|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Preliv iz bele čokolade?
18.3.2009 8:34:12   
Volga
Stvar je taka: mali bi rad torto z belo čokolado. Sem jo enkrat že delal prav z belo kuverturo, mislim, da je bila od mannerja, pa ni bilo v redu. Tako zelo hitro se strdi, pa kar neke grudice pridejo pa tako gosto je...skratka, ni bilo v redu. Zdaj pa razmišljamm, če bi naredila preliv kar iz navadne bele čokolade Milka. kaj mislite, bi se to obneslo, naredim pač enako kot s črno, torej stopim, malo putra vmes in to je to? Je katera že delala iz bele čokolade?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Preliv iz bele čokolade?
18.3.2009 9:09:50   
cukr07
Jaz vedno delam prelive iz bele Milkine čokolada, ker se mi pri vseh ostalih naredijo grudice. Delam pa po istem receptu kot s temno čokolado:
- 35 dag čokolade
- 1,5 dl mleka
- 10 dag margarine


_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Preliv iz bele čokolade?
18.3.2009 9:13:02   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: cukr07

Jaz vedno delam prelive iz bele Milkine čokolada, ker se mi pri vseh ostalih naredijo grudice. Delam pa po istem receptu kot s temno čokolado:
- 35 dag čokolade
- 1,5 dl mleka
- 10 dag margarine



Aha no, potem je ostalo res bolj šit kot ne. Bom pa tudi jaz zdaj probla z Milko. Pa a ni 10 dkg margarine malo veliko? No, saj jaz ne vem, koliko putra dam vmes, ker dam malo od oka, dokler se mi ne zdi dovolj tekoče in mazljivo. Pa jaz dam v temno čokolado vodo zraven, bom priobala zdaj z mlekom.
Hvala.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
18.3.2009 9:48:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Preliv iz bele čokolade?
18.3.2009 9:53:38   
cukr07
Meni se je prvič tudi zdelo 10dag margarine veliko, ampak ni. Sem tudi sama že probala dat manj, pa se potem ni tako lepo rezalo.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Preliv iz bele čokolade?
18.3.2009 9:56:23   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

kaj pa tortni prelivi, ki jih dobis v trgovini


Sem probla, pa ni pol peesde mrzle vode vredno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Preliv iz bele čokolade?
2.4.2009 11:51:34   
Volga
Da še poročam, če se bo katera odločila vzeti v roke belo čokolado za preliv: NIKAR!!! Ker biskvita sploh ne prekrije, ampak je vse skupaj ena rjavo bela zdriz, ničemer podobna. Sem mislila, da se bo morda v hladilniku potem kaj strdilo in da bo močnejša barva prišla, pa ni. tako da sem potem kar čez to še črno čokolado prelila, pa je bilo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...
5 slastnih kašic za dojenčke
Hitro preverite pet receptov za slastne in zdrave kašice za dojenčka, ki se spoznava z gosto hrano.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?