|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 20:50:07   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Čao!


Bethany in mbd: kaj vidve sta se vrgle na sojin čaj????? zaka pa še to? Tega pa js ziher ne bi mogla pit ... bljek user posted image



ne sojin, hehe, SEZAMOV, mmmm, odličen je!! user posted image user posted image no, resno... baje vpliva na tvorbo mleka... pa je vredno poskusit, da bo dojenje čim dlje trajalo. o okusu pa ne bom, na hitro popiješ, pa je. user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 20:52:08   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Alora...

...
Sicer pa glede na to, da nas je na seznamu 33 nosečk...opažam, da bolj kot ne čvekajo naše mamice in bolj malo nosečk...

Nč...grem še mal risat...uživajte...



sam res, ne?!!! sam mamice čvekamo... user posted image user posted image le od kod nam tulk časa? user posted image user posted image
... ko je pa tulk tem za obdelat, hehe!!

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 21:50:33   
sonček85
mamice.:kako vas je lepo brati in kaj delajo vaši mali navihančki,okmaj čakam da povijem mojo štruco in da bomo potem še mi kupčka podirali ,pa se kobacali,.......user posted image user posted image user posted image user posted image pazite nase in na bebije pa se še kaj čujemouser posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 6:32:24   
cita
Tiste ki ste že rodile sej sem jaz tudi ampak se mi ni nikoli začel luščit čep kako dolgo lahko to traja??????



_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 7:13:34   
Naty*Taja
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

user posted image Pir kao mleko dela, hmmm ...je to zagotovljeno?



HA ! Dela pir mleko, ja, pa ne sam mleko, tudi kilogramčke nabira!!!Je namreč najboljkalorično živilo,ki obstaja. No moja izkušnja je taka, da sem se pri prvem ful bala za mleko in sem jedla same šnite s sladkorjem in pila Schllosgold brezalkoholno pivo v enornmih količinah...pa so šli kg tak gor, kot šus! Pasal mi je pa pir ful, ker je bilo vroče, pa rada ga imam... No tak da, en brezalko na dan je čist ok, več je pa lahko kr nevarno..user posted image Je pa čisto isto, če se nalivaš z vodo ali čajem, pa veliko počivaš!! ja, po počitku tudi navali mleko ponavadi, vsaj meni je.

Katy - čisto možno, da so se začeli krčki. Po večini se začnejo tam nekje prvi mesec in nehajo po tretjem. Mislim, pa da včasih ne pomaga nič če se čemu odrečeš. Edina stvar, ki je jaz nisem probala pri prvem, ki ga je zvijalo ko ... je bilo mleko! Ga potem po flaški kr neki časa ni prenesel, jaz pa sem ga kr veliko spila, ko sem dojila. Ga je pa grozno zvijalo po cvetači in prekajenem mesu.

CIta - pri meni se je v drugo odlušču čep ob pol dvanajstih, petnajst čez dve je bila pa mala zuni!


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 7:15:19   
cita
Naty pa si imela popadkeko se ti je čep začel luščit???

< Sporočilo je popravil cita -- 5.2.2009 7:16:05 >


_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 8:04:08   
sonček85
jutro ,samo da vas malo pozdravim.

Cita:jaz poznam eno kolegico ,ki se jij e čep odluščil pa je šla komaj po 2 dneh rodit.Odvisno


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 8:07:54   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Če sem na seznamu pozabila kateri vpisati kak podatek, naj me opozori...

Imamo pa še eno novo nosečko...welcome timy!


Hvala  za dobrodošlicouser posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 8:08:40   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

mamice.:kako vas je lepo brati in kaj delajo vaši mali navihančki,okmaj čakam da povijem mojo štruco in da bomo potem še mi kupčka podirali ,pa se kobacali,.......user posted image user posted image user posted image user posted image pazite nase in na bebije pa se še kaj čujemouser posted image


Se pridružujem napisanemuuser posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 8:27:51   
Dali*
Dobro jutro punce moje!

...jaz bom danes poskusila z manj kalorično hrano...kile kr gor letijo...user posted image


No jaz sem si za zajtrk privoščila ...........sedaj pa sledi še kavica...
user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 8:34:01   
mbd0411
Tole jabolko pa zgleda tooolk kislouser posted image

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 8:58:21   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Tole jabolko pa zgleda tooolk kislouser posted image
user posted image user posted image ja pa še res je user posted image user posted image user posted image pomaranče zgledajo slastneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 9:08:51   
Lolita23
Živjo mamice in nosečke!!!


Res je super brat  naše mamice, komaj čakam da se jim pridružim.user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 9:15:17   
brigita23
dobro jutro punce

da se še jst mal javim tle med celjankami, že nekaj časa nisem pisala, berem vas pa skos... predvsem tele vaše poporodne izkušnje, ki bodo tudi meni kmalu prišle pravuser posted image .
Dali- je pa lahko malce bolj konkretenuser posted image , sej veš kako pravijo imej zajtrk kot kralj, kosilo kot cesar in večerjo kot berač.user posted image

Sicer pa sem tudi sama nekak poskušala s temi jabolkami in to...pa sem bila po njih še bolj lačnauser posted image user posted image user posted image , ni ga čez dobrega rogljička ob dobri kavi zjutraj.

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 9:25:17   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo mamice in nosečke!!!


Res je super brat  naše mamice, komaj čakam da se jim pridružim.user posted image

sej boš kmal,brez skrbiuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 9:27:34   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo mamice in nosečke!!!


Res je super brat  naše mamice, komaj čakam da se jim pridružim.user posted image

sej boš kmal,brez skrbiuser posted image user posted image
ja res bo kmalu vas marčevke že lahko kaj prhiti:)


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 9:44:00   
_kathy_
Jutro!
Razmišlam, če bo danes dovolj toplo, da bi šla z našim škratom 1. ven. Hmmm... Mamice, a jih ful oblečete za ven??

Mam škrata tule zraven ...vsako jutro prakticirava, da je eno uro čisto nagec, da se lahko nabrca, ker se zaradi vseh teh plenic revček sploh ne more. Lahko samo skrči in stegne nogicouser posted image user posted image .


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 9:53:41   
barika
kathy, pri nas ful piha, pa tak bolj mrzlo je (center mesta)user posted image . Ti imaš pa verjetno košaro, pa če ga fajn zadekaš, ne bo panike, če gresta za pol ure ven.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 9:57:09   
oktavija
Jutro!

Na hitro se javljam!

Končno sem našla vaje za hrbet, ki niso škodljive za nosečnice, lajšajo pa bolečine.
Brušuro najdete v vsakem ZD, jaz pa sem jo našla tudi v elektronski obliki in zato vam jo posredujem.

Link: http://www.krka.si/si/otc/publikacije/bolniki/?v=bolezn#hrb_osteo1 


user posted image
Na 17 in 18 strani so vaje!!!user posted image user posted image

Lep dan va želim!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 10:07:53   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Tole jabolko pa zgleda tooolk kislouser posted image


Jaz imam te najraje - Granny Smith...ostala so mi presladka...pa niso mi všeč tista medena jabolka, morjao bit fajn čvrsta, da kr poka ko grizeš...njami.....


(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 10:14:44   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

Dali- je pa lahko malce bolj konkretenuser posted image , sej veš kako pravijo imej zajtrk kot kralj, kosilo kot cesar in večerjo kot berač.user posted image



Ne se bat, da vem vseh definicij glede prehrane, ampak se mi zdi, da se me čist vse prime kar pojem zadnja dva meseca. Danes si bom naredila bolj lahek dan...no...ne morem, da ne bi kej finega pojedla...ker men je ta hrana sicer čist prazna...tko, da že pripravljam rižoto s puranom in zelenjavo...user posted image


(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 10:17:23   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Jutro!
Razmišlam, če bo danes dovolj toplo, da bi šla z našim škratom 1. ven. Hmmm... Mamice, a jih ful oblečete za ven??

Mam škrata tule zraven ...vsako jutro prakticirava, da je eno uro čisto nagec, da se lahko nabrca, ker se zaradi vseh teh plenic revček sploh ne more. Lahko samo skrči in stegne nogicouser posted image user posted image .



Kar privoščita si en sprehod je tko toplo zunaj. Uživajta in se mal nadihajta svežega zraka za Savinjo...

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 10:41:43   
blue eye
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Blue eye, a ti si bla tista mamica! user posted image Am jst sm rodila 2:48, pa sem bila v porodni vse do 7h. Pa sem ob 6h slišala jok in ko je prišla babica me še dokončno uredit za na oddelek, sem vprašala, če je ob šestih katera rodila in je rekla, da ja in da je tudi fantek.
A maš kakšno slikico kje, da bi vidla katera si? Mogoče bi se te spomnila. V kateri sobi si pa bila? Jst sem bila v enki.



kathy  - če imaš facebook pejt tja gor pogledat mam par slikc sebe

drgač sem bla jst tista ja, ob 6 , bla sem pa v sobi 10, čist na koncu hodnika

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 10:46:58   
blue eye
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Čer..
jaz pa upam, da ko bom rodila, da bom lahko sama v sobi (nadstandard), ker sem prvič skoz živčnega fasala, kakšne cimre in nesramni obiskovalci le-tehuser posted image user posted image . Spala nisem nič.


Blue eye, samo, da se je vse dobro izteklo.user posted image


jst vam ne znam povedat....jst sem misnla da me bojo pelal v vojnik zarad cimer, ker sem bla 7 dni in sem mela najprej dve, pol pa še dve druge in pri vsaki rundi je bla ena k sem misnla da bom rekla za prestavitev v drugo sobo drugače bi se mi ga sfuzlal, to si ne morš mislt kak stres. Nč nism spala, ker so tako galamo delale da adijo pamet. Sem si rekla da če morm ostat še en dan da uidem iz bolnice

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 10:53:54   
blue eye
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Naš Gal je pa danes star 2 tednauser posted image user posted image . Pri podiranju kupčka imamo gromozanske težave. Noče ga podret oz. zelo redkokdaj ga podere, zato pa se mu potem tako kolca in joče.
Glavice sploh ne položi na ramo, kar dviguje jo in gleda okoli. Na trebuščku ni rad, se kar nekaj buni ...tko da sploh ne vem kaj naj naredimuser posted image user posted image .
Jst sem na koncu imela + 11 kg. Sedaj jih imam še +1 kg pridobljene teže. A trebuh je še vedno kot ena žolca.user posted image user posted image user posted image . Komaj čakam, da bova lahko šla ven, da bom vsaj hodila, drugače bom zagnila v stanovanju.user posted image Pa še tko lep dan je danes.user posted image user posted image
Jutri bi se naj kopali, a nam je patronažna zbolela, tko da bi potem prišla druga. A sva se odločila, da bova kar na najino počakala do ponedeljka.
Včeraj sem se naročila na pregled. Imam ga šele 16. 3. Hmmm...A do takrat mora biti domača naloga na strani ali lahko prej??user posted image user posted image Nekje sem prebrala, da na začetku po porodu ful boli. Je res?
Glede srečanja ...ja, jst sem ZA!!!!!user posted image user posted image

Urški pa želim iskrene čestitke za sinka Blaža!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Na srečanju še ni vedela imena. Hehe



Tud midva imava probleme pri podiranju kupčkov, podreva 1-2 na dan ostalo mi pa zbruha ali pa pokaka. In pravtako gleda na okoli ko ga imama na rami.

SAmi sončni dnevi mi pa v tej sobi gledamo na uro namesto da bi šli vn. Če dva dni pol pa menda lahk gremo za 5 minut.

Jst mam tud šele 6.3. pregled, moj je že čist nor. Že prej je imel post 2 meseca za domačo nalogo zarad mojih vnetij zdj pa še teh dolgih 6 tednov.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?