|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KRČI V TREBUŠČKU PRI 22 MESEČNEM OTROKU
20.2.2009 22:49:56   
mamica00
user posted image MOJA HČERA JE STARA 22 MESECEV IN VČERAJ SMA BILE V BOLNICI ZARADI DEHIDRACIJE NA INFUZIJI IN MALO POVEČANA KRVNEGA SLADKORJA VENDAR SE JE SLADKOR NORMALIZIRAV,DANES JE VES DAN IN ŽE DVA DNI JE  IMELA NEKAKE KRČEuser posted image V TREBUŠKU KAR ZVIJE JO IN POVRH ŠE IMA VROČINO UZ JI NISO DELALI,PA BRUHALA JE IN IMELA MALO DRISKE!
DOBIVA KAPLJICE BIO GAIA IN JI DAJEMO ČAJ ZA TREBUŠČEK TER PREPEČENEC!user posted image

PROSIM POMAGAJTE MI KAJ BI BILO TO TILE KRČI IN KAKO JI POMAGAT!

HVALA LEPA!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KRČI V TREBUŠČKU PRI 22 MESEČNEM OTROKU
21.2.2009 8:42:58   
analucija
da ni mogoče kak rota virus, tega je trenutno ogromno. moja dva fanta sta ga imela. smo glih iz bolnice prišli. eden je imel v hujšega drugi blažjega. je pa res da so po trebuhu grozni krči. a ste mogoče v bolnici. če ste vam bodo itak blato pregledali pa bodo videli.č pa čimprej se pozdravite

lp

(odgovor članu mamica00)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KRČI V TREBUŠČKU PRI 22 MESEČNEM OTROKU
21.2.2009 12:03:30   
mamica00
pozdravljeni!bile sma v bolnici in so naju pol dali domov ker so bili izvidi vredu in kako ji lahko pomagam pri krčih!
lp
mateja

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KRČI V TREBUŠČKU PRI 22 MESEČNEM OTROKU
21.2.2009 14:10:15   
analucija
mojemu je pomagalo masiranje po trebuščku, ko ga je zvijalo. pa kaka tudi kaj še al nič več.


(odgovor članu mamica00)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KRČI V TREBUŠČKU PRI 22 MESEČNEM OTROKU
21.2.2009 21:05:12   
mamica00
danes je že kar vredu kakala je normalno in baje je imela oz še ima rotavirus!

kaj je sploh to?

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KRČI V TREBUŠČKU PRI 22 MESEČNEM OTROKU
21.2.2009 21:44:19   
katarinas
Živjo!

Tukajle je dobro razloženo kaj je rota virus: http://www.zdrava.si/rota-virus-okuzbe-a-234.php

Bodite pa skrbni pri higieni, redno si razkužujte roke, sploh po previjanju, ker se virus zlahka prenaša. In punčka naj veliko veliko pije, poskrbi tudi za vnos soli, da dobi zadostno količino elektrolitov, da ne bo dehidrirala. Lahko ji ponudiš bobi palčke, ki so slane in jih imajo tudi otroci radi. Pa jaz sem ji kar rahlo solila čaj.

Mi smo imeli podobne težave, pa je bil izvid na rota negativen, mogoče je bila kakšna viroza ali pa driskanje po antibiotiku.

Upam, da težave kmalu minejo.user posted image

< Sporočilo je popravil katarinas -- 21.2.2009 21:46:05 >

(odgovor članu mamica00)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KRČI V TREBUŠČKU PRI 22 MESEČNEM OTROKU
22.2.2009 10:10:21   
analucija
ja res je nevaren ta rota. baje ga imeš še dobre štirinajst dni v blatu, dokler se vse ne obnovi. pa tudi igrače je treba vse razkužit. ali oprat ali pa z razkužilnimi robčki prebrisat. še dobro da ga nisem sama fasala glede na to da sem z njimi 24 ur.

lp

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Naravno in sočutno odvajanje od plenic
Pri odvajanju od plenic ne gre toliko za to, kdaj so otroci razvojno pripravljeni biti brez plenic, ampak bolj za to, kd...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?