|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 10:42:03   
christiana21
Ojla pupike.

Tole sporočilo sem že enkrat pisala, pa mi je vse skupaj ven vrglo.
Ne vem kako je za soboto. Ati je rekel, da bo prišel ali jutri ali v soboto, bom vidla, kdaj se bo odločil. Sicer pa, že v torek je rekel, da pride včeraj, pa se je slabo počutil in je zaspaluser posted image , toliko o pogrešanju hčerke in ljubezni staršev do otrokuser posted image .
Danes grem še na INSO, pa bomo videli kako daleč je z hiško, če se selima že v začetku naslednjega tedna, pol bomo za vikend pakirali, oziroma dragi je rekel, da jaz lahko samo tu in tam kakšno stvar dam v škatlo, več pa neuser posted image , pazi on na mene.
Komaj čakam, da grem v svojo hiško, pod balkonom spalnice teče potoček, romatikaauser posted image ...pol se bomo pa crkljali v spalnici ob zvokih žuborenja potokauser posted image user posted image user posted image . Samo upam, da se ne bomo crkljali preveč, da se ne bo kmal po porodu prijela še ena štručka..bomo malo še počakaliuser posted image

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1701
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 10:54:32   
nebo
Kje ste - vse zunaj na sončeku???

Elevitka, katero firmo vozička boste imeli-kam se opredeljuješ??

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1702
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 10:57:52   
klaja
Smo bile zunaj ja, ampak smo morale pobegnit v hišo, ker tu pri nas piha taki mrzli veter, da je kar joj.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1703
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 11:12:18   
matcar
Evo mene,babike!
Smo porihtali,edino v P so mi rekli,da se moram danes med 14-15 uro naročit po tel. Ja,kaj naj rečem,vse je ok,naš pubec se je odločil,da bo z glavico dol in se je pridno obrnil. Zredila se nisem nič,še vedno sem pri +6 kg. Je moja G mislila,da nimam apetita,pa se je uštela. Jem za tri ne dvauser posted image user posted image user posted image
Sem pa se že malo odprla,tak,da moram malo več počivat,pa posteljica že malo odstopa,kar pomani,da se pripravlja našuser posted image  na porod.
Aja,pa 2,5 kg tehta našuser posted image . Lepo,ne?user posted image
Ja,za soboto! Če vam je ob 10-ih prehitro,pa za eno uro prestavimo,pa rečimo ob 11-ih. Takrat bomo pa že lahko zunaj sedele,mene pa itak ni problem,če je treba tudi ob 8-ih sedim vuni!user posted image
Pa pri Maldi lipi smo rekle,ne? Al ste si premislile? Tam majo fajn za fročeke porihtano,tak,da ne bi smel biti problem.
Mater bog,sem naklofala zaj!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1704
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 11:16:58   
elevitka
nebo peg perego P3 tri-fix modularni sistem - kolekcija 2009

user posted image
P3 TRI-FIX Modularni sistem vključuje:
·       Naked podvozje P3, na katerega lahko neposredno pripnete košaro Navetta Panorama ali Primo Viaggio TRI-FIX avtosedež, Če pa ga uporabljate kot športni voziček, pa na golo podvozje nataknete udoben športni sedež.
·       Navetta Panorama, košara, oblazinjena s posebej mehkim blagom "COMFORT dry" in atestirana kot avtosedež skupine 0 (KIT AUTO lahko kupite kot dodatno opremo).
·       Pliko P3 Naked Completo, najbolje opremljen športni voziček, primeren za uporabo skozi celo leto zaradi strehe, ki se lahko spremeni v senčnik, dežne prevleke z zadrgo, prevleke za noge, spodnje mreže, nosilca stekleničke in ploščadi za prevoz drugega otroka
·       Primo Viaggio TRI-FIX, nov avtosedež skupine 0+ za otroke do 13 kg, ki ponuja tri načine pritrditve:
·       Brez uporabe podstavka: Primo Viaggio TRI-FIX se pripne z varnostnimi pasovi avtomobila
·       Z uporabo nastavljivega podstavka BASE: podstavek se pripne na avtomobilski sedež z varnostnim pasom avtomobila, na ta podstavek pa se pripne Primo Viaggio TRI-FIX
·       S podstavkom BASE ISOFIX: podstavek se pripne na avtomobilske Isofix priključne točke  brez uporabe varnostnih pasov,  na ta podstavek pa se pripne Primo Viaggio TRI-FIX 
·       Torbo za pripomočke s previjalno podlogo v isti barvi
·       Ganciomatic sistem, ki omogoča enostavno in hitro pripenjanje košare Navetta Panorama ali avtosedeža Primo Viaggio TRI-FIX na Pliko P3.


TEGA BOM VERJETNO MELA, škoda samo da nima večjih koles

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1705
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 11:17:28   
ly117
Evo mene nazaj. Po zajterku se nisem počutila dobro pa sem se malo ulegla pa me je totalno zmanjkalo. Zdaj pa sem ko cota user posted image .
Glede sobote pa je meni ves eno kje in kdaj.

Matcar čestitke za obrat in da je vse OKuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 1706
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 11:25:36   
ly117
Nič babike veni je sonček pa ga grem malo iskoristit. Se tipkamo kasneje.

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 1707
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 11:44:09   
nebo
Ej Matcer pa kaj se greš ti to pogovarjat za CR v P????

Elevitka, jaz pa se nagibam k Quinny Speedy



Pa ne vem in ne vem...no bomo videli...moj pravi-kaj pa stari???user posted image

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 1708
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 11:45:56   
nebo
POVZETEK IN PROSIM DA POTRDTE!!!!!

SESTANEK NOSEČK IN NENOSEČK V SOBOTO, 14.3.2009 OB 10. URI V ALI PRI MLADI LIPI (prvo je Stara Lipa, potem je Mlada Lipa)....

 
JAZ PRIDEM! Prepoznavni znak: trebuh!!!!!!!!!

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1709
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 11:46:50   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Ej Matcar pa kaj se greš ti to pogovarjat za CR v P???




Ja,samo moram danes poklicat,da me na pregled naročijo,me ni sestra htela vzet danes. Tak da je še vse v luftu. Upam samo,da ne bo kaj prehiteval,ta našuser posted image .More bit aprilski,pa je kak je!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1710
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 11:48:58   
matcar
Jaz tudi!!!!user posted image
Prepoznavnost: mala,vesela z očali,rdeči dolgi lasje pa ena velika torba pred mano,vozićek in malo večja pupa!user posted image  Sicer pa se z Elevitko in Tašo itak že poznamo,tak da ne bo problema se najt. Samo tolko glejte,da ne bom sama tam na koncu!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 1711
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 12:09:27   
christiana21
He he he,, ja bi res blo smešno, če bi matcar na koncu sama sedela...heheuser posted image
Kolikor jaz vem, imajo itak tobogane pa plezala, tako, da vsaj otrokom ne bi bilo dolgčas.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 1712
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 12:11:33   
nebo
Ne ne boš jaz sem tu oz. tam!!!!

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 1713
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 12:40:53   
matcar
Ja,to le glejte,ja. user posted image
Zdaj pa sem se tak najedla,da me bo razneslouser posted image . Mi je spanje pridišalouser posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1714
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 13:14:43   
elevitka
Jaz tud pridem user posted image  al sama al pa z Tašo in njeno pupo malo user posted image

Matcar -  kaj si lase pobarvala al sem slabo vidla zadnjič ? Men se je zdelo da si rjava.

No tud mene ne morte zgrešit - visoka z dugimi tacami- pa dolge rjave lase, pa seveda lampom user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 1715
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 13:16:13   
elevitka
mater sem zdaj skor 2 uri rabla da sem razvozlala kaj sem narobe naredla - tak je ko delaš pa lapaš zraun po forumih in vozičke gledaš zraun na netu user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1716
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 13:21:48   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Jaz tud pridem user posted image  al sama al pa z Tašo in njeno pupo malo user posted image

Matcar -  kaj si lase pobarvala al sem slabo vidla zadnjič ? Men se je zdelo da si rjava.




Ja,si zadnjič prav vidla,sicer sem bla bledo črna,pa nič hudega. Sem se pobarvala,ja. Mi je dop****o že tisto čudo od barve,pa sem se na red vrgla. Saj se spet morem,mam narastek že.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1717
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 13:23:29   
elevitka
Aha... sem že mislila da sem čorava user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 1718
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 13:29:17   
matcar
Ne,nisi. Saj sem slabi mesec komaj na rudeči,tak,da ne se sekirat.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1719
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 13:42:04   
christiana21
Blagor nekaterim, ko jim barva prime...meni pa ne. Sem se na rdečo pobarvala, pa sm mela narastek in sem se odločila, da grem nazaj na natur. Kupila sem barvo, se pobarvala...pa nič...tam ko je bil narastek mi je barvo las spremenilo za en odtenek na manj rjavo, tam, ko so pa bili rdeči, so pa malo temneje rdeči. Pa mam še vedno narastek, he heuser posted image

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 1720
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 14:01:57   
elevitka
Nočete videt slike kaka sem bla jaz ko sem se iz 7 let barvanja na črno ...preit na naravno rjavo. Sem poskusila samo preko rjavo dat .... ni blo haska pobarval se je samo narastek potem sem se odločila da za beljenje... pa bi se potem na rjavo pobarvala ker bo kao beljenje požrlo barvo- narastek je bil beli... tam ko je bla kao rjava je blo ORANŽNO ...naprej pa niti odtenek svetlejše ampak isto kot prej -ČRNO ne vprašajte me kak mi je glava žarela - zarad kemične reakcije - prav čutila sem toploto kak gre od glave, bi si lahko pozimi nad mojo glavo roke greli user posted image  so mi mogli glavo hladit (pihat z ventilatorjem)

VERJETNO JE TO POSLEDICA DA SE MI KISAJO MOŽGANI user posted image

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 1721
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 14:04:49   
matcar
Ve pa ste na hece!user posted image
Ja,najbolj zaj.... je barvanje iz črne ali rdeče na bilokatero drugo barvo. Vam govorim iz izkušenjuser posted image .
Saj zdaj,ko sem se na rdečo farbala,sem imela narastek lepo rdeč,tam pa ko je bila še črna pa fulll temno rdeče,sem bla ko oragutan!!!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1722
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 15:15:28   
biba14
Elevitka...jaz sem mela isto eksperimentiranje...iz naravne rjave na črno,pol na rdečo, pa potem 2 barvi-oranž+črno,pa nazaj na rjavo, pa spet temno rdečo, potem pa beljenje ( 4x da je kaj prijelo )..no, na koncu sem se pa na kratko ostrigla, ker je peroksid naredil svoje...tko da sedaj čakam, da ponovno dobim čopuser posted image user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 1723
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 16:20:34   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: nebo
JAZ PRIDEM! Prepoznavni znak: trebuh!!!!!!!!!
še sreča, da mi je malo trebuha ostalo,drugače nebi mogla prit user posted image user posted image

elevitka se midve jutri zjutraj slišiva. Če ti je prav??
Bom zdaj jaz atija poklicala pa vpr. kdaj pride on iz Romunije, da me lahko v Mb. pripelje iz Lenarta jutri. Ockey??

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1724
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
12.3.2009 16:28:56   
matcar
Ja,jaz pa sem delala eksperimente,ko sem se na blond farbala,brez beljanja seveda. Jao,kako je to blo. Enkrat sem bla ognjena,ampak dobesedno. Kot da mi gori glava.user posted image Se spet pobarvam,sem prišla ven zelena.user posted image  Pol mi je v četrto približno ratalo.


_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?