|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 9:10:35   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Redno ceplenje-Proti davici,tetanusu,oslovskemu kašlju,otroški paralizi....
Samoplačniško sem ga dala cepit samo za tuberkulozo,za rotavirus pa ne bom.



aha... js tud razmišljam, da je ne bi vcepila za rota virus...sej to je neki podobnega kot cepljenje proti gripi, ko obstaja več virusov, cepijo pa proti enmu, a ne?



(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 9:13:00   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

casandra, a ti še kr čakaš? OJOJ!user posted image
Naš tamali je pa dans tečko. Ne vem zakaj, mi cel dan joče. Pa je sit, vse ...user posted image user posted image user posted image user posted image



cartaj ga, moja se tudi neki dere, pa je previta in sita, ko jo pa vzamem v roke, pa dvignem na rame, je pa mir, tak bi menda bla cel čas, če bi lahko...

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 9:32:51   
Deja
Bethany - Ja tisto je Mitja... a se vi2 poznata?

Uh kak je mali ta svet...


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 9:43:48   
Lolita23
Živjo!


Cassandra
držimo pesti, da čimprej pestuješuser posted image user posted image user posted image

Eno vprašanje:za tiste ki ste pilke malinov čaj:Kdaj ste ga pile?Ali ga lahko sladkaš ali pa vsaj limono not daš????


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 9:47:57   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Deja

Bethany - Ja tisto je Mitja... a se vi2 poznata?

Uh kak je mali ta svet...



ja, iz srednje šole - ekonomska... sam vprašanje če bi se me spomnil user posted image res je mali svet, celje pa še manjše. user posted image user posted image

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 9:52:03   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!


Cassandra
držimo pesti, da čimprej pestuješuser posted image user posted image user posted image

Eno vprašanje:za tiste ki ste pilke malinov čaj:Kdaj ste ga pile?Ali ga lahko sladkaš ali pa vsaj limono not daš????



po 36. tednu. lahko si sladkaš ali dodaš limono, če ti paše okus.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 10:32:23   
martka
hoj še z moje strani!

naša punca je zelo pridno dete, bi lahko visela tu kar naprej... a je v budnem stanju ne dajem v gugalnik ali voziček (ga imam v stanovanju, ker spi ponoči v njem- zibelka še vedno ni ok), jp, ga nosim gor in dol, pa kolesa perem.).. ampak jo imam v naročju ali leži na mojih stegnih in se pogovarjava... tv ne gledam z njo, pred rač, pa je tudi ne bi rada dajala. 

punce,  jaz bom morala uporabit slinček, zaradi polivanja. slini se ne, si pa tišči občasno prstke v usta in si drgne dlesen. in potem seveda malo bruhne.

spi celo noč. ob 20h začne dremat... trdno zaspi okoli 23h, spi do 6h ali 6.30 in se naje ter spi do 9h.
zdaj je v naročju pri mojem atu, si pojeta ljudske pesmi - jaz pa kličem vam pozdrav!!

ven greva vsak dan

mleka imam dovolj, a sem članek http://med.over.net/forum5/read.php?94,5247562  kljub temu z veseljem prebrala PRIPOROČAM!

v 6t je imela 2,2kg+ in 7cm+ (rojena s 3010g in 49cm).
jaz sem v nosečnosti pridelala 8kg+, zdaj pa sem izgubila 11kg
ne telovadim, a bo treba...sama mlahavost me je- z izjemo rok, ki bodo kmalu take kot jih ima xsena- haha 

kaka na tri dni, gostote ketchupa, barve gorčice.

včeraj je rodila moja prijateljica Urška, ki je bila tudi na srečanju Celjank - pdp je imela 2.2. rodila je Blaža, dolgega 52cm in težkega 3750g.
ali bomo kaj ponovile?!

kaj jeste doječe mamice- jaz se ful pazim, moj pravi, da pretiravam... a kaj vem?
tudi mleka ne pijem več, sem si kupila riževega in ovsenega. ne jem salam-niti piščančjih, ne jem več rio maretune (ki jo imam ful rada), ne uporabljam za kuho nič umetnega (vegeta, jušne kocke, paradižnikov koncetrat, ipd....)
krčev nima hudih. kakšne pol ure do uro je malo sitna zvečer - sploh niso tipični krči. včasih jih sploh ni.

čaja za dojenje ne pijem, ker ima gaja po njem drisko. pijem šipek+kamilica.

katja_  (med najinima je en teden razlike) ali se tvoja tjaša že obrača? kaj pa kravice?
ko podiramo kupčka, Gaja sploh ne položi več glave na ramo-ves čas gleda naokoli...

tako zelo lep sonček je zunaj, privoščite si ga!!!

čao

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 10:59:00   
katja_p
Čao!

Madonca js vas sploh ne folgam več brat!!!! dejte se mal umirit no ... user posted image

Bethany in mbd: kaj vidve sta se vrgle na sojin čaj????? zaka pa še to? Tega pa js ziher ne bi mogla pit ... bljek user posted image

Pivo: js sm prejšn tedn spila cel Radler pa ni blo nč narobe user posted image  pa včeri sm pol kozarca šampanjca ... Pa tud še nč ni kaj dreagirala.

martka: pr podoranju kupča naša nikol več ne položi glavice na ramo. To jo ma skoz u luftu in jo na veliko obrača okol. Položi jo sam, če se ji drema in mal zakinka na rami. Na trebuh sem jo parkrat probala dat, pa glavco že dviguje in hoče se na roke opret, sam še nima dost moči. Si kr z nogami pomaga user posted image  pol pa mal naprej zleze user posted image

slinček: tud js morm kak dan uporabit slinček, ker kdaj pa kdaj kaj bruhne po hranjenju. Morm pa skoz met blizu kako pleničko, ker se slini. Kaka pa naša vsak dan skor po vsakem hranjenju. Včasih je kak dan, da ji ne uspe, sam jo pa pol ful matra.

Srečanje: no, dejte se zment!!! js sm kr za user posted image

user posted image  Urši! user posted image  user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 11:01:54   
katja_p
obračanje: naša se uspe iz boka prevalit na hrbet v primeru, da ful klati z rokami in nogami user posted image

hrana: js niti ne pazim kaj velik. No, malo manj mleka, pazim se pr jogurtih in beli kavi, ker se mi zdi, da jo mal matra po tem, ne jem salam, včeri sm prvič probala mal pršuta. Ne jem zelja, repe, fižola. Od svežega sadja jem samo banane, ker ji jabolko še ni odgovarjalo - bom počakala da bo 3m stara. Pol je najbrž že mal lažje prebavljat to hrano.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 11:09:44   
katja_p
Js imam do prednosečniške teže še 1kg+, ampak je ta v prsih in trebuhu.
Telovadim še ne, ker še vedno nism mela prvega pregleda (ga mam 18.2.). Ampak bo pa p'ol treba si neki umislit. Če ne drugega vsaj trebušnjake, ker ntrebuh še kr mam.

Izcedek: js sm še kr nek izcedek ... Take temno rumene barva, gre mal na rjavkasto. Glih tolk, da morm met te tanke vložke. Pa ne vem, če je to glih normalno.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 12:29:46   
_kathy_
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Ja,Kathy,pomarančni sok je kar prava zadeva za krče.Kupi si kapljice iz koroških lekarn.So super.Pa mu daš v primeru krčev.Nam so pomagale,ko sem se jaz pregrešila.


Ja jih mamo naročene. Ravno danes se je moj zmenil z enim kolegom, ki je vsak dan v SG, da mu jih prinese. To mu dam kar v usta, ane?


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 12:42:35   
_kathy_
Naš Gal je pa danes star 2 tednauser posted image user posted image . Pri podiranju kupčka imamo gromozanske težave. Noče ga podret oz. zelo redkokdaj ga podere, zato pa se mu potem tako kolca in joče.
Glavice sploh ne položi na ramo, kar dviguje jo in gleda okoli. Na trebuščku ni rad, se kar nekaj buni ...tko da sploh ne vem kaj naj naredimuser posted image user posted image .
Jst sem na koncu imela + 11 kg. Sedaj jih imam še +1 kg pridobljene teže. A trebuh je še vedno kot ena žolca.user posted image user posted image user posted image . Komaj čakam, da bova lahko šla ven, da bom vsaj hodila, drugače bom zagnila v stanovanju.user posted image Pa še tko lep dan je danes.user posted image user posted image
Jutri bi se naj kopali, a nam je patronažna zbolela, tko da bi potem prišla druga. A sva se odločila, da bova kar na najino počakala do ponedeljka.
Včeraj sem se naročila na pregled. Imam ga šele 16. 3. Hmmm...A do takrat mora biti domača naloga na strani ali lahko prej??user posted image user posted image Nekje sem prebrala, da na začetku po porodu ful boli. Je res?
Glede srečanja ...ja, jst sem ZA!!!!!user posted image user posted image

Urški pa želim iskrene čestitke za sinka Blaža!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Na srečanju še ni vedela imena. Hehe


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 13:04:17   
mbd0411
Kathy,jaz mu kapljice na žličko nakapljam in kkar v usta zlijem.Tudi ko dam AD# kapljice dam zraven še te kapljice in v usta z njimi.user posted image Lahko pa malo svojega mleka zraven primešaš,da bolje steče.

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 16:53:27   
martka
mi2 sva domačo nalogo že pred pregledom naredila... pravijo da boli in da je nožnica suha od dojenja... no, mene ni bolelo in nožnica ni čisto nič suha... sva pa 5t po porodu.

kathy, kaj pa vidva čakata, da ne gresta ven???
gaja je bila prvič zunaj pri 10dneh...
pokliči, ko bosta ven namenjena- mogoče se uskladiva in greva skupaj- ker sva blizu...

konec počivanja... že godrnja...

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 16:55:01   
martka
ha ha ha... trebuh kot žolca... moj tudi...

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 17:18:59   
NoBady
Čao... joj mamice tk vas je fajn brat, komi čakam da bom svojo štručko v roke dobila... sej mam še čas, se mi sicer nikamor ne mudi, niti nimam še vse pripravljenouser posted image ...

mam pa eno vprašanje... Kaj v CE P. sploh dobiš proti bolečinam pri porodu? A ve ste kaj dobile??? Mam namen brez vsega rodit, ampak me je kr mal strah, kaj bo, če bo res zeloooo bolelo...?

Kje se pa ostale skrivate? tam pa tam kaka napiše in se malo javi, dejte punce nooo...




_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 17:21:09   
NoBady
Zdej sm se spomnla da sem pozabila napisat poročilo s pregledauser posted image

ctg vredu
naslednji pregled 17.2.
obseg bušija je 107cm
kilogrami...? +20kg





_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 17:24:25   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: martka

ha ha ha... trebuh kot žolca... moj tudi...


tudi moj... user posted image user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 17:31:52   
_kathy_
Nobady, jst nism hotla proti bolečinam. Samo potem mi je kar samo dala na koncu čisto malo.
Martka, ja patronažna mi je rekla kao da naj zaradi vremena oz. temperatur počakam, da bo 3 tedne star. Sej jst bi že šla ven.user posted image user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 17:47:20   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady


mam pa eno vprašanje... Kaj v CE P. sploh dobiš proti bolečinam pri porodu? A ve ste kaj dobile??? Mam namen brez vsega rodit, ampak me je kr mal strah, kaj bo, če bo res zeloooo bolelo...?





meni je dala neko injekcijo na d... pa je bilo taaaak fajn...sem bila kr malo zadetauser posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 18:26:39   
mbd0411
NoBody,jaz sem dobila umetne popadke in zraven tudi nekaj proti bolečinam.Je zelo močno in sem čutila pijanost,pa jezik se mi je zapletal,ko sem hotela kaj povedatuser posted image
,kako se pa reče pa ne vem.Šivali so me pa skoraj na živo,ker še tisti sprej ni prijeluser posted image

Kathy
,danes bi res lahko šla ven,ker je bilo na soncu tako toplo,da ne moreš verjet.Ja,upam,da je bil v Celju sonce.
No,Barika,jaz sem tud bla zadetauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 18:53:45   
Dali*
Ejla

...najprej vas grem prebrat...pa seznamček poiskat...da malce ažuriramo...

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 19:33:09   
Dali*


                                      CELJANKE Z OKOLICO 
 
PDP    Ime (starost)          (št. user posted image , št. user posted image ) pregled, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image   

24.01. 
cesandra (32)                ( 2 user posted image , user posted image   1) v P, CE user posted image +12 kg
 
08.02. 
timy (29)                        ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE user posted image + 9 kg, 104 cm
10.02
Katjuša (27)                  ( 2 user posted image , user posted image 1) 6.2., CE user posted image
 
20.02.
brkn83 (25)                   ( 1 user posted image , user posted image  0) 12.2., CE user posted image +9,8 kg, 103 cm

01.03.
cita (28)                         ( 2 user posted image , user posted image 1) ?, CE user posted image +9 kg

07.03. 
spps
(26)                        ( 2 user posted imageuser posted image 1) 6.2.,CE user posted image +9 kg,105cm 


08.03. 
Lolita23 (23)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0)  18.2., CE  user posted image +14 kg

NoBady (18)                   ( 1user posted image , user posted image  0)  17.2., CE user posted image  +20 kg, 107 cm

09.03.  
sahary (29)                      ( 4 user posted image ,  user posted image 3) ?, CE user posted image +9 kg

16.03.
babyg (?)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image  +9kg, 94 cm 
 
17.03.  
urskaf (27)                       ( 1 user posted imageuser posted image 0) 9.2., CE user posted image +11kg, 103 cm 

18.03. 
Dali*
(28)                         ( 1 user posted imageuser posted image 0) 19.2., CE user posted image +13 kg, 100 cm 

 
19.03.  
urška13 (32)                    ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image +13 kg  

 
21.03.
novo (29)                          ( 3 user posted imageuser posted image 0) 11.2., CE  user posted image +13 kg, 102 cm
 
23.03.

majabh (29)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image + 7,5 kg, 93 cm
 
01.04.   
srecka82 
(26)                   ( 1 user posted imageuser posted image 0) 5.2., CE  user posted image  +10 kg    

19.04.  
zupancdam 
(26)                ( 5 user posted imageuser posted image 1) ?, TRB  user posted image    
 
24.04 
Sonček85
(23)                  ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 24.2., CE  user posted image   +9 kg 

 
28.04 
brigita23
(25)                   ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 19.2., CE  user posted image   +17 kg  
 
09.05  
mani2
(29)                        ( 2 user posted image ,  user posted image 1)  6.3., CE  user posted image  + 5 kg
 
16.05. 
lananai (27)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image  + 0,5kg 
 
02.06.  
tinca84 (24)                     ( 1 user posted imageuser posted image 0) 9.2., CE  user posted image   

26.06. 
ulsi25 (?)                         ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image
 
03.07. 
Naty - Taja (30)               ( 3 user posted imageuser posted image 2) ?, CE   user posted image   +3 kg 
 
05.07. 
liam (25)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) 6.2., CE,  user posted image   +3 kg 
sabina84 (25)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0) 26.2., CE,   user posted image   +5 kg 
 
15.07.   
bybyka_1987 (21)          ( 2 user posted image , user posted image 1) 25.2., CE   user posted image   -10 kg 
 
20.07.  
Chebellca (24)                 ( 1 user posted image , user posted image 1) 19.2., CE  user posted image   +0 kg 
 
15.08.    
tejči77 (32)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 4.3., CE   user posted image   +2  kg 
 
30.08.
tulpek (26)                      (1 user posted image , user posted image 0 ) 12.2. in 3.3., CE user posted image  -3 kg             
 
01.09.
poopsie (28)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 11.2., CE user posted image +1 kg
 
03.09
barika (24)                     ( 2 user posted image , user posted image 1) 23.2. in 25.3., CE user posted image
 
05.09
Lorian(37)                        ( 3 user posted image , user posted image  2) 27.2., CE user posted image +3 kg
 
07.09.
oktavija (28)                    ( 2 user posted image , user posted image  0 ) 27.3., CE user posted image
 
 
user posted image  - 9 fantkov
user posted image  - 8 punčk
user posted image   - 16 presenečenj

Skupaj nas je 33 nosečk!

user posted image  

user posted image
 
user posted image  Celjske in okoliške mamiceuser posted image
 
24.09.2008   panja             MAI 
16.10.2008   Mandek         ZALA
20.10.2008   mbd0411      NIK 
03.11.2008   maša23         MAŠA
18.11. 2008  jagodinka      FILIP 
24.11.2008   Bethany         ELINA
25.11.2008   m a j c i k a    LEJA

26.11. 2008  bobika1          MATIC
5.12.2008     katja_p           TJAŠA
12.12.2008   martka            GAJA
14.12.2008   mami_1979    MATEVŽ
15.01.2009   lunica12          ANINA 
21.01.2009  _kathy_           GAL
22.01.2009   betty80           VID
21.01.2009   blue eye          JERNEJ

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka



(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 19:34:45   
Dali*
Če sem na seznamu pozabila kateri vpisati kak podatek, naj me opozori...

Imamo pa še eno novo nosečko...welcome timy!

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Celjanke (z okolico)
4.2.2009 19:40:24   
Dali*
Alora...

...bom bolj na schnell pokomentirala...

Najprej čestitke Urški (od martke frendici) za Blažauser posted image user posted image user posted image

Full mi je fajn, ker ve naše mamice pridno razpravljate o prvih mesecih vaših malčic in malčkov...me nosečke se pa od vas učimo in si pridno zapiujemo nasvete...kok nam bodo prišli prav...o tem pa čez cca. 5 tednov...

Jah...hitro beži čas in sploh ne morem verjet, da je ta moja nosečnost minila tko hitro.

Sicer pa glede na to, da nas je na seznamu 33 nosečk...opažam, da bolj kot ne čvekajo naše mamice in bolj malo nosečk...

Nč...grem še mal risat...uživajte...

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?