|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 10:43:52   
Ovnica78
user posted image user posted image Punce ne se sekirat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

Tudi meni je danes en čuden dan. Pa saj vse mine!

_____________________________

6.1.2006 Prijokal na dan naš korenjak Tin.
15.6.2009 Prijokala na dan naša princeska Iva.

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 10:44:49   
tecka
Lino, čestitke za Maksa user posted image user posted image user posted image !
Meni ful lepo ime. Bi bilo v igri tudi pri nas, če ne bi bil že sosedov... Pa tudi datum rojstva enkraten: 03.06.09.
Le katera bo na vrsti na bolj "hudičeve številke" - 06.06.09?

Jaz verjetno ne.
Sem od G, malo dobre volje, ker je tehtnica pokazala -1kg (voda pač, pa vseeno). Pregled trajal 1 min - kot ponavadi. Utrip je, lega pravilna, drugega itak ne kontrolira. Samo še opogumit se mora in prilezti ven. SEm upala, da bo naslednji pregled že v P, pa ga imam še kar pri svoji G na dan PDP - to je v sredo, 10.6.

Biba, ne biti tako črnogleda. Tudi mene moti, ker sem doma in se počutim kot v zaporu. Na srečo živim v hiši, tako da se vsaj okrog bajte sprehajam. Če samo pomislim na moje bivše stanovanje v bloku, bi pa res znorela na tistih parih kvadratih in obkrožena s samimi upokojenci (mladi pač morajo delati).
Jaz sem se odločila, da bom razmišljala takole: še vedno sem v službi domovine. SEm doma in država mi za to plačuje. Jaz pa se sprehajam med kavčem, posteljo, računalnikom in kuhinjo, vmes pa kontroliram, kaj se novega dogaja pri sosedovih (eni gradijo) in kakšne napete ritke se rekreirajo okrog naše hiše (je krasen teren za kolesarjenje in čas imajo seveda samo moški). Tako da se res ne smem nič pritoževati. Nikoli več mi ne bo tako lepo in ta stres, ker sem samo doma, je posledica tega, ker smo navajeni, da moramo skozi življenje samo drveti.

Včeraj sva šla z možem nabirat gozdne jagode. No, jaz sem iskala najlepše, on jih je trgal in jedel. Se mi je zdelo prav romantično in ful pozorno od njega. Meni se je pa "dogajalo", ker sem malo zapustila bajto.

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 10:54:18   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: tecka

in ta stres, ker sem samo doma, je posledica tega, ker smo navajeni, da moramo skozi življenje samo drveti.




Absolutno se strinjam.

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 10:54:34   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Ja, jaz sem se tudi že spraševala, kateri sporočit. Sem mislila kar Mali princeski in July08, ker imam njuni številki.


Komot oz. brez problema mi lahko sporočiš. user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 10:55:29   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Sem šele sedaj pomislila na to, da je Lino na koncu upoštevala moža in dala ime Maks in ne Dare.


Vse za ljubezen. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lino.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 10:56:14   
tecka
IZVIRNO SPOROČILO: biba14
Včasih se zjutraj zbudiš in še predno vstaneš veš,da bo ful bedn danuser posted image .
Jaz sem dans ponoči razmišljala, kaj naredijo, če prideš v P s ful popadki,pa nimajo nobene frej sobe več za rodit ? A te kam drugam pošljejo ali kaj? Tak,tle je dokaz,da sem res smotana danesuser posted image


Joj, Biba, danes bi midve morali iti na en sladoled in bi malo izenačili tvojo slabo in mojo dobro voljouser posted image
S posteljami v porodnišnici je pa verjetno tako kot z moškimi v ženskem življenju: vedno je plac še za enega. V materinski šoli so nam rekli tudi, da imajo rekord 42 porodov v enem dnevu (P LJ) - pa nobena ni ležala na tleh.

Pa da malo razvedrim ta dan (upam) eno vprašanje za vas, punce. Kako ste se sprijaznile, da bo treba do konca življenja seksat samo z enim moškim? Jaz še vedno potihem upam na kaj več... Mi je pa to vprašanje padlo na pamet včeraj zvečer, ko sem spet najedala našemu, da imam strije. Pa pravi, da njega ne moti, drugih pa verjetno tudi ne, ker bom do smrti seksala samo še z njim. Pa mi je dalo misliti...Kot takrat ko sva začela graditi hišo. Bila sem že čez 30, pa se mi je bolj kot gradnja zdelo grozno to, da je potem pa on TISTI in da ne bo nobenih drugih več. Pa da smo si na jasnem - zaenkrat nimam nobenih prešuštniških namenov, še z našim je seks prepovedan. Mogoče me pa zato daje...user posted image

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 10:59:07   
lenika
Tečka v bistvu še nikoli nisem razmišljala o tem. Za zdaj mi vse štima in upam, da bo tako tudi ostalo.

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 11:00:55   
lenika
Nič, grem sedaj pod tuš in na kavo. Ve pa kar čvekajte naprej, da bom imela kaj delat, ko pridem nazaj.user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 11:09:25   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: *blu*

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Le katera bo 15. na seznamu?

Hanuši, Deja777, Lenika ali Bačko?
user posted image user posted image user posted image

Dejmo punce user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Jazzzz se javim prostovoljno user posted image . Malo heca! 
Me pa res nekaj danes v križu pritiska, pa že ponoči sem nekaj čutila. Mogoče pa le user posted image

Pa dobro jutro in lep dan vsem.


*Blu* kar pogumno user posted image user posted image user posted image .

B
iba14 user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem se včeraj tudi zjokala, res izgleda vreme in hormoni, pa vsi okoli mene so tečni, še user posted image me sekira,.....
Biba14 eno pojstlo zate bodo pa že še našli no....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mony25 a zdaj že partnerje psiha daje okoli poroda? user posted image user posted image Jaz sem imela ene full čudne sanje o porodu user posted image , da sem še glavco vidla ko ni hotla ven - kar nekaj user posted image user posted image .

Lenika ma je dobra ta tvoja storilnost user posted image , moja je podobna s tem da bom šele zdaj začela prah brisat....

"Vreme je krivo, pa polna luna se bliža, pa hormoni nas dajejo na koncu nosečnosti,... Super kombinacija, a ne? "
Se strinjam s tabo Lenika.

Tecka drugič jih naberta, pa sladoled in smetana - njami user posted image . Jagode.

Moja rit pa je polna češenj. user posted image user posted image




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 11:10:19   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Nič, grem sedaj pod tuš in na kavo. Ve pa kar čvekajte naprej, da bom imela kaj delat, ko pridem nazaj.user posted image


Verjemi, da boš imela user posted image user posted image user posted image .

Men bo pa moj internet odklopil, če bom skoz na RR visela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .






_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 11:10:54   
bjondi
IZVIRNO SPOROČILO: tecka




Pa da malo razvedrim ta dan (upam) eno vprašanje za vas, punce. Kako ste se sprijaznile, da bo treba do konca življenja seksat samo z enim moškim? Jaz še vedno potihem upam na kaj več... Mi je pa to vprašanje padlo na pamet včeraj zvečer, ko sem spet najedala našemu, da imam strije. Pa pravi, da njega ne moti, drugih pa verjetno tudi ne, ker bom do smrti seksala samo še z njim. Pa mi je dalo misliti...Kot takrat ko sva začela graditi hišo. Bila sem že čez 30, pa se mi je bolj kot gradnja zdelo grozno to, da je potem pa on TISTI in da ne bo nobenih drugih več. Pa da smo si na jasnem - zaenkrat nimam nobenih prešuštniških namenov, še z našim je seks prepovedan. Mogoče me pa zato daje...user posted image




user posted image user posted image user posted image  ....si faca...sam sori men tud vse mogoče po glav skače...če pa že 8 mescov nismo,kaj nej neki napol svršim sama pri sebi ,če to ni to...upam ,da dočakam zastavljen cilj z poroda pol pa končno na možeka navalim...upam ,da nau njega minil takrat...

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 11:13:31   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: tecka

Le katera bo na vrsti na bolj "hudičeve številke" - 06.06.09?



To pa sam Bog ve. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pri meni je moj rojen: 24.06. (ja 30. let mu ne uide letos user posted image ) , tamala 24.04. in sedaj ne bi bilo slabo če se datum 24.06. ponovi - samo kdo user posted image bo tako dolgo čakal? 10 dni čez PDP - sem skoz govorila da bo prej, na koncu pa "Sam Bog ve...." user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Aja, moj datum pa 27.9. - 13 dni čez rok 27.06.? user posted image user posted image Ta bi bila pa res huda, če pogledam začetne cifre....



< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 4.6.2009 11:14:13 >


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 11:15:00   
biba14

IZVIRNO SPOROČILO: tecka

Pa da malo razvedrim ta dan (upam) eno vprašanje za vas, punce. Kako ste se sprijaznile, da bo treba do konca življenja seksat samo z enim moškim? Jaz še vedno potihem upam na kaj več... Mi je pa to vprašanje padlo na pamet včeraj zvečer, ko sem spet najedala našemu, da imam strije. Pa pravi, da njega ne moti, drugih pa verjetno tudi ne, ker bom do smrti seksala samo še z njim. Pa mi je dalo misliti...Kot takrat ko sva začela graditi hišo. Bila sem že čez 30, pa se mi je bolj kot gradnja zdelo grozno to, da je potem pa on TISTI in da ne bo nobenih drugih več. Pa da smo si na jasnem - zaenkrat nimam nobenih prešuštniških namenov, še z našim je seks prepovedan. Mogoče me pa zato daje...user posted image



Jaz sem z mojim ful zadovoljna..nočem nobenga drugegauser posted image user posted image ...komaj čakam,da normalno navalim nanjuser posted image user posted image ...pa še to,ravno nekaj noči nazaj me ob 3.00 zbudi in pove, da user posted image pospešuje mehčanje MV...itak da je bila akcijauser posted image user posted image

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 11:26:14   
loveforever
linouser posted image user posted image user posted image  iskrene česetitke!!!

mi smo od zobarja, ta mala je bla fuuulll pridna, tako da smo šli na pico in sladoled....njami sej je še meni pasalo

hja, pr men je 100% zadovoljstvo glede sexa samo z možekom user posted image user posted image user posted image  je najboljši v vseh stvareh pri sexu pa najbolj, tako da drugi nimajo kaj obiskvat moje....-.

sj obstajajo še postojnska pa škocjanskauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 11:58:26   
bačko
Tečka jaz sem s svojim zadovoljna je pa res da včasih tudi jaz kaj takega pomislim.Celo življenje samo z enim.No ja bolj to kot pa z nobenim.
Ja jaz imam rok 6.6 mogoče bom pa jaz tista.Bomo videli.Pustimo se presenetiti.
Ja jaz imam samo od Majane telefonsko številko.Če mi katera na ZS pošlje še dodatno bom z veseljem obvestila katero drugo.

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 12:16:07   
July08
Ojla, souser posted image !
Joj, nikakor mi ne uspe priti do računalnika in vas. Zjutraj sem morala kužo previt peljat k veterinarju, pridem domov, že ena kolegica na vratih, zdaj pa še trije telefoni v stilu: oj, kako si, si še doma...user posted image in potem vsem razlagat, da ni panike, da nobenih znakov, itd.

Pri nas nič novega. Tud trebuh mi nič več ne otrdeva. Očitno bom spet čez rok lepo čakala, kot vidve Deja in Lenika. Samo sem se odločila, da se ne bom več obremenjevala s tem. Ko bo pač bo... Sicer se mi zdi, da samo mučim samo sebe.

Evo, kako lepo je Lino ratalo. Enim je usojeno user posted image

Jaz sem tudi mislila, da bom SMS poslala Leniki in Mali Princeski, ker imam njuni številki. Al kako se čmo zment?

Biba po moje je tako razmišljanje samo trenutno in posledica depresivnega vremena. V glavnem NISI LUZER, ¸še vse boš končala, tudi diplomirala, brez skrbi. Jaz pravim, da ima vsak zakaj svoj zato. Skušaj razmišljati bolj pozitivno user posted image user posted image user posted image

Lenika jaz se tolažim s tem, da si trenutno zaslužimo storilnost na nuli user posted image Po porodu bomo imele itak ful dela in skrbi.

Tud zame je ful beden dan. Že ponoči sem slabo spala, zjutraj me je pa ene 3x ob različnih urah možek zbudil - ko je prišel v posteljo (ima grdo navado na kavču zaspat, pol proti jutru se pa primaje v posteljo), pol je kmalu vstal in šel ven, ko je prišel nazaj pa spet ropotanjeuser posted image , ura je bla pa neki čez 6.
Pa mlajši sin se je po dolgem času polulal v posteljo, ki sem jo predvčerajšnjim preoblekla. In zdaj spet pranje, oblačenje...
No, saj če vstaneš z levo nogo, ni treba veliko, da ti je vse skupaj za zjokat, a ne.

Tecka smem vprašati, od kod si? Vem, da si z Notranjske, tako kot jaz. In zato si sploh ne upam več sama v gozd, ko skoz z medvedi strašijo...in še sprehodov ni več, ker nimam "sopotnika" - vsi so v službi.user posted image
Jaz sem pa doma nabirala gozdne jagode. Jih imamo ful, ker sva jih z mami nasadili in prav lepo uspevajo. Samo jaz jih ne jem skoraj nič, jih šparam za fanta, ker jih imata ful  rada. Materinska ljubezen user posted image Meni jih pa mami prinese... pa jeuser posted image

Tecka zanimive misli ti mešajo glavo user posted image NO, meni zaenkrat ni problem misel na to, da samo še z možem do konca življenja. Sedaj sva skupaj 11 let, pa je še vedno pestro v postelji (no trenutno glih ne, upam da bo po porodu čimprej spet orng akcija). So pa ziher vzponi in padci. Never say never...



_____________________________

"Odločitev, imeti otroka je pomembna.
To pomeni odločiti se za vedno,
da bo naše srce hodilo naokoli zunaj
našega telesa."
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 12:19:44   
July08
Evo, Bačko, jaz sem ti poslala svojo gsm št.

< Sporočilo je popravil July08 -- 4.6.2009 12:20:05 >

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 12:25:46   
July08
Jaz sem imela pa glih en preblisk:
Trenutno vse komaj čakamo, da rodimo in se "znebimo" trebuha, pa spoznamo svoje user posted image ... Ampak spomnim se, da sem jaz vsakič po porodu prav pogrešala brce v trebuhu, božanje trebuha in mir, ki je bil prisoten v zadnjih dnevih nosečnosti.
Torej: UŽIVAJMO ŠE TE ZADNJE DNI S SVOJIMI TREBUŠČKI, BOŽAJMO JIH IN SE POGOVARJAJMO S SVOJIMI user posted image .

Zame je to zagotovo zadnja nosečnost in najbrž bom čez nekaj časa razmišljala, kako je bilo lepo z user posted image v trebuhu. Nosečnost je res nekaj lepega, žal ni dana vsem ženskam, moškim pa sploh ne. Izkoristimo te lepe občutke!!!


_____________________________

"Odločitev, imeti otroka je pomembna.
To pomeni odločiti se za vedno,
da bo naše srce hodilo naokoli zunaj
našega telesa."
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 12:27:25   
July08
Zdaj, ko sem jaz na RR, ni pa nobene user posted image
Nič, grem likat user posted image
Se pišemo kasneje.
Čauči.

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 13:13:44   
kaminek
joj, čvekice. grem zjutrej na CTG, ve pa že skor cele 3 strani napisale. se vidi, da smo že vse na koncu.

v glavnem: tamala je bila čist umirjena in je spančkala, tko da ni bilo skoraj nič brcik, je pa zato včeraj imela tako žurko, da sm misnla, da mi bo trebuh dalo na koščkeuser posted image . dala sem se testirat za streptokok B in sem plačala 15€. v primeru, da grem rodit pred izvidi, bojo direkt iz P poklicali za rezultate, tko da se mi ni potrebno sekirat!!!

naslednji pregled: 11.6.

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 13:16:07   
kaminek
še to glede hormončkov: mene so pa včeri zvečer zdelal. sm se kr začela nekaj cmerit, pa ne orenk, in sm rekla, da kolk si jst želim it rodit čim prej, da bo vse to za menoj. kr nism se mogla potolažit.

pa opažam, da sm se včasih bolj zjokala ob kakšni novici, zdej pa se malo pocmerim in to je to.

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 13:27:51   
biba14
Uf, jaz tud jokcam ko dež..pa nikol nisem,sedaj pa več zjokam ko polulamuser posted image ...sploh ko berem kakšne porodne zgodbe, al pa gledam katerikoli film ( včeraj sem jokala pri Nevidno zlo3user posted image -bogi zombiji-ma čist sem norauser posted image )

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 13:49:25   
majana79
Živjo, samo na hitro se vam spet javim. Najbrž bova midva naslednja na seznamu, jutri gremo v akcijo, čakamo še ene izvide za kri in potem mi bodo sprožili. Je pritisk previsok in premalo plodovnice...

Držite pesti za naju, se javim takoj ko bo mogoče.

Če pa vmes katera rodi, naj pošlje sms, bom že sporočila jaz tistim iz RR, od katerih imam številke in bodo dale gor.

Čestitke lino, in pa vsem, ki boste rodile pred mano. user posted image

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 13:59:27   
fragola
lino iskrene čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 14:07:42   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: July08


Sedaj sva skupaj 11 let, pa je še vedno pestro v postelji (no trenutno glih ne, upam da bo po porodu čimprej spet orng akcija). So pa ziher vzponi in padci. Never say never...




Enako do pike. Drugače pa seveda, da mi lahko pošlješ sms.

Majana79 drži se.

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?