|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 9:14:08   
bamoocham

user posted image

                JUNIJKE IN user posted image , KI  SO MALO POHITELI

=======================================================
 NOSEČKA               DATUM ROJ.     PDP      OTROK            MERE
=======================================================
1.  *alina*                 16.04.           02.06      LARA     2040 g   43 cm   user posted image
2.  Mateja.Luka.Nik   09.05.           05.06      NIK       2200 g   51'5cm user posted image
3.  mojsonček            13.05.           12.06      ZOJA     2630 g  49 cm    user posted image
4.  Knutek                  18.05.           27.06      NIK        2690 g   47 cm   user posted image
5.  tinca84                 21.05.           02.06      NIK        3550 g   50 cm   user posted image  
6.  sončki                   26.05.           05.06      MARKO  3380 g   51 cm   user posted image
7.  dreamhorse          26.05.           03.06      ŽANA     3970 g   53 cm   user posted image  
8.  smrketa24            26.05.           01.06      MATEJ    3285 g  51 cm   user posted image
9.  sabsa                    27.05.           24.06      SARA     2750 g   49 cm   user posted image
10. Minča                   30.05.           03.06      NEJA      3200 g   51 cm  user posted image
11. mojjaka               01.06.           14.06      JAKA      3950 g   50 cm   user posted image
12. pinkiponki            01.06.           01.06      TIN        4330 g   56 cm  user posted image
13. Cally                     02.06.           12.06                    3950 g   55 cm  user posted image
14. Lino                      03.06.           21.06      MAKS     2660 g   47 cm  user posted image



< Sporočilo je popravil bamoocham -- 4.6.2009 9:15:16 >

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 9:17:11   
lenika
Vidim, da se je rodilo že 8 fantkov in 6 deklic. Moram hitro rodit, da malo dvignem povprečje deklic. Kaj Bačko si za, da narediva izenačenje?user posted image

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 9:22:31   
Ovnica78
Oj Lino si pohitela user posted image !!! ČESTITKEEEE mamici, atiju in starejšemu bratecu za vašega Maksa user posted image user posted image user posted image !!!

Zdaj bosta pa lahko z mojjaka skup v sobi user posted image .

Bamoocham mogoče se pa midve natrofiva skupaj v SG bolnišnici user posted image !

Minča lepa porodna zgodbauser posted image . Slikco pa le prilepi, da še mi vidimo tvojo malo princesko.

Deja777 , Lenika pa saj bo, noben ni še not ostal user posted image ! Vem pa da je tečno čakat, že meni je pa imam še 10 dni do roka.

Lep pozdrav vsem skupaj!


_____________________________

6.1.2006 Prijokal na dan naš korenjak Tin.
15.6.2009 Prijokala na dan naša princeska Iva.

(odgovor članu lidija***)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 9:24:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

IZVIRNO SPOROČILO: deja777

. pri aneju je bilo enako sem imela v ponedeljek rok rodila sem pa v soboto zvečer.



V soboto 2 dni pred rokom ali 5 dni po roku?

Jaz sem tudi rodila na petek 5 dni po roku, samo so mi sprožili. Zdaj mi je pa tudi Matic rekel, da bom rodila v petek.user posted image


5 dni po roku. in tudi meni so sprožili.

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 9:26:05   
bačko
Lenika jaz sem takoj zato.Povej kaj naj naredim da jo prepričam da gre ven?Sem se že pogovarjala z njo in jo prosila pa ni učinka.user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 9:29:15   
Hanuši
 
lino
user posted image user posted image kako potiho si to speljalauser posted image user posted image
 
iskrene čestitke celi familijci
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ovnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 9:31:28   
Hanuši
punce kateri bomo pa zdej sms-je pošiljale, ko je naša majana v P.? Al ste se že kej zmenile, pa sem spregledala?

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 9:32:12   
Mala_princeska
Le katera bo 15. na seznamu?

Hanuši, Deja777, Lenika ali Bačko?
user posted image user posted image user posted image

Dejmo punce user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 9:38:34   
meti21
user posted image user posted image user posted image   Iskrene čestitke lino za sinčka Maksa!  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 9:38:36   
lenika
Ja, jaz sem se tudi že spraševala, kateri sporočit. Sem mislila kar Mali princeski in July08, ker imam njuni številki.

< Sporočilo je popravil lenika -- 4.6.2009 9:39:16 >

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 9:43:36   
lenika
Sem šele sedaj pomislila na to, da je Lino na koncu upoštevala moža in dala ime Maks in ne Dare.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 9:54:34   
*alina*
Lino, iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 9:57:00   
*blu*
IZVIRNO SPOROČILO: Lsica


Blu, kako to, da si želiš rodit v Trbovljah? Poznaš ljudi tam? Če se ne motim, si enkrat povedala da si v prvo tam rodila...so bile pozitivne izkušnje?



Moj G tam dela in mi je bilo logično iti k njemu rodit, sem se najbolj nekako varno počutila in je bil res ves čas poroda prisoten. Pa fino mi je bilo, ker ni take gužve, babce in sestre super prijazne, vložkov, brisač, srajc vedno na voljo...

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 10:00:42   
*blu*
Lino, čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 10:04:44   
*blu*
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Le katera bo 15. na seznamu?

Hanuši, Deja777, Lenika ali Bačko?
user posted image user posted image user posted image

Dejmo punce user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Jazzzz se javim prostovoljno user posted image . Malo heca! 
Me pa res nekaj danes v križu pritiska, pa že ponoči sem nekaj čutila. Mogoče pa le user posted image

Pa dobro jutro in lep dan vsem.

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 10:06:46   
*blu*
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Lenika jaz sem takoj zato.Povej kaj naj naredim da jo prepričam da gre ven?Sem se že pogovarjala z njo in jo prosila pa ni učinka.user posted image


No, če slučajno izveš še meni sporoči! user posted image  

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 10:15:19   
biba14
Lino čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz se bom pa vsak čas zjokala...tok bi že rada,da mali ven pride, ko nič ne upam počet, nikamor it, skos sem sama doma....pa sam redim seuser posted image user posted image ,potem pa vas berem, vse vesele..men pa je ta user posted image vse zakomplicirala, še diplomirala nisem zarad hospitalizacij, pa se ko največji luzer zdaj počutimuser posted image . So me hormoni začeli čist izdajat...

< Sporočilo je popravil biba14 -- 4.6.2009 10:16:22 >

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 10:17:47   
manna
Pozdravljene!
LINO: ČESTITKE ŠE TUKAJ!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image

No pri nas nič novega, trebuh otrdeva, otroček je miren, spodaj malo špika... čakamo in čakamo. No, saj točnost je tudi lepa čednost kajne, mogoče bo pa prav na rok...


(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 10:18:30   
MONY25
evo, da se še jst mal javm...

najprej čestitke vsem, ki že cartateuser posted image user posted image user posted image

jutr je pa moj PDP-sm mela v pon in sre pregled pri G, CTG in vaginalni pregled-popadkov ni blo nč, pa zaprta sm še čist, tko da verjetno to ne bo še kmal, se mi zdi...
moj dec prav, da bo zihr tm nek na nedelo, k je polna luna-se že prov psihično pripravljauser posted image user posted image je pa včeri sanjal, da mi je voda odtekla-me je ob 4-ih zjutri zbudu, da se je prepriču, da so ble to samo sanje user posted image user posted image
joj, se vid, da se že bliža dan D... po eni strani si želim, da bi blo to čimprej za mano, po eni me je pa tok strah, da bi še kr mal počakala...


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonček....:)

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 10:19:16   
manna
biba14; saj pride kakšen dan ko je počutje pač bolj na psu, saj bo bolje!! Tudi jaz sem po 10 ur na dan sama pa samo nekaj jem kar naprej in ždim na kavču in razmišljam kdaj bo...

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 10:27:26   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: biba14


Jaz se bom pa vsak čas zjokala...tok bi že rada,da mali ven pride, ko nič ne upam počet, nikamor it, skos sem sama doma....pa sam redim seuser posted image user posted image ,potem pa vas berem, vse vesele..men pa je ta user posted image vse zakomplicirala, še diplomirala nisem zarad hospitalizacij, pa se ko največji luzer zdaj počutimuser posted image . So me hormoni začeli čist izdajat...


Saj bo bolje.
Če smo zdržale 9 mesecev bomo pa še kašen dan. Jaz ravno razmišljam o tem, kakšna je moja storilnost npr, danes. Pospravim kuhinjo (traja 15 minut), grem počivat na RR, potem malo obrišem kopanico (traja 15 minut), grem počivat na RR, potem sem šla zložit perilo (traja 15 minut) in sedaj zopet počivam na RR. No sedaj bom dala kosilo kuhat, potem se grem stuširat in s kolegico na kavo. Torej moja storilnost je na nuli.user posted image

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 10:29:12   
bačko
BIba user posted image user posted image user posted image user posted image !Vem kako se počutiš!
Jaz bom pa znorela.Prosim sem da mi gredo po recept za Žano in moja pametna babica je šla še celo v lekarno iskat potem te kapljice in je plača za njih.Ja halo!Saj ji ni noben rekel da naj gre iskat te kapljice.Pa Žana mi je po kavču cel čaj polila.Mislim da je danes en obup dan.Če ne bom danes dobila popadkov jih ne bom nikoli.

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 10:31:49   
lenika
Vreme je krivo, pa polna luna se bliža, pa hormoni nas dajejo na koncu nosečnosti,... Super kombinacija, a ne?

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 10:33:22   
bačko
Lenika resnično dobra kombinacija.user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Junijke 2009 - 3.del
4.6.2009 10:38:25   
biba14

IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Lenika resnično dobra kombinacija.user posted image


Hvala punceuser posted image
Včasih se zjutraj zbudiš in še predno vstaneš veš,da bo ful bedn danuser posted image .
Jaz sem dans ponoči razmišljala, kaj naredijo, če prideš v P s ful popadki,pa nimajo nobene frej sobe več za rodit ? A te kam drugam pošljejo ali kaj? Tak,tle je dokaz,da sem res smotana danesuser posted image

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nakup igrač
Admin

Kako pogosto kupujete igrače svojim otrokom?

Le ob posebnih priložnostih (rd, božiček...) (52%)

Vsak mesec nekaj novega (11%)

Vsakič, ko opazim igračo, ki bo otroku verjetno všeč (16%)

Ne kupujem igrač (20%)


Število vseh glasov: 44

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!