|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 15:12:24   
spps
še jaz se javljam iz pregleda,bila sem pridna in v enem mesecu pridobila 3kg,to se pravi,da imam +12,naslednji pregled pa 16.2.,zaprta sem še čistouser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 15:14:39   
martka
bethany in katja_p, kdaj sta vajini malčici izgubili mozoljčke... moja gaja jih ene par še ima...bolj proti večeru in pri kakšnem napenjanju se ji pokažejo... dva po bradici dva na nosku in trije, štirje na levem ličku...
a ne bi čišča zdaj že morala izginit?!
no, sicer pa bo v četrtek stara 2m in imava posvetovalnico!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 15:15:23   
martka
BRAVO ZA LIO IN ČESTITKE CITI

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 16:30:17   
bybyka_1987
punce imam eno vprasanje  zvedela sem pac da kar setice spola kaj bo ne da naj bi mamica ze na zacetku sama pri sebi vedla kaj bo?! jaz sem pri prvi vedla takoj tuki pa ne wem zdej pa pravjo tudi ce ti ful kislo pa slano pase da je puncka a we kera ce ta trditev drzi????

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 17:10:35   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: bybyka_1987

punce imam eno vprasanje  zvedela sem pac da kar setice spola kaj bo ne da naj bi mamica ze na zacetku sama pri sebi vedla kaj bo?! jaz sem pri prvi vedla takoj tuki pa ne wem zdej pa pravjo tudi ce ti ful kislo pa slano pase da je puncka a we kera ce ta trditev drzi????

jst bom mela zdej drugič tud fantka pa je cela nosečnost in vsi moji okusi popolnoma drugačni kot v prvo tak da ne zanašaj se in ne verjemi preveč.... sem pa tud v 1. jst vedela kaj bo čeprav do konca nismo vprašali sme bla prepričana da bo fantek (materin instinkt) zdej v drugo pa sem si nekako misla sam nisem bla tok prepričana sam je pa G že večkrat pogledal in naj bi bil fantek upam da kmalu zvemo in da bo res k se tok mučmo okol imena da do punčkastih imen sploh prišli nismouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 17:21:38   
Naty*Taja
Hojla punce! Čestitke novim dojenčkom!!!!

Hujšanje pri dojenju ni priporočljivo, zato, ker se pri hujšanju sproščajo iz telesa strupi direkt v mleko! Tak da dejte si še malo duška in boste hujšale potem, ko oddojite!!user posted image Drugače pa lakota pri dojenju je skoz prisotna - jaz sem še včasih ponoči jedla. Pa žeja tudi, tak da ...
Kar se pa tiče hrane v porodnišnici - tam ti lahko dajo vse za jest, ja! Ker se krčki pojavijo šele tam nekje pri treh tednih, ko nisi več tam...user posted image Tak da, zato dobite tam vse drugače prepovedano. So pa agrumi zaradi alergij nezaželeni.

Naš škratek pa tolk brca, da že res dvomim, da so moji občutki o fantu resnični! user posted image So pa bili moji občutki pri prvihdveh potrjeni. Tolk o instinktu z moje strani.




_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 20:01:16   
_kathy_
Naš ima danes ful krče.Mislim, da po cvetači.user posted image user posted image

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 21:54:56   
m a j c i k a
Cita čestike in prelepo ime, tudi mi smo se odločili najprej za to ime, čeprav bi naša bila Lija, potem pa je prevladala Leja!user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 21:57:07   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Naš ima danes ful krče.Mislim, da po cvetači.user posted image user posted image


ja cvetača je tud pri nas še vedn problem, pa brokoli, da o kaki čebuli al pa poru in paradižnikovi omaki ne govorim, poskusla sem pa že s pomarančo in ni bli nobene reakcije, tak da jo že tri dni jem, jeeeee končno mal vitaminov, se mi zdi da sem bla že čist brez energije!!

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Celjanke (z okolico)
6.2.2009 22:31:14   
Bethany
Martka: mozoljčki so pri naši pupiki izginili po kakem mesecu... zdaj se mi zdi, da ima že ful dolgo časa spet tako lepo kožo kot takoj po rojstvu. Pa veš, da tudi poliva precej manj. Samo občasno še polije čist prozorno tekočino z malo sesirjenega mleka, običajno kako uro ali več po obroku. Takoj po hranjenju pa ji včasih mal mlekeca zdrsi iz ustec, ali ko se ful naje, gre višek kar takoj ven. Ampak je v mejah normale, tudi preoblačim je ne več tako pogosto kot pred tedni.

Slinčki: mi jih skoz uporabljamo, ko je tak fejst polivala, ni blo druga, kot dat slinček gor. Zdaj je pa kot preventiva, hehe. Imam pa une od Baby Fehn-a, ko je tak kot rutica. Ful fajni, pa luškan.

Hujšanje: Torej na drastično hujšanje bomo počakali ko bo konec dojenja. Kaj pa telovadba med dojenjem? js razmišljam o občasnem teku, pa jogi in pilatesu... aja, pa kako pohodništvo se mi tudi že lušta. To ne bi smelo biti problema, ane? Seveda v mejah normale. ane?

Hrana: js tudi jem pomaranče, no vsaj dvakrat na teden naredim sok, pa ni nekih učinkov na Elino. Pa vsako jutro pojem en kivi. Pa tu pa tam kako japko, pa ni težav. Sem pa danes jedla repo, pa jo je mal napenjal, se je v celem popoldnevu kar trikrat pokakala. Bom raje dala repo nastran. Pa sem mislila, da je boljša varianta od zelja... user posted image

Ok, sem malo za nazaj napisala, ko se mi ni dalo sproti... user posted image

Zdaj pa spaaaat, upam da čimdlje v prvi rundi. user posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Celjanke (z okolico)
7.2.2009 9:33:56   
tinca84
Dobro jutro!

Vam bom danes jaz kavico skuhalauser posted image , moje še niste pile.

Lepo soboto vam želimuser posted image



_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Celjanke (z okolico)
7.2.2009 9:37:24   
bybyka_1987
tnx ja sej to je to u prvem sem takoj vedla zdej pa sploh ne wem niti mal kaj naj si mislim hehe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Celjanke (z okolico)
7.2.2009 9:42:39   
Lolita23
Živjo!!!

Vprašanje: Dopolnila sem 36. tednov in čeprav mi je G rekla, da se mala več ne more obrniti (prej je bila na glavo), se meni zdi da se je, včeraj sem čutila kolcanju podobne gibe bolj pod prsim kot dol!!Mislite, da je mogoče, ali se sam meni dozdeva?user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Celjanke (z okolico)
7.2.2009 9:52:52   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

Vprašanje: Dopolnila sem 36. tednov in čeprav mi je G rekla, da se mala več ne more obrniti (prej je bila na glavo), se meni zdi da se je, včeraj sem čutila kolcanju podobne gibe bolj pod prsim kot dol!!Mislite, da je mogoče, ali se sam meni dozdeva?user posted image



Dobro jutro!

dobra kavica je bla, tinca84. user posted image user posted image

Lolita, pomoje se ti ni obrnila, kolcanje se pa čuti tako zato, ker ko dojenčke kolca, jim celo telesce prestavlja. user posted image Js sem jo tudi enkrat čutila čisto spodaj, spet drugič pa tik pod prsmi. Zdaj, ko je pa bebika zunaj in jo tudi velikokrat kolca, jo pa tak cukne, da se cela strese. user posted image


(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Celjanke (z okolico)
7.2.2009 10:03:48   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

Vprašanje: Dopolnila sem 36. tednov in čeprav mi je G rekla, da se mala več ne more obrniti (prej je bila na glavo), se meni zdi da se je, včeraj sem čutila kolcanju podobne gibe bolj pod prsim kot dol!!Mislite, da je mogoče, ali se sam meni dozdeva?user posted image



Dobro jutro!

dobra kavica je bla, tinca84. user posted image user posted image

Lolita, pomoje se ti ni obrnila, kolcanje se pa čuti tako zato, ker ko dojenčke kolca, jim celo telesce prestavlja. user posted image Js sem jo tudi enkrat čutila čisto spodaj, spet drugič pa tik pod prsmi. Zdaj, ko je pa bebika zunaj in jo tudi velikokrat kolca, jo pa tak cukne, da se cela strese. user posted image




Hvala za odgovor.Po resnici sem se ustrašila, da bi mi lahk napovedoval zarad tega CR, kar pa tudi sama veš, da ni ravno super.user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Celjanke (z okolico)
7.2.2009 10:21:39   
brigita23
dobro jutro celjanke

No da vas še jaz malo pozdravim
cita-iskrene čestitke, zelo lepo imeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj pa veliko cartanja in prespanih noči
bybyka- mislim, da te trditve o fantkih in punčkah, pa o kislem in slanem ne držijouser posted image user posted image user posted image .
tinca-dobro kavo si skuhala
bethany-je prav fajn brat tvoje poste, ko tkole dnevno opisuješ novosti in dogajanja o tvojem anglčku, bo marsikaj prišlo pravuser posted image .

LEPO SOBOTO VSEM

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Celjanke (z okolico)
7.2.2009 10:28:26   
_kathy_
Jutro!
Mi smo danes spali od 23h do pol 5h, potem pa tamali ni hotel zaspati in sma se sprehajala po stanovanju in mučila kako zaspati vse do 7h. Potem je zaspal in spal do pol 9h. Zdaj pa spet drema.
Danes je bolj kislo vreme, ne vem kako bo kaj s sprehodom.user posted image

Mamice
, a kava kaj škodi bebiju (mislim krčki itd.)?


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Celjanke (z okolico)
7.2.2009 10:35:07   
Dali*
                                      CELJANKE Z OKOLICO 
 
PDP    Ime (starost)          (št. user posted image , št. user posted image ) pregled, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image   

24.01. 
cesandra (32)                ( 2 user posted image , user posted image   1) v P, CE user posted image +12 kg
 
08.02. 
timy (29)                        ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE user posted image + 9 kg, 104 cm

10.02
Katjuša (27)                  ( 2 user posted image , user posted image 1) ?, CE user posted image
 
07.03. 
spps
(26)                        ( 2 user posted imageuser posted image 1) 16.2.,CE user posted image +12 kg,105cm 


08.03. 
Lolita23 (23)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0)  18.2., CE  user posted image +14 kg

NoBady (18)                   ( 1user posted image , user posted image  0)  17.2., CE user posted image  +20 kg, 107 cm

09.03.  
sahary (29)                      ( 4 user posted image ,  user posted image 3) ?, CE user posted image +9 kg

16.03.
babyg (?)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image  +9kg, 94 cm 
 
17.03.  
urskaf (27)                       ( 1 user posted imageuser posted image 0) 9.2., CE user posted image +11kg, 103 cm 

18.03. 
Dali*
(28)                         ( 1 user posted imageuser posted image 0) 19.2., CE user posted image +13 kg, 100 cm 

 
19.03.  
urška13 (32)                    ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image +13 kg  

 
21.03.
novo (29)                          ( 3 user posted imageuser posted image 0) 11.2., CE  user posted image +13 kg, 102 cm
 
23.03.

majabh (29)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image + 7,5 kg, 93 cm
 
01.04.   
srecka82 
(26)                   ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE  user posted image  +10 kg    

19.04.  
zupancdam 
(26)                ( 5 user posted imageuser posted image 1) ?, TRB  user posted image    
 
24.04 
Sonček85
(23)                  ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 24.2., CE  user posted image   +9 kg 

 
28.04 
brigita23
(25)                   ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 19.2., CE  user posted image   +17 kg  
 
09.05  
mani2
(29)                        ( 2 user posted image ,  user posted image 1)  6.3., CE  user posted image  + 5 kg
 
16.05. 
lananai (27)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image  + 0,5kg 
 
02.06.  
tinca84 (24)                     ( 1 user posted imageuser posted image 0) 9.2., CE  user posted image   

26.06. 
ulsi25 (?)                         ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image
 
03.07. 
Naty - Taja (30)               ( 3 user posted imageuser posted image 2) ?, CE   user posted image   +3 kg 
 
05.07. 
liam (25)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE,  user posted image   +3 kg 
sabina84 (25)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0) 26.2., CE,   user posted image   +5 kg 
 
15.07.   
bybyka_1987 (21)          ( 2 user posted image , user posted image 1) 25.2., CE   user posted image   -10 kg 
 
20.07.  
Chebellca (24)                 ( 1 user posted image , user posted image 1) 19.2., CE  user posted image   +0 kg 
 
15.08.    
tejči77 (32)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 4.3., CE   user posted image   +2  kg 
 
30.08.
tulpek (26)                      (1 user posted image , user posted image 0 ) 12.2. in 3.3., CE user posted image  -3 kg             
 
01.09.
poopsie (28)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 11.2., CE user posted image +1 kg
 
03.09
barika (24)                     ( 2 user posted image , user posted image 1) 23.2. in 25.3., CE user posted image
 
05.09
Lorian(37)                        ( 3 user posted image , user posted image  2) 27.2., CE user posted image +3 kg
 
07.09.
oktavija (28)                    ( 2 user posted image , user posted image  0 ) 27.3., CE user posted image
 
 
user posted image  - 9 fantkov
user posted image  - 7 punčk
user posted image   - 16 presenečenj

Skupaj nas je 32 nosečk!

user posted image  

user posted image
 
user posted image  Celjske in okoliške mamiceuser posted image
 
24.09.2008   panja             MAI 
16.10.2008   Mandek         ZALA
20.10.2008   mbd0411      NIK 
03.11.2008   maša23         MAŠA
18.11. 2008  jagodinka      FILIP 
24.11.2008   Bethany         ELINA
25.11.2008   m a j c i k a    LEJA

26.11. 2008  bobika1          MATIC
5.12.2008     katja_p           TJAŠA
12.12.2008   martka            GAJA
14.12.2008   mami_1979    MATEVŽ
15.01.2009   lunica12          ANINA 
21.01.2009  _kathy_           GAL
22.01.2009   betty80           VID
21.01.2009   blue eye          JERNEJ
04.02.2009   brkn83            NIK 
06.02.2009   cita                  LIA
 
 

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka



< Sporočilo je popravil Dali* -- 7.2.2009 10:39:14 >

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Celjanke (z okolico)
7.2.2009 10:37:58   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

CITA JE RODILA!!!!

iN SICER PUNČKO

LIA  47 CM IN 2900 G!!!!

BRAVOOOO CITAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image

Čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Celjanke (z okolico)
7.2.2009 10:40:59   
Dali*
Dobro jutro punce!

Na hitro sem vas počekirala, sedaj grem pa na sprehod, ker če ne bom počla. Tok sem zatečena, da je joj... pa mi ni jasno zakaj toliko, ko pa ne jem slano...še dobrih 5 tednov...pa bo.... 

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Celjanke (z okolico)
7.2.2009 13:31:38   
Naty*Taja
Bethany rekreacija ja, sam ne pretiravat, ker utrujenost tudi zmanjša mlekec...ma sem tečna, a? user posted image Po moje je najbolje kaka lažja varianta pohodništva. Ati Elinco na hrbet pa gremo naši na kako veliko planino al pa kej podobnega. Pa tudi telo še ni čist pripravljeno na večje napore. Po šestih mesecih pa bolj aktivno...

Dali, dej ti sovjo g. pokliči, če si res pretirano zatečena - lahko je kej resnega. Pa te nočem straših, sam ziher je ziher!! Nikakor ni dobro, še posebej zdej na koncu pa še ker ni vroče...

Druače pa mene danes ful matra, ker sem bila včeraj na turbo, tako da počivam.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Celjanke (z okolico)
7.2.2009 14:01:42   
brkn83
Pozdravljene.

sam toliko, da se še tle malo javim. Vidim, da bo potrebno odpreti nov del, saj pridno čvekate.

Midva sva danes prišla iz porodnišnice. Tk da se bova zdej doma pustila malo razvajati. Drugače pa je vse uredu, le jaz sem šivana in bolj težko sedim, tk da vas ne bom brala za nazaj.

Kaj več pa vam napišem v naslednjih dneh, ko bom se že malo bolje počutila.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Celjanke (z okolico)
7.2.2009 15:52:58   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Bethany rekreacija ja, sam ne pretiravat, ker utrujenost tudi zmanjša mlekec...ma sem tečna, a? user posted image Po moje je najbolje kaka lažja varianta pohodništva. Ati Elinco na hrbet pa gremo naši na kako veliko planino al pa kej podobnega. Pa tudi telo še ni čist pripravljeno na večje napore. Po šestih mesecih pa bolj aktivno...

Dali, dej ti sovjo g. pokliči, če si res pretirano zatečena - lahko je kej resnega. Pa te nočem straših, sam ziher je ziher!! Nikakor ni dobro, še posebej zdej na koncu pa še ker ni vroče...

Druače pa mene danes ful matra, ker sem bila včeraj na turbo, tako da počivam.



Ja, se strinjam, rekreacija čist na izi. Danes sma šla na Celjsko, čist na izi, da se nisem preveč zadihala, pa sma bila gor v uri in 15 min, kar se mi zdi kar vredu čas za nekoga, ki je abstiniral z rekreacijo skoraj eno leto (če seveda odštejem sprehode po ravnem).

Se mi pa zdi, da sezamček mal pomaga, mlekec se pridno dela in se mi zdi, da je Elina tudi dlje sita. user posted image user posted image

Dali, mene tudi še matra zatekanje, sploh rok v mirovanju, jih moram potem, recimo zjutraj, ornk razmigat, da sploh lahko naredim pest. Ful smotan filing... user posted image user posted image Je rekla G. da je to še posledica od nosečnosti in bi naj minila... upam, da kmalu. Mi tudi noben prstan še ni prav. user posted image

Naty, daj mi še povej / svetuj, hehe, ali cepit dojenčka proti rota virusu ali ne. Sem v dilemi, ali ja ali ne. Ti si dala svoja dva cepit?

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Celjanke (z okolico)
7.2.2009 15:56:22   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Dali, dej ti sovjo g. pokliči, če si res pretirano zatečena - lahko je kej resnega. Pa te nočem straših, sam ziher je ziher!! Nikakor ni dobro, še posebej zdej na koncu pa še ker ni vroče...



Menim, da ni preeklampsija, ker pritisk imam nizek...Tko, da ne bom morila G s tem, saj sem ji že pred 14 dnevi omenila na pregledu, pa je rekla, da je OK pritisk...

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Celjanke (z okolico)
7.2.2009 15:58:09   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

Pozdravljene.

sam toliko, da se še tle malo javim. Vidim, da bo potrebno odpreti nov del, saj pridno čvekate.

Midva sva danes prišla iz porodnišnice. Tk da se bova zdej doma pustila malo razvajati. Drugače pa je vse uredu, le jaz sem šivana in bolj težko sedim, tk da vas ne bom brala za nazaj.

Kaj več pa vam napišem v naslednjih dneh, ko bom se že malo bolje počutila.


Welcome home vi2....

Kr lepo počivaj in poročaj kako potekajo prvi dnevi z malim Nikom...Tle mamo forum še za mlade mamice, tko da Celjanke ostajamo kr na nosečniškem...hehehe

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?