|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hrana v porodnišnici - vegi
11.3.2009 10:17:12   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: Lenck

nisem vedela, da imajo celo menije na izbiro, prvič slišim, to je pa potem že kar luksuz! hm, upam, da se bo oglasil kdo, ki bo to potrdil tudi za nm user posted image



KO sem rodila prvič si na Jesenicah lahko izbiral med mlečno in navadno prehrano, zdaj pa imajo kot že rečeno na izbiro 3 menije.

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Hrana v porodnišnici - vegi
12.3.2009 15:36:28   
žab*ca
V NM imaš dve dieti-veg.1,veg.2(z jajci in mlekom ali brez njih).Ko te sestre vprašajo ali imaš dieto povej,in jo boš tudi dobila.Juha pa je žal vedno goveja.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Hrana v porodnišnici - vegi
12.3.2009 15:47:16   
Lenck

IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

V NM imaš dve dieti-veg.1,veg.2(z jajci in mlekom ali brez njih).Ko te sestre vprašajo ali imaš dieto povej,in jo boš tudi dobila.Juha pa je žal vedno goveja.

Hvala, žab'ca user posted image user posted image Ni problema za juho, je ne bom pogrešala par dni user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Hrana v porodnišnici - vegi
28.3.2009 15:43:41   
Lenck
(Žal) sem kar preverila, kako je s tem, in če še katero zanima: ob sprejemu te povprešajo o dietah in prehranskih navadah in jaz sem pač povedala, da ne jem mesa. In dobila hrano brez mesa. user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Hrana v porodnišnici - vegi
1.4.2009 13:42:58   
rožica13
Ojla, slišim da imajo v Celju tri menije na izbiro super torej tudi vegeratijanskega. Kaj pa za Trbovlje mogoče katera ve?

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Hrana v porodnišnici - vegi
12.4.2009 0:58:53   
Anais Nin

V ljubljanski porodnišnici, sem obakrat dobila vegi hrano. Samo sporočila sem sestri.

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?