zaradi krvavitve, pa mojga niso spustili not, če ni bla ura za obiske. Potem pa sem od cimre zvedla, da so baje nekaj mesecev nazaj skoraj enga novorojenčka odnesli v času ko niso bili obiski. Zaradi tega so poostrili obiske, ker se takšne stvari dogajajo.

Lepo pozdravljene...

na to pa nimam besed, kaj se dogaja,kalvarija


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 17:06:24   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

To sm jst tud slišala. Kak bi odnesli dojenčka? Sorodniki ali kdo drug??

po moje lahko kdorkoli odnese otroka, sej nihče ne nadzoruje kdo pride in kdo greuser posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 18:51:41   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Deja

Dan... sem sicer redna bralka foruma, pišem pa zelo poredko...
Sem mamica malega Žigca, ki je bil rojen 22.1.2009 v Celju, v bolnici pa sem bila 7 dni, v sobi št.9.

Tako dolgo sva morala biti v B zato, ker je tretji dan dobil mali zlatenco in je tudi on, tako kot Jernej od blue eye, aboniral 3 dni po 12 ur sončenja. 

Zdaj pa je vse ok, lepo papca, kaka, nič ne joka, podnevi se nastavlja sončnim žarkom - sicer jih je bolj malo... pa vendar.

lep pozdrav...



ČESTITKE za malega Žigca!! user posted image user posted image

Deja, sem na hitro pogledala fotke tvoje poroke (v linku, v podpisu) in mi je priča od tvojega moža malo znan. A mu je mogoče ime Mitja??

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 18:55:01   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Aha, sej jst tud nič ne pijem alkohola, samo sem nekaj postov nazaj zasledila, da lahk pijemo pivo kao. Super, bo lubi šel po brezalkoholni pir. Nisem ga še pila ...bom pa probala.user posted image Pir kao mleko dela, hmmm ...je to zagotovljeno?

brkn83, upam, da ne boš dolgo čakala. Jst sem bila čisto adijo, pa sem 3 dni po roku rodila. O tem sploh ne bi, če bi bila na Bethanjinem mestu.user posted image



Kathy, pomoje ne bi dočakala, če bi ti zamujal 11 dni, bi pa kar lastnoročno ven potegnala,ane?! he he he... user posted image user posted image user posted image

Brkn, držimo pesti, da bo tvoje dete kmalu prijokalo na svet!! user posted image user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 20:22:26   
mbd0411
Živjo!

Danes smo imeli ceplenje.Tako jokal je,da ga še dolgo nisem mogla potolažituser posted image .
Nik je nad vsem povprečjem v vsemuser posted image ,sem vesela.(7350g,64 cm)Je P rekla,da najlepše kravce paseuser posted image
Tistega dojenčka,ki so ga odnesli iz porodnišnice je pa menda en očka,ker sta pač z mamico šla narazen.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 20:54:01   
cesandra
Ojla.

Kaj gre katera v porodnišnico v prihodnjih dneh?

Jaz ostanem jutri noter in upam, da mi bodo porod sprožili.

Lp.

(odgovor članu cesandra)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 21:10:03   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: cesandra

Ojla.

Kaj gre katera v porodnišnico v prihodnjih dneh?

Jaz ostanem jutri noter in upam, da mi bodo porod sprožili.

Lp.


Joj, a še kr čakaš?? user posted image user posted image No, držimo pesti, da bo šlo hitro in lahko. user posted image user posted image

(odgovor članu cesandra)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 21:39:09   
mbd0411
Glede piva je meni patronažna svetovala,da naj ga pijem,a bolj lahkega-z manj alkohola.Pa seveda čaj,vodo...Nekje 4 litre dnevno.Je kar problem toliko spit.Jaz kar pozabim.

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 22:25:29   
Bethany
Mbd, kakšno cepljenje ste to imeli danes? Rota virus? Al kej druga? Mene je že zdej strah, ko bo treba našo občutljivo dete peljat cepit... user posted image
Cepljenje za rota virus je menda po izbiri, ni nujno, ne? Pa še samoplačniško, ane?

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 22:33:05   
mbd0411
Redno ceplenje-Proti davici,tetanusu,oslovskemu kašlju,otroški paralizi....
Samoplačniško sem ga dala cepit samo za tuberkulozo,za rotavirus pa ne bom.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 22:33:31   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Cepljenje za rota virus je menda po izbiri, ni nujno, ne? Pa še samoplačniško, ane?


ni nujno, fajn se plača, cepivo se popije (ni injicirano).

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 22:34:48   
_kathy_
casandra, a ti še kr čakaš? OJOJ!user posted image
Naš tamali je pa dans tečko. Ne vem zakaj, mi cel dan joče. Pa je sit, vse ...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Celjanke (z okolico)
3.2.2009 22:52:36   
_kathy_
Mamice, kdaj se začnejo krči, pa do katerega meseca so (približno)??
Je možno, da bi imel moj Gal krče od pomarančnega soka, ki sem ga danes pila?user posted image



_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 8:07:27   
timy
Prebrala sem, da se lahko krčki začnejo že okoli 3. tedna, trajali pa naj bi nekje do 3. meseca. Seveda lahko ponehajo že prej, lahko pa trajajo tudi dlje. Za pomarančni sok pa sem slišala, da ni priporočljiv, pravzaprav ni priporočljiv noben sok iz citrusov, kakor tudi samo uživanje citrusov ne.

Upam, da krčki kmalu minejo

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 8:31:48   
mbd0411
Ja,Kathy,pomarančni sok je kar prava zadeva za krče.Kupi si kapljice iz koroških lekarn.So super.Pa mu daš v primeru krčev.Nam so pomagale,ko sem se jaz pregrešila.

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?