|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška 2009!
24.2.2009 21:32:42   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: manna


Drgač pa pri izbiri imena za punčko nič ne napredujemo. Počasi bo treba kaj. Ima kjera kak predlog?

Pa ga dopolnimo - seznamček!

Dečki;
Ambrož
Anej
Aljaž
Blaž
Brin
Bernard-berni
Benjamin
Cene
Dominik
David  
Domen
Enej
Filip
Gabriel
Gašper
Jakob
Juš                               
Matevž
Matej
Mark
Miha
Klemen
Kristjan
Lucijan
Nejc
Nik
Lovro
Liam
Lukas
Svit
Taj
Tobija
Tilen
Vitan
Vanč
Viljem - Vili


Deklice;

Ana
Ela
Iris
Izza
Brina
Hana
Hajdi
Neja
Neža
Mina
Manca
Iris
Julija
Jera
Lana
Lina
Neja
Nikol
Paulina
Zala
Zarja
Žanin
Živa




_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Goriška 2009!
25.2.2009 13:07:13   
fragola
anchika hvala za pohvale glede posteljiceuser posted image , meni je tudi zelo, zelo lepa, komaj čakam, da bo bebica  notri!!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Goriška 2009!
26.2.2009 10:45:28   
anchika
Živjo

Jaz sem ful prehlajena, nos imam zamašen glava me nonstop boli in očke mam tudi prehlajeno. Sem še v službi in ker delam 8 ur na računalnik se mi oči skozi solzijo. Sem poklicala zdravnico tako da grem ob 12:00 na pregled. nevem če mi bo kaj dala a jo bom prosila vsaj za bolovanje vsaj za jutri da bom lohk doma.
Včeraj sem imela pregled. Katastrofa! Sem jih poslušala da sem se ta mesec preveč zredila. Kolk ste se kaj zredile? Kolk grete gor v 4 t? Jaz sem šla gor 3kg, vendar mi je sestra napisala da sem šla gor 4 kg. To pa zato: Vedno mi odbije po 1 kg ker me vagajo oblečeno, nevem zakaj odbijejo saj sem vedno oblečena , mislim da ne bi smela odbit. Zdaj pa ni odbila. Zadnjič je napisala da ima 64 kg nanesto 65kg, zdaj pa mi je napisala kar 68. Ni nič odbila. Če je zadnjič odbila ilo bi morala tudi zdaj. In ko je to videla G me je kar grdo pogledala.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Goriška 2009!
26.2.2009 13:26:05   
fragola
anchika upam, da boš čimprej boljše!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem bla danes v Postojni na pregledu, ker me je bolel trebuh že ne tri dni, vendar me je dr.Merlo potalažil in je rekel, da je vse kot mora bit, bolečine so pa verjetno od raztezanja!

Drugače kje ste vse?
Furlica tebe tudi pogrešam!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Goriška 2009!
26.2.2009 13:32:18   
Barbara111
na seznam še lahko dodate naše ime TJAŽ seveda ,če hočeteuser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Goriška 2009!
26.2.2009 17:46:30   
petra88
ojla!
kako ste kaj? imamo že kakšnega novega user posted image user posted image ?? kdaj pričakujemo naslednjega?
kako ste ve drugače? uživate v tem sončku?
mi kar pridno rastemo, v 1mesecu smo se zredili za dobrih 900g, hodimo na sprehode, se imamo fajn. ponoči spimo tudi po 5uruser posted image
toliko sem rekla, da se vam na hitro javim, da me ne boste pozabileuser posted image

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Goriška 2009!
26.2.2009 21:39:12   
mayflower
Meni se kaže, da bom imela verjetno že drugi CR. Moja G je namreč rekla, da bo CR, če bo otroček tako velik, ko ta prvi. In po obsegu trebuha se mi zdi da sem spet bolj med vodilnimi.

_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Goriška 2009!
28.2.2009 11:39:26   
furlica
Pozdravljena goriška,
še sem z vami, fragola, tudi jaz mislim nate in si mislim, kdaj bo čas, da se končno spoznamo... joj mi je res žal, a imam skozi kaj.
Malo me ni bilo na netu, ker sem bila par dni brez pc in sem bil odrezana od sveta.
Če se sem ok, edino nekaj me lovi. Prehlad mislim, malo me boli grlo in nos imam vsako tolko zamašen. Danes imam dan počitka, tako da se kar crtam doma s čajčki in limončki.
Otročiček rase, ne čutim ga preveč ker zgleda da se mi je kaj obrnil, me haba zelo globoko... Bo?!? upam da je tako.
Če ne tudi mene se malo zadebeli trebuh, rata trd, a pole ko se malo vležem je boljše. Malo se bom bolj ahtala, k verjetno ta dobri staž v nosečnosti mene ne ustavi pri vsakdanjem delu. Moram se malo ahtati.

V četrtek sem bila v pikapolinici in presneto mi je všeč tisti voziček od quinny buzz. Zgleda da bom prou tistega vzela. Edino moram malo vprašat katero k ga ima-imela, da slišim kako novičko.

A bo kera hodila k telovadbi s 3. marcem? preko zavoda?

no grem zdej se malo pocrtat.

Lep vikend
furlica

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Goriška 2009!
28.2.2009 20:49:04   
Miška2006
Dober večer, čeprav vidim, da ni nobene tukaj.

No, malo da se oglasim. V sredo imam pregle v APRN-ju. Upam, da bo vse v redu in da ne bom dolgo čakala ... kot ponavadi.

Tiste, ki hodite v APRN....kolko časa v povprečju čakate?


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu furlica)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Goriška 2009!
2.3.2009 11:06:18   
petra88
Miška2006 splača se ti it bolj zgodaj v APRN, ker je ponavadi gužva in takrat ko si naročena 100% ne prideš na vrsto. Jaz sem enkrat čakala skoraj cel delavnik tam, tako da.. se pripravi na najhujše user posted image

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Goriška 2009!
2.3.2009 11:33:48   
fragola
Pozdravljena goriška, škoda ker ni več sonca, upam, da bo kmalu spet posijal.

Furlica meni se začne v sredo materinska šola in nato če upaš greš še telovadit, ma pa telovadbo moja soseda, dve hiši naprej živi. Je fizioterapevtka. Jaz ne bom hodila, ker pač mi ni priporočeno.

Drugače smo dobili v petek voziček, ga nisem še pričakovala, pričakovala sem ga konec marca, vam povem, da sem bla prav vesela, je pa tako lep!!!user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Goriška 2009!
2.3.2009 15:41:30   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: petra88

Miška2006 splača se ti it bolj zgodaj v APRN, ker je ponavadi gužva in takrat ko si naročena 100% ne prideš na vrsto. Jaz sem enkrat čakala skoraj cel delavnik tam, tako da.. se pripravi na najhujše user posted image


Hvala za nasvet. Se ga bom vsekakor držala, ker ne bi rada kampirala cel dan v APRN.user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Goriška 2009!
2.3.2009 16:55:01   
BTina
Ojla!

Po dolgem času se tudi jaz malo oglašam...od mojega zadnjega javljanja se je kar dosti zgodilo, med drugim tudi to, da sem pristala na bolniški za 8 ur in ne več za 4 ure. Sem en večer namreč ful zakrvavela in sem potem bila v bolnici cel teden. Tako, da sedaj samo počivam in čakam naslednjo sredo 11.3, ko imam spet pregled pri dr. Merlotu. NS je bila o.k.... Tako da mi sedaj ne preostane nič drugega kot počitek...

Lep dan še naprej...

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Goriška 2009!
2.3.2009 17:17:24   
fragola
Btina škoda, da ga nimaš 10.3. ker takrat ga mam jaz bi se lahko spoznale!

Samo, da je zdaj vse ok!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu BTina)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Goriška 2009!
2.3.2009 17:32:26   
pufi 2003
Ali se vam lahko tudi jaz pridružim? Prihajam iz NG in 15.7.2009 bom postala drugič mamica.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Goriška 2009!
2.3.2009 18:35:51   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: pufi 2003

Ali se vam lahko tudi jaz pridružim? Prihajam iz NG in 15.7.2009 bom postala drugič mamica.


Dobrodošla. Pa čestitke.


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu pufi 2003)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Goriška 2009!
2.3.2009 18:41:55   
malaMravljica
Punce, se lahko urinem na vaso temo z enim vprasanjem? Sem original drugace tudi iz Goriske.

Zanima me kje se da v Gorici delat nuhalno svetlino, da je kaksen priznan/a ginekolog/inja ? Pa da se da kar hitro prist na vrsto.

Hvala.

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Goriška 2009!
2.3.2009 18:52:12   
mayflower
Mislim, da na se na Goriškem nikjer ne da delat NS. Včasih jo je delala Krkočeva v bolnici, samo mislim,da ni bilo v redu in je ne dela več. Moja G priporoča Strahovo iz Domžal. Drugače pa mislim, da je najbljižja NS v Postojni.

_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Goriška 2009!
2.3.2009 19:12:01   
malaMravljica
mayflower, hvala ti. Sem bom pa narocila v Domzale.
Lp

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Goriška 2009!
3.3.2009 9:25:06   
masna
Dobrodošle nove!!!

Mi (beri otroci) smo spet bolaniuser posted image

Furlica če ti trebuh otrdeva si kupi magnesol. jaz sem ga že 1. pila in zdaj ga tudi... Ne vem če dejansko pomaga, a pravjo da ja.

Punce a naštejete še enkrat kakšne vozičke imate/oz. boste nabavile? Jaz sem še vedno na začetku izbiranja. No saj mam še dosti časauser posted image



(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Goriška 2009!
3.3.2009 12:55:56   
fragola
Furlica res je če ti otrdeva pojdi v lekarno po magnesol, so šumeče tablete, jaz jih tudi pijem, 2x na dan, pomaga tudi proti krčem.

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Goriška 2009!
3.3.2009 15:12:18   
miškolinka 82
oj jst sm kupla Concord neo, ker mi trikolesniki niso šli v avtomobil. Tale se pa hitro in dobro zloži. Nikjer nisem zasledila nobene kritike, ima 2 leti garancije, tko da upam, da je vreden svojega denarja..

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Goriška 2009!
3.3.2009 16:43:04   
masna
Ta Concord ma zelo mala sprednja kolesa a ne? Takih vozičkov je ful, me pa zanima kako se obnesejo na makadamu ta mala kolesauser posted image  

(odgovor članu miškolinka 82)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Goriška 2009!
4.3.2009 11:00:55   
Breda76
Pozdravljene nosečke,
tudi jaz se vam pridružujem..... PDP imam 2.septembra. Sem iz okolice Nove Gorice, čeprav živim v stari Gorici pri fantu. Sem že več kot mesec na bolniški in to z obveznim ležanjem..., je že prav nasitno.... ali je mogoče katera za klepet?????user posted image

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Goriška 2009!
4.3.2009 14:07:33   
miškolinka 82
Breda76 dobrodošla pri nas!user posted image user posted image user posted image Zadnje čase je na goriški tako zatišje.. Ja Masna concord ima res manjša kolesa, za makadam ne vem če so idealna. Peljat se da, vem ker ga ima tudi sestra, so pa trikolesniki sigurno boljši.
Jst sm imela učeraj inšpekcijo, pa danes inšpekcijo.. A tebe so tud pršli kej pogledat Fragola? Te sprašujem zato, ker vem, da sva blizu doma, Šempeter-Vrtojba.. Nč, mejte se lepo user posted image .

(odgovor članu Breda76)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?