|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 12:11:39   
Hanuši
Pa smo pričvekale do 3.delauser posted image user posted image user posted image

Evo zdej je pa samo od nas odvisno kok bomo čvekale, a je to zadnji del, ali pride še nadaljevanje
Evo, pa za vse nas za srečo še:
 
 
 
 
 
 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 12:13:18   
donna22
Jupi za 3. del user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa hitro rojevat, da bomo lahko nadaljevale na forumu Starši čvekamo user posted image user posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 12:16:38   
Hanuši

user posted image

                JUNIJKE IN user posted image , KI  SO MALO POHITELI

=======================================================
 NOSEČKA               DATUM ROJ.     PDP      OTROK            MERE
=======================================================
1.  *alina*                 16.04.           02.06      LARA     2040 g   43 cm   user posted image
2.  Mateja.Luka.Nik   09.05.           05.06      NIK       2200 g   51'5cm user posted image
3.  mojsonček            13.05.           12.06      ZOJA     2630 g  49 cm    user posted image
4.  Knutek                  18.05.           27.06      NIK        2690 g   47 cm   user posted image
5.  tinca84                 21.05.           02.06      NIK        3550 g   50 cm   user posted image  
6.  sončki                   26.05.           05.06      MARKO  3380 g   51 cm   user posted image
7.  dreamhorse          26.05.           03.06      ŽANA     3970 g   53 cm   user posted image  
8.  smrketa24            26.05.           01.06      MATEJ    3285 g  51 cm   user posted image
9.  sabsa                    27.05.           24.06      SARA     2750 g   49 cm   user posted image
10. Minča                   30.05.           03.06      NEJA      3200 g   51 cm   user posted image
11. mojjaka               01.06.           14.06      JAKA      3950 g   50 cm   user posted image
12. pinkiponki            01.06.           01.06      TIN        4330 g   56 cm   user posted image
13. Cally                     02.06.           12.06                    3950 g   55 cm   user posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 12:17:51   
Hanuši




user posted image    user posted image    user posted image
                              
                                      
=============================================
PDP      NOSEČKA           SPOL     OTROCI      PORODNIŠNICA
=============================================
1.6.     Deja777 (24)        user posted image      Anej Ian (2)    PTUJ        
1.6.     Annadriel           
---------------------------------------------------------------------------------
2.6.     kakteja
2.6.     Mucica                   user posted image    
2.6.     Nina16                  user posted image   
2.6.     Nemka (21)          user posted image
2.6.     Malagala (30)      user posted image                              
2.6.     Španka                  user posted image                                             
----------------------------------------------------------------------------------
3.6.     Lenika (30)            user posted image       Matic (3)        NOVO MESTO        
3.6.     Meridaub    
3.6.    
Cipollina                                                    POSTOJNA     
3.6.     Pokec3609   user posted image                                                   
---------------------------------------------------------------------
4.6.    
tina111 (31)       user posted image         
4.6.     Janci F (27)        user posted image                                  KRANJ     
4.6.     Lajan                          
4.6.     frutela                              
4.6.     Lauferka               user posted image                                                                       
4.6.     Dany82                 user posted image                                 PTUJ   
---------------------------------------------------------------------
5.6.     jabolka (27)        user posted image                                 
IZOLA
5.6.    
Mony25 (25)      user posted image                                   LJUBLJANA
 ---------------------------------------------------------------------
6.6.
    
kim09                        
   
6.6.     bačko (30)       user posted image              Žana (2)         LJUBLJANA              
6.6.     emelly               user posted image         
----------------------------------------------------------------------                                             
7.6.     Ribička (28)                                              MARIBOR
7.6.    *blu*(29)             user posted image                                 TRBOVLJE
7.6.     MIŠEL09              user posted image            
----------------------------------------------------------------------
8.6.
     cesarica13 (31)    user posted image                               MARIBOR
8.6.     manna                  
8.6.     tadejluka (27)              Tadej (5) Luka (4)                                                          
8.6.     Nastyaa     
8.6.     Hindi (28)                                                 LJUBLJANA
------------------------------
----------------------------------------              
9.6.     Metimenka (21)                                       LJUBLJANA
------------------------------------------------------------------------------------
10.6.    bibi
10.6.    Hanuši                user posted image        Hana (9)           LJUBLJANA
10.6.    Tecka                  user posted image                                  LJUBLJANA
10.6.    Kalanteja (25)    user posted image                               SLOVENJ GRADEC
10.6.    Meggy (24)         user posted image         Žiga (3)        SLOVENJ GRADEC
-----------------------------------------------------------------------
11.6.
    Lia2006 (29)       user posted image                              NOVO MESTO
11.6.    Tanjadenis (25)   user posted image                             TRBOVLJE
11.6.    Mandreja              user posted image  
11.6.   
Tira (27)                                                            
--------------------------------------------------------------------------------------
12.6.    Meti21 (29)       user posted image              Rubi (2)      LJUBLJANA
12.6.    Tincaminca          user posted image       
12.6.    MK8                     user posted image      
--------------------------------------------------------------------------------------
13.6.    Julyo8 (30)         user posted image     Jurij 04, Jošt 06  POSTOJNA                                         
13.6.    princ_princeska   user posted image                                           
13.6.    Ajdish (24)          user posted image                                 LJUBLJANA
------------------------------------------------------------------------    
14.6.    miškamaška08   

14.6.    miškolinka 82           
14.6.    Mala_princeska(26) user posted image    Nina (5)         NOVO MESTO
14.6.    Ovnica78 (31)          user posted image    Tin (3)           SLOVENJ GRADEC
14.6.    ksenjica78            user posted image         fant (2)          LJUBLJANA
------------------------------------------------------------------------
16.6.    pika1977     
16.6.    Tanja Grosuplje                                   
------------------------------------------------------------------------
17.6.    Goldy                   user posted image                                    CELJE                                              
17.6.    amaya (31)                        Etienne (1)     IZOLA
17.6.    ronja1a
--------------------------------------------------------------------------------------
18.6.    fejči                                                                
18.6.    Harley                user posted image                                      ŠEMPETER
--------------------------------------------------------------------------------------          
19.6.    Biba14 (27)             user posted image                               MARIBOR                 
19.6.    Skuštrana                       Liza (05), Arsen (07)
19.6.    Mitmor                                                    

19.6.    Tej_a (31)              user posted image                                       
------------------------------------------------------------------------
20.6.    loveforever (23)             Tjaša (2)
            CELJE
20.6.    Dodi (34)                           
20.6.    nenah83             
20.6.    *pikica (23)                                                
CELJE
20.6.    Kaminek (27 let)            user posted image                            
20.6.    Mery15031981 (27)      user posted image                         LJUBLJANA
---------------------------------------------------------------------------------------
21.6.    Lino  (31 let)       user posted image      
  Mare 10 let         SLOVENJ GRADEC
21.6.    ulsi25                               
21.6.    Bamoocham (25)  user posted image    
                              SLOVENJ GRADEC                        
21.6.    Pomaranči

21.6.    Anikabanika
--------------------------------------------------------------------------
22.6.    Ninta
-----------------------------------------------------------------------------------------
23.6.    fragola (27)                                                  POSTOJNA
23.6.    maycha (32)            
 user posted image                               TRBOVLJE
-----------------------------------------------------------------------------------------
24.6.    22zlatolaska11 (27)                                         
24.6.    Kittycat                                                          CELJE
24.6.    S@nta                     user posted image       1. fantek (3)                  
-----------------------------------------------------------------------------------------                  
25.6.    m2ip                                   
25.6.    emmi          
25.6.    M2I       

25.6.    Majana79               user posted image                                          
--------------------------------------------------------------------------
26.6.    Banči06 (31)        user posted image  
26.6.    Donna22  (22)       user posted image                                      PTUJ
26.6.    22zlatolaska19      user posted image    Taja 03, Neja 05
-----------------------------------------------------------------------------------------
27.6.    Bjondi (33)            user posted image     Karin (8)                
LJUBLJANA
27.6.    Naty-Taja (31)      user posted image   Marcel (05), Maruša (06) CELJE
-----------------------------------------------------------------------------------------
28.6.    Naja* (32)           user posted image       Lan (2)                      KRANJ  
28.6.    Banananjam         user posted image      
28.6.    Inca                       user posted image                                          LJUBLJANA
--------------------------------------------------------------------------               
29.6.   
Lsica                       user posted image  
                                     LJUBLJANA
29.6.
   
Zoga08   (27)        user posted image
29.6.    Snoopyka (18)     user posted image                                          M. SOBOTA
---------------------------------------------------------------------------
30.6.    Farmacevtka81           
30.6.   
10ka (31)              user posted image   hčerka (1,5)              
  POSTOJNA
30.6.    Luši (20)                user posted image   
                                    KRANJ                     
30.6.    ditta                               hčerka (2)
===================================================
===================================================

      

     user posted image = še 99

       user posted image =99                      user posted image   23 user posted image 24   user posted image 12   user posted image   40






(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 12:18:56   
July08
user posted image user posted image user posted image Hanuši. 

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 12:19:04   
Hanuši



user posted image


user posted image   user posted image   Lara- *alina*


user posted image   Nik-tinca84

user posted image   Zoja- mojsonček
user posted image Marko-sončki


(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 12:20:21   
Hanuši
Evo še vsi trije ažurirani seznami, zdej punce se pa samo še v vrsto postavimo in ena za drugo v P. user posted image user posted image user posted image


Sej za sveže informacije na seznamih je pa še vedno najbolje bamoocham, da za to skrbiš kar ti. Si se glih fajn ulaufala

< Sporočilo je popravil Hanuši -- 3.6.2009 12:25:32 >

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 12:27:07   
bačko
No pa imamo 3.del.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 12:45:47   
lino
Pozdravljene.

JUUUPIIIIIIII smo že na 3 delu...

Danes vas pa kr nekaj matra...bodo P polne...vsem, ki imate namen danes it pošiljamuser posted image user posted image user posted image in vam želim čim lažji in hiter porod.user posted image

Jst sem bila ravno pri prijateljici, ki je včeraj rodila (z umetnimi popadki-ubožica) in ima tako lepo punčko.user posted image user posted image user posted image Sem ji kr zavidala..ampak primit pa male dojenčice nisem upalauser posted image . Sej, ko bo moj bo drgač...user posted image

Sedaj grem malo počivat...sem že zjutraj skuhala golaž in pospravila ter oprala 1 stroj...sedaj pa lahko lenarimuser posted image .

Mene tudi vsi sprašujejo kdaj bo pa imam še dooolgo do konca...mi je ravno včeraj napisala prijateljica sms, če me že šraufauser posted image ...no sej sem sama veliko kriva, ker delam paniko že od 35 tedna (ko se je Mare tk rodil) in sedaj sva z Maksom dočakala že polnih 37 in ni še nič...pa skoz govorim, da bo čez kak teden...sem rekla zadnjič isto in me je moj popravil, "da jst bi tk najrajš tk govorla kr do Maksovga 18 leta, če bi šlo...user posted image "

Pa kaj, ko pa me vedno bolj strah ali bo vse o.k., ali se user posted image dobro počuti...user posted image bi sam zato rada, da že pride ven in se spoznamo.user posted image No sam lahk pa počaka še kak teden...user posted image user posted image

Grem jst zdej...se pol slišimo.user posted image

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 13:00:33   
majana79
Živjo čveke! user posted image

Samo na hitro se vam javim, in vas pohvalim, ko ste bile tako pridne in pričvekale do tretjega dela. user posted image

Jaz sem še vedno 2v1, sva še vedno v P, jutri imam še UZ, pa ene teste za kri. Bomo videli kaj bo. Porodnišnica je polna, k nam sprejemajo še komaj, dostim sprožajo, sploh če so čez rok. Danes je rekla zdravnica da nimam preklampsije, tako da to je dobra novica, samo pritisk je pa še vedno višji.
Zdaj se grem malo sprehajat, ker mi je ubitačno samo ležat tukaj.

Aja, čestitke vsem novopečenim mamicam in njihovim user posted image user posted image user posted image user posted image Midva bi še malo počakala, tako da tiste, ki ste na vrsti, gremo! user posted image

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 13:25:44   
kalanteja
punce smo čveke

ma jst se pa danes tk čudno počutim, mala mi tk dol tiši, da me vse boli spodaj, pa križ to je nekaj neverjetnega kako me boli, ampak me skoz boli, to niso popadki, bom jutr kaj več zvedela

verjetn se je že čisto dol spustila in pa brca me full, včeraj je pa tk mirna bila, vsak dan je težje, pa še 7 dni imam do roka ...


_____________________________

Julija, 9.6.2009

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 13:26:12   
lenika
Hoj!

Samo, da se javim. Sem že nazaj. Vse je OK, na CTG ni bilo še nič, odprta 1cm, kontrola v petek. Sedaj vas grem pa brat za nazaj, ker vidim, da ste full napisale in bom potem tudi kaj pokomentirala.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 13:31:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: July08

Deja zoprno to čakanje, a ne? Pri meni je bilo tako obakrat, in zdaj bo tudi, očitno.
Kje pa si naročila sobico za Aneja? Mi bomo tudi morali kaj kupiti za naša fanta. Pa cena? (če ni skrivnost)



ja res je zoprno to čakanje.
sobico pa boma naročila pri lesnini. alplesova stane (za našo sobo, ker si lahko izbereš elemente) skoraj1000eur. je pa brez kakršnih koli popustov. potem novoles imajo popust na gotovino in še dodatni popust 8%(imajo do 15.06)znese okrog 800eur in sobica rosa(garant)pa je najcenejša 700eur enkao seveda z got popustom in dodatnim 6% popustom(do 30.06). s tem da pri nobeni ni poda na postelji in jogija. morama se samo odločit. alplesova verjetno kar odpadeuser posted image


(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 13:44:16   
lenika
Hanuši, ti si torej naslednja, če še katera vmes ne preseneti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 13:46:01   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: loveforever

dobro jutro punce

MALA PRINCESKA- ja nadstandard- ja to je soba kjer je partner zraven pri porodu, mislim da imajo tri, modro roza in zeleno. in v tej roza je ob porodni postelji ( ki jo dviguješ in si jo naštelaš z daljincem ) rjav naslonjalo - stol, ki je kot sedežna ublazinjena usnjena,.... direktorska no,.. tza to plačaš mislim da 50 E vendar je to mislim da res samo za partnerje ob porodu, drgač so pa une navadne sobe..

za drugo če bo punčka :
sporočava da se nam je rodila SESTRICA IN DRUGA HČI
--------- njeno se ime glasi,
s ------g in ---cm sem se rodila
ob -- uri sem mamico očka in sestrico razveselila!!

za fantka

danes sva starša še sinu postala
ime tadej sva mu izbrala.
s ----grami in --- cm prijokal je na svet,
mamici očku in sestrici ob ----uri prišel v naročje je sedet.




Loveforever v kateri porodnišnici v Slo pa je tak luksuz? user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image za tako lepe verze, si jih bom sposodila če lahko - ali zahtevaš avtorske pravice? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vau Tadeja boste imeli - lepo ime user posted image za user posted image , a če bo punčka bo pa Tadeja, Tajda?




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 13:50:14   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Hanuši, ti si torej naslednja, če še katera vmes ne preseneti.


user posted image user posted image user posted image dajmo Hanuši.

Ja in dobrodošle na 3. delu. user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tudi s pregleda - ctg reaktiven, nič posebnegauser posted image user posted image user posted image ;
vaginalno pa pri nas na uraden rok pregledujejo oz. v 40. tednu, tak da to pride najbrž na naslednjem pregledu 10.06. - torej čez en teden.
Urin, pritisk ok...teža malo manj user posted image .
Lenika kateri gin. te je pa pregledoval v Nm porodnišnici? A so prijazni dol v sprejemni?user posted image user posted image
No, jaz še v Zd hodim k svoji gin.

No, srečno vsem na poti v Rim. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Majana79 drži se! user posted image user posted image user posted image



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 13:51:50   
bjondi
Majana79-user posted image  midve bova še počakale...če ne drugega da tebe še mal domov spustijo in pripraviš vse za dojenčka a ne...nama se ne mudi-nej grejo tiste ,ki s čez rok in ,ki si že želijo manjšega bauhija user posted image  jaz tud več ali manj kar počivam...


Evo dans sem iz pregleda -končno po enemu mesecu...Voda BP,srček BP,pritisk 100/60,hemoglobin 133,kile +13..naslednji pregled 12.06. ...naslednjič mi bo tud bris vzel za streptokok ,sem ga prosila...je pa reku da mam pikota zelo nizkouser posted image ...je šele zdej porajtu...da ne govorim da sem Karin nosila še nižje...


Vsem ,ki ste čez rok ali pa tiste ,ki ste naveličane vsega navijam za vas...da čimprej ugledate svoje nadebudneže...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 14:00:46   
lenika
Mala princeska pregledala me je dr.Gradetski (mislim, da se tako napiše) in vsi so bili prijazni. Drugače sem bila pa jaz danes prvič po 7 mesecih vaginalno pregledana.

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 14:03:40   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Mala princeska pregledala me je dr.Gradetski (mislim, da se tako napiše) in vsi so bili prijazni. Drugače sem bila pa jaz danes prvič po 7 mesecih vaginalno pregledana.


Aha, fajn.....No, sem vesela da so dobre volje. Hvala za info, ker me bo po roku moja gin. že v P poslala na preglede, če prej ne rodim. user posted image user posted image

Sem se pred sestrami pohecala da bom na polno luno stresla, pa so rekle: "A res tako mislite!?" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 14:25:48   
Snoopyka
joj šele sedaj sm opazila da je že 3del odprt...user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za 3 del sevedauser posted image


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 14:41:44   
bačko
Majana drži se!user posted image user posted image user posted image
NO jaz sem se tudi malo naspala.Zdajle bom jedla golaž in polento, potem pa še jagode.
Jaz pa sem se kar sprijaznila in ko bo naša madam hotel iti ven bo pač šla.Vsak večer sem se do zdaj obremenjevala jdaj bo in kako bo.Zdaj pa se ne bom več.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 14:52:35   
dany82
fragola: čestitke za obletnico

Hanuši user posted image user posted image user posted image , boš verjetno res kar ti naslednja. Upam da čimprej spoznata svojega user posted image .

Tudi jaz sem danes tečno nastrojena. Mi je kar žal da sem šla v knjižnjico in čez mesto domov. Vsi tako bulijo, da sem že mislila da je kaj narobe na meni. Pa še nešteto vprašanj kdajo bo, zakaj še ni, kaj delam doma,...user posted image Sem se od žalosti šla kar črešenj najest, zdaj pa me bo razneslouser posted image .

Je v naši porodnišnici kar precejšnja gužva - s telegrami. Moj user posted image jih ima ta teden preko porodnišnico, in je 3krat dnevno tam. Je imel v začetku tedna v enem dnevu 50 telegramov za eno nosečnico(od tega 40 istih stvariuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ). So sestre na oddelku ful prijazne, ampak se pa razjezijo, ko morajo nonstop v sobe laufat da spremljajo mamice, da pridejo podpisat telegrame. Je imel tudi danes precej telegramov za eno, ki so jo komaj iz porodne pripeljali, in jo je mogla sestra po celem hodniku spremljat, ker je bila preveč slabotna da bi lahko sama prišla do recepcije - poštarji pač ne smejo hodit v sobe. Mi2 sva se že dogovorila, da si bova pošto uredila kot poštno ležeče, in jo bova dvignila, ko pridemo domov, ker mi ne paše, da bi moral po hodniku skakat.

Imam ju3 CTg že v porodnišnici, ker je moj PDP, včeraj še nič popadkov, vaginalno pa me itak ni pregledal. Sem že vsega naveličana, mi je prav dolgčas ko si nimam več kaj začet.
Mi vsaj ve krajšate dneve, ko toliko čvekate, in človeku kar mine čas na RRju. Kar tako naprej user posted image



(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 15:21:09   
bamoocham
 
IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

Evo še vsi trije ažurirani seznami, zdej punce se pa samo še v vrsto postavimo in ena za drugo v P. user posted image user posted image user posted image


Sej za sveže informacije na seznamih je pa še vedno najbolje bamoocham, da za to skrbiš kar ti. Si se glih fajn ulaufala


Seveda, sploh ni problema!

No pa smo naklofale do tretjega dela. Bravo za nasuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 15:32:45   
bačko
Dany a potem tvoj dela pri pošti?

(odgovor članu dany82)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 16:24:36   
dany82
Bačko na pošti dela ja, in ta teden pripravlja sestre in babice na najin prihod user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?