|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali Sofija ali Neli?
19.2.2009 14:40:54   
štorkljica
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Pri nas je vsaka cetrta puncka Sofija, sploh puncke iz "boljsih" druzin. Kje pa je touser posted image
Ime je klasicno in zelo lepo.

Neli je luskano ime, pase pa mali, srckani deklici. Seveda ne dvomim, da bo vajina puncka na zacetku majckena in srckana, vendar bo enkrat zrasla v gospodicno in gospo...Je pa to ime Kornelija ( in ce se tega zavedas, je vprasanje, ce bos se izbral to ime ).
Vem da je iz imena Kornelija, zato mi tudi ni glih všeč.
Obe imeni sta lepi.


(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali Sofija ali Neli?
19.2.2009 15:01:16   
manna
Vsekakor čestitke za izbor - namreč občudujem to da končno ena ne razmišlja o tričrkovni izmišljeni besedi za ime... Meni Sofija asociira na lepo, pametno, trdno, pozitivno, dobro žensko... Pa tudi ko bo še majhna punčka, bo lepo zvenelo, prav unikatno. 

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali Sofija ali Neli?
19.2.2009 15:09:27   
Blueberry
Neli mi je bolj všeč. Sofija pa me asocira na kakšne mehiške telenovele. user posted image

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali Sofija ali Neli?
19.2.2009 15:15:27   
sobra
Zame je sigurno lepše Sofijauser posted image user posted image . Je bilo tudi v mojem ožjem izboruuser posted image

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali Sofija ali Neli?
19.2.2009 17:26:24   
Anonimen
Sofija.

(odgovor članu štorkljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali Sofija ali Neli?
19.2.2009 17:30:07   
Anonimen
Neli.

(odgovor članu štorkljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali Sofija ali Neli?
19.2.2009 19:30:25   
slovenka
No, glej moj profil user posted image Naša je torej Sofija. Pa najprej tudi ni bila pri nama na vrhu, potem sva pa vse bolj razmišljala o tem imenu, ker je kar redko v Sloveniji, po drugi strani pa zelo mednarodno, vsi narodi imajo to ime, ker izhaja iz grškega imena Sofia, ki pomeni modrost. Meni je potem to ime bilo vse bolj popolno in ko se je še moj navadil, sva izbrala to ime. Sedaj pa ko imava tako lubano pupiko, pa je sploh super. Je samo ona Sofija in sploh ne razmišljava, da je kakšna stara teta s figo kdaj tudi imela tako ime. Pa me čisto nič ne moti, če jo kdo kliče Zofka ali Zofi ali karkoli. Saj ime Maks je meni tudi super, ne glede na to, da se je od ata stari stric Maks, ki je bil pijanec, na preši obesil user posted image user posted image user posted image

Ampak Neli je tudi fajno ime. V vsakem primeru se bosta dobro odločila. Moje mnenje je samo, da ima Sofija bolj polno ozadje, pomen... Ko sem bila noseča, sem bila na obisku na Evropskem sodišču v Lux in na večerji v zelo visoki družbi in so mi vsi pritrdili, kako lepo ime sva izbrala. Pa sem bila še bolj prepričana user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali Sofija ali Neli?
19.2.2009 19:33:54   
Pupsika
Meni je Sofija zelo všeč. Imam prijateljico s tem imenom in je tolk fajn in luškana, tko, da je tud ime takouser posted image

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali Sofija ali Neli?
19.2.2009 19:36:01   
girly
Neli

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali Sofija ali Neli?
19.2.2009 21:01:45   
slovenka
Štorkljica, sem ravno razmišljala, kako je po odzivih sodeč pri nas - vsem ljudem, ki so kdaj imeli filozofijo, v srednji šoli ali potem na faksu, ime Sofija ful všeč, pa ga imajo med prioritetami ipd. Verjetno zaradi knjige Zofijin svet user posted image Je bila sladka mala radovednica. Tisti, ki pa niso imeli filozofije, pa v glavnem ne marajo imena, ne poznajo pomena besede... Ampak jaz te nočem zdaj prepričati, da dajta to ime, da ne bo kje tako pogosto kot Tia in Taja in Tea - smo bili zadnjič v toplicah in mamica kliče Sofijo, pa sem že po strani gledala, ma, kako se je našla zdaj user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali Sofija ali Neli?
20.2.2009 7:53:49   
štorkljica
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Saj ime Maks je meni tudi super, ne glede na to, da se je od ata stari stric Maks, ki je bil pijanec, na preši obesil user posted image user posted image user posted image




Super primerjava!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali Sofija ali Neli?
20.2.2009 7:54:46   
štorkljica
Meni se zdi, da bo celo Sofija zmagala, je nekaj moj že včeraj tak nakazaluser posted image

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali Sofija ali Neli?
20.2.2009 8:25:13   
Dudica1
drugače mi ni nobeno všeč če pa že bi bila NELI

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali...ali...
20.2.2009 8:27:22   
nborazem
neli

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali Sofija ali Neli?
20.2.2009 9:02:26   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

Meni se zdi, da bo celo Sofija zmagala, je nekaj moj že včeraj tak nakazaluser posted image


No, mu pa Zofijin svet kupi ali pa ga sposodi v knjižnici user posted image Pri našem je tudi postopno šlo v glavi user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali Sofija ali Neli?
20.2.2009 11:50:13   
Ploha
Neli user posted image

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ali Sofija ali Neli?
20.2.2009 13:41:43   
novo
js bi tudi imela Sofijo, pa mojemu ni všeč.
Vsekakor Sofija! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali Sofija ali Neli?
20.2.2009 16:27:28   
plotka
Vsekakor Neli...Sofija me spominja na mehiške nadaljevanke...Pa še naš tamalček ima eno srčkano sošolko Neli v vrtcu...tako, da definitivno Neli.

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali Sofija ali Neli?
20.2.2009 21:01:30   
štorkljica
Zakaj vas Sofija asociira na mehiške telenoveleuser posted image  Pa saj sploh ni špansko ime...

(odgovor članu plotka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ali Sofija ali Neli?
20.2.2009 21:05:28   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

Zakaj vas Sofija asociira na mehiške telenoveleuser posted image  Pa saj sploh ni špansko ime...


Štorkljica, jaz pa ne razumem, zakaj tisti, ki gledajo mehiške telenovele, ne marajo imen iz telenovel user posted image

Sofija je res najbolj evropsko ime. Jaz sicer delam na področju prava EU in je to za mene super ime. Najboljše skovati neko svoje ime, ki nikogar na nič ne asociira, ki od nikoder ne izvira in nič ne pomeni - npr. klrf ali kaj podobnega user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ali Sofija ali Neli?
21.2.2009 17:31:04   
štorkljica
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

Zakaj vas Sofija asociira na mehiške telenoveleuser posted image  Pa saj sploh ni špansko ime...


Štorkljica, jaz pa ne razumem, zakaj tisti, ki gledajo mehiške telenovele, ne marajo imen iz telenovel user posted image




Jaz sploh ne razumem kako lahko kdorkoli gleda kakršnekoli telenoveleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ali Sofija ali Neli?
21.2.2009 17:33:37   
Mišni
Neli, absolutno. Moža čisto razumem, da želi imeti eno nežno malo žensko bitje, ne pa Sofijo.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ali Sofija ali Neli?
21.2.2009 20:14:39   
DanijelaNeli
Moja pikica se kliče NELI..in zame jo to lepše ime...najlepše...


(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ali Sofija ali Neli?
22.2.2009 8:40:21   
Pika Zoja
Mi imamo tudi v ožjem izobru Sofijo. Poleg še par ostalih.
Mene Sofija asociira na malo nabirto in predvsem izredno pametno bitje, luštkano za umret. Skravžlano.

Neli me ne spominja na nič. Sicer poznam višavca z imenom Neli, ampak poznam tudi kakaduja z imenom Jakob, pa nisem nič pomišljala pri sinu in sem mu dala ime Jakobuser posted image


< Sporočilo je popravil Pika Zoja -- 22.2.2009 8:41:56 >

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ali...ali...
22.2.2009 11:25:45   
Zamima
meni ni nobeno nekaj ful všeč, če že mi je pa Neli malenkost bolj všečno user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?