|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 16:59:41   
Lucka1
madona punce - samo 2dni me ni, pa me čaka 7 strani user posted image user posted image user posted image user posted image ne vem, kdaj mi uspe vse nazaj prebrat....je bil pa super vikend - včeraj smo bili cel dan okoli, no bolj jaz dejansko - zjutraj plavanje, potem sprehod na soncu, pa user posted image sva peljala moji mami za 2 ure, da sva šla nekaj v shoping za stanovanje in zanj, danes pa spet plavat, potem spet na sonček, pa še k tašči na kosilo....IN SMO DOMA user posted image user posted image RES SUPER VIKEND, ŠKODA LE, DA JE NEDELJA....in posledično jutri juser posted image ponedeljek.

Jolly
123 - SUPER prebrat, da ste šli še isti dan ven iz bolnice user posted image user posted image user posted image sploh glede na tusto sestro čukavo user posted image

Irma78 - dobrodošla na tale forum...le pogumno

Zdaj pa grem poskusit kaj prebrat user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu evelin)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 17:02:18   
Lucka1
Včeraj je Matic pogruntal, da zjutraj ne bo jedel po flaški, ampak samo pri meni. Dvomim, da je mleka dovolj, ampak flaško vztrajno zavrača. Šele po kakšni uri je pripravljen naprej jesti. Čudno, res...


Dream
  - pri nas je že stalno tako....zjutraj samo pri meni, potem pa šele čez dobro uro flaško, pa še skoraj pol manj kot sicer. Mogoče pač ni takoj zjutraj zelo lačen - pač ni jutranji tip - no moj user posted image je po mami, torej po meni - tudi jaz zajtrka videt ne morem, dokler nisem 2 uri pokonci user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 17:09:31   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: gogabojan

Ne znam se umiriti. Bi zdaj ... mah k bomba sem. Me bo pravkar razneslo. Od energije. Sam doma pa nimam čisto nič za spucat. Mam res vse tipitop. Hmmm obrvi pa se mi ne da pulituser posted image user posted image user posted image user posted image .



joj gogabojan, pridi k nam malo....cel vikend smo bili okoli, pa me danes še kar nekaj dela čaka....bljak...saj sicer rada pospravljam, ampak ko je pa takole konec vikenda, bi pa raje kaj drugega doma počela teh par uric, ko smo vsi trije skupaj.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 17:19:54   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: *talcy*

ooooooooo...mi sm o pa že v eleghmentu .. pijem viski s kokakolo ma če vidim črke sem še dobra a me?  proa boji,m se kaj bo jutriouser posted image user posted image user posted image user posted image


HE,HE,HE, sem se nasmejala....user posted image user posted image user posted image user posted image kje je tu kak dokaz, da ti črke še grejo dobro *talcy user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 17:23:35   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: timnala

Tejcika29, ona oktobrka je imela pa user posted image  Vala. Skratka upam, da nas bo naslednjic se vec user posted image



timnala, a je to o najinem Valu beseda? O čem pa? Al je še kaka oktoberka, ki ima Vala????
UŽIVAJTE V TOPLICAH!!!!!

(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 17:24:27   
gogabojan
evo punce.

smo prišli domov. Smo bili pri mami na kosilu. Potem pa smo šli na sprehod, čeprav je pihalo. Sm mu dala pleničko čez košaro, da mu ni notri pihalo. Pa itak je spaluser posted image user posted image . Potem pa h kolegici na hrenovkeuser posted image user posted image user posted image user posted image zdaj pa končno doma.

Meni se danes čisto nič ne da, kajti sem šele ob 3h zjutraj šla spat (zakaj?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image saj veste da me je fullll metalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ). Malček pa me je zbudu že ob 5h pa nič spal vse do 10h. Pa ob 11h zbudil pa smo se zrihtali in šli....

Tako da se zdaj vlečem, kot da sem čisto zadrogirana.

Glede zajtrka. Tudi jaz ne maram zajtrka jesti, sam se zadnje čase prisilim, ker se mi mali full bolje doji. Oziroma se ne krega na joškouser posted image user posted image user posted image .

ME PA JE ZAČEL user posted image GRISTI. In to full močno. Se najprej napapca, potem pa ugrizne in jo vleče levo in desno. Kot čigumi. Pri tem pa, ko me potem še bolj ugrizne, so take bolečine, da bi mi kaj v hlačke ušlouser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 17:55:30   
janja 27
IZVIRNO SPOROČILO: gogabojan



ME PA JE ZAČEL user posted image GRISTI. In to full močno. Se najprej napapca, potem pa ugrizne in jo vleče levo in desno. Kot čigumi. Pri tem pa, ko me potem še bolj ugrizne, so take bolečine, da bi mi kaj v hlačke ušlouser posted image user posted image user posted image user posted image .




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to je meni tavečja (manca ) delala k ej dobila prve zobke pri 3 n pol pri 5 je imela zgoraj in spodaj....ej en vprašat KOLK BOLI.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image metka pa me sedaj z dlesnimi pa ni še take panike vleče pa tud ona k kak čigumi ma mama vazme jošk venuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ti pa si zaspana ker si prevečl seksala ponočiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 18:12:43   
gogabojan
metka pa me sedaj z dlesnimi pa ni še take panike vleče pa tud ona k kak čigumi ma mama vazme jošk venuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

heheuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . A niso dobri no. Madona smo mame prilagodljive. Pa naj kdo kaj reče čez nasuser posted image user posted image user posted image .
ti pa si zaspana ker si prevečl seksala ponočiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
živa resnicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
[/quote]

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 19:32:43   
*talcy*
ojla ... moje počutje je še vedno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......

lučka1...jah sem vidla ja kako sem napisala..mislim katasrofa me je prav sram user posted image user posted image user posted image .......

ja gogabojan tebe pa razganja sto na uro ..včeraj sem videla je bilo neki govora od sex-a ... joj jaz odkar sem rodila mi je user posted image  vse skup..sploh mi ne gre ... lahk da me zagrabi dvakrat v mesecu drugač pa ne ... moj user posted image  kot pravi jolly bi pa skoz pa ga kar nekam pošljem user posted image user posted image user posted image

joj punce jaz imam vse za zlikat in bajto poribat mi ni ratalo ta vikend..sem imela danes v načrtu zdaj pa vidite kaj je ratalo ....

eh komaj čakam 22.30 k tamali zadnji obrok poje pol pa spat sto na uroouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.10.2008 se nama je pridružil najin angelček Tijan

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 19:35:48   
irma78
Čao bejbe,
 
Pa da se vam spet jaz malo oglasim. Danes ste se pa tako razpisale, kot da sploh ne bi bila nedelja. Se vidi, da hočete priti na 200.
 
Z user posted image  sva dopoldne malo dlje spala (user posted image   je bil itak v službi), potem smo imeli dopoldansko maziljenje (kopanje, previjanje in preoblačenje), ko pa se je user posted image vendarle prikazal doma smo pa šibnili na 3urni sprehod. Mimogrede, naš Niki ima še vedno temenca. Po vašem nasvetu iz pred časa, ga že 1 mesec mažem z Mustelino kremo in uporabljam Mustelin šampon (oboje za temenca) – situacija je mnogo boljša, a še vedno nima tako lepega lasišča, kot drugje po glavici – izgleda kot da bi se mu koža vseskozi lupila. Ima še katera tak problem in kako ga rešuje?
 
Potem sva imela pa z user posted image   manjši prepir, saj je bil spet po moško pameten, ko sva hotela narediti odtis Nikovih nogic v umetno maso, ki sva jo dobila za darilo ob Nikovem rojstvu. Je bil namen, da to narediva danes, ko Niki praznuje 5 mesecev. Juhu!!!user posted image user posted image user posted image user posted image No, in ker v navodilih piše, da mora biti nogica/rokica v masi dve minuti, je naš user posted image rekel, da bova nogico dala malce kasneje v maso, ker Niki ne bo zdržal pri miru dve minuti. In kaj se je potem zgodilo, si lahko predstavljate. Masa se je strdila preveč in z delanjem modela Nikovih nogic ni bilo nič. Sem bila prav jezna, ker sem mu že vnaprej povedala, kaj se bo zgodilo, ampak ne, je moral bit pameten.
 
Sicer pa naš user posted image tudi že od rojstva poliva in to zelo. Zato smo tudi začeli pred 14 dnevi z GH in pred dvema mesecema z enim obrokom AM proti polivanju. Situacija je malenkost boljša, ampak ko se dojiva poliva še vedno kot user posted image . Problem rešujem z neskončno velikim številom slinčkom, ki imajo na zadnji strani polivinil in so tako veliki, da mu segajo do nogic. Sem za njih zapravila že celo premoženje. Sicer Niku še vedno uspe kdaj politi po majčki in hlačkah, ampak to se zgodi res redko.
 
Drugače si me pa Gogabojan zelo nasmejala z včerajšnjimi posti o seksu. Meni pa od poroda sploh ni toliko do tega in moj  user posted image  že kar trpi. Sploh pa se nama tajming ne ujema. On bi zjutraj, ker je takrat spočit, meni pa takrat ne paše, ker moram celo noč Niku dudo popravljat in mi vsaj zjutraj paše par uric spančkat.
 
Evo spet sem se razpisala. Se vidi, da mi malo manjka ženske družbe. Sedaj moram it pa likat goro cunj (juhu), pa Sebastian Cavazza bo danes pri Juretu in Ladu – kako je meni ta moški všeč (Sebastian mislim). No mogoče pa danes mene kaj prime.
 
Uživajte, pa se vam mogoče zvečer še kaj javim!

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 19:55:39   
timnala
IZVIRNO SPOROČILO: Lucka1

IZVIRNO SPOROČILO: timnala

Tejcika29, ona oktobrka je imela pa user posted image  Vala. Skratka upam, da nas bo naslednjic se vec user posted image



timnala, a je to o najinem Valu beseda? O čem pa? Al je še kaka oktoberka, ki ima Vala????
UŽIVAJTE V TOPLICAH!!!!!



Heja!

Nedelja se izteka..mi2 s tamalim sva bla kr pri nas doma vecinoma, ker je bil dragi na seminarju - zdej smo ze doma in smo vsi v sobi z racunalnikom in mami tipka, ati bere casopis, user posted image  se pa igra na igralni podlogi..ne da pa se mi pakirat sploh.. Zdej greva prvic z user posted image  nekam in nimam predstave, kolk vzet za tamalga zraven..verjetno bom vzela prevec, kar je boljse kot premalo.

Lucka1..to smo se menile za zadnjic, k smo imele srecanje v Zalcu in je pristopila ena mamica z dojenckom pa smo jo vprasale kdaj je rojen in je bil tud oktobra..mislim, da 11. pa ime mu je blo Val in sem se takoj nate spomnila..

Jst grem gledat pa Spet doma (drugace nikol ne gledam, dans bo pa tam moj bivsi zbor iz Maribora..mmm..nostalgija - bli lustni casi to).

Ste pa posrecene glede govora o seksu user posted image user posted image user posted image

Evo..nocko,
timnala

_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 20:44:21   
gogabojan
Čer punce.

Glede seksa. Zame je to vsakdanja stvar (mislim glede pogovora). To je tako kot če se greš kopat (ne tuširat- tuširat je kot cmokanje). Vsi to delamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Če pa nebi, pa nebi tu klepetaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Irma78 - mi smo meli fulll hudo obliko temenc. Že od novembra imamo full probleme s kožo. Najprej temenca, sam našemu se je razvilo še na obraz. Pa čisto mičken flekec med joškicami. Smo imeli od antibiotika za kožo do razno raznih krem. Tudi kopanje in česanje in te scene niso pomagale. No potem je mela kolegica dojenčka v bolnici, in so bili pri dermatologu. Ima isti problem kot ti. Pa jim je rekel, da naj celega dojenčka namaže zjutraj in zvečer s hladilno kremo. Ti povem da deluje. Že po dveh dneh, se je pri nas stanje izboljšalo. Pa imamo full probleme s kožo. Mi nimamo več ne gnojnega izcedka niti ne poka nam koža več do krvii.  Imamo neko hujšo obliko dermatitisa. Čakamo na torek, da gremo na preiskave.

Jaz sem se tudi danes kregala s svojim. K pravi, kaj pa delam celo dopoldne??? Kdo pa se ukvarja z malim celi dan do 17h?? Pa kdo pospravi, pa kdo skuha?? Pa kdo gre iskati starej sina v šolo?? Pa z starej sinom se mal ukvarjat, pa dati motivacijo da malo ponovi snov???? Je reku da nič ne delam, da mi ni treba. MISLIM HALO. Aja najhuje pa ta izjava SAJ ITAK NI NIČ DELA Z NJIM. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Mislim no, comm on

Ufffffff tak sem jezna, da se ne pogovarjam z njim.



(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 20:55:47   
iraira
Tukaj sem pa čisto s tabo gogabojan. Naj ga ima on samo en dan do 17h potem se pa lahko pogovarja o tem koliko ni dela z user posted image  in s pospravljanjem in s kuhanjem ter še z enim šolarjem.

user posted image user posted image user posted image  a danes potem nobenih posteljnih aktivnostiuser posted image user posted image user posted image . Sorry sam mal heca da ne boš tako user posted image jezna.

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 21:18:35   
Dream
IZVIRNO SPOROČILO: janja 27

dream meni tud poliva...pa kaj...imam sabo za preoblečt in jo preoblečem....meni poliva že od rojstva in sedaj mam tega že pol k...user posted image zato je bil tud to en vzrok da sem začela z GH ker pri GH mi ne poliva večuser posted image user posted image user posted image user posted image ....
da bi pa likala plenice k jih imam za brista polivanje MI NITI na pemet ne pade to je isto kot če bi likala kuhniske krpe.....user posted image user posted image user posted image dej čist good so iz sušilca mal poglihaš in je....rajš se možeku posveti ta časuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Meni tudi od rojstrva in se strinjam s tabo glede tega, maš poln... Men se zdi, da samo še plenice perem... Likam jih pa obvezno, ker mi je čist mim, da bi mu take gor dajala. Čeprav sušim v sušilcu, vseeno to ni to, da bi jih kr poglihala. Ne vem, no, sem pač mal tečna okrog tega. Pa še vrat ima non-stop rdeč od tega mleka. Verjemi, da komaj čakam, da se neha AM in prične GH. Sedaj mu zaradi driske kar nekaj časa nisem nič dajala, ker sem hotela izključiti vse možne povzročitelje. Ja, svojemu se bom pa lahk posvetila, ko bo kaj doma user posted image user posted image user posted image

S temi palačinkami pa zdej že mal pretiravate, no user posted image

Lovely še predobr se spomnim tega s tvojo svakinjo, ker takrat sploh nisem mogla verjet, da je to možno. In danes rečem le: user posted image user posted image user posted image  ker si si upala, pa HB, da je mož na tvoji strani!!! Saj veš: šlahta, raztrgana plahta... Ne obremenjujte se z njo, če po glavi nima pospravljeno...

Mi imamo jutri cepljenje, jaz pa sploh ne vem, zakaj mi gre to tolk na jetra. Mogoče zato, ker čist vse naroči na isto uro, potem pa čakamo ko zmešani???

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 21:23:02   
Pšemek
Joj, punce, ste čveke. Pa še jaz sem čist gotova. Je že moja ura za spanje. Samo na hitro se vam javim, da mal pomagam, da bo čim prej 200. Za nazaj bom šla pa kar jutri brat. Sem začela, pa so mi kar učki skup lezli. Smo imeli danes spet en doooooolg sprehod. Bežigrad -> Šiška -> Bežigrad. Tko fuuuuul naokrog.

Želim vam mirno noč pa lepe sanje.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 21:40:13   
Dream
IZVIRNO SPOROČILO: gogabojan

Jaz sem se tudi danes kregala s svojim. K pravi, kaj pa delam celo dopoldne??? Kdo pa se ukvarja z malim celi dan do 17h?? Pa kdo pospravi, pa kdo skuha?? Pa kdo gre iskati starej sina v šolo?? Pa z starej sinom se mal ukvarjat, pa dati motivacijo da malo ponovi snov???? Je reku da nič ne delam, da mi ni treba. MISLIM HALO. Aja najhuje pa ta izjava SAJ ITAK NI NIČ DELA Z NJIM. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Mislim no, comm on

Ufffffff tak sem jezna, da se ne pogovarjam z njim.



Ojej, ojej... Pa so ti moški res vsi čez karbon spuščeni oz. narejeni. Vsi isti... Jaz sem tut svojemu enkrat rekla, da bova za en teden zamenjala vlogi, pa da vidimo, kolk časa bo zdržal... Do danes se še nisva zamenjala, torej mi je dal vedet, da le ni tko enostavno vse zrihtat.

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 21:45:51   
evelin
Punce js grem spat zato vam želim

LAHKO NOČ IN LEPE SANJEuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

27.10.2008 se je rodila naša pikica Maša :)
30.11.2011 se je rodila naša bibica Žana :)

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 21:47:46   
Dream
Nočko, Evelin in hvala enako!

(odgovor članu evelin)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 21:53:34   
janja 27
gogabojan potem nič danes sexauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al pa bo bolj aktiven sex k si jezna na njegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image po moje bo drugouser posted image user posted image user posted image user posted image

dream pa kam mu daješ pelničke....mi ni lih jasno.....user posted image user posted image user posted image jaz jih imam za pobrisat pobruhano....če se ti jih da likat pa jih likajuser posted image user posted image jaz vem da sem končala s tem....

glede kože se pa strinjam z gogo...hladilno mazilo pomaga al pa bepanten je tud dober...(sam za tamenca je boljš hladlino + robodermin)

talcy....kako kaj mjav mjav danes te ne bo tukja pozno zvečeruser posted image user posted image user posted image user posted image

glede moških pa moj user posted image nič ne teži nikoli...je bolj tak mirne narave pa tud skregat se ne morva k kaj začnem kr gre ven okoli hiše kej mutit..evo pa nimam potem niti na koga kričat...no sej se nisva še niti orng skregala v 12 letih.....je pa res da nikoli nikamor ne pohaja je bolj zapečkar niti ne pije niti ne hodi na pijačke s kolegi mogoče parkrat na leto...pri gospodinjstvu mi ne pomaga skoraj nič je pa zato bolj z pupama...sedaj mam jaz eno on drugo...tko razdeljeno... pa še to komaj čaka da bo metka velika in da bom šla v šiht da bo on popoldan z njimi domauser posted image user posted image user posted image user posted image stanovanje bo pa v razsuluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 21:58:12   
janja 27


user posted image

user posted image   22.12 - 20.03 user posted image



irma78
- 31.12.1978

M_mojca - 21.01.1985

Pšemek - 20.02.1983

blanka1 - 10.03.1985

user posted image 21.03 - 20.06 user posted image



stunfek - 21.03.1973

corti - 22.03.1983

Mandek - 06.04.1983

suzy124 - 12.04.1980

Marsy
- 16.04.1981

lakrneš - 18.04.1986

Lovely - 08.05.1977

maja_sunny
- 16.05.1979

Afnica mala - 29.05.1977
 
jolly - 01.06.1981

talcy - 02.06.1984

mbd0411 - 16.06.1972


user posted image 21.06 - 22.09 user posted image


Tejčika29 - 21.06.1978

alis - 05.07.1980

vianne- 06.07.1977

tanja29 - 25.07.1978

lena35 - 27.07.1971

iraira - 15.09.1976


user posted image   23.09 - 21.12 user posted image


Lučka1 - 24.09.1977

Jana_k - 25.09.1984

valla
- 06.10.1079

gogabojan - 11.10.1980

janja27  -  28.10.1977

timnala - 13.11.1980

Barbara33 - 20.11.1975

Pikicastonoga - 21.11.1979

evelin - 23.11.1984

Urska// - 25.11.1978

Marisha - 04.12.1981

Dream - 08.12.1975


(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 21:58:16   
janja 27



user posted image




user posted image user posted image user posted image   S E P T E M B E R user posted image user posted image user posted image
 


19.09.08
 
mamici JOLIE (29 let, NM) TEA, 1650 g in 44 cm
 
 
22.09.08

mamici TANJI29 (29 let) MANCA, 2730 g in 48 cm
mamici BLANKA1 (23 let, MB) FIONA, 3500 g in 50 cm
mamici FREJA  ANJA 2880 g in 48 cm
 
26.09.08

mamici JOLLY123 (27let, KR) TAJ  2750 g in 48 cm
mamici SONČEK75 (33 let,LJ) UROŠ  3600 g in 52 cm
 

27.09.08


mamici MARSY KAJA 3630g in 56cm
mamici
B.M. (MB) MATIC 3220 g in 48 cm
 








user posted image user posted image user posted image   O K TO B E R user posted image user posted image user posted image



01.10.08

mamici LAKRNEŠ (22 let, LJ) HANA 3720 g in 54 cm
mamici  VIANNE (30 let, Pivka) TIBOR  2980 g in 48 cm
mamici IRMA78 (31let, LJ) NIK 3520g in 52 cm


02.10.2008

mamici JANJA27 (30 let, PO) METKA 4010 g IN 53 cm
mamici VALLA (LJ) TILEN  4200 g IN 55 cm


03.10.08

mamici JANA_K (23 let, Vipava) JAKOB  3440 g in 55 cm


 04.10.08

mamici LEVINJAA (30 let, LJ) MAJA 3710g in 51 cm
mamici AJETAM (22 let) TJUŠ 2850 g in 51 cm
mamici ZVEZDA17 (25 let, Idrija) TIAN  3740 g in 55 cm

06.10.08

mamici TIMNALA (27 let, Mozirje) NACE 3490 g in 51 cm
mamici *TALCY* (24 let) TIJAN 3.720 g in 52 cm


07.10.08

mamaici RENDI (29let, KP) ENEJA 3750g in 52 cm
mamici DREAM ( Trbovlje, 32 let) MATIC 3240g in 51 cm
mamici ACJOM (23let, LJ)  KLEMEN 3920g in 54 cm


08.10.08

mamici ANMP2601 (28let, Domžale) LUKA 3280g in 50 cm


09.10.08

mamici COCCINELLA (29let, Domžale) GAJA MAZVITA  4300g in 53 cm
mamici BODOČA MAMI (Ptuj) LARISA 3200g in 49 cm
mamici AFNICA MALA (LJ) NELI  3080 g in 50 cm
mamici TINAV  LARISA ? g in ? cm
mamici KLAVIDJA27 (MB) MIHA 3500g in 51cm
mamici SEAN (Sarajevo) ARMIN 3170 g in 51 cm


10.10.08

mamici BARBY800 (KR) JULIJA  2960g in 49 cm
mamici MASERATI ( LJ ) IZTOK 3730 g in 52 cm


11.10.08

mamici BARBARA33 (LJ 32let) ZALA   2580 g in 47 cm
mamici TAMARA85   LANA  ? g in ? cm

13.10.08

mamici LIZA01  LUNA ? g in ? cm
mamici DAJADADA  TIM 3780 g in 53 cm
mamici SARCY21 ( LJ ) MARK  3630g in 50 cm
mamici SUZY124  MAJ 3110g in 50 cm

14.10.08

mamici LUČKA1 (LJ) VAL 3040 g in 51 cm


15.10.08


mamici TEJČIKA29 (CE) ALINA 2650g in 48 cm
mamici IRAIRA ALYA 3700g in 53 cm
mamici SAFIRA MIA MAŠA 3280g in 49,5 cm


16.10.08

mamici MANDEK (CE 25 let) ZALA 3080g in 47 cm
mamici SMEJA2  MIA 3820gin 52 cm


17.10.08

mamici URŠKA// (MB 29 let) NEJC 3440g in 50 cm


18.10.08

mamici ŠKORPIJON (CE 27 let) LUKA 3820g in 53 cm


19.10.08

mamici MARISA.  NEA 3200 gi n 48 cm
mamici MARISHA MARK 3415 g in 51 cm


20.10.08

mamici PŠEMEK (LJ, 25 let) NEJKA 3050 g in 53 cm
mamici MBD0411 (CE 35 let) NIK 3420g in 51cm
mamici LENA35 (36 let) BLAŽ 3880g in 55 cm
mamici BILLA (31 let, obala) JAŠA 4150 g in 56 cm
mamici GOGABOJAN (Vrhnika, 28let)  ROK  3680g in 54 cm


21.10.08

mamici MAJA_SUNNY   ARLAN 3230 g  in 49 cm


22.10.08

mamici CORTI  HANNA 3480g in 52 cm
mamici JERIKOU(LJ) JONAS 3980g in 53 cm


23.10.08

mamici TEDY(LJ) TANA 3010g in 51 cm
mamici NATALI07 (KR, 33 let) KATARINA  3910g in 52 cm
mamici STRUNFIKA   JAN   3280g in 53 cm
mamici M_MOJCA ( Trbovlje, 24 let) NIK  3540g in 51 cm
mamici ANNNY (Jesenice) TOM MATIJA 3910g in 56 cm



24.10.08

mamici ZALATM (Trbovlje) NIKA 3750g in 56 cm
mamici LOVELY (LJ) INYA NADA   3750 g in 52 cm


25.10.08

mamici PIKICASTONOGA (LJ) TIJANA 2940g in 50 cm
mamici STUNFEK ( INDIJA, 35let) AKASH 4235g in 55 cm
mamici BLUSTER ?????


27.10.08

mamici EVELIN  MAŠA 3430 g in 50cm
mamici TALY82 MARCEL 2930g in 50cm


28.10.08


mamici KAŠTRUN  AJDA 3900 g in 54 cm
mamici ALIS  HANA 2500 g in 47 cm 


30.10.08

mamici SANELAA  LUKA ????g in ??cm





user posted image user posted image user posted image  N O V E M B E R user posted image user posted image user posted image


01.11.08

mamici SONČNICA24  NIK 3700 g in 50 cm




user posted image user posted image user posted image     R   A   Z   M   E   R   J   E  user posted image user posted image user posted image  


user posted image     - 34     user posted image - 37



(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 21:58:18   
janja 27


user posted image KAKO NAPREDUJEJO NAŠE LUMPIKE IN LUMPIJI   user posted image




user posted image ( 24.08 - 22.09)


TANJA29
  ( MANCA 22.09.08 )
22.12.08 5340 g in 59 cm
10.02.09 6220 g in 62 cm
2730 g in 48 cm )  


BLANKA1 ( FIONA 22.09.08)
07.01.09 6380 g in 63 cm
18.02.09 7210 g in 66 cm
(3500 g in 50 cm)



user posted image (23.09 -23.10)


JOLLY123 (TAJ 26.09.08 )
20.01.09 6325 g in 62,5 cm (2750g in 48 cm)


SONČEK75 (UROŠ 26.09.08)
02.02.09 cca 8000g in 67 cm (3600g in 52 cm)


MARSY (KAJA 27.09.08)
27.12.08 5650g in 62 cm
17.02.09 6350g in 64 cm (3630g in 56 cm)


LAKRNEŠ ( HANA 01.10.08)
12.01.09 5900 g in 61,5 cm ( 3720g in 54 cm )


VIANNE ( TIBOR 01.10.08 )
31.12.08 5690 g in 57 cm ( 2980g in 48 cm )


IRMA78 ( NIK 01.10.08 )
2.2.09 7360g in 64 cm (3520g in 52 cm)


JANJA27 (METKA 02.10.08)
15.01.09 6400g in 61 cm (4010g in 53 cm)


VALLA ( TILEN 02.10.08 )
02.01.09 6900 g in 65 cm
20.01.09 7300 g in 65 cm
24.02.09 7900 g in 68 cm ( 4200 g in 55 cm )


JANA_K ( JAKOB 03.10.08 )
06.01.09 5630g in 63 cm
16.02.09 6450g in 64,5 cm ( 3440g in 55 cm)



TALCY (TIJAN 06.10.08)
13.01.09 6650g in 63 cm
23.02.09 7640g in 66 cm (3720g in 52 cm )


TIMNALA (NACE 06.10.08)
15.01.09 6430g in 63 cm
26.02.09 7700g in 64 cm (3490g in 51 cm)


RENDI (ENEJA 07.10.08)
12.01.09 6570 g in 66 cm
23.02.09 7670 g in 67 cm (3750 g in 52 cm )


DREAM (MATIC 07.10.08)
12.01.09 6140 g in 60 cm (3240 g in 51 cm )


ANMP2601 (LUKA 08.10.08)
16.01.09 6140g in 62 cm (3280g in 50 cm )


AFNICA MALA (NELI 09.10.08)
13.01.09 5570g in 60 cm
09.02.09 5950g in 62 cm (3080g in 50 cm)


SEAN
(ARMIN 09.10.08)
12.01.09 5700g in 63cm (3170g in 51cm)


BARBARA33 (ZALA 11.10.08 )
12.01.09 5600g in 56 cm
16.02.09 6200g in 60 cm (2580 g in 47 cm )


SUZY124 (MAJ 13.10.09 )
21.01.09 6460g in 59 cm
19.02.09 7200g in 63 cm (3110g in 50cm)


LUČKA1 ( VAL 14.10.08)
14.01.09 6180g in 64 cm
17.02.09 7100g in 68 cm ( 3040 g in 51cm)


IRAIRA (ALYA 15.10.08)
27.01.09 6740 g in 62 cm (3700g in 53 cm )


TEJČIKA29 (ALINA 15.10.08)
15.01.09 4300g in 56.5 cm
21.01.09 4340g in 57 cm (2650g in 48 cm)


SAFIRA (MIA MAŠA 15.10.08 )
03.02.09 6000g in 60 cm (3280g in 49,5 cm)


MANDEK (ZALA 16.10.08 )
27.01.09 6720g IN 60 cm (3080g in 47 cm)


URŠKA// ( NEJC 17.10.08 )
17.12.08 5700 g in 59cm
03.02.09 6950 g in 63 cm  ( 3440 g in 50cm)


MARISHA (MARK 19.10.08 )
20.01.09 6870 g in 62 cm (3415 g in 51 cm)


PŠEMEK ( NEJKA 20.10.08 )
21.01.09 5610g in 62 cm ( 3050g in 53 cm)


MBD0411 ( NIK 20.10.08 )
05.01.09 6200g in 62 cm
03.02.09 7350g in 64 cm  (3420g in 51cm
)


LANA35 (BLAŽ 20.10.08 )
20.01.09 6300 g in 60 cm (3880g in 55 cm)


GOGABOJAN (ROK 20.10.08)
21.01.09 6410 g in 64,5 cm (3680 g in 54 cm )


MAJA_SUNNY (ARLAN 21.10.08)
22.01.09 6530g in 63cm (3230g in 49 cm)


CORTI ( HANA 22.10.08 )
23.01.09 5830g in  63 cm (3480g in 52cm)


TEDY
( TANA 23.10.08 )
23.01.09 5400g 60cm (3010g in 51cm)


M_MOJCA (NIK 23.10.08)
23.01.09 7500g in 65 cm ( 3540g in 51 cm)



user posted image (24.10 - 22.11)


LOVELY (INYA NADA 24.10.08)
23.01.09 5020g in 60 cm ( 3750g in 52cm)


PIKICASTONOGA ( TIJANA 25.10.08)
27.01.09 6000g in 63 cm (2940g in 50cm)


STUNFEK ( AKASH 25.10.08 )
06.01.09 7420 g in 67 cm ( 4235g in 55 cm)


EVELIN (MAŠA 27.10.09)
02.02.09 5880g in 61cm (3430g in 50 cm)


ALIS (HANA 28.10.08)
29.01.09 5485g in 57 cm (2500g in 47cm)


SONČNICA24 (NIK 01.11. 08)
08.02.09 5850g in 61 cm (3700g in 50 cm)

user posted image



(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 21:58:21   
janja 27

user posted image P R E G L E D I user posted image



M A R E C 


Dream :02.03.09
janja27 : 03.03.09
lena35 : 03.03.09
gogabojan : 03.03.09
Tejčika29 : 04.03.09
evelin : 04.03.09
Pšemek : 05.03.09
Marisha : 09.03.09
iraira : 10.03.09
Lovely : 11.03.09
corti : 11.03.09
Pikicastonoga : 11.03.09
Urška// : 14.03.09
mbd0411
: 17.03.09
Lučka1 : 17.03.09
Marsy : 17.03.09
Suzy124 : 19.03.09
tanja29 : 24.03.09
jana_k : 30.03.09



A P R I L


blanka1 : 01.04.09
irma78 : 01.04.09
talcy : 06.04.09
rendi : 08.04.09




(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 21:58:23   
janja 27


JUTRI PRAZNUJE SVOJ




user posted image user posted image user posted image user posted image       P E T I    M E S E C    user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



METKA od mamice JANJA27



TILEN od mamice VALLA



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image



(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: oktoberski lumpiji 08
1.3.2009 22:09:44   
Dream
Janja 27 sem pa res smotana ker tako pišem. Normalne tetra plenice imam za podlagat pod glavo, da vse ne umaže s tem svojim polivanjem, prej pa sem bolj govorila o teh malih - velikosti 40x40 cm - preložim jo čez pol in mu dam pod vrat, ker slinček ni zadeva, ki bi se pri polivanju obnesla, vsaj pri nas ne...

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?