|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barva OASIS za Pramette
23.4.2005 18:01:04   
Jessy
Danes sva v LJ gledala Pramette, ki je bil v lepi rumeni barvi, kombiniran s temnejšo modro barvo (skoraj črno). Ampak jaz (budala) nisem vprašala, kako se tej barvi reče in na i-netu take barve NI.
Na PegPeregovi strani je sicer zelo podobna barva, vendar, ko kliknem, da mi nariše voziček v taki barvi, postane ta barva popolnoma drugačna: bež/svetlo modra, ki pa tudi približno ni taka, kot je bila v trgovini.

A bi kdo vedel, če je oasis v resnici ta lepa rumena barva in da je le na sliki močno popačena???

Mi boste pomagali???? PROSIM!!!

Hvala

Jessy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Barva OASIS za Pramette
23.4.2005 19:02:28   
jrakov1
Barva oasis je v živo čisto drugačna.Poglej na RR 19.4.trgovina pegperego v trbižu in preberi kakšne so tam cene .Midva sva ga šla iskat tja in sem sporočila cene.LP

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Barva OASIS za Pramette
23.4.2005 21:06:54   
Jessy
Saj ravno zato pa sprašujem, če je to tista ta prava barva. Midva sva si ta voziček danes ogledala v Ljubljani ampak kupiti ga nameravava v Trbižu. Sem tudi že poklicala tja in povedala, da bi rada rumenega. Takrat je nastal problem, ker jo je zanimalo, če je to barva Oasis, jaz pa nisem vedela.
Voziček v barvi Oasis sem pogledala tudi na Sončkovi strani, pa ni niti približno taka, kot je bil ta voziček. Ta je res lepe rumene barve, kot kanarček, na slikah pa je umazano bela z delnim odtenkom rumene in tista siva je obupna, v resnici pa je lepo temna in s to rumeno lepo pašeta skupaj.

Mene zanima samo, če je Oasis v resnici rumena barva. Res bi bila hvaležna za ta podatek!

lp, Jessy

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Barva OASIS za Pramette
24.4.2005 13:58:24   
jrakov1
Barva OASIS za Pramette je povsod enaka med letošnjimi modeli-ne med lanskimi!!!!
Če ti je ta barva všeč je to ta za katero sprašuješ.
Meni ni zdela rumena kot kanarček in tista siva tudi ni najlepša-po mojem okusu-BI REKLA DA JE MOGOČE RES BOLJ BLEDA.
Moraš pa paziti NA LUČI V TRGOVINI KER TE ZELO ZAVEDEJO!!!!!!!!!!Nesi to na naravno svetlobo in se prepričaj.
Nama je bila všeč tudi SAFARI.Ne moreš verjeti da je to ni modra ampak je ČRNA (HALO ZA OTROŠKI VOZIČEK-čeprav sem ljubiteljica temnih in črnih cunj--ne za voziček).Na koncu sva se odločila za Newport.Želim vama veliko sreče pri nakupu LP

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Barva OASIS za Pramette
25.4.2005 13:33:42   
corfu
MIdva ga imava in je živo rumen.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?