|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 9:12:59   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: nell

Dobro jutro in kvala za kofetek...njami paše.

No tolk o tem Facebooku čvekate, da sem se js zdej tud skonektala...kako vas pa zdej najdem???? al pa vi mene???? Sej vem, sam js sm čist frišna v temuser posted image user posted image user posted image user posted image

o jokec


nell na ZS mi napiši ime in priimek, pa te najdem na FBju :)

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 9:19:09   
cebrca
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
cebrca no, tud mene zanima, kje si kupila tele Linove kašice. Pri nas doviš Čokolino, Grisolino, Keksolino, Frutolino in pika. Nč druzga user posted image  In pol pravjo, zakaj več v domači občini ne kupujemo. Zaakaj se za vsak "drek" v LJ vozmo. Ja, res vprašanje, zakaj user posted image  

V Ivančni v mercatorju imajo skoraj vse za otroke od podravke, pa fruktalove in hippove kašice, kaj drugega je pa bolj malo. Tako da moram tudi marsikaj iskat v LJ, pa to naredim spotoma ko gremo na obisk k mojim staršem, ali pa ko letim k moji sestri, ki živi v Domžalah, tako da združimo prijetno s koristnim.user posted image


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 9:20:51   
anita goitan
cebrca in nell pošljita mi ZS pa vaju poiščem na FBuser posted image

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 9:50:51   
Ryssa
Dobro jutro!

Luštne slikice user posted image user posted image


Sploh ne bom komentirala debate o cenah in plenicah, začela se je zarad mene, samo se mi zdi nesmiselno sploh kej komentirat. Lahk rečem sam to, da ne šparam na svojem otroku. Vse kar imam gre za njega, brez obžalovanja. Ker izpadlo je glih tak, ko da šparam.


Meni lahko isto pošljete na zs podatke za FB če želite.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 9:57:14   
sandra123
Jutrouser posted image ...
Ah, današnja noč živi obupuser posted image , Tina jokala, jamrala zaradi bolečin v ušesih, mali dve pa imeli nočno hranjenje user posted image , kar naprejuser posted image , no, nič nismo spali, pa saj sem že kar navajena tegauser posted image ...Zdajle vse 3T kraljujejo v dnevni sobi, pa sem dovolila, da malo risanke pogledajouser posted image , da jaz malo uletim na RRuser posted image


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 10:04:03   
anita goitan
sandra123user posted image user posted image user posted image za avatar, tvoje lepe princeske!!

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 10:10:14   
Tamy30
jutro punce,
nekam zaspano mi deluje to pozno jutro. Se mi zdi da je ponoci nekaj dezevalo ali pa sem le sanjala. Sicer mokro je zunaj , verjetno tudi od tega ker se sneg ful topi.

Noc smo celo prespali. Prva runda je bila ob 5 zjutraj, pol pa smo se lahko malispali do 8.30. Se mi zdi bolj dolgo spim, bolj sem zaspanauser posted image

Sem zdajle mislila iti ven z vozickom, pa mi je na rokah zaspal, ko je popil cajek. To zelo redko naredi, tak da pase tisti obcutek ko ti otrok zaspi na rokah.

Danes bomo prvic poskusili kuhan mesek, (perutnina), me zanima ce mu bo vsec:) Edino hm, kaj priporocate, naj zmiksam, ali narezem na droben koscke.

Baje pravijo da naj zacnemo otroka navajati da bo hrano zvecil. Jaz si to en znam ravno predstavljati, dokler nimajo zobk.

Tak, zdaj pa je cas za likanje.

lep dan

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 10:41:49   
Vilika
Dan!

izgleda da bo kar dolgčas, spet.
Prepričujem dragega, da bi šli popoldan v kakšne Dolenjske se namakat - bomo videli, če mi uspe user posted image .



IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

Sploh ne bom komentirala debate o cenah in plenicah, začela se je zarad mene, samo se mi zdi nesmiselno sploh kej komentirat. Lahk rečem sam to, da ne šparam na svojem otroku. Vse kar imam gre za njega, brez obžalovanja. Ker izpadlo je glih tak, ko da šparam.



Ryssa - ne se jezit. Mislim da nimaš ti nič prstov zraven pri tej temi user posted image . Drugače pa tudi nihče ni kaj takega pomislil, da bi na svojem otroku šparala...
Vsak sam ve kaj bo kupil svojemu otroku - če mu ena stvar ustreza in je poceni, še toliko boljše. Jaz vem, da je naš, izbirčna rit user posted image , in mu želim olajšat vse skupaj kolikor se da... pač ne poznam cen za stvari ki jih je TREBA imeti... na račun tega pa marsikatere stvari odpadejo, ki jih ni TREBA imeti (naprimer bi želeli stolček za v banjo, pa valj za vadbo, pa ruzak za nosit....) se moramo pač znajti brez tega... Upam da nisi huda, no. Nič ni bilo slabo mišljeno.


Lep dan VSEM!!


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 10:50:30   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

sandra123user posted image user posted image user posted image za avatar, tvoje lepe princeske!!


Še tavelko pripopaaaaaaaaaaaaaaaaaj!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 10:53:00   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk


user posted image   user posted image   user posted image user posted image



A se to z vodo meša?user posted image user posted image user posted image

S čim boste gres delale - z vodo, adaptiranim mleko, s čim??user posted image


< Sporočilo je popravil Erin -- 7.2.2009 10:59:25 >

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 10:56:25   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

me2 sva glih iz Brnika, moj user posted image ima čez slabe pol urce let...ja zdej sva sami do pondelkauser posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image

Saj bo hitro minilouser posted image

a stric Tomaž se je pa končno ustrigel in obril.. a je končno v  ogledalo pogledal?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 10:57:57   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Jutrouser posted image ...
Ah, današnja noč živi obupuser posted image , Tina jokala, jamrala zaradi bolečin v ušesih, mali dve pa imeli nočno hranjenje user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo zate! user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 11:04:54   
sayuri
Iiiiiiiiiiiii sandra, bravo za nov avatar. Še ta veliko slikco pripopaj. Sam že tuki vdimo, da imaš tri prelepe princeske user posted image

Ryssa aaaa, ne bit nč huda. JSt sploh nism pomislna na kaj takega pri tebi...da šparaš na svojmu otroku. SPloh ne. Sam povedala sem, da res ne vem, kakšne so cene stvari. In ja...mene se da naokrog prnest user posted image


Erin, kmal bo treba četrti del odprt user posted image


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 12:25:53   
Luna2008
Pozdravček vsem.

spet sem v zamudi,pa sem rekla da se bom potrudila in vas redno prebirala...no kriva je moja bolezen in ker mi ni za nič bilo, zdaj je že boljše. za našo Kajo je tako požrtvovalno skrbel očka,ki si je vzel dopust... tako nisem mogla včeraj spečt torte naši princeski za polovičko, ampak smo jo kar kupli... hvala vsem za čestitke in da ne pozabim koga, želim vsem ki ste v preteklih dneh praznovali polovičko vse najlepše !!  user posted image user posted image user posted image user posted image

Anita - a v Kamniku je pa dež? pol lahko pričakujemo da ga bo kmalu do nas prneslo. aja,kako je na kopanju- kolikokrat ste že pa imeli? meni je vaditeljica rekla da je naslednji tečaj konec marca. a sta zadovoljne? še nisem bla v tistem bazenu,a je fajn zrihtan,vas je dost-a ste same mamice al očki tudi? aja še eno prošnjo imam-v prihodnosti si moram najt enga gin v Kamniku-a lahko katerega priporočaš ?!

Erin - super slikca in fajn stolček za v banico, a jo že dolgo kopaš v veliki bani, jaz jo še kar v tamali, še ne brca preveč

na moje veliko veselje smo danes osvojili obrat na trebuh, zdaj jo to tako veseli da se tudi pri previjanju skoz obrača-vendar samo v njeno desno user posted image

PLENICE: tudi jaz se strinjam z vsem da so pamperske zakon-samo 2 so me razočarale,tako da sem jih mislila opustiti, samo zdaj imam 4 ali Active Fit ali Baby dry - oboje so mi fajn. sem probala huggies so trde kot papir pa ene ekološke iz Muellerja,samo me moti ker nimajo elastike tam ko se zalima trak... tak da lahko gre vse ven ...

GH- HIPP, FRUCTAL - ali vse kuhate gh? jaz zaenkrat še, kako pa kažejo kaj vaše izkušnje na že pripravljeno hrano,jo otroci bolj sprejemajo ali je vseeno? no jaz mislim to na prilike če kam gremo, drugače bom kuhala,dokler bo šlo...
kdaj ste pa kaj začele sokece dajat ? mi smo zaenkrat še na čaju ... saj to so nesladkani sokeci od teh firm ali?!

no pa še eno slikco od včeraj - vidim da nas ima veliko te stolčke, saj so res super !!

se slišimo ....


user posted image



_____________________________

Kaja 6.8.2008 & novi malček v pričakovanju decembra 2009

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 12:28:40   
Krysia
en pozdravček na hitro ...

Sandra123, super za slikco. Ko boš mela čas, nam pa res še mal v večjem formatu tole pokaži. user posted image user posted image Pa naj se Tina čimprej pozdravi.

Nell, ko te bo ena od nas dodala kot prijatelja na FB, lahko potem še drugim predlaga, da te sprejmejo za prijatelja .. mah, ne vem, če sm dost razumljivo napisala ... sej se boš hitro znašla, boš vidla ...

Ryssa, mislim, da nismo tko vzele, da šparaš na svojmu otroku. Tega verjetno nobena mamica ne počne. Jst tud za ene stvari pogledam, če so cenejše ... za plenice vem, kolk stanejo (ampak samo te, ki jih mi kupujemo, za ostale nimam pojma). Pa če Roku ne bi ustrezale, bi mu valda kupila druge, tud če so dražje ...

Tejkaz, kje se skrivaš? Enako vprašanje za naty13! Pa še kakšna bi se našla ... zadnjič sem vidla, da nas je barbarinha brala - jo nismo slišale že celo večnost ...

Anita, sej bo čas hitro minil,sploh če boš mela družbo!

No, vidim, da sm sama tuki gor - ste vse ful pridne pa imate generalno čiščenja stanovanja al kaj? Pa mi slabo vest delate ...

Da še Roka mal pohvalim - smo včeraj probali korenček in ga je navdušeno pojedel ... danes smo še na korenčku, potem pa jutri pride kombinacija korenček-jabolko ...

Pa še eno vprašanje (pa ne me napast, sej sm vam povedala, da bom jst pri uvajanju GH ista vprašanja zastavljala kot smo jih že obdelale): katera zelenjava pride po korenčku? Krompir al kaj drugega? Da ne bom kakšne neumnosti naredila ...

Ok, grem ... se tipkamo

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 12:49:11   
kaja02
sem hotla se kar potuhnat, pa skrita ostat, pa preberem, da ma sandra nov avantar, sem se mogla hit prjavt, da te lahk vidim

sandra- user posted image  smo lepi, sem dala temočne očale gor, da sem bolje vidlauser posted image ; pa user posted image  za Tino in zate, kaj se meni sam zdi, da je letos Tina kar naprej bolna?
moja Kaja je namreč kar naprej doma, pljučnica, pa viroza, pa driska....prej pa nikol oz. redkokdaj user posted image

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 12:49:15   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

me2 sva glih iz Brnika, moj user posted image ima čez slabe pol urce let...ja zdej sva sami do pondelkauser posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image

Saj bo hitro minilouser posted image

a stric Tomaž se je pa končno ustrigel in obril.. a je končno v  ogledalo pogledal?user posted image user posted image user posted image



aaaa, pojma nimam, ga nisme vidla že uf fulll

Zoja spi, kruh pečen, župa skuhana, na hitro sem župo vrgla vase, ..zdej pa še neki sladkega, sam ne vem kaj naj spackamuser posted image .


< Sporočilo je popravil anita goitan -- 7.2.2009 12:53:03 >


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 12:52:22   
anita goitan
Anita - a v Kamniku je pa dež? pol lahko pričakujemo da ga bo kmalu do nas prneslo. aja,kako je na kopanju- kolikokrat ste že pa imeli? meni je vaditeljica rekla da je naslednji tečaj konec marca. a sta zadovoljne? še nisem bla v tistem bazenu,a je fajn zrihtan,vas je dost-a ste same mamice al očki tudi? aja še eno prošnjo imam-v prihodnosti si moram najt enga gin v Kamniku-a lahko katerega priporočaš ?!


luna do zdej meli 5x če se ne motm..ja naslednji tečaj je marca in mi gremo ponovno, samo v nadaljevalnega.
Zelo zadovoljna, vse lepo urejeno, pač to je nova stavba..
tudi očki hodijo zravn, men je super da gre moj user posted image ..se vsi trije fino zabavamo, si Zojo podajava itd. Aja še to, super je ker nas  ni veliko v skupini, 2x na teden je tečaj, pač si izbereš kateri dan ti bolj ustreza, max 4user posted image na skupino.

Gin v kamniku, no wayuser posted image , nimajo placa, jaz sem zato v P Kr, imam pa Savo Rant in vse dobro o njejuser posted image

< Sporočilo je popravil anita goitan -- 7.2.2009 13:01:06 >


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Luna2008)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 13:08:34   
Ryssa
Ne sej nism huda, sam tak nekak se je men zazdel. Lahk pa da mam kak pms pa bolj temačno vse jemljem user posted image Pa nisem tak napadalno mislila kot je pa izpadlo user posted image

Mene je pri cenah in kvaliteti itd. težko okoli prinest, vedno vse premlejem preden kupim. Poklicna deformacija user posted image Tudi iz plenic znam celo študijo naredit user posted image Praktično nikoli ne vzamem prvo kar vidim.


Luna ooo kako tortico je dobila, luštna pupa user posted image

sandra lep avatarček. Sem stoprocentna da smo se vse, ko smo zagledle tvoj avatarček dobesedno prilepile na ekran user posted image


Kaka je razlika med rižolinom in riževimi kosmiči od milupe? Zdej bi najbrž že lahk kupla kar rižolino user posted image Kaj pravite?
Pa še nekaj sem razmišljala.... Glede na to da naš pišek ne kaka oz. težko kaka... A bi mu lahko dala malo slivovega frutka ali pa sokca? Bi ga sam za ta namen kupila... Pa bi mu tu in tam malo dala user posted image


krysia jaz sem mu dala po korenčku bučke. Dlje še nismo prišli. Lahk pa daš cvetačo, brokoli, krompir...

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 13:30:00   
anita goitan
Praktično nikoli ne vzamem prvo kar vidim.


ryssa sva že dveuser posted image , dobr vem kolk je bencin, kolk je položnca od štroma , upravnika, da pride pamperska v Mullerju 0,17€ (kos) itd pač ljudje smo različni in imamo različen odnos do dnarja in prav je tako..sej na račun nas trgovci žvijo

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 14:48:39   
Barbarinha
Pa ste me dobile!!!

Se že skoraj šest mesecev samo kot slepi potnik tu skozi vaše debate švercam. Da bi kaj napisala... Nekako si še preberem, čeprav veliko izpustim, za kaj drugega pa časa ni. No, danes sta moj user posted image in Luka na sedežni in se cartata, mami pa za računalnikom. Bom malo napisala. No, naše malo čudo se je rodilo 30. avgusta ob 22h22min. Od takrat, ko mi je odtekla voda, je minilo 18 ur, od takrat ko sva prišla v porodnišnico pa 16. Odpirala sem se počasi, ko me je prvič pregledala babica, sem bila odprta celo za mali prst. V porodni sobi mi je ginekolog iztisnil še preostalo vodo, ki je ostala v posteljici, da bi pospešil porod, nato so se začele bolečine. Sestre so mi obljubljale, da mi bodo dale ultivo, ko bom odprta vsaj štiri cm. Da bi se hitreje odpirala bi morala ležati na boku, a kaj ko je tako hudo bolelo, da se mi je od bolečin čisto mešalo. user posted image ni vedel če bi se jokal ali smejal zraven. NI BILO PRIJETNO. Ob menjavi sester ob sedmih sem bila še vedno premalo odprta za ultivo in umetne popadke, ja popadkov še sploh nisem imela, bolečine so bile od odpiranja. Z menjavo sester je prišla tudi menjava strategije, poslali so me na sprehod okoli porodnišnice. Babica mi je obljubila, da bom rodila do desetih. user posted image me je šetal okoli in okoli, saj ne vem kolikokrat sva obkrožila porodnišnico na Ptuju, a na koncu naju je prišla iskat babica, me priključila na umetne popadke. Med bolečino pri odpiranju in bolečino popadkov sploh nisem čutila nobene razlike. Malo sem bila na žogi, user posted image me je masiral zadaj na križu, malo na WCju in predihavala. Nakar hitro na posteljo, trije potiski in mali je bil zunaj. Brez rezanja in ultive, za katero je rekla babica, da je že prepozno. Kakor hitro je bil zunaj, bolečine ni bilo več. Že se je prisesal na prsi, kot mali sesalec. Težak 3470 g, z enako odpustno težo. Non stop mi je visel na joški. Doma se je od začetka hranil na dve uri, tudi ponoči, konec decembra pa mi je začelo primanjkovati mleka, začel je jesti Aptamil, zdaj pa sva že na kašicah. Najraje ima banano in kekse not zdrobljene. Cmoka in mljaska, da se vsi smejemo poleg. Ko se bom naučila, kako pripeti slike, bom pa prilepla še to. Razvija se povsem normalno, 13. januarja sva bila nazadnje pri pediatrinji, takrat je bil pri starosti štiri mesece in pol velik 63 cm in 7200g težak. Na splošno smo se vsi lepo prilagodili njegovemu načinu življenja in dobro se ve kdo je glavni v družini user posted image user posted image user posted image . Bolan še HB ni bil. Cepljen pa proti rota virusu in normalnem cepljenju pri treh in štirih mesecih. Pri naslednjem obisku pediatrinje bo dal lulanje in kri.

Tako, to je bilo na dolg način kratko... Slikice pa ko se naučim, kako se jih prilepi.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi črna ovčka volno daje!

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 15:01:16   
sayuri
Ooo BArbarinha, lepo te je brat. user posted image Pa čestitke za sinčka.user posted image user posted image Kako mu je pa ime?

PA Arany se je danes po dolgem cajtu javila user posted image user posted image user posted image

Super, superuser posted image

(odgovor članu Barbarinha)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 15:18:14   
Luna2008
Anita hvala ti za info. mogoče se pa srečamo kdaj po plavanju user posted image

_____________________________

Kaja 6.8.2008 & novi malček v pričakovanju decembra 2009

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 15:20:26   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Krysia

Tejkaz, kje se skrivaš?


Saj se vsak dan javim. Danes se nisem, ker smo vsi doma in se imamo krasno user posted image

Po korenjčku sem jaz dala bučko, potem pa krompir. Lahko daš pa še brokoli, cvetačo, koromač.

Cene - malo že pogledam za cene, vendar moja dva nista nikoli za nič prikrajšana. In tako bo tudi v prihodnje.

Barbarinha in Arany, WB.

Sandra, zelo lep avatar.

Nell, tudi meni ZS z imenom in priimkom. Druge pa mislim da imam.

Šibam


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 16:22:19   
sandra123

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk


user posted image   user posted image   user posted image user posted image



A se to z vodo meša?user posted image user posted image user posted image

S čim boste gres delale - z vodo, adaptiranim mleko, s čim??user posted image



Erin, te kašice se mešajo z mlekom.
Punce, hvala, me veseli, da ste opazile mojo novo podobicouser posted image ...Sva se z user posted image malce zabavala včeraj s temi slikcami, ki sem jih imela še na fotkiču, se nama ni nič mudilo spat, ker so ga vse 3 T sračkale 100/uro user posted image ....Drugače pa, sva še vedno brez tistega rač., kjer je okrog 50.000 slikuser posted image user posted image , še vedno ne veva, ali jih bodo uspeli restavrirat, ker je disk v kompletu cruser posted image user posted image user posted image user posted image ...Šibam, budnicauser posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?