|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 16:58:44   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Jaz sem po malem jedla čokolado in zaradi tega ni bilo krčev.
Postopoma je treba vse jesti.Razen,če je opaziti,da so krči res hudi.



se strinjam s tem... pomalem je treba vse jesti, če pa ga opaziš, da ga po določeni hrani bolj zvija, se je pa izogibaš. JAz sem tud veliko čokolade pojedla, pa nisem opazila, da bi jo kej matralo. Zdej se je pa izogibam, pa ne zaradi Eline, ampak zarad svojih viška kil. user posted image user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 17:27:27   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Jst obožujem viki kremo in jo tudi vsak dan večkrat jem. Mislite, da bi lahko od tega imel krče??user posted image

sam od tega pomoje ne lahko pa preizkusiš in jo kak dan ne jej sej hrana hitro prehaja v mleko in potem jo jej pa boš videla kaka bo razlika drugače pa kot je mbd  rekla postopoma je treba vse jest ene mamice že po 1 mesecu vse normalno jejo....
sicer pa v P nič ne zbirajo in dajo tud zeleno solato na pladenj k se tud nej nebi jedla?

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 18:59:07   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Jst obožujem viki kremo in jo tudi vsak dan večkrat jem. Mislite, da bi lahko od tega imel krče??user posted image

sam od tega pomoje ne lahko pa preizkusiš in jo kak dan ne jej sej hrana hitro prehaja v mleko in potem jo jej pa boš videla kaka bo razlika drugače pa kot je mbd  rekla postopoma je treba vse jest ene mamice že po 1 mesecu vse normalno jejo....
sicer pa v P nič ne zbirajo in dajo tud zeleno solato na pladenj k se tud nej nebi jedla?



ja, pa mleko za zajtrk in še popoldne ga lahko dobiš...pa bi tudi naj povzročal krče... user posted image user posted image dejansko je treba probvat, kaj malemu odgovarja ali ne...

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 19:55:41   
_kathy_
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Jst obožujem viki kremo in jo tudi vsak dan večkrat jem. Mislite, da bi lahko od tega imel krče??user posted image

sam od tega pomoje ne lahko pa preizkusiš in jo kak dan ne jej sej hrana hitro prehaja v mleko in potem jo jej pa boš videla kaka bo razlika drugače pa kot je mbd  rekla postopoma je treba vse jest ene mamice že po 1 mesecu vse normalno jejo....
sicer pa v P nič ne zbirajo in dajo tud zeleno solato na pladenj k se tud nej nebi jedla?



ja, pa mleko za zajtrk in še popoldne ga lahko dobiš...pa bi tudi naj povzročal krče... user posted image user posted image dejansko je treba probvat, kaj malemu odgovarja ali ne...


Ja pa zraven kosila kivi, pomaranča ...En dan smo celo segedin jedli za kosilo. Pol sm pa vprašala, če to lahko jemo, ker kao naj ne bi. Pa mi je ena sestra rekla, da vse kar dobimo, lahko jemo. In pol je moj tamali že imel malo krčev oz. malo ga je zvijalo. Pa sem za obiske dobila še sadje tko narezane pomaranče, kivi, grenivko, jagode...(pa nisem jedla) in potem me je sestra izpraševala in dodala, da upa, da nisem tistega sadja jedla. Haloooo???!!! Sej isto smo pa v bolnici dobili!!?


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 20:13:35   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Jst obožujem viki kremo in jo tudi vsak dan večkrat jem. Mislite, da bi lahko od tega imel krče??user posted image

sam od tega pomoje ne lahko pa preizkusiš in jo kak dan ne jej sej hrana hitro prehaja v mleko in potem jo jej pa boš videla kaka bo razlika drugače pa kot je mbd  rekla postopoma je treba vse jest ene mamice že po 1 mesecu vse normalno jejo....
sicer pa v P nič ne zbirajo in dajo tud zeleno solato na pladenj k se tud nej nebi jedla?



ja, pa mleko za zajtrk in še popoldne ga lahko dobiš...pa bi tudi naj povzročal krče... user posted image user posted image dejansko je treba probvat, kaj malemu odgovarja ali ne...


Ja pa zraven kosila kivi, pomaranča ...En dan smo celo segedin jedli za kosilo. Pol sm pa vprašala, če to lahko jemo, ker kao naj ne bi. Pa mi je ena sestra rekla, da vse kar dobimo, lahko jemo. In pol je moj tamali že imel malo krčev oz. malo ga je zvijalo. Pa sem za obiske dobila še sadje tko narezane pomaranče, kivi, grenivko, jagode...(pa nisem jedla) in potem me je sestra izpraševala in dodala, da upa, da nisem tistega sadja jedla. Haloooo???!!! Sej isto smo pa v bolnici dobili!!?


ja kake opice souser posted image user posted image user posted image user posted image tist kar obisk prnese se ne sme kar pa oni dajo je pa vse OK čeprav je vsaka druga hrana odsvetovana..... pol pa pamet solijo.....

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 20:14:51   
Katjusa
a še kr sam govedno kuhajo.... mislim za kosilo in večerjo je bla takrat v 4 dneh vsaj 3x govedna sam na mal drugačen način ma drgač pa vse istega okusa

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 21:54:26   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: timy

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

vidim da že vesteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdej sem pa jst na vrsti da se nebi katera rinlauser posted image user posted image user posted image user posted image  



user posted image user posted image ...cesandra in timy so še pred tabo hehehehehehe user posted image user posted image user posted image

Čeprav cesandra je menda že rodila....


Pri meni se pa prav nič še ne dogaja. Pa mi je g. rekla, da bom sigurno 14 dni pred rokom rodilauser posted image  Ampak jaz še kar čakam in čakamuser posted image

moj prvi rok po ZM je 7.2 tak da sem za kak kompromisuser posted image user posted image user posted image user posted image timy kak se bome zmenle kater dan pičime v porodno?
ma men se čist zdi da bom šla čez rok......
vam ju3 javim kaj bo kej G reku k mam pregled upam da vsaj drug teden cartam oz. da sem naslednji vikend že domauser posted image user posted image user posted image user posted image pobožne želje ni kejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Moj prvi rok po UZ je bil danes, pa ga ta mala ni nič šmirglalauser posted image  Katjuša, mogoče se pa znajdeva obe v P na polno lunouser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 21:56:21   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Mamice, pri januarčicah sem zasledila, da bi se naj izogibale čokoladi med dojenjem. Zakaj??? user posted image user posted image Men se zdaj ful lušta in jo vsak dan jem.user posted image

ja to je res sam sem tud jst pozabla zakaj ni vredu....
mislim da je neki v zvezi s tem da so dojenčki bolj nemirni..... imajo več krčevuser posted image user posted image user posted image user posted image
no če je vse vredu pol ni panike drgač pa se naj bi vsa hrana postopno uvajala .....




Eno sem zadnjič slišala, da je rekla, da naj bi čokolada, ki jo poje doječa mati, zapiralauser posted image  

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 22:22:31   
_kathy_
Am katjusa, imeli smo 1 x govedino, zraven pa pire in špinačo. Ravno zadnji dan, ko sem šla domovuser posted image . Je pa res, da nisem v bolnici nič jedla. Oziroma sem res se samo dotaknila, ker mi je lubi žnaral, da neki pa le moram pojest. Sem pa za zajtrk vse vedno pojedla.  Sem navajena, da imam od vseh obrokov najraje zajtrk in ga imam tudi najbolj obilnega.
No, danes sem šla malo ven, v City center. Počutila sem se, kot da sem bila 10 let izven civilizacije, da me vsi gledajo ... user posted image user posted image No, spravila sem se tudi v kavboljke, ki sem jih nosila pred nosečnostjo.user posted image A sem si zadala, da moram še shujšati 6 kg. Hmmm ...ta bo težka, a kaj čmo. Mamice, kako je pa kaj z dietami med dojenjem??

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 22:40:32   
mbd0411
Nič diete med dojenjemuser posted image
Menda s polnim dojenjem tako kopnijo kilogrami.
To boste povedale ve,ki polno dojite,mmmmnekateri dodajamo in meni vsaj teža narašča..user posted image Še malo,pa grem na dieto,malli pa na žlicouser posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 22:41:56   
Bethany
Kathy, nosečniški koledarček si pa lahk zdaj pospraviš, hehe. user posted image user posted image

Joooj, "alativera" da si se spravla v prednosečniške kavbojke, jaz zaenkrat o tem samo sanjam... ampak, imam cilj nekje do maja, pridet na svojo običajno težo. Ko smo glih pri tem: diete in dojenje, hm, js kakih drastičnih diet ne bi izvajala, ker lahko vpliva na tvorbo mleka. Tak, da samo malo pazim kaj jem in se odpovedujem sladkorju (no, ne čist, tu pa tam že kej snedem) in stvarem iz bele moke pa manj maščob... pa bomo vidli, kako bo. Najbolj mi bo itak pomagala telovadba, takrat avtomatsko manj oz. bolj zdravo jem.

Jaaaa, a ni fajn po doooolgem času spet it med ljudi?? js sem mela isti občutek, kot da nisem bla že 100 let zunaj, pa da vsi to vejo, hehe. user posted image user posted image

Kathy, Kaj sta bila pol z Galom zunaj?

Tako, Elinca mi že pol ure lepo spančka, pa grem še js pod kovter. Lahko noč vsem!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 22:43:12   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Nič diete med dojenjemuser posted image
Menda s polnim dojenjem tako kopnijo kilogrami.
To boste povedale ve,ki polno dojite,mmmmnekateri dodajamo in meni vsaj teža narašča..user posted image Še malo,pa grem na dieto,malli pa na žlicouser posted image



ko boš pa nehala dojit, bodo šli pa kilogrami nazaj goruser posted image user posted image user posted image

Po moje bi lahko kakšno ločevalno dieto kamot  sprobala, saj v bistvu ješ vse, samo ne mešaš npr. mesa in krompirja.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Celjanke (z okolico)
5.2.2009 22:47:02   
_kathy_
Bethany, ja sma šla danes ven. Je tko pridno spančkal, ko smo pa domov prišli, je bil pa jok in stok.
Aja, glede koledarčka ...ravno preden si napisala post, sem vidla, da sem še u 43 tednuuser posted image user posted image user posted image user posted image . Naš škrat je pa že domauser posted image user posted image . Bom skinla to dol, sam morm najprej ugotovit kako.user posted image
Glede diete, se bom poskusila zadržati pri sladkarijah. Čeprav sem ravno odprla ferero roše.user posted image Še med nosečnostjo se mi ni tko luštalo kot se mi pa zdaj.



_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 7:46:40   
mbd0411
Jutro vsem!

Diete,ja!Nujno bo treba neki.Sicer nosim vsa oblačila,ki sem jih pred nosečnostjo,pa tudi med sem jih večina.Kavbojke nisem tiste zadnje 4 meseceuser posted image ,a so mi zdaj pravuser posted image Bo pa treba vseeno dat kakih 10 kg dol.Moram ugotovit,če se pride ob Savinji dol v Celje.A je urejena pot?Do Žalca vem,da je.Tako bi kg.kar šli dol.Bom to sprobala ko bo toplo in bomo že z žlico jedli.user posted image
Te viška kg.sem si pridelala v prvi nosečnosti,pa so žal ostaliuser posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 9:19:10   
sonček85
jutrooooooooooooooooo!

Kako ste nosečke in mamice?
Evo mi gremo pospravljati stanovanje,narest kosilo in se potepaatuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 9:49:48   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Glede diete, se bom poskusila zadržati pri sladkarijah. Čeprav sem ravno odprla ferero roše.user posted image Še med nosečnostjo se mi ni tko luštalo kot se mi pa zdaj.



Sem se ravno včeraj pogovarjala z dvema, ki dojita. In sta rekli, da jima sladko noro paše. Da se sploh ne moreta upreti in da lušte v nosečnosti v primerjavi z zdajšnimi, niso ničuser posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 10:58:50   
Bethany
Jutroooo, no, zdaj je že dan! očitno se obeta spet fajni dan za sprehode, juuuupiiii!! se mi zdi, da že malo po pomladi dišijo te temperature. samo sneg naj jo še popiha v višave.

Lušte: jooooj, men se tud vsega tak fejst lušta. Vsakič ko se priklopima, se mi noro zlušta nečesa sladkega, še dobro da sem tisti trenutek mobilno omejena, ko pa končava z dojenjem, pa že ponavadi lušte minejo... hvala bogu, če ne bi že dohitevala težo tik pred porodom user posted image user posted image

Ko smo glih pri luštah... men se tak lušta enih ornk zimskih počitnic, v gorah na snegu in sončku s smučkami na nogah, mmmmmmm! ampak letos bo treba smučanje izpustiti... user posted image user posted image
Resno pa razmišljam o kakem vikend pobegu na morje, me je Katja_p navdušila. Grem jutri poiskat kako ugodno ponudbo, pa jo, če bo vse po sreči, drug teden za valentinovo mahnemo malo na morski luft. user posted image user posted image


(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 11:04:18   
Bethany
Aha, Kathy, glih sem hotla napisat, kako umakniti koledarček, ko ugotovim, da si že brez njega. user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 13:10:01   
Lolita23
CITA JE RODILA!!!!

iN SICER PUNČKO

LIA  47 CM IN 2900 G!!!!

BRAVOOOO CITAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 6.2.2009 13:11:00 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 13:32:02   
Bethany
OOooo, kak lepoooo, prva februarska punčka! Lia - luštno ime! Bravo, Cita in Vse naj naj!! user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 13:45:10   
Katjusa
jst sem iz pregleda no že nakaj časa nazaj še nič ne dogaja vse vredu naslednji pregled imam 10.2 še vedno pri svojem G upam da tega datuma ne bom počakala 2v1user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 13:48:13   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

jst sem iz pregleda no že nakaj časa nazaj še nič ne dogaja vse vredu naslednji pregled imam 10.2 še vedno pri svojem G upam da tega datuma ne bom počakala 2v1user posted image user posted image user posted image


Itak da neuser posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 14:06:08   
tinca84
user posted image ŠE ČESTITKE Z MOJE STRANI, CITI ZA PUNČKICO!!!user posted image

                         user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 15:09:26   
_kathy_
Bravo Cita!!! Ja lepo imeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 15:11:05   
_kathy_
Uuuu sem šla pogledat seznamček ...Citina Lia je pa en mesec prehitela!!!

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?