|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 18:25:17   
BarbaraGS
SALT ja mene srbi, predvsem po trebuhu. :) Sem kot tisti ameriski moski z velikimi vampi, ko v pol sedecki lezim in se coham ;).

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 18:29:05   
sunny24
U, to ste šle pa kar lepo dol...user posted image user posted image user posted image   Kar je ostalo bo pa še šlo! Do poletja bomo vse spet šlang!user posted image

salt, super za pregled, manj super, pa da se še nič ne dogaja...Ja ni kej, je treba lepo čičat in čakat da se naši sončki odločijo, kdaj se bojo izselili...Pač ne spoštujejo rokov in tega...user posted image user posted image user posted image
Pa fajn za šoping! user posted image user posted image user posted image

Jst sem pa rekla, da zdej ne bom nič šla v šoping, bom počakala, da pride malo več poletne robe vn, k zdej se mi zdi, da je vse neki pol/pol in ni še ta prave izbire...Sicer pa če pogledam, kolko sm si lani na začetku poletja nabavla pa pol sploh nism nosila, k sm bla na bolniški, sploh nič ne rabim, AMPAK...user posted image user posted image user posted image
Bom pa nardila eno konkretno čistko v omari med poletnimi cotami...Neki bo šlo na RK, neki bomo ponucali za nosit samo še doma, neki bom poturla sestrični in prjatlci in bo nov plac...user posted image

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 18:33:21   
sunny24
barbara, super tudi za tvoj pregled! user posted image user posted image user posted image   Sam to si pa full dobro opisala kako zgleda, k te trebuh srbi...user posted image user posted image user posted image
Dej si bušija full maži, tudi večkrat na dan!

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 18:35:02   
zorica


Evo punce jaz sem iz zadnjega pregleda pri svojem G.Sedaj v četrtek mam CTG tudi PDP je v četrtek, pa mi je rekel, da bom mogoče ostala notri in mi bodo dali umetne popadke v petek, če svojih ne bom imela.Nisem še nič kaj dosti odprtauser posted image Sem pa že kot slon, vse me boli in rada bi že držala user posted image v naročju.Pa še trebuh se mi ni niti spustil user posted image



(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 18:37:14   
SALT
Barbarauser posted image user posted image user posted image user posted image

Sunny- ..ja drugače pa res nimajo še tistih tapravih ponudb za nas k bomo v akcijiuser posted image user posted image So pa imeli krasno znižanje torbic,tako da sem namesto 80e dala 30euser posted image Maš že polno omarouser posted image ,tudi js kdaj naredim racijo,prevzame sestra..vendar se včasih tolk težko ločim od kakšne,pa četudi je ne nosim več...si mislim..sj bom še kdaj..potem pa..samevauser posted image loluser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 18:40:24   
SALT
Samo res...js pa Shuko pogrešam...

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 18:41:24   
tanci29
čao srečke nosečke in srečke mamice

no da na hitrco napišem mojo porodno povestico
 
se pravi ko smo prišli zvečer domov iz sprehoda sem imela en tak rjav izcedek...sem si mislila no še malo pa se bo počasi začelo...potem pa sem okoli desetih zvečer dobila popadke na 7-10 min tako malo mešano...pa še to nesem bila čisto sigurna če so to sploh popadki...sem še tukaj spraševala ajvy če je to to...moj mi pravi naj pokličem mami da pride da imamo varuško...pa sem rekla pa dej no sej to bo še trajalo...pa sem jo potem vseeno poklicala in takrat se je začelo tako da sploh nisem več mogla gledat na uro in nimam pojma na koliko minut oz sekund so si sledili popadki...tistih na 5min sploh ni bilo...nakar sem začela krvaveti..sem se kar orng ustrašila in kar je bilo najhuje se mami ni javljala na tel. in sploh nisva vedela kje je...tako da sva aktivirala eno sosedo za ta čas midva sva pa pičila v P...tam je v sprejemni videla da krvavim je letela po posteljo klicala varnostnika da zrihta dvigalo...me je peljala v porodno tam je že bila ekipa sem trikrat pritisnila in naša Hana je bila zunaj...v porodni sem bila celih 5 min...ampak priznam da je šlo tako hitro da nisem bila pripravljena in me je kar malo panika zagrabla...ampak na koncu smo veselo cartali...tako da sem se odločila če bom slučajno še kdaj noseča bom šla kar en teden prej v P in bom tam čakala ker zdaj bi kmalu rodila kar v avtu...tako to je bilo to...očka pa je še ujel da je bil zraven ko je naša Hana pokukala na plano

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 18:49:12   
sunny24
tanci, sam to je blo res ekspresno...dobro, da vam je sploh uspelo prit do P! user posted image   Sem pol brala kaj ste se z ajvy menle, pol pa dobim tvoj sms in nič jasno...Pa gledam uro tvojega zadnjega posta in kdaj si rodila, pa spet uro od posta, pa spet kdaj si rodila...Nč mi ni blo jasno! user posted image

Mi je mama pravla par dni nazaj, kako je sestrična od tatu rodila ta drugega otroka...Jo zbudi sred noči občutek, da more it kakat, pa ustane, pride do hodnika in ta mala je dobesedno ven padla...so poklicali rešilca in šli v P. V bistvu je blo to kar je čutla ta zadn popadek, vse ostalo je pa prespala...user posted image user posted image user posted image  Sej si želim hitrega poroda, ampak tako hitrega kot je bil ta pa tudi ne...user posted image

salt, ja, jst sem ista...Pa sej mogoče bom še oblekla...Ja, veš da! In pol gledam enih par let tisto stvar v omari, pol pa se je nekako znebim... Pa super si to dobila torbico!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 18:56:07   
SALT
Tančy-Res si imela expres,ma sj skor ne morem verjetuser posted image user posted image
Js imam do porodnišnice 45min..hmmm
Salt- tudi ta porodna zgodba je nenormalno hitra..popadke prespalauser posted image ma js že nimam tako visokega praga bolečine...ne,neuser posted image


(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 18:57:38   
lilcha
Tancy ja res ne morm verjet kako hitro je to šlo pri vas, še dobro da ste uspeli priti do P. Sploh ker vem da ste iz Bežigrada, pa vam je komaj ratalo. Jst sm sicer iz Šiške pa upam, da bo nam tudi. Ja vem sam sanjam lohka da bi tko hitr tud jaz rodila user posted image . Čeprav kdo ve, mogoče pa sem rojena pod srečno zvezdo.
Claud kako se obnese kombinezonček? Jaz imam tud tazga sam da je miška vijolične barve. Povej kero št. si ti kupila. Jaz imam namreč št. 68 ker me je mami vztrajno prepričevala, da ji bo ta glih prov velik, ko bo imela še kaj spodaj oblečeno.

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 18:59:38   
SALT
Tančy-Ja smo gledale takrat ure in zadnje poste...sem še enkrat prebrala zgodbo...res ne morem verjet..a čez dan pa nič drugih znakov?

user posted image user posted image še enkrat iskrene čestitkeuser posted image user posted image

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 19:13:53   
rebeka84
cao punce! kako ste?

VSEM SVEŽIM MAMICAM ISKRENE ČESTITKE!!!

Tancy to pa je res bila brzina! Super, da se nisi dolgo matrala!

Najin Uroš ima pa tu in tam kakšen svoj dan, ko ne spi, se mi zdi da ima krče, kr rdeč postane, pa nogice krči. Včeraj ni spal celo popoldne, komaj ob 23.00 je zaspal.

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 19:19:57   
sunny24
rebeka, kako kaj? A ste meli pestro učeri? Sm pošnofala malo slikice v albumu...Sam full je podoben tvojemu dragemu! user posted image

Jst pa zdej grem, gremo z mojim v trgovino...spet mamo sušo v hladilniku, skrinji, omarah, povsod...user posted image user posted image user posted image  Še praška za cote mi je zmankalo...

Se tipkamo pole, če bo kira še tle! ČAWČAW user posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 19:21:48   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: lilcha

Tancy ja res ne morm verjet kako hitro je to šlo pri vas, še dobro da ste uspeli priti do P. Sploh ker vem da ste iz Bežigrada, pa vam je komaj ratalo. Jst sm sicer iz Šiške pa upam, da bo nam tudi. Ja vem sam sanjam lohka da bi tko hitr tud jaz rodila user posted image . Čeprav kdo ve, mogoče pa sem rojena pod srečno zvezdo.
Claud kako se obnese kombinezonček? Jaz imam tud tazga sam da je miška vijolične barve. Povej kero št. si ti kupila. Jaz imam namreč št. 68 ker me je mami vztrajno prepričevala, da ji bo ta glih prov velik, ko bo imela še kaj spodaj oblečeno.



Kupi manjšega... Kristi je bla rojena z 52cm višine pa ji je kombinezonček 62 visel, in to dobesedno. Moj je pa tist dan k sva prišle domov šu kupit kombinezon štivilka 56, pa ji tud ta ves visi...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu lilcha)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 19:22:14   
rebeka84
joj bošček mali, ko ne veš akj ga matra... se mi kr smili revček... pa tak mali... sem mislila da se ti krči kasneje pojavijo...
no fajni nakup ti želim, mogoče je pa zadnje dokler si 2v1 =)

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 19:33:20   
Maksi1
Večer.

Sori, punce za prej, ker sem kar mrknila. Je pršla nona na obisk. Zdej pa je mimo večerja in pred nanizanko imam mal časa za čvek.

Majchy - super za nov gsm. Čimveč priejtnega klepetanja in sms-janja ti želim z njim. user posted image  tudi za masažo in crkljanje sredi popoldneva.

Možeki - vozniki - če odštejemo Tanci, bomo po večini nosečke kar neki časa imele popadke, preden bo čas za it v P in možeki bodo gotovo lahko pravočasno prišli al domov al v P.

Brdy - user posted image user posted image user posted image

Bad girl - sem vesela, da ste vsi boljše. Te viroze znajo bit res zahrbtne.

Mihailo - user posted image  za kremšnite.

Bibi - joj, je moral gleženj bolet, pa v skrbeh si tudi morla bit za user posted image . Sem vesela, da gre na boljše.
user posted image user posted image user posted image

Claud - lep, da si prišla nas mal počekirat. user posted image  za kg. Pa tvoja princeska je prava lepotica.

Salt, Barbara in Zorica - user posted image  za preglede.

Tanci - tvoja je pa res super ekspresna porodna zgodba. Zelo zanimivo.

Rebeka - user posted image user posted image user posted image za Uroša.

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 19:52:23   
lillchy123
punce oz zaenkrat še user posted image , morm spet mal pokomentirat user posted image

popadke na 5 minut čakate samo prvorodke, če maste že kako štručko doma, pol koj ko so popadki šibat v P! Ker gre drugi porod hitreje kot prvi! To pa zato, ker se pri prvorodkah maternični vrat najprej krajša in šele natoodpira, pri drugorodkah gre pa vse naenkrat!

a maste že kej novic od diamantine?



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 20:44:39   
bibi5
Punce, hvala za vzpodbudne besede!Padla sem čisto na ravnem,ker je bila luknja v asfaltu,notri pa kamen in mi je spodvilo stopalo,jaz pa direkt na trebuh.Ja bila sem vsa prestrašena,objokana,moja 6-letna sončica pa tudi,ker je bila z menoj( peljala sem jo namreč v vrtec,ko se je to zgodilo),a mi je ves čas stala ob strani kot angel,res...
Lepo bodite!Papa 

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 20:50:41   
Anonimen
k


(odgovor članu bibi5)
  Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 21:04:08   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: SALT

Majchy kako dolgo si ti čakala na izvide srtreptokoka?Moji so bili baje v enem dnevu končaniuser posted image pa sem slišala da ta test ni tako zanesljiv k tist k gre v mikrobiološki center?
10 dni sem čakala ker so ga poslali na mikrobiološki center

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 21:10:10   
Maksi1
Majchy - kakšna zdravila si dobila?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 21:10:27   
sunny24
Evo nas doma iz šopinga...Spet mamo puhn hladilnik in omare...Bravo mi! user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image  
Smo pa naši madam kupli enga plišastega medota od Trudija...Nam je bil tko lep, pa še full mehek...user posted image  Pa še ndrag ni biu tolko, kolk je za pričakovat od Trudi...

bibi, sam tvoja punca je res bla angelček! user posted image  

Kaj kej počnete?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 21:10:28   
spps
ojla februarčice!
kako ste?
a diamantina se je že kateri javila?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 21:12:16   
sunny24
diamantina ni še nič sporočila..., pa shuka mi tudi ni še nič odgovorila na sms...Upam, da je vse OK! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: Februarčice 2009-6. del
16.2.2009 21:13:55   
Maksi1
Sunny - polne omare in hladilnik pomenijo, da lahko greš v p. Lepo, da imate še enga pliškota več.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?