|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko preživnine vam plačuje bivši partner?
28.2.2009 22:29:09   
Pi-kica 1
Odkrito povedano, nimam pojma. To je bilo pred dvanajstimi leti, sem navedla, da ima avto, pa nič. Sem se pa že zdavnaj nehala s tem ubadat, saj sem pred tem leta tekala po sodiščih na izvršbah, da sem kaj dobila. Včasih je veljala namreč izvršba samo tri mesece, pol paje gospod raje službo pustil in bil nekaj časa nezaposlen - ber, delal je na črno - da ni bilo treba plačevat.  Zdaj bi itak sin moral, če bi kaj želel, saj je star 22 let, pa se tudi on noče z njim ubadat.

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko preživnine vam plačuje bivši partner?
28.2.2009 22:31:01   
Pi-kica 1
IZVIRNO SPOROČILO: malenaa

IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

Na žalost imaš take primerke. Sama imam izvršbo že štirinajst let na sodišču, pa nisem dobila še niti centa. Ko so ustavnovili preživninski sklad, sem vsaj od tam dobivala neko revščino, mislim da je bilo okrog 11.000 SIT, kar pa žal dobivaš le do 18. leta otrokove starosti. In tako je sredi tretjega letnika, ko so bile njegove potrebe že res kar velike, ostal še brez tega. In oče je ves čas v službi, a uradno na minimalcu, preostanek je dobival na roko, vsaj včasih je bilo tako, zdaj me že dooolgo več ne briga.
S sodiščem sem se pa nehala ukvarjati, ko je bila izvršba polnomočna, pa me je delodajalec obvestil, da je nima namena izvršiti, saj ima gospod kredit za avto? Po dveh letih pa mi je sodnik svetoval, naj tožim delodajalca. Seveda se bom jaz, samohranilka, šla tožit s stokilskim orjakom. Valjda sem vse pustila in izvršba je še vedno odprta.


če ne prej, se mu bo pa poznalo na penziji - če ima minimalca, bo takšna tudi penzija (če še bo takrat)



Sicer bi si teoretično verjetno lahko sam kaj zraven plačeval, a malo dvomim, da on kaj o penziji razmišljauser posted image

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko preživnine vam plačuje bivši partner?
28.2.2009 22:32:31   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: lilija*

Pi-kica 1, in zakaj mu ne zarubijo avto? Saj mu lahko zarubijo kakšno vredno stvar in se proda. Moj biološki oče ni zaposlen, večkrat je bil rubež, zarubili so mu traktor ali avto in ko je bila dražba, sem pripeljala kupca, pa je takoj dal denaruser posted image  Dvakrat sem ponovila, potem je pa po 15 letih začel plačevati! Škoda, da se mu je mami prej pustila. Sedaj mu pa tako ni treba več plačevati...


user posted image pametna punca.

Pikica, tebe pa tudi razumem. Z bikom se bosti je res preve energije v luft spaljene.

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko preživnine vam plačuje bivši partner?
28.2.2009 22:52:20   
KimPossible
Hvala vam vsem za odgovore. Me je samo zanimalo, koliko lahko pričakuješ realno in minimalno.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?