|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 21:20:12   
*blu*
IZVIRNO SPOROČILO: tadejluka

sem mislila kje boš rodila- v kranju al jesenice?


Če mi bo uspelo bom v Trbovljah, če bo pa treba na hitro pa v Kranju.

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu tadejluka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 23:27:29   
Goldy
santa - jaz¸poznam 3 kolegice, ki so hodile k Ocvirkovi na Dobrno in res ful hitro rodile.  Tudi moja G je pristaš tega. Pravi da se pri cca 80%  nosečnicah pozna, da so hodile. Meni je zadeva ušla iz rok, ker sem bila v bolnici. Naj bi pa začela hodit v 35t in potem mislim, da 5x.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 23:28:11   
Lsica
Minča, hvala ti za tvojo zgodbo in čestitke za Nejouser posted image user posted image user posted image .

Majana, zdržita še malo...user posted image user posted image user posted image .

Blu, kako to, da si želiš rodit v Trbovljah? Poznaš ljudi tam? Če se ne motim, si enkrat povedala da si v prvo tam rodila...so bile pozitivne izkušnje?

In ostale, ki ste blizu PDP - navijamo user posted image user posted image user posted image za vas in vaše bebice...

Pri nam je pa pričel dežek...kako fino pihlja skozi okno...mmmm to bo fino spat.

Lahko nočko vsem.



(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 6:02:47   
Anonimen
Dobro jutro!

danes pa vam jaz častim user posted image .
ne morem spati, pa sem prišla pogledat, če je kaj novega. pri nas se še vedno nič ne dogaja. trenutno imam občutek, da sploh ne bom rodilauser posted image user posted image . res si želim, da bi že bilo za mano.

danes sem se odločila, da grem generalno spucam kopalnico in dnevno, mogoče pa bo kaj pomagalouser posted image

(odgovor članu Lsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 6:59:38   
bačko
Jutro!
Manna tudi meni  otrdeva trebuh in spodaj me vse boli.
Minča lepa porodna zgodba.Ko bi šlo pri meni v drugo tako hitro bi bila zelo vesela.user posted image
Alina ja ctg naj bi pokazal popadke.Zgleda sestra ni imela pojma.
No jaz pa ne spim zato, ker moram Žano peljati k pediatrinji.Imam vneti levi uček.Moram najprej poklicati da me naroči potem pa še tasta poklicati da naju pride iskati.
Drugače pa je noč bila super samo prekratka.Pri meni je stanje še vedno isto.Trd trebuh in malo več izcedka.Moram jutri moji G povedati.Drugače pa vse uredu.


(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 7:34:17   
loveforever
dobro jutro punce. ja js sem ddanes pol ure dlje spala ker ta mala ni šla v vrtec, greme v cele zobozdravniku,.. muka in potem seceda na sladoleduser posted image -darilo za pridnost.....

deja777- boga reva si, vem kako je bilo prvič ko sem rodila 5 dni čez rok, se mi je vsak dan tk vleko da se nisem mela kam dat, sem na PDP mojemu drve podajala k sma žagala pa sem se kr namatrala pa ni blo učinka, tk da po moje deja777 ti pojdi na en fulll dolg sprehod po gozdu malo naravnost malo v hrib a nekoga mej sabo, ker to bi naj malo priopomoglo,hoha in hoja, al pa pojdi kakšni prjatlci k živi v bloku v najvišjem nadstropju user posted image user posted image  malo za šalo malo za res nič grem se zrihtat, lepo se mejte


a hanuši še spi?? je še sploh doma??

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 7:54:55   
Naty*Taja
Hojla! Včerajšnji pregled: sem kr uz plačala, ker me je ful zanimal obseg glavice. user posted image Glede na določene mera bo tale naš tretji škrat predvidoma manjši, kot onadva. Tak da jaz upam res na podoben porod, kot drugič. Obseg je zaenkrat le 32,5 cm, kilaža 2912 g. Pa če pridobi še 250g/teden bo to ene 3800, kot pri Maruši... To bo pa že šlo skoz. Razen če se je pri merjenju vžgala za možnih 300g odstopanja navdol...user posted image
No ja. Kar se tiče poroda, bomo še kr počakali, ker še čist nič ne kaže na kaj. Po moje bo res na 29.
Loveforever - si nek zs omenjala, pa nič ni. A si poslala, al spet rr zafrkava?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 7:55:13   
Hanuši
Dobro jutro so user posted image ,

bačko, upam, da boste čimbolje opravile pri dr. pa enuser posted image  za princesko

Deja, ja to vsi pravijo, da se moraš dobro najesti in pol v hrib hodit, loh, da je pa to isto kot ful pospravljat ali pa po štengah hodit, si ful zmatran, efekta pa nobenegauser posted image

loveforever, sva še doma, mam tko al tko filing, da pred petkom ne bo nič. Po moje, da moj organizem ne zna popadkov nardit. Ker tut pri Hani je bil isti scenarij. Odprta, najprej doma čakali popadke, jih ni blo, pol so mo v P, plodovnico predrl,čakal skor 2 uri je bil ctg raven in ne babca in ne G nista mogla verjet, da nimam niti enega svojega popadka, jest pa 7cm odprta, tko, da pol so mi dal pa umetne je šlo pa express.

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 8:03:57   
fragola
Dobro jutro!!!
Danes je pa tudi pri nas padal malo dežek, tako, da je malo osvežilo zrak in prav paše. Jaz sem danes vstala še bolj zaspana kot sem šla spat in vam povem, da kar otekam mam že zdaj noge kot bufteljneuser posted image , mah otroček je pa kar miren, ker zdaj zjutro če ne kar brca, bomo videli čez dan kako bo.

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 8:38:19   
lidija***
Sporočam vam, da je vaša Lino zvečer-ponoči povila štručko Maksauser posted image user posted image

VSE NAJLEPŠE JUNO IN MAKS!
user posted image

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 8:41:54   
lidija***
user posted image Ups, ne juno- LINO

(odgovor članu lidija***)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 8:45:29   
bamoocham
Lino čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lepo se cartajteuser posted image user posted image user posted image user posted image

pa me nisi počakalauser posted image s kero bom pa zdj skup v sobi?user posted image



(odgovor članu lidija***)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 8:47:37   
bamoocham



user posted image    user posted image    user posted image
                              
                                      
=============================================
PDP      NOSEČKA           SPOL     OTROCI      PORODNIŠNICA
=============================================
1.6.     Deja777 (24)        user posted image      Anej Ian (2)    PTUJ        
1.6.     Annadriel           
---------------------------------------------------------------------------------
2.6.     kakteja
2.6.     Mucica                   user posted image    
2.6.     Nina16                  user posted image   
2.6.     Nemka (21)          user posted image
2.6.     Malagala (30)      user posted image                              
2.6.     Španka                  user posted image                                             
----------------------------------------------------------------------------------
3.6.     Lenika (30)            user posted image       Matic (3)        NOVO MESTO        
3.6.     Meridaub    
3.6.    
Cipollina                                                    POSTOJNA     
3.6.     Pokec3609   user posted image                                                   
---------------------------------------------------------------------
4.6.    
tina111 (31)       user posted image         
4.6.     Janci F (27)        user posted image                                  KRANJ     
4.6.     Lajan                          
4.6.     frutela                              
4.6.     Lauferka               user posted image                                                                       
4.6.     Dany82                 user posted image                                 PTUJ   
---------------------------------------------------------------------
5.6.     jabolka (27)        user posted image                                 
IZOLA
5.6.    
Mony25 (25)      user posted image                                   LJUBLJANA
 ---------------------------------------------------------------------
6.6.
    
kim09                        
   
6.6.     bačko (30)       user posted image              Žana (2)         LJUBLJANA              
6.6.     emelly               user posted image         
----------------------------------------------------------------------                                             
7.6.     Ribička (28)                                              MARIBOR
7.6.    *blu*(29)             user posted image                                 TRBOVLJE
7.6.     MIŠEL09              user posted image            
----------------------------------------------------------------------
8.6.
     cesarica13 (31)    user posted image                               MARIBOR
8.6.     manna                  
8.6.     tadejluka (27)              Tadej (5) Luka (4)                                                          
8.6.     Nastyaa     
8.6.     Hindi (28)                                                 LJUBLJANA
------------------------------
----------------------------------------              
9.6.     Metimenka (21)                                       LJUBLJANA
------------------------------------------------------------------------------------
10.6.    bibi
10.6.    Hanuši                user posted image        Hana (9)           LJUBLJANA
10.6.    Tecka                  user posted image                                  LJUBLJANA
10.6.    Kalanteja (25)    user posted image                               SLOVENJ GRADEC
10.6.    Meggy (24)         user posted image         Žiga (3)        SLOVENJ GRADEC
-----------------------------------------------------------------------
11.6.
    Lia2006 (29)       user posted image                              NOVO MESTO
11.6.    Tanjadenis (25)   user posted image                             TRBOVLJE
11.6.    Mandreja              user posted image  
11.6.   
Tira (27)                                                            
--------------------------------------------------------------------------------------
12.6.    Meti21 (29)       user posted image              Rubi (2)      LJUBLJANA
12.6.    Tincaminca          user posted image       
12.6.    MK8                     user posted image      
--------------------------------------------------------------------------------------
13.6.    Julyo8 (30)         user posted image     Jurij 04, Jošt 06  POSTOJNA                                         
13.6.    princ_princeska   user posted image                                           
13.6.    Ajdish (24)          user posted image                                 LJUBLJANA
------------------------------------------------------------------------    
14.6.    miškamaška08   

14.6.    miškolinka 82           
14.6.    Mala_princeska(26) user posted image    Nina (5)         NOVO MESTO
14.6.    Ovnica78 (31)          user posted image    Tin (3)           SLOVENJ GRADEC
14.6.    ksenjica78            user posted image         fant (2)          LJUBLJANA
------------------------------------------------------------------------
16.6.    pika1977     
16.6.    Tanja Grosuplje                                   
------------------------------------------------------------------------
17.6.    Goldy                   user posted image                                    CELJE                                              
17.6.    amaya (31)                        Etienne (1)     IZOLA
17.6.    ronja1a
--------------------------------------------------------------------------------------
18.6.    fejči                                                                
18.6.    Harley                user posted image                                      ŠEMPETER
--------------------------------------------------------------------------------------          
19.6.    Biba14 (27)             user posted image                               MARIBOR                 
19.6.    Skuštrana                       Liza (05), Arsen (07)
19.6.    Mitmor                                                    

19.6.    Tej_a (31)              user posted image                                       
------------------------------------------------------------------------
20.6.    loveforever (23)             Tjaša (2)
            CELJE
20.6.    Dodi (34)                           
20.6.    nenah83             
20.6.    *pikica (23)                                                
CELJE
20.6.    Kaminek (27 let)            user posted image                            
20.6.    Mery15031981 (27)      user posted image                         LJUBLJANA
---------------------------------------------------------------------------------------

21.6.    ulsi25                               
21.6.    Bamoocham (25)  user posted image    
                              SLOVENJ GRADEC                        
21.6.    Pomaranči

21.6.    Anikabanika
--------------------------------------------------------------------------
22.6.    Ninta
-----------------------------------------------------------------------------------------
23.6.    fragola (27)                                                  POSTOJNA
23.6.    maycha (32)            
 user posted image                               TRBOVLJE
-----------------------------------------------------------------------------------------
24.6.    22zlatolaska11 (27)                                         
24.6.    Kittycat                                                          CELJE
24.6.    S@nta                     user posted image       1. fantek (3)                  
-----------------------------------------------------------------------------------------                  
25.6.    m2ip                                   
25.6.    emmi          
25.6.    M2I       

25.6.    Majana79               user posted image                                          
--------------------------------------------------------------------------
26.6.    Banči06 (31)        user posted image  
26.6.    Donna22  (22)       user posted image                                      PTUJ
26.6.    22zlatolaska19      user posted image    Taja 03, Neja 05
-----------------------------------------------------------------------------------------
27.6.    Bjondi (33)            user posted image     Karin (8)                
LJUBLJANA
27.6.    Naty-Taja (31)      user posted image   Marcel (05), Maruša (06) CELJE
-----------------------------------------------------------------------------------------
28.6.    Naja* (32)           user posted image       Lan (2)                      KRANJ  
28.6.    Banananjam         user posted image      
28.6.    Inca                       user posted image                                          LJUBLJANA
--------------------------------------------------------------------------               
29.6.   
Lsica                       user posted image  
                                     LJUBLJANA
29.6.
   
Zoga08   (27)        user posted image
29.6.    Snoopyka (18)     user posted image                                          M. SOBOTA
---------------------------------------------------------------------------
30.6.    Farmacevtka81           
30.6.   
10ka (31)              user posted image   hčerka (1,5)              
  POSTOJNA
30.6.    Luši (20)                user posted image   
                                    KRANJ                     
30.6.    ditta                               hčerka (2)
===================================================
===================================================

      

     user posted image = še 98

       user posted image =98                      user posted image   23 user posted image 23   user posted image 12   user posted image   40





(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 8:49:04   
bačko
Hanuši hvala.Sploh nisva šle k pediatru.Mi bodo kar recept za kapljice napisal in bo šla sestra iskati.
Lino iskrene čestitke za fantka Maksa!user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 8:49:49   
bamoocham



user posted image

                JUNIJKE IN user posted image , KI  SO MALO POHITELI

=======================================================
 NOSEČKA               DATUM ROJ.     PDP      OTROK            MERE
=======================================================
1.  *alina*                 16.04.           02.06      LARA     2040 g   43 cm   user posted image
2.  Mateja.Luka.Nik   09.05.           05.06      NIK       2200 g   51'5cm user posted image
3.  mojsonček            13.05.           12.06      ZOJA     2630 g  49 cm    user posted image
4.  Knutek                  18.05.           27.06      NIK        2690 g   47 cm   user posted image
5.  tinca84                 21.05.           02.06      NIK        3550 g   50 cm   user posted image  
6.  sončki                   26.05.           05.06      MARKO  3380 g   51 cm   user posted image
7.  dreamhorse          26.05.           03.06      ŽANA     3970 g   53 cm   user posted image  
8.  smrketa24            26.05.           01.06      MATEJ    3285 g  51 cm   user posted image
9.  sabsa                    27.05.           24.06      SARA     2750 g   49 cm   user posted image
10. Minča                   30.05.           03.06      NEJA      3200 g   51 cm   user posted image
11. mojjaka               01.06.           14.06      JAKA      3950 g   50 cm   user posted image
12. pinkiponki            01.06.           01.06      TIN        4330 g   56 cm   user posted image
13. Cally                     02.06.           12.06                    3950 g   55 cm   user posted image
14. Lino                      04.06.           21.06      MAKS               g        cm   user posted image



(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 8:51:15   
Anonimen
lino čestitke!user posted image user posted image

ja kaj jaz vem, pri meni pomoje niti stopnice nebodo pomagale, ker jih vsak dan prehodim enih 30stopnic po vsaj 10x. živimo namreč v mansardi pri mojih starših in se vsake toliko časa sprehodim dol do mame ko mi je dolgčas. pa kuham odspodaj in potem kar hodim gor pa doluser posted image smo se včeraj hecali, da bom rodila ali v petek ali pa v soboto, ker imajo takrat vsi čas za pijančevanjeuser posted image . pri aneju je bilo enako sem imela v ponedeljek rok rodila sem pa v soboto zvečer.

(odgovor članu bamoocham)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 8:53:54   
Snoopyka
lino čestitamuser posted image

user posted image


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 8:54:15   
lenika
Dobro jutro!

Lino iskrene čestitke. user posted image user posted image user posted image

Minča lepa porodna zgodba.

Deja777 pri meni tudi še nič, tako, da se bomo skupaj vzpodbujale čez rok. Pri meni je bilo že prvič tako. Mi je pa za pospešitev ginekologinja včeraj priporočila spolne odnose, ker naj bi sperma mehčala maternični vrat in povzročila odpiranje.

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 8:54:57   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: deja777

ja kaj jaz vem, pri meni pomoje niti stopnice nebodo pomagale, ker jih vsak dan prehodim enih 30stopnic po vsaj 10x. živimo namreč v mansardi pri mojih starših in se vsake toliko časa sprehodim dol do mame ko mi je dolgčas. pa kuham odspodaj in potem kar hodim gor pa doluser posted image smo se včeraj hecali, da bom rodila ali v petek ali pa v soboto, ker imajo takrat vsi čas za pijančevanjeuser posted image . pri aneju je bilo enako sem imela v ponedeljek rok rodila sem pa v soboto zvečer.



Deja777 midve sva na istem kar se stopnic tiče in mansarde, tudi non stop gor in dol user posted image user posted image user posted image , pa v prvo ni pomagalo kaj dosti ko sem rodila 7 dni čez uraden rok. Ja pri nas si definitivno želijo da v petek ali soboto rodim, da se ga bodo nabutali. user posted image user posted image user posted image

Mene pa sedaj grabi ali bo dvojček ali bomo rakca po horoskopu dočakali? user posted image user posted image

Jaz imam našo punčko doma, ker je prinesla user posted image uši iz vrtca, smo včeraj opazili obvestilo. Smo že ukrepali zvečer, pa zdaj tud šibam po še en šampon v lekarno da si še jaz preventivno svoje dolge črne lase umijem, ker rada tišči glavo k meni ponoči. Ma, nič ne morem, ampak moja jih vedno faše - imamo preveč čiste lase, ko pravijo da gre uš na umazan las. Sam ni mi jasn, da v teh cajtih te gnide še vedno obstajajo.....



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 8:56:07   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: deja777

. pri aneju je bilo enako sem imela v ponedeljek rok rodila sem pa v soboto zvečer.



V soboto 2 dni pred rokom ali 5 dni po roku?

Jaz sem tudi rodila na petek 5 dni po roku, samo so mi sprožili. Zdaj mi je pa tudi Matic rekel, da bom rodila v petek.user posted image

< Sporočilo je popravil lenika -- 4.6.2009 8:58:04 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 8:56:40   
Mala_princeska
user posted image

user posted image user posted image user posted image Lino za user posted image , pa si nas le prehitela po desni. user posted image user posted image user posted image

Iskrene čestitke za Marka.....


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 9:01:18   
lenika
Mala princeska, jaz sem ravno včeraj rekla možu, da me bodo vse junijke prehitele in bom zadnja rodila, čeprav imam rok med prvimi.user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 9:05:38   
lidija***
Sem dala premalo podatkov, mislim, da je 3.06., ker je mms priletel v nočnih urahuser posted image user posted image . Ima pa 2660g in 47 cm.
Lepo nosečnost vam želim še naprej in tiste, ki še čakate svoje sončke
user posted image user posted image user posted image GO, GO, GO,user posted image user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 9:07:55   
bačko
Lenika zgleda da punce nočejo ven.user posted image Jim je preveč luštno pri mamicah v trebuhu.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 9:11:08   
lenika
Ja, samo jaz sem v prvo rodla fantka, ki tudi ni hotel ven in so mi sprožili porod zaradi premalo plodovnice 5 dni čez rok.

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?