|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mar(sov)čke/-i
2.2.2009 17:34:01   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: beti 1

Samo dajte rečt do srede a se dobimo al ne, da do časa spečem slano pecivo za praznovanje.


..ok..jst ti že zdej povem, da mam to zlo rada... ti kr prnes ja!! user posted image user posted image ..bomo z veseljem pohrustale...jst bom pa sarmo prnesla user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4076
   RE: Mar(sov)čke/-i
2.2.2009 17:34:52   
*žaži*
FionaP: Sm ti uresničla željo...smo na novi strani zdej user posted image ALELUJA!

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4077
   RE: Mar(sov)čke/-i
2.2.2009 21:23:26   
katjandraž
Jaz sem se s staršema zmenila, da vzameta malčka, razen če seveda se jima bolezensko spet ne poslabša. Smo že od torka namreč doma zaradi viroze, prejle smo bili pa spet pri zdravnici, ima Andraž še vneta oba ušesauser posted image .

Tako da: itak, da se vidimo v petek ob 20h (al kako?) KJE? Kolikor imam številk, sem vam še smsje poslala.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4078
   RE: Mar(sov)čke/-i
2.2.2009 21:35:57   
tananejka
Čer čvekeuser posted image

jej, kolk ste pridneuser posted image user posted image ....pohvaljeneuser posted image

Tudi mi smo spet pri bolnihuser posted image . To zimo smo pa RES pokasiral vse možne viroze. Približno tko kot Katjandraž in njena sončkauser posted image . Alina ima virozo (visoka vročina in obupen kašelj). Danes je pa še Tanaja šla z vročino spat. Bemtiš, ne vem kaj delam z mojimi puncamiuser posted image . Imata pa twinski ravno plavalni tečaj v šoli in zdaj ne bo mogla ituser posted image . Pa za vikend naj bi šli smučat...uglavnem JAZ KOMAJ ČAKAM SONCE, LEPO VREME, KRATKE ROKAVE, MORJE, ......user posted image user posted image user posted image

PETEK: pridem, itakuser posted image user posted image . Sam sporočte kam in kdaj pa se narišem. Anja bo tudi sigurno prišla, skor ne dvomimuser posted image . Jo bom jutri poklicala... FionaP: jaaaa, glej da prideš, da se spoznamouser posted image

Grem pod tuš pa spat, ker se tudi jaz čudno počutimuser posted image

Nočkouser posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4079
   RE: Mar(sov)čke/-i
2.2.2009 21:42:23   
*žaži*
Oooooo punce kok ste pridne jeeeeee..pa smo spet enmau aktivne user posted image

No tko: Torej v Petek, ob 20.00 h, pred Kolosejem (edino do tja mi je najlažje prit brez kake gužve )..potem bi šle pa v Kaval jest..k majo res dobr..pa dost na izbiro. Lahko tudi kam drugam...k jst ne poznam gostiln v Lj. Bowling po mojem mnenju ni nujen..lahko pa tudi user posted image , kakor hočte.


(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4080
   RE: Mar(sov)čke/-i
2.2.2009 21:54:43   
Peli
Ojla!
katjaandraž sm dobla tvoj sms (zdej končno vem koga mam to shranjenga pod to št.user posted image ).
Jest bi full rada pršla, samo ne bo izvedljivo mam dve težave: 1. je prevoz, ker ne poznam tolk LJ in mi je problem pridt dlje od gospodarca, sploh pa če je taka cesta kot je ta dva dneva - ni šans! 2. pa moj user posted image user posted image . V zadnjih treh letih sm bla sama ztunej le 2x na službeni novoletni zabavi in 1x na obletnici valete (in  še to le 2 urce), problem je da tud moj nikamor ne gre in potem se drži name, da ne govorim kdaj sva šla nazadnje sama vn...user posted image . Že ko sm dobla sms mu vsa navdušena rečem da bi šla, pa on takoj "kva boš pa hodila" - tko, da ne no...
Sej vem da sm neumna, če zdej ne bom šla bom loh celo življenje tako...J`B`T GA!user posted image


(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4081
   RE: Mar(sov)čke/-i
2.2.2009 22:55:43   
fionaP
Žaži - ja, več kot en mesec smo se mučile s to stranjo. Je bil že čas za zamenjavo user posted image

Peli - lej, glede točke 1. se sploh ne sekiraj, te pridem iskat in te dostavim nazaj domov. Mi sploh ni problem.
Dragega pa probaj nekako omehčat, razloži mu, da bomo res čisto pridne user posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 4082
   RE: Mar(sov)čke/-i
2.2.2009 23:01:59   
Peli
Joj fiona to bi blo super!

In morm rečt da se je moj trenutno mjčkn premaknu: Je vprašal "in kdaj mate to v petek?"user posted image , mogoče pa res pridem.

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 4083
   RE: Mar(sov)čke/-i
2.2.2009 23:29:15   
fionaP
Peli user posted image user posted image user posted image  tko se govori!!!

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 4084
   RE: Mar(sov)čke/-i
3.2.2009 10:28:59   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Joj fiona to bi blo super!

In morm rečt da se je moj trenutno mjčkn premaknu: Je vprašal "in kdaj mate to v petek?"user posted image , mogoče pa res pridem.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja supr user posted image user posted image

FionaP ti jo kr prpel user posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 4085
   RE: Mar(sov)čke/-i
3.2.2009 11:47:05   
katjandraž
Cool, potem smo zmenjene!!! V petek ob 20h pred Kolosejem. Če prav razumem, skoraj sigurno pridemo Tananejka, Žaži, FionaP, peli, beti in jaz. Tanenejka bo pa zirh še Anuš prepričalauser posted image !

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4086
   RE: Mar(sov)čke/-i
3.2.2009 19:19:26   
fionaP
Peli, imaš ZS!
 

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4087
   RE: Mar(sov)čke/-i
3.2.2009 21:28:25   
Peli
No, super, moj ni najbolj navdušen, ampak če bom zdej doma, bom lahko celo življenje doma user posted image .

LP

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 4088
   RE: Mar(sov)čke/-i
3.2.2009 22:08:57   
tananejka
Ojla!

bet1: sem šele zdaj vse za nazaj prebrala. Se zelo, zelo, zelo opravičujem za zamudouser posted image . Vse najboljše ti želim, zdravja, ljubezni, sreče, veselja, uživanjauser posted image user posted image user posted image
 
Peli: pametno razmišljanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Anuš seveda pride, je nisem rabla preveč (beri: NIČuser posted image ) prepričevatuser posted image . A pol rezerviram v Kavalu?? Ura?? 20.30? Javte mi, da jutri pokličem.

Jeee, prvič nas bo tok velik na srečanju. DE BEST, se ful veselim  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 4089
   RE: Mar(sov)čke/-i
4.2.2009 19:52:14   
beti 1
Jest sem bolj za šport, kot za hrano, in sem za bowling, kljub morebitnim težavam s križem.

Tananejka: kje se pa ti tipkaš, da te tu tako poredko vidimo, prej si bla med bolj pridnimi?

SE GA VIDIMO! user posted image user posted image user posted image

Bolančkom želim hitro okrevanje!!!

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4090
   RE: Mar(sov)čke/-i
5.2.2009 23:11:16   
Peli
beti - sm te čist vn spustila user posted image - Vsenajboljše! user posted image

Men je čistvseen kam gremo, v glavnem baje da me fiona prpele user posted image .

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4091
   RE: Mar(sov)čke/-i
6.2.2009 6:52:24   
fionaP
Peli, pod tole se podpišem - meni je tudi vseen. Ve boste bowlale, jaz pa navijala. Ali pa bom ocenjevala slog user posted image
Peljem te pa za zihr!
lp

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 4092
   RE: Mar(sov)čke/-i
6.2.2009 11:18:47   
*žaži*
Kje se pa dobimo? A pred Areno? A pol gremo bowlat? Ok...tut fajn! user posted image Tananejka a si rezervirala?
Jst bom, upam, da do 20. pred Areno narisana user posted image

Čaw se vidmo!

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 4093
   RE: Mar(sov)čke/-i
6.2.2009 17:21:40   
tananejka
ojla!
midve z anjo prideva pred koloseja ob 20ih, naprej se pa dogovarjamo.
rezervirala nisem, ker se nismo nič konkretno zmenile....po moje pa itak ni neke hude gužve, tudi če se odločimo, da gremo kaj pojest.

se vidimouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4094
   RE: Mar(sov)čke/-i
7.2.2009 9:36:28   
tananejka
PUNCE HVALA ZA LEP VEČER, SUPER JE BILOuser posted image user posted image
 
Beti1 in katjandraž: hvala za bowling in pijačkouser posted image
 
Potem smo zmenjene enkrat v poletnih dneh, ane?
 
Imejte LEP vikend user posted image

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4095
   RE: Mar(sov)čke/-i
7.2.2009 22:04:28   
beti 1
Res je blo super,user posted image user posted image user posted image .
Če bi blo po mojem bi ponovile še pred poletjem, a je za to le malo možnosti.

lep vikend

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4096
   RE: Mar(sov)čke/-i
8.2.2009 10:54:55   
*žaži*
Jaaaaa lušn je blo user posted image user posted image user posted image .....jst bi kr čvekala pa čvekala user posted image , kr ni konca....
Ja spomlad enkrt aprila, maja...bi pa blo fajn, da bi se dobile..kakšn dan v vikendu. Ampak tko, da bi šle kam v naravo z našimi cofki in bi vzele s sabo kej za pod zob. To bi blo res fajn! V smislu kot piknik. Po moje bi se dal kej zment. Kaj pravte?

Papa

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4097
   RE: Mar(sov)čke/-i
9.2.2009 7:06:45   
fionaP
Je bilo taboljš, da so nas morali lepo prosit, naj gremo, ker so že zapirali user posted image
Žaži, april, maj - to bo en, dva, tri. Ideja je fajn. A si ti to mislila v hrib ali po ravnem?
Zdaj pa delat...

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 4098
   RE: Mar(sov)čke/-i
9.2.2009 20:28:19   
tananejka
Ojla!

Tudi jaz sem takoj za kakšen PIKNIK user posted image user posted image user posted image . Res super idejauser posted image
Lahko se zmenimo na "našem" vikendu, na dolenjskem (pol ure vožnje iz Lj). Tam bodo otroci lahko letali me bomo pa klepetale...

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 4099
   RE: Mar(sov)čke/-i
9.2.2009 22:05:53   
*žaži*
Hello!
Men je vseen kje. Nekje na ravnem sm misla ja. Sam se bomo mogle vsaj en mesec prej dogovarjat..če čmo kej zrihtat. Jst poznam sam Zg. Savinjsko- Logarska.
Če mate kake ideje kr napište...lahko pa ktera, če se bo kateri dal...mal pogleda (na netu) kje bi blo kej tajga za nas...da majo otroc dost velik travnik, da ni Bogu iza nogu glih teren user posted image .....pa da je kr fajn dostop z avtom.
Mela sm pa v mislih tko, nekaj domačih dobrot za hrustat, dekna, sokec, žoga, bela kava iz termovke user posted image ..tko neki tazga.

Noč

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?