|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke (z okolico)
7.2.2009 16:00:34   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany
Ja, se strinjam, rekreacija čist na izi. Danes sma šla na Celjsko, čist na izi, da se nisem preveč zadihala, pa sma bila gor v uri in 15 min, kar se mi zdi kar vredu čas za nekoga, ki je abstiniral z rekreacijo skoraj eno leto (če seveda odštejem sprehode po ravnem).

Se mi pa zdi, da sezamček mal pomaga, mlekec se pridno dela in se mi zdi, da je Elina tudi dlje sita. user posted image user posted image

Dali, mene tudi še matra zatekanje, sploh rok v mirovanju, jih moram potem, recimo zjutraj, ornk razmigat, da sploh lahko naredim pest. Ful smotan filing... user posted image user posted image Je rekla G. da je to še posledica od nosečnosti in bi naj minila... upam, da kmalu. Mi tudi noben prstan še ni prav. user posted image



Waw...super ste to naredili. A maš nahrbtnik za Elino?

A ti pa še vedno zatekaš? Joj....jst mam čist mravljinčaste roke, tko da sem sedaj komaj kaj pobarvala s čopiči...nč več ustvarjanja ne bo več zgleda...bom mogla met mal abstinence...heh

Grem na sprehod....čeprav malo rosi...uf, to zaspano vreme prav utruja...
pa pa


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Celjanke (z okolico)
7.2.2009 17:07:22   
_kathy_
Oi babnce! Vidim, da se je Bethany že vrnila. Oooo jst bi tud šla na Celjsko!!! Včeraj smo bli 2 x na sprehodu in zvečer sem čutila po nogah vsako mišico, kot da bi kuperja laufala. Ja to je ...se pozna 2 tedna samo ležat.user posted image user posted image

No, midva sma pa danes sama doma in sma kr u stanovanju, kr mi vreme niti najmanj ni všeč. Zdjle sm posesala in spucala stanovanje. Gal se mi je jokal (samo tečnobica, nič drugega) in ko sem začela sesat, je kr zaspal.user posted image user posted image Tko, da sem umiru vse postorila.

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Celjanke (z okolico)
7.2.2009 17:22:15   
sahary
Pozdravček še tukaj
berem vas redno sam za javljanje mi ostaja bolj malo časa...sej se mi opraviči pri treh malih škratih ane

V ponedeljek bo za mano polnih 36 tednov...in si že tako zeloo močno želim spoznati tega našega otročička...upam da me preseneti in pride kak teden prej

Drugače pa me bolijo sramne kosti med hojo pa tud gibi so ratali dokaj boleči,..ne vem kot bi se dojenček raztegoval...tako ko mačka ko hrbet izboči navzven tačke pa navzdol...mi zarine te nogice nekam pod rebra pa hrbet na drugi strani ven, morm rečt da je prav neprijetno, že boleče pol ga pa kr potrepljam al pa mal popravim z roko da se namesti v obema udoben položaj nazaj.

Ja mene tud zanima, baje da to cepljenje proti rota virosom stane 190 eur? Kaj so nori? No če katera ve, bi prosila da pove če res in če jih boste dale cepit, v glavnem ne zdi se mi fer da že pri tako malih dojenčkih šparajo in ne dajo vsem enake zaščite.

Pa še nekaj bi vas prosila, me zanima kakšne ležalke imate tiste ki že caratate, nastavljivo hrbtišče ali ne ? Namreč meni se strašno dopade ena od fischer price je taka z džungelskim motivom ampak ni nastavljivo hrbtišče, pa ne vem če je to sploh uporabno? Spomnim se da na moji je bilo hrbtišče nastavljivo, vendar mislim da nisem nikoli prestavljala. Pa rajš vprašam preden kupim da mi ne bo žal.

Aja pa še neki me zanima, tiste,ki ste pile malinov čaj ..pa ste že rodile, a mislite da vam je pomagal? A ste rodile kaj pred PDP? Jaz ga pridno pijem vendar samo zaradi višjega namena, namreč mi okus sploh ne paše, sam da bi pa se na porodni mizi jezila zakaj ga nisem pila...no raje vprašam če ma katera izkušnje, hvala vam za odgovore

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Celjanke (z okolico)
7.2.2009 17:57:20   
Bethany
Hoj, hitro še nekaj napišem, ati se igra z Elino, zdej ji je že tist igralni center z loki, ko igračke dol visijo, ful zabavn, je lahk ful dolgo spodaj, pa veselo binca nogicami in opazuje igračke. user posted image user posted image Jaz pa zdele šibam na babji večer, da se mal mamice oddahnemo od dojenčkov in vseh stvari ki pašejo zraven. user posted image user posted image

Dali, na Celjsko sma šla kr sama z mojim, Elino pa sta z največjim veseljem v varstvo vzela moja starša, nimam tistega nahrbtnika, pa mislim, da je še malo premajhna za tja not. Poleti ali še kaj prej, pa bomo vsekakor začeli s takimi izleti v troje, komaj čakam. user posted image user posted image

Ja, zatekanje... še vedno. Roke mi čez noč postanejo čist trde, pa boleče, ko hočem prste skrčit, sicer po parih minutah popusti, ampak je vseeno nadležno. Proti koncu nosečnosti pa sem bila jaz tudi ful zatečena... sploh tiste dni po roku.

Kathy, ti pa še kr malo počakaj s kakim ornk sprehodom, al'a Celjska. 6 tednov po porodu je treba počivat, da si telo opomore od napora med porodom in seveda celo nosečnostjo. Do takrat pa izi sprehodi z Galom bojo čist dovolj. user posted image user posted image
Ja, sesalnik pa tudi našo takoj utiša, hehe user posted image user posted image Jim pašejo taki enakomerni glasovi, isto kot vibriranje.

Dobrodošla, Sahary.

Ležalniki, jaz imam takega z nastavljivim naslonom, se mi zdi praktično, da se lahko naklon spreminja.

Malinov čaj, sem ga pila kake štiri tedne, proti koncu tudi dvakrat na dan, pa smo zamujali 11 dni po pdp, pa tudi porod ni napredoval in se končal s CR. Torej jaz nisem mela nič od njega, mi pa seveda ni žal, škodil ni. Tako da, kar pij, se vsaj potem ne boš sekirala, da ga nisi, tudi če ne bo potekalo kot si zamislila.

Cepljenje proti RV pa stane tam nekje od 130 do 150 eur, ja absolutno VELIKO!! Ampak, bi raje to dala, kot pa potem gledala, kako bi jo matralo, če bi se okužila, baje ni luštno, pa se zraven sekirala, zakaj nismo cepili. Sej lahko kljub temu zboli, ampak si vsaj nekaj naredil, da mogoče ne bi... ne vem... se še odločam, ampak se nagibam k cepljenju.

(odgovor članu sahary)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 8:03:14   
Naty*Taja
Bethany zdej si me pa dobila - tegale cepljenja še ni bilo, ko sta bila našadva mala. Oz. pri Maruši sem prepozno zvedla da obstaja. Je pa tako, da če sta vedve bolj doma in nimaš stika s potencialnimi okuženimi je po moje brezveze. Se mi zdi, da je tole bolj primerno recimo za tiste, ki že imamo kakega otroka in to v vrtcu, kjer lahko vsega hudiča domov k dojenču prinesejo. Kaj pa vem. Odloči se pa sama. Jaz verjetno ne bom dala cepit.

A ste danes kej doma?


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 8:31:10   
Katjusa
samo da vas obvestim.... počasi se odpravljam v P očitno prihaja moj čas:) popadke imam od 4-6 min že vsaj uro in pol.... mal sem se nazajutrkovala zdej se moj še obrije (da ga bom spoznala k bo v porodno prišeluser posted image user posted image user posted image user posted image pol se pa še stuširam.... aja pa mal mam rozast izcedek....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image držte pesti in dihajte z manouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
verjetno bo pol pr februarčicah javljeno ko bomo rodili če se slučajno ne vrnem 2v1.....

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 9:16:42   
Naty*Taja
Katjuša go, go!!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 9:49:39   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

samo da vas obvestim.... počasi se odpravljam v P očitno prihaja moj čas:) popadke imam od 4-6 min že vsaj uro in pol.... mal sem se nazajutrkovala zdej se moj še obrije (da ga bom spoznala k bo v porodno prišeluser posted image user posted image user posted image user posted image pol se pa še stuširam.... aja pa mal mam rozast izcedek....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image držte pesti in dihajte z manouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
verjetno bo pol pr februarčicah javljeno ko bomo rodili če se slučajno ne vrnem 2v1.....



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 10:17:34   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

samo da vas obvestim.... počasi se odpravljam v P očitno prihaja moj čas:) popadke imam od 4-6 min že vsaj uro in pol.... mal sem se nazajutrkovala zdej se moj še obrije (da ga bom spoznala k bo v porodno prišeluser posted image user posted image user posted image user posted image pol se pa še stuširam.... aja pa mal mam rozast izcedek....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image držte pesti in dihajte z manouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
verjetno bo pol pr februarčicah javljeno ko bomo rodili če se slučajno ne vrnem 2v1.....



Super Katjuša...

Drži se...me smo s tabo v mislih...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 10:23:54   
Dali*
                                      CELJANKE Z OKOLICO 
 
PDP    Ime (starost)          (št. user posted image , št. user posted image ) pregled, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image   

 
08.02. 
timy (29)                        ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE user posted image + 9 kg, 104 cm

07.03. 
spps
(26)                        ( 2 user posted imageuser posted image 1) 16.2.,CE user posted image +12 kg,105cm 


08.03. 
Lolita23 (23)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0)  18.2., CE  user posted image +14 kg

NoBady (18)                   ( 1user posted image , user posted image  0)  17.2., CE user posted image  +20 kg, 107 cm

09.03.  
sahary (29)                      ( 4 user posted image ,  user posted image 3) ?, CE user posted image +9 kg

16.03.
babyg (?)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image  +9kg, 94 cm 
 
17.03.  
urskaf (27)                       ( 1 user posted imageuser posted image 0) 9.2., CE user posted image +11kg, 103 cm 

18.03. 
Dali*
(28)                         ( 1 user posted imageuser posted image 0) 19.2., CE user posted image +13 kg, 100 cm 

 
19.03.  
urška13 (32)                    ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image +13 kg  

 
21.03.
novo (29)                          ( 3 user posted imageuser posted image 0) 11.2., CE  user posted image +13 kg, 102 cm
 
23.03.

majabh (29)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image + 7,5 kg, 93 cm
 
01.04.   
srecka82 
(26)                   ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE  user posted image  +10 kg    

19.04.  
zupancdam 
(26)                ( 5 user posted imageuser posted image 1) ?, TRB  user posted image    
 
24.04 
Sonček85
(23)                  ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 24.2., CE  user posted image   +9 kg 

 
28.04 
brigita23
(25)                   ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 19.2., CE  user posted image   +17 kg  
 
09.05  
mani2
(29)                        ( 2 user posted image ,  user posted image 1)  6.3., CE  user posted image  + 5 kg
 
16.05. 
lananai (27)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image  + 0,5kg 
 
02.06.  
tinca84 (24)                     ( 1 user posted imageuser posted image 0) 9.2., CE  user posted image   

26.06. 
ulsi25 (?)                         ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image
 
03.07. 
Naty - Taja (30)               ( 3 user posted imageuser posted image 2) ?, CE   user posted image   +3 kg 
 
05.07. 
liam (25)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE,  user posted image   +3 kg 
sabina84 (25)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0) 26.2., CE,   user posted image   +5 kg 
 
15.07.   
bybyka_1987 (21)          ( 2 user posted image , user posted image 1) 25.2., CE   user posted image   -10 kg 
 
20.07.  
Chebellca (24)                 ( 1 user posted image , user posted image 1) 19.2., CE  user posted image   +0 kg 
 
15.08.    
tejči77 (32)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 4.3., CE   user posted image   +2  kg 
 
30.08.
tulpek (26)                      (1 user posted image , user posted image 0 ) 12.2. in 3.3., CE user posted image  -3 kg             
 
01.09.
poopsie (28)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 11.2., CE user posted image +1 kg
 
03.09
barika (24)                     ( 2 user posted image , user posted image 1) 23.2. in 25.3., CE user posted image
 
05.09
Lorian(37)                        ( 3 user posted image , user posted image  2) 27.2., CE user posted image +3 kg
 
07.09.
oktavija (28)                    ( 2 user posted image , user posted image  0 ) 27.3., CE user posted image
 
 
user posted image  -7 fantkov
user posted image  - 7 punčk
user posted image   - 16 presenečenj

Skupaj nas je 30 nosečk!

user posted image  

user posted image
 
user posted image  Celjske in okoliške mamiceuser posted image
 
24.09.2008   panja             MAI 
16.10.2008   Mandek         ZALA
20.10.2008   mbd0411      NIK 
03.11.2008   maša23         MAŠA
18.11. 2008  jagodinka      FILIP 
24.11.2008   Bethany         ELINA
25.11.2008   m a j c i k a    LEJA

26.11. 2008  bobika1          MATIC
5.12.2008     katja_p           TJAŠA
12.12.2008   martka            GAJA
14.12.2008   mami_1979    MATEVŽ
15.01.2009   lunica12          ANINA 
21.01.2009  _kathy_           GAL
22.01.2009   betty80           VID
21.01.2009   blue eye          JERNEJ
04.02.2009   brkn83            NIK 
06.02.2009   cita                  LIA
0?.02.2009   cesandra          ... 
08.02.2009   Katjuša            ... 
 

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka



(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 10:30:41   
Bethany
Dobro jutro v deževno jutro! Mi smo pa danes potegnili spanec, ker je tako "fajno" vreme, da bi ga najraje kar prespala...

Mislim, da bo treba eno kavico popit, da mal pridem k seb, pri nas je Elina trenutno še najbolj živahna, ko je že dobila svojo jutranjo dozo mlekeca. Zdele pa Fračji dol gledamo... user posted image user posted image Se ga še spomnete?? user posted image user posted image

user posted image



(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 10:35:25   
tinca84

user posted image user posted image dihamo s tabouser posted image user posted image


_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 10:37:44   
Bethany
Katjuša, mislimo na tebe!! user posted image user posted image

Naty, joooj, danes ste nas pa ful prehiteli, hehe. Mi smo dopoldne čist razštelani, sicer je Elina bila danes ob sedmih že budna, pa smo se previle, potem pa jo dam kr k nama v posteljo, se dojima pa mal cartamo, pa če rata, še mal zadremamo skup. user posted image user posted image

Drugič bi blo fajn se kak dan prej zmenit, da se lahk zorganiziramo. user posted image

Evo, zdele pa še zajtrk pripravim, pol me pa čaka gora Elininih oblačilc za zlikat...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 10:41:45   
tinca84
Bethany- Se ti pridružujem pri kavici, jo tudi glih pijem. Fračji dol? Js se te risanke ne spomnim, če bi jo vidla bi se, moj pa je reku da je bla ful dobrauser posted image

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 10:44:54   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Dobro jutro v deževno jutro! Mi smo pa danes potegnili spanec, ker je tako "fajno" vreme, da bi ga najraje kar prespala...

Mislim, da bo treba eno kavico popit, da mal pridem k seb, pri nas je Elina trenutno še najbolj živahna, ko je že dobila svojo jutranjo dozo mlekeca. Zdele pa Fračji dol gledamo... user posted image user posted image Se ga še spomnete?? user posted image user posted image

user posted image





mmm...dobra tale kavica...jaz sem si tudi že privoščola svojo jutranjo dozo...

Sedaj morem malo pospravit, ker greva po kosilu v stanovanjce mal popucat pesek, da mi začnejo jutri pleskat. uuu...komaj čakam, da se preselim nazaj v CE... mi je ratalo že malo dolgčas v naturi...hmmm...

...sem se pa malo zamislila, ko sem brala nos. koledar...Mamica ali imate že vse pripravljeno za v P? Pa stvari za otroka...No, bom poskusila nas. teden pripravit zasilno torbo za v P...pa saj sva se zmenila, da ne sme prehitevat. Ker ati ima še eno službeno pot v tujino in do 19. feb. niti slučajno ne sme nč prehitevat, hehe.

Tko...želim vam lepo praznično, he, nedeljo.....

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 11:16:16   
brigita23
katjuša-smo s tabouser posted image user posted image user posted image user posted image , pa čimlažji porod.
 
dali-ti še pa kr mal počakaj z porodnišnicouser posted image

pridne bodite in cartajte svoje bušije na ta deževni danuser posted image .

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 11:32:56   
_kathy_
Katjuša, držim pesti!!! Uspešno opravi najpomembnejšo nalogo, ki te še čaka!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo pa bli danes ponoči spet tečkoti. Spal mi je od pol 9 h do 2 h, potem sma se previla, napapala nato pa je jokal in tečkal vse do pol 5 h. No, potem smo le zaspali in se zbudili  ob pol 10 h.
Ne vem, zakaj mi tečka oz. se joče, pa je previt, sit ...user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 11:34:03   
_kathy_
Danes spet nič ne bo s sprehodom user posted image user posted image .

Za jutri pas je že lepše vreme napovedano, jupi!user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 12:34:47   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: tinca84

Bethany- Se ti pridružujem pri kavici, jo tudi glih pijem. Fračji dol? Js se te risanke ne spomnim, če bi jo vidla bi se, moj pa je reku da je bla ful dobrauser posted image


Evo, fracke:
user posted image

se jih spomneš? user posted image user posted image

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 12:42:42   
Bethany
Dali, nič še ne hiti v P. Al se boste marčevke vrinile v februar, da ne bo taka gužva drug mesec, ha !?? user posted image user posted image

Drugače pa, js sem si torbo za v P. pripravila na PDP, nič prej, itak ne rabiš nevemkaj zraven: sebe, pa možeka, pa materinsko knjigo, pa bo za začetek kr dost, da rodiš, aja, pa fotiča, vse ostalo, npr. kozmetiko in copate, ti lahko kasneje prinesejo. Tak, da ni panike s pakiranjem. user posted image user posted image

Ja, s sprehodom pa res slabo danes kaže... user posted image user posted image Bomo pa spali, hehe.

Kathy, če res ni treba (če ni pokakan), ne previjaj ponoči, se preveč prebudi, pol je pa tečen, ko je zaspan, pa ne more takoj zaspat nazaj. Pri nas je bilo nekaj noči enako, po dve do tri ure je tečkala, potem pa zaspano omagala. Pa sem jo tudi nahranila pa previla, pa spet na zizo, pa kar naprej jok in stok. Zdaj pa, ko se ponoči zbudi, se v pol ure nahrani in jo čist zaspano in v temi dam nazaj v posteljico, pa lepo zaspi še za vsaj dve ali tri urce. Previjam pa jo, ko se drugič zbudi, to je pa ponavadi že po šesti zjutraj.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 15:12:33   
mbd0411
Katjuša,dihamo.če že nisi gotova.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 18:15:36   
sonček85



user posted image user posted image dihamo s tabouser posted image user posted image




_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 18:19:19   
NoBady
Katjusa user posted image ( ta lev mi deluje kokr da popadke predihavauser posted image vdih-izdih)
user posted image user posted image user posted image dihamo s tabo.... user posted image za čimlažji porod!!!user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 19:04:47   
Lolita23
Evo tole sem našla pri februarčicah, napisal je njen mož:

katjušin malček;

Benjamin Perec, 3860g, 52cm, 08.02.09 - 13:12

Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Celjanke (z okolico)
8.2.2009 19:13:27   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Evo tole sem našla pri februarčicah, napisal je njen mož:

katjušin malček;

Benjamin Perec, 3860g, 52cm, 08.02.09 - 13:12

Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Čestitkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee za korenjakauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?