|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
13.2.2009 22:18:18   
muška
Tukaj mislim predvsem na tiste jedi, ki jih ve imate rade. Se pravi vas kdaj preseneti in vam skuha kaj res samo za vas?

Midva sva imela kakšno uro nazaj debato, in je bil užaljen, ker sem izjavila, da mi nikoli nič ne skuha. Tukaj sem mislila izrecno, da mi ne skuha nič od tega kaj jaz rada jem. Se pravi v mojem primeru obožujem npr.  rižoto oz.testenine z morskimi sadeži, recimo puranji zrezek v smetanovi omaki,testenine na 1001 način ali pohan sir,.... on tega ne je in tega ne bo jedel. Če imam jaz to rada je to moj problem, ker on tega pač ne je !user posted image  Egoist! user posted image

Saj skuha tu in tam, ampak meni pasulj,bograč,  pa čevapi in žar meso niso ravno tista MOJA hrana, ki jo imam rada.

No, da vidim, kako vas razvajajo , kaj skuhajo samo za vas in se "žrtvujejo" zraven user posted image  .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
13.2.2009 22:30:58   
Ribica **
Do zdej je skuhal samo palacinke in enkrat neko vodeno spinaco in pire user posted image  

Ponavadi jaz kuham, on se mi pa mota zraven .. to mi gre pa na zivce. Ampak palacinke pa super naredi, jaz jih ne znam (vem, vem, shame on me .. ampak mi nikakor ne rata user posted image  ).

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
13.2.2009 22:31:29   
Doll
Ne dovolim da kaj skuha zame.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
13.2.2009 23:01:20   
kaja02
vedno, kadar je doma kuha on ( kuhar po poklicu) kuha pa jedi, ki jih mava oba rada, vsi vse jemo, smo gurmani, uživamo v hrani, v novih okusih....user posted image  se nam tud navzven pozna

tako da nekega " žrtvovanja" glih ni, ker vse jemo!!!!

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
13.2.2009 23:08:45   
Olivija
naš se pa fejst potrudi, ker jaz ogromno stvari ne jem.

Skuha pa ponavadi kaj po Jamieju ali pa poišče drugje kakšen nov recept. Res pa obvlada, se vidi, da prav z ljubeznijo kuha. user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
13.2.2009 23:20:25   
Anonimen
Gres z nutelouser posted image

No....to je edino kar jaz jem on pa ne. Drugač pa skuha za oba. Ne sam zame.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
13.2.2009 23:31:42   
rija
kosilo glih ne, ker rada dobro jemuser posted image

pač pa mi marsikdaj pripravi zajtrk, medtem ko jaz odspim še eno kiticouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
14.2.2009 6:28:36   
vesna.com
Od tistega kar ne maram skuha pasulj, pol pa še kar maram-pico, krompirjev
golaž, kare v čebulni omaki in restan krompir, testenine z raznimi omakami, pa še kaj bi se našlo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
14.2.2009 6:57:25   
Mišni
Aha. Pohan sir. Meni gre na živce ga panirat, pa še potem mi vse ven zleze, no, njemu se pa da. Samo ga ima pa sam itak da tudi rad.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
14.2.2009 7:11:58   
Primoza
Skuha kdaj otrokom kake palačinke, pa gres, zadolžena je pa za pripravo peciva.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
14.2.2009 7:45:46   
nuala
Pred 10 leti mi je ene parkrat skuhal juho iz vrecke ( ki jo imam zelo rada ). To je bilo cisto na zacetku.
Ko sem bila 1. noseca ( pred 6,5 leti ) mi je enkrat skuhal makarone s paradiznikovo omako. Samo jih je skuhal tako malo, da sva sla potem ven jest. So bili pa dobri.
Ko sem rodila 2. otroka, mi je pol leta zjutraj kuhal kavo in mi jo prinesel na kavc, ko sem se skobacala iz postelje.
Zdaj mi vcasih prinese kozarec vode ali nalije caj iz termovke....


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
14.2.2009 7:48:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
14.2.2009 8:06:57   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Ko sem bila 1. noseca ( pred 6,5 leti ) mi je enkrat skuhal makarone s paradiznikovo omako. Samo jih je skuhal tako malo, da sva sla potem ven jest.


user posted image
Moj mi še v življenju ni nič skuhal. Ne zna, čeprav je velikokrat pameten, kako bi blo treba to pa ono...

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
14.2.2009 9:26:19   
hrchy
Moj velikokrat kaj skuha, samo je za oba, ker oba rada enake stvari jeva.

No edino kave sploh ne pije, kuha mi jo pa vsako jutro, ce sva skupaj. In na svetu se nisem pila boljse!

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
14.2.2009 9:38:47   
Mala koala
Kuhanje je v našem gospodinjstvu edina stvar, ki je samo moja. Ker namreč blazno rada kuham. Včasih so bile njegova domena palačinke, te res naredi bistveno boljše kot jaz, no, pa jih že doooolgo nismo jedli. Ga moram spomnit. A ja, pa ko po operaciji en teden nisem mogla vstajat je kuhal, kar mi je zapasalo. Zna vse, samo jaz ga ne spustim zravenuser posted image

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
14.2.2009 9:42:34   
Jančika_
Ven me pelje jest, pa ob najbolj nemogočih urah mi gre v trgovino po najbolj nemogoča živila in to brez pripomb. To mi pomeni 100x več, kot če bi mi skuhal špagete s paradižnikovo omako, ki jih imam najraje. 

(odgovor članu Mala koala)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
14.2.2009 15:05:58   
Maleal
Moj user posted image  skuha vse,pa še dosti boljše kot jaz user posted image  in ni kuhar po poklicu.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
14.2.2009 15:25:24   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Ne dovolim da kaj skuha zame.


zakaj že?

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
14.2.2009 15:53:38   
Nea_teja_
Moj ponavadi peče na žaru kar jest obožujem sploh poleti ko smo na morju je zadolžen za to tudi če pozimi izrazim željo po temu mi bo spekel pa na balkonu kjer imamo žar.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
14.2.2009 16:22:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Ne dovolim da kaj skuha zame.


zakaj že?


Verjetno je tole prebralauser posted image

user posted image

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
14.2.2009 16:42:35   
Majuska
Moj dragi rad kuha in nima nič proti, če imam kakšne želje. Nora sem na njegovo lazanjo, ker jo res dobro pripravi in in tudi druge testenine zelo dobro pripravi. Ne trudi se samo zame, ampak za oba, ker oba rada dobro jeva. Nikakor ga pa ne bi mogla pripraviti do tega, da bi skuhal kaj zelenjavnega, ker on ne mara kaj dosti zelenjave. Nikoli mu pa ni težko kuhat. 

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
15.2.2009 10:15:24   
mala zirafa
Vse živo predvsem gurmanske jedi, manj enolončnice.Zelo trpi ko sem jaz za štedilnikomuser posted image .Češ, da vse umažemuser posted image .

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
15.2.2009 18:31:32   
Poka
user posted image user posted image Juho iz vrečke user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
15.2.2009 20:41:12   
Anonimen
Omako bologneze, pa kar je za pečt dat, ker samo notri zmeče in porine v pečicouser posted image . Pa tudi štrudel je že spekel, deset let nazajuser posted image
Pa pico "ala jajc"; zakrknjena jajca s sirom.
Potem se pa že neha.

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj VAM skuhajo vaši najdražji?
15.2.2009 20:51:12   
Anonimen
Ne vem, če je sploh kaj takega, kar bi skuhal posebej zame. Itak kuhamo take stvari, ki so všeč vsem. OK, enkrat na leto mu naredim vampe in stojim s kuhalnico na najdlajši možni razdalji, d aše lahko pomešam ter z odprtimi okni user posted image , on pa naredi zame pico s tunino.

Mi pa veliko pomeni, da je zelo skrben, ko se slabo počutim ali sem bolna, takrat mi cel dan kuha čaj, se ukvarja s tamalo, poskrbi za vse stvari v gospodinstvu in še vse ostalo zraven, skuha, kar mi zapaše in skrbi, da počivam.

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...
Ali lahko dojenčku damo sladoled?
V poletnih dneh je čisto običajno, da se tudi nam, staršem zahoče sladoled. Če smo ravno na dolgem sprehodu z dojenčkom,...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?