|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 16:47:44   
bačko
Oh potem pa vem koliko dela ima z telegrami.user posted image user posted image user posted image
Kje pa ste vse?user posted image

(odgovor članu dany82)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 17:16:42   
loveforever
mala princeska - to je v celju,... ti si kr sposodi verz ne zahtevam avtorskih pravicuser posted image user posted image user posted image

ja fantek bi bil tadej, punčka pa tinkara

no tudi jas sem s preleda vse je vredu, nasednji pregled 11.6 in kilaža +14
 

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 17:33:15   
lenika
Glede telegramov, so jih nam kar v sobe nosili in ni bilo treba nič podpisovat.

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 17:35:01   
*blu*
Pozdravček še od mene.
Še vedno se nič ne dogaja, pa tako so mi napovedovali da bom prej rodila user posted image . Sem imela včeraj ctg, pa še vedno ni nobenega popadka. Sedaj ga imam spet v petek, če do ponedeljka ne bo nič, me bo potem pregledal in če bo vse ok in bom pri volji mi drugo sredo -danes teden- sproži. No jaz vseeno upam, da se spontano začne čimprej.

Sva bila pa z mojim danes po opravkih v Lj. Ene nove krokse sem si privoščila pa vseeno sva kupila košaro za voziček ker se tamala ves čas po vozičku že sedaj zvira in naslonjalo gor pa dol vleče, tako da iz preventive imamo raje košaro.

Sedaj pa šibam še malo ven.

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu dany82)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 17:36:16   
biba14
Ojlauser posted image
user posted image user posted image user posted image za 3.del.

Jaz se nimam kaj pritoževat....Danes sem polna energije, pa skos bi jedla, nič me ne boli, mali pa je tudi priden in se celi dan prestavlja iz ene strani bušija na drugo..prav čudim se sama sebi, upam,da bo tudi nadaljevanje tedna tako...

Lepo se imejte


< Sporočilo je popravil biba14 -- 3.6.2009 17:37:35 >

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 17:37:15   
Ovnica78
Ojla vsem!

Vidim, da od zjutraj še ni katera pohitela v porodnišnico. Hanuši vse pa kaže, da boš ti naslednja user posted image !

Postrigla sem se čisto na kratko (prej sem imela paž) in mi je prav fajn, ko ne bom imela več dela z lasmi. Je pa sprememba očitna. Ko sem prišla domov mi je rekel Tin, da ne ve kdo sem in da jaz že nisem njegova mama, pa ful se mi je smejal user posted image . No potem je pa rekel, da sem lepa. Možeka še ni doma, tako, da njegovih komentarjev še nisem slišala.

_____________________________

6.1.2006 Prijokal na dan naš korenjak Tin.
15.6.2009 Prijokala na dan naša princeska Iva.

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 17:51:42   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: *blu*

in če bo vse ok in bom pri volji mi drugo sredo -danes teden- sproži. No jaz vseeno upam, da se spontano začne čimprej.



A tako hitro pri vas sprožijo?

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 17:55:37   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: dany82

Je v naši porodnišnici kar precejšnja gužva - s telegrami. Moj user posted image jih ima ta teden preko porodnišnico, in je 3krat dnevno tam. Je imel v začetku tedna v enem dnevu 50 telegramov za eno nosečnico(od tega 40 istih stvariuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ).


Uf, to mamico pa imajo radi ali pa se hočejo dokazat user posted image user posted image user posted image , ok 40 čestitk že, ampak 40 istih darilc? user posted image user posted image
Jaz bi kar naprej prodala user posted image user posted image user posted image ali pa v bolnici pustila za tiste, ki nič ne dobijo, ali pa na pediatrijo odnesla večino.


< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 3.6.2009 17:56:32 >


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu dany82)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 17:57:27   
tadejluka
Čer!
Jest sem tud še doma...na žalost, bi že počas rada vidla rim

jutri mam pregled pa bom kar rekla, če bo G še za, da gremo rodit, bomo vidl...
je pa malček danes za 80% bolj miren-mogoče pa bo kej

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 18:11:26   
*blu*
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

IZVIRNO SPOROČILO: *blu*

in če bo vse ok in bom pri volji mi drugo sredo -danes teden- sproži. No jaz vseeno upam, da se spontano začne čimprej.



A tako hitro pri vas sprožijo?


Naredi pregled, če je pripravljeno, zmehčano... potem sproži. Se da zmenit.

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 18:15:58   
tadejluka
kam pa hodiš blu?


(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 18:21:54   
*blu*
IZVIRNO SPOROČILO: tadejluka

kam pa hodiš blu?




V Medvode.

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu tadejluka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 18:24:04   
tadejluka
sem mislila kje boš rodila- v kranju al jesenice?

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 19:32:13   
fragola
user posted image hura za tretji del!!!!user posted image

Punce jaz pa nekja predlagam, zdaj se je itak začelo za res in bo pač treba tudi zamenjat temo in sicer bo treba it na forum dojenček , starši čvekamo, ste za da počakamo do konc junija in potem odpremo temo, tako, da nekako, damo vse skozi porode, kaj mislite ve?

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu tadejluka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 19:41:33   
manna
Lepo pozdravljene v tretjem delu!
Tudi mi smo še doma. Lahko pa povem da mi trebuh tako otrdeva da je pravzaprav skoz samo trd, samo če se uležem se malo umiri, drgač je pa stalno trd kot kamen. Ampak nič pa ne boli. A je to normalno? Ampak nič pa ne boli... Še 5 dni do roka!

Smo pa danes sestavili našega mutsy-ja KONČNO in moram rečt da je prav zares prekrasen!!! Komaj čakam da bo notri nekaj vekalo..


Cally ČESTITKE!!!!!!!





(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 19:42:54   
minča
lep pozdravček vsem skupaj!

Jaz in naša mala žabica Neja smo že doma in se pridno cartamo. Uživamo in se je kar ne moremo nagledati. Mala je ful pridna in ful lepo je in veliko spi. Danes je bila naša prva noč doma. Mala je spala v enem kosu od enajstih pa do štririh zjutraj, in nato sem jo nahranila, previla in je spala do pol devetih. Res neverjetno, res je pravi angelček.
Da vam povem še svojo porodno izkušnjo. Rok sem imela na današnji dan, in kar verjeti ne morem, da je že vse za mano in že cartam svojo štručko. Začelo se je v petek, 29.maja. Zvečer okrog sedmih me je začelo zvijati, podobno kot pri menstruaciji ali pa če te šraufa, imaš prebavne motnje. Pa se je to kar ponavljalo, pa minilo in tako napej. Okrog pol devetih pa sem šla na WC na veliko potrebo in sem mislila, mogoč je pa to to in bo zdaj bolje. pa ni bilo, kar naprej so se ponavljale te bolečine in minevale in se spet ponavljale. Potem pa se mi je začel vse skupaj že čudno zdeti in sem začela štopati. Bilo je na 15 min, in popadki že 30s trajajoči. Ampak ti intervali so bili različno dolgi  in sem mislila da so to gtovo lažni popadki. Okrog pol desetih sem že morala orengi dihat in predihavat. Pa sem šla pod tuš in sem si mislila, da mi bo mogoče bole po tolem tušu. Potem pa sem dobila ful močan izcedek in ful pogosti so bili, kot bi mi uhajal urin, a je bila sluz pomešana s krvjo, in sem mislila da je to čep, in da verjetn bo treba še kak dan počakati, da še ne bo akcija in da bodo popadki verjetno minili. Še vedno nisem bila prepričana da so to že popadki. ptem pa grem v posteljo, diham po pasje, popadki vedno bolj pogosti in intenzvnejši. sluz se bila vedno bolj obilna, kar naprej sem hodila na WC in menjala dnevne vložke. Okrog pol enajstih se moj mož odloči, da to je mogoče to to in da gre zares in da gre pod tuš in pripravi vse torbe, kamero, fotoaparat. Jaz pa še kar vztrajam da ne vem če je res to to in da bo mogoč minil zraven pa dihala kot pes. Bolečine so bile vedno hujše in ob 23.15. se odločim da gremo, pa če naju pošljejo domov, pač bodo. Na hodniku prediham popadek, hitro po stopnicah dol, v avto in že nov popadek. Ob odhodu so bili popadki že na 5 min in intenziteta že 1 min. Na poti do P , sem predihala že 2 popadka. V P naju sprejmejo, mož je moral počakati, mene sprejmejo, priklopijo na CTG, me babca pregleda in pravi da smo šele na začetku in da sem 3 cm odprta. Popadki pa čedalje hujši. Nato pride zdravnica, me še ona pregleda in odloči da gremo kar takoj v porodno sobo. tam me spet priklopijo na CTG. Pride mož in akcija je že kar bila. popadki vedno hujši, mož mi je ful masiral križ in vlažil ustnice, vparšam če lahko kaj dobim proti bolečinam, pa pravi babica naj še malo počakamo, da bodo bolj intenzivni, saj lahko dobim le eno dozo. Jst pa sem mislila, da ne bom zmogla, da bom kar umrla, bolečine so res bile hude...potem me še enkrt pogleda in kar sama vbrizga poriti bolečinam. vmes sem vbila mal omotična, je blo malo lažje, a proti koncu spet skoraj neznosna...Potem pa sem bila že odprta , a se mala še ni dol spustila, tak da se je babca vrgla na trebuh, da se je spustila in potem smo že potiskali. Babica me je ves čas vodila in usmerjala in res vsaka čast. potem so prišle še dve babice in smo že potiskali in rodili. tako da je ob 2.25. že bila tu naša mala Neja. je babica rekla, da sem imela ful hiter porod, da sem se za prvorodko ful hitro odpirala. Jst verjamem da je to posledica akupunkture, ki sem jo obiskovala. Potem smo počakali še na posteljici in nato še šivanje. kar je bilo spet ful boleče, ker je bilo vse razbolelo in sem se trgala ob mestu vboda...šivanje je blo res neprijetno in sem sam želela, da me pustijo pri miru. mož pa je vmes pestoval najino pupo. potem so m i jo dali na prsi, smo se cartali, kar nisva se je m ogla nagledati, nato pa smo že klicali domače, da jim sporočimo veselo novico.
res sem vesela da sem imela tako hiter porod, da je šlo hitro... res je da vmes človek misli da ne bo zdržal, da boš kar umrla, a gre... prisotnost partnerja res ful pomaga in pa sproščanje med popadki (počivanje in ne misliti na nov popadek). Jst sem med popadki ves čas mižala in počivala in skušala ne misliti na bolečine.
vsem želim čim lepšo porodni izkušnjo, hiter porod in zdrave otročke!
Hvala vsem za lepe želje! Slikico naše Neje pa še dobite!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 19:44:26   
majana79
fragola, tam je že odprta tema... Sem dala link še na prejšnjem delu. user posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 19:48:09   
bamoocham
Minča, ful lepa porodna zgodba. Ko bi šlo pr men tk hiter!

Naša je pa danes neverjetno divja, kr tišči mi glavico dol, premika sem in tja, da me res že vse boli.
Kje ste vse danes? Midva sma šla malo naokoli po mestu, pa na sladoled. Je pasalo, ker drugače sem itak tak skos doma.

Kaminek je še med nami, al že carta?user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 19:48:53   
fragola
minča super da je šlo vse tako hitro!!! Čestitike za malo Nejo!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 19:49:21   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

fragola, tam je že odprta tema... Sem dala link še na prejšnjem delu. user posted image


aha pa ničuser posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 19:52:56   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: manna

Lepo pozdravljene v tretjem delu!
Tudi mi smo še doma. Lahko pa povem da mi trebuh tako otrdeva da je pravzaprav skoz samo trd, samo če se uležem se malo umiri, drgač je pa stalno trd kot kamen. Ampak nič pa ne boli. A je to normalno? Ampak nič pa ne boli... Še 5 dni do roka!



manna tudi jaz imam skoraj ves čas trd trebuh in me tudi nič ne boli, tako da po mojem mnenju je to običajno.
Čeprav zadnjič so mi v porodnišnici rekli, da je otrdevanje trebuha znak popadkov, ampak na ctg-ju pa ni nič pokazalo.
Jaz imam do PDP še 2 dni.

Imam pa jutri spet ctg, če bo slučajno kaj novega pa seveda sporočim.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 20:50:23   
*alina*
Punce a CTG naj bi pokazal popadke? Mene so namreč ob prihodu v P dali na CTG pa me je sestra takrat prav grdo vprašala kje so kakšni popadki, ko pa CTG nič ne pokaže (mene je zvijalo za znoret, ona pa je mislila da brezveze zganjam paniko)!? Takoj zatem me je pregledala še zdravnica in sem bila odprta že 6-7 cm...tista sestra je kar debelo pogledala, ko so ji naročili naj hitro spiše vse papirje za porod.

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 20:52:44   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: manna

Smo pa danes sestavili našega mutsy-ja KONČNO in moram rečt da je prav zares prekrasen!!! Komaj čakam da bo notri nekaj vekalo..



Res je super tale voziček...jaz sem zelo zadovoljna. Lahko se sestavi, lepo se pelje, pa še lep jeuser posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 21:01:59   
S@nta
Super minča za hiter porod brez komplikacij.
Nisem vedla, da si hodla na akupunkturo, mene namreč full mika, pa nikogar ne poznam, ki bi mi lahko malo svoje izkušnje posredoval. Si hodla to v Dobrno?
Ima mogoče katera druga izkušnje z akupunkturo kot pripravo na porod?
Jaz pa sem cela nesrečna ker se mi je pojavilo vnetje, celo nosečnost nisem imela težav, zdaj pred porodom pa to srAnje, sem dobila eno tableto za vstavit, pa bomo vidli kaj bo, upam, da bo pomagalo, sem namreč slišala, da ne samo, da se dojenček lahko okužu pri porodu, še raztrgaš se veliko bolj. user posted image

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Junijke 2009 - 3.del
3.6.2009 21:09:54   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: bamoocham

Kaminek je še med nami, al že carta?user posted image



sm še tle, ja jauser posted image .
jutr imam CTG, trebuh mam jst trdga že 2 meseca, pa o popadkih ne duha ne sluha, tko da bi mogla po tem že zdavnaj rodituser posted image . izcedek imam pa tud kr čedalje bolj močan, pa vsak dan bolj imam na trenutke občutek, kot da bom dobila M, pa potem popusti.

minča: user posted image  za porodno zgodbo

mi imamo tudi mutsy-a in sva tud zadovoljna!

lepo nočko, ker grem ležat, me vse tuk dol tišči. aja, pa še nekaj: naša pupa je obrnjena navzdol in s trebuščkom navzgor, tko da se vidi, kako diha oz. kako ji bije srček. prav zanimivo.

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?