|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 23:07:04   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

Drage Aprilčice!
Detelja hvala za zajtrk, jaz sem namreč šele zdaj na orng "zajtrku" - gris in čokolada v prahu. user posted image Spala sem namreč do 10h, pojedla malo sadja, pol pa nekaj časa tako nisem lačna. No, da vam povem svojo nočno in jutranjo zgodbo. Ponoči sem spala nepričakovano super, nič me ni motilo, nič bolelo. In ko sem se ob 7h zbudila, vse mirno. Ela ponavadi v tem času že veselo nori. Babe, kako sem se ustrašila! user posted image Kaj pa je zdaj to? Zakaj nič ne brca? user posted image user posted image Sama sebe nisem prepoznala, saj po naravi nisem ravno nek paničar. Vsi možni scenariji so se mi zvrteli pred očmi. Moj me je tolažil, da je vse ok, skupaj sva božala bušija, Ela je celo davkrat zelo nežno brcnila, toda komaj sem se umirila in nazaj zaspala. Ker zaspana sem bila pa kot polh. No, ko sem se zbudila ob 10h, pa se ji je kolcalo in je brcala. Ne ravno v svojem običajnem ritmu, toda buši je migal sem in tja. user posted image user posted image user posted image V glavnem, od danes naprej ne bom več ni jamrala, če me bo vse bolelo, ko me bo brcala, pa če mi trebuh raztegne do Ekvatorja in nogico porine do grla user posted image , samo da vem, da miga in da je živa. user posted image user posted image user posted image

Gnezdenje
- Očitno imamo vse iste simptome obsedenega "pucanja" in tisoč opravkov, ki jih moramo NUJNO opraviti še pred porodom. user posted image user posted image user posted image Jaz še vedno nisem vsega oprala in si spakirala torbe za P, kar načrtujem do konca tega tedna, pa sem kar neka živčna. user posted image Do poroda imam še 5 tednov, pa takšna panika, mater user posted image user posted image user posted image . Malo se imam na sumu, da si kar iščem neke opravke, da misli odtrgam od nezavednih strahov pred porodom. Ker bi se pošteno zlagala, če bi rekla, da me nič ni strah. Predvsem gre za strah pred neznanim. Le kako bo? Ali bom prepoznala popadke? Bom znala predihati bolečino? Kako bom sploh odreagirala? Se bom znala umiriti? Bo šlo vse ok? Kaj pa če se kaj zakomplicira? Bodo v porodnišnici spoštovali moj porodni načrt? Bo z Elo vse ok? ... Ni kaj, vedno znova se potolažim, da so takšna vprašanja normalna, da bi bilo bolj čudno, če bi vse skupaj potlačila in se delala, kako sem kul. user posted image Pa hvala bogu se zavedam, da ko se porod enkrat začne, me bo tako prevzel, da ne bo časa, da bi se za hipec zaustavila in filozofsko razpredala o vseh svojih dilemah in bistvu življenja. user posted image user posted image user posted image

junona in štorkljica - Me pa imamo PDP zelo blizu, jaz imam 23. aprila, tako da bomo po vsej verjetnosti "popadale" druga za drugo. user posted image user posted image user posted image Moji podatki za primerjavo so sledeči:
33t
KG: 1913 g
HC - Obseg glavice: 296
AC - Obseg trebuha: 279
FL - flemur: 61 (to je stegnenica ste rekle?)
GV/TT/BPD: 82 (ne vem, kaj je to? user posted image )
sonček85 - Upam, da je tvoj dragi že boljše. user posted image Ti pa le pazi, da se ne nalezeš. Vsako jutro dve stisnjeni pomaranči in ena limona, pa bi moralo biti dovolj, da ojačaš svoje vojačke v žilah. user posted image

No, lepo se imejte v tem sončnem, a mrzlem vremenu, jaz grem pa za kakšne pol urce spat. user posted image Sem danes spet bolj zaspane sorte, čutim, da Ela raste, saj me spet bolijo vse mišice v bušiju. Očitno ta mir iz njene strani pomeni, da moram tudi sama biti pridna in ji dati dovolj energije, da si nabere maščobico. user posted image Kot sem obljubila, nič se ne bom pritoževala. user posted image user posted image user posted image

Se slišimo kaj popoldan, če ne pa lep petek vsem, dokler smo še v enem kosu user posted image user posted image user posted image ,
NenaLena





se kr podpišem pod tole....kot bi sebe poslušalauser posted image , nisi edina...smo vrjetno več ali manj kr vse na istemuser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 23:12:08   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

nenalena.hvala sem oddaljena od svojega dragega da se kaj ne nalezem saj je otroček na prvem mestu.Je pa že ves teden tko živahen da sem prav vesela zraven k se tko muva,kr bupija gledam pa ga božam,....
Ja pomarančka  in sadje je pa na mojem pultu  in mami veselo papcauser posted image user posted image user posted image

Blagor tebi da lahko spiš doo 10.00 ,jaz lahko najdlje do 7.00-8.00user posted image  
tinaaja.full dobre majčke,meni je pa ta cooluser posted image user posted image pa full jih še imajo k so cool npr.ta torba je funyuser posted image
ninca.hellouser posted image user posted image


jst tudiuser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 23:24:02   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

še mal pa bomo pišle na 4. deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...smo pridne a neuser posted image

Junona si morava bušija spet mal poslikat...moj raste iz dneva v danuser posted image user posted image , ej men se zdi vsak dan večji. user posted image
Joj komaj čakam da grem rodit, si predstavljaš še en mesec naju čakauser posted image


Js tudi že komaj čakam, zato se mi pa tak vleče. Ja, bo res treba žogico ponovno poslikat.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 23:25:18   
*Junona*
Zdle si grem pa svečko noter dat in potem v vaservago, da mi ven ne steče.user posted image

Fajn spančki.user posted image

Nočko.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 23:31:18   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

Pozdravljene pupe!

Mene še tud niste dale na seznam RD: sem pa 15.05.

Midva sva cotke kupovala predvsem v H&M in C&A, neki tud v BC. Grem drug tedn še kaj v KIK pogledat. Vse je tk fajn, js bi kr za cel tovornjak nakupla, pa me hvala bogu moj malo nazaj drži.



Pa kaj je to za ena trgovina KIKuser posted image ????
A jo imamo v Ce?

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu m..tina)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 23:32:01   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Zdle si grem pa svečko noter dat in potem v vaservago, da mi ven ne steče.user posted image

Fajn spančki.user posted image

Nočko.user posted image

Ti tudi, pa kaj lepega sanjita z bebijemuser posted image



_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 23:32:09   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: m..tina

Pozdravljene pupe!

Mene še tud niste dale na seznam RD: sem pa 15.05.

Midva sva cotke kupovala predvsem v H&M in C&A, neki tud v BC. Grem drug tedn še kaj v KIK pogledat. Vse je tk fajn, js bi kr za cel tovornjak nakupla, pa me hvala bogu moj malo nazaj drži.



Pa kaj je to za ena trgovina KIKuser posted image ????
A jo imamo v Ce?


Ja, je. Tam ko je bil Big Bang. Zraven Jyska.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 23:32:50   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Zdle si grem pa svečko noter dat in potem v vaservago, da mi ven ne steče.user posted image

Fajn spančki.user posted image

Nočko.user posted image

Ti tudi, pa kaj lepega sanjita z bebijemuser posted image




Boma, hvala enako.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
20.3.2009 23:58:51   
magnolija1984
lep pozdravuser posted image

imam eno vprasanje pa sem se zatekla kar k vam ker predvidevam da mate ze vse cotke za vase novorojenčke nabavljene.

zanima me ali je nujno da mora novorojenček imeti le bodije in majčke na preklop. torej nikakor nesme imeti navadno majčko čeprav ima ta na vsakem ramenu en gumb,in je luknja za glavo pol tk velika da si jo ze js lahk dam cez glavo skor?

hvala za odgovor ze vnaprej

lp

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 7:03:07   
Pat74
Magnolija nujno že ni, samo se boš morala kar malo pomatrat - v bistvu so bodiji in majčke na preklop bolj praktične za novorojenčka zato, ker še ne more držati glavice in ti olajšajo delo pri oblačenju in slačenju.

(odgovor članu magnolija1984)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 7:13:28   
detelja
user posted image



user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 7:13:47   
Pat74
Štorkljica in Junona še naše mere za primerjavo, rok imam pa 25. 4., pa sigurno ne drži, bo ziher kakšen dan kasneje:
HC = 28,2
AC = 27,2
FL = 59,9

Glede predporodnih simptomov: pri meni je bilo ravno obratno - zmanjšanje apetita, driske tudi nisem imela, ščep se mi je pa odluščil samo 2.

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 7:17:09   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23


Pa kaj je to za ena trgovina KIKuser posted image ????

A jo imamo v Ce?


http://www.kik-textilien.com/slo/?id=1

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 7:58:35   
BrinaBA
Dobro jutro punce! Že kakšno uro gledamo risanke...
 
Včeraj sem bila pri ginekologu, vse je OK, preveril je samo utrip in lego (je že pripravljena z glavico naprej), moja kilaža je malo velika (v zadnjem mesecu sem dobila 5 kg) user posted image . Pa kar precej zatekam - g pravi, naj več povivam, ampak je pri dveh štruklih to kar precej iluzorno... Sicer pa je rekel, da po njegovo že lahko grem rodit user posted image  (prvič sem v 36 tednu, drugič v 38)
 
Za test na Strep B se nisem odločila, ker bi se tako ali tako samo sekirala. Že cel teden pa jemnjem vaginalne kapsule Gynophilus, ki so mi občutno izboljšale nožnično floro, pa še manj špikanja čautim (ker imam kar precej bakterij v urinu), tako da so tudi to izboljšale (da o barvi duhu izcedka sploh ne govorim) . Torej user posted image . Ginekolog pravi, da znajo tudi izpodrinit streptokoka, bo pa za porod vsekakor boljše, da gre dete čez laktobacilne bakterije, kot čez kaj druga...
 
Prijavila sem se tudi za javno banko matičnih celic, tako da bom vsaj komu lahko pomagala (je sigurno boljše, kot če to tako ali tako zavržejo); za privat pa zaenkrat nisem šla...
 
nmag - za naslednji pregled sem se naročila takta kot ti - da spet kaj počvekava: 27.3. ob 11h
 
Sicer pa tudi jaz pospravljam, dekoriram stanovanje,... energije mi dopoldne kar ne zmanjkauser posted image ; popoldne pa kar padem dol user posted image .
 
Lep sončen pozdrav vsem!!!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 8:35:58   
sonček85
JUTRO PUPIKE MOJE!!!!


IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Sonček, mene je pa moj dans v Maca peljal na Flurrija in naju je tvoja sestra postregla. Sem ji poveala, kdo sem.user posted image
Ja a res ,super,je bla kaj tečna k je prvi dan z bolniške blauser posted image user posted image user posted image m jaz sem pa vidla da mamo spet škampe mm jih bi jedla user posted image

brigita:u ti si pa bila pridna  včeraj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bravo za kolegico ,ja zdaj smo pa meuser posted image user posted image user posted image
Ja normo pa le izpolni ,saj lahko dobiš za začetek plavegauser posted image user posted image
joj sva imeli pa res čudne sanje,sem jih mojmu povedala je reku ti pa maš nore sanje,je rekui da neb slučajn na to res pom islauser posted image sonce moje ,kako ga imam rada.

Ja moj  je bolje ,sam je še vseen na B do pon.potem ima pa pregled-hvala za skrbi

brigita.no danes sem potegnila do 8.00 pol me je pa poštar zbudu ,čene bi pa danes po moje spala do 9.00 ziher.
brina:lepo da si se javilauser posted image user posted image bravo za pregled in naj še bebica le malo počaka,vsaj do aprilauser posted image .Preglede imamo pa vse skoraj na 24.3 in 27.3 user posted image user posted image user posted image

Dobila sem že odločbo iz CSD (oddala sem jo pa v sredo)madonca so hitriuser posted image user posted image Z zneskom sem pa zadovoljnauser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 8:53:25   
sonček85
user posted image user posted image user posted image  

user posted image

PDP    IME(starost)        (št .user posted image ,št.user posted image )  SPOL  KRAJ


01.04.
01.kpmk(25)                  (št. ?, št.? )                     CE  
1.metuljčica27                (št. 3, št. 1)                       
2.srečka82(27)              (št. 1, št. 0)                user posted image CE 
3.miška2006                
   (št. 2, št. 1)ŽE CARTAuser posted image GO

02.04.
4.supermiška(28)          (št. 3, št. 1)             user posted image    LJ
5.malcekvita                   (št. 1, št. 0)                     LJ/PO
6.ladybird01(30)           (št. 2, št. 0)             user posted image
7._malina_  (30)            (št. 1, št. 0)                          
03.04.
8.mojamalapikica(28)    (št. ?, št. ?)                          
9.PIruri(30)                    (št. 3, št. 1)             user posted image    PO
10.bibona   (29)              (št. 2, št. 1)             user posted image
11.SuzyB                          (št. ?, št. ?)
12.balbina                        
(št. ?, št. ?)                       SG                      
04.04.   
13.mojcaprvič                  (št. ?, št. ?)                          
14.janja*                          (št. 5, št. 3)            user posted image  PO  
15.kataka21 (23)            (št. ?, št. ?)  
16.lili82  (26)                  (št. 1, št. 0)            user posted image PT            
05.04. 
17.tinaaja                         (št. 3, št. 1)            user posted image LJ
18.mala čebelica(27)      (št. 1, št. 0)                
19.Mici7(28let)                (št. 1, št. 0 )                    

20.Adelina                         (št. 3, št. 2)        
21.orhidejka                     (št. 1, št. 0)                 MB     

06.04.
22.simonaa (29)              
(št.  1,št. 0)            user posted image LJ
23.bambocha (25
          
(št.  1,št. 0)          
07.04.
24.Anonimna.                   (št. 2, št. 1)                           
25.jernejav                      (št. 1, št.  0)           user posted image SG-JU       
26.urnebes(36)               (št. 2, št. 1)                   Trst
27.Artičoka                      (št. 2, št. 1)                    KR  
28.jakanejc                      (št. 3, št. 2 ) 
29.tia12
                            
(št. ?, št. ?  )    
 08.04.
30.katkica007                 (št. ?, št. ?)                             
31.bineti                           (št. ?, št. ?)   
32.ninca19                    
   (št. ?, št. ?)                   
09.04.
33.Nalini                           (št. 1, št. 0)                    MS
34.2sonček2                   (št. 1, št. 0) ŽE CARTAuser posted image
10.04.
35.Cveta28 (28)             (št. 1, št. 0)                     LJ
36.detelja                         (št. 2, št. 0)                      
37.linči 312                     
(št. ?, št. ?)
38.Tinqa                           
(št. 1, št. 0)            user posted image LJ                           
11.04.              
39.angelito (28)              (št. 1, št. 0 )           user posted image LJ
40.aljab                            (št. 2, št. 1)            user posted image
41.matt                             (št. 1, št. 0)        

42.kimmii (31)                (št. 1, št. 0)            user posted image                                   
43.aprilcica09                  (št. 1, št. 0)            user posted image LJ
44.matcar                         
(št. 3, št. 2)            user posted image                         
12.04.
45.poka1                          (št. 2, št. 1)                                  
46.baltazarka                   (št. ?, št. ?)                                  
47.Bojana 29                   (št. 4, št. 1)            user posted image MB
48.diti(27)                       (št. 1, št. 0)            user posted image CE  
13.04.
49.tink@                           (št. 1, št. 0)                NM         
14.04.
50. vud                             (št. 2, št. 1)                 SG
51.zanchy                         (št. 3, št. 2)           user posted image                               
52.KaTkA24                      (št. ?, št. ?)           user posted image MB/CE  
53.Ntaša                            (št.3 ,št 2 )
15.04. 
54.mavika                        (št. 1, št. 0)                                 
55.pat                               (št. 2, št. 1)                                
56.sobra(28)                   (št. 2, št. 0)
ŽE CARTA user posted image LJ 
57.ninaMM  (22)
             (št. 1, št. 0)          user posted image   LJ      
58.krfjolca (25)               (št. 2, št. 2)                 KR   
16.04. 
59.lily32                           (št. 1, št. 0)
60.suzy25
                         (št. 2, št. 1)          user posted image SG      

17.04.
    
61.L & L(30)                    (št. 3, št. 2)          user posted image   KR
62.MAJLANA                     (št. ?, št. ?)                      
63.nmag  (39)                  (št. 5, št. 4)          user posted image LJ
64*nana*                         (št. 3, št.1)                 SG
65.klavdyk                        (št.  2, št.1)                SG
66.Tabletka dOr                
(št. 1 ,št. 0)      
67.pikatara                        
(št. ?, št. ?) user posted image user posted image user posted image user posted image LJ
68.aprilko (25)                 
(št. 1 ,št. 0) 
69.oktoberka(23)             (št. 3,šr.1 )                LJ        
18.04. 
70.neučakana                    (št. 1, št. 0)                                 
71.blancica (34)               (št. 1, št. 0)         user posted image  PO  
72.malapikica(36)            (št. 3, št. )           user posted image MS

73.čokoladica1                  (št. ?, št. ?)                     
19.04.
74.uka7 (29)                     (št. 1, št. 0)              LJ                          
75.zupancdam (26)           (št. 5,št. 1)         user posted image TRB
20.04.
76.lilica  (31)                    (št. 2, št. 1)               LJ              
77.BrinaBA(32)                 (št. 3, št. 2)        user posted image LJ
78.Akina (25)                    (št. 1, št. 0)        user posted image MB        
79.tani22                          
( št. ?, št. ?)                                        

80.frutolina                        (št. 1, št. 0)                   

21.04. 
81.tojeto1(30)                  (št. 3, št. 2)                                   
22.04.
82.m.. tina (24)                 (št. 2, št. 0)             SG
83.PikaV                             (št.3, št.1)          user posted image  
84.goričanka (36)             (št. 2, št.1)               NG
85.
mlavla (25)                  (št. 2, št. 1)             TRB  
23.04.
86.NenaLena                     (št. 1 , št. 0)        user posted image PT             
87.RDEČA VRTNICA           (št. 2 , št. 0)         
24.0
88.Sonček 85user posted image (23)       (št. 1 ,št. 0)          user posted image CE
89.kunda  (30)                  (št. 1, št. ?)                                 
90.duda1                     
      (št. 3, št. 2)         user posted image MB
91.ninica23                        (št. 1, št. 0)         user posted image CE  
 
                 
25.04. 
92.pikaro                         
  (
št. 1, št. 0)              MS
93.Pat74  (34)                 (št. 3, št. 2)          user posted image PO
94.Patrica                          (št. ?, št. ?)
26.04.  
95.anca(28)                      (št.
1, št. 0)          user posted image LJ         
96.zoja B                            (št. 4, št. 1)               LJ
97.olea                               (št. 1, št. 0)                LJ
27.04.
98.štorkljica                       (št. 2, št. 1)         user posted image
99.barboom                        (št. 1, št.  0)        user posted image PO                     
100.zaspanka84(24)         (št. 2, št. 1)                                                                           
101.anchika                        (št. 2, št. 1)           
102.rea27 (27)                  (št. 2, št. 0)                NM/LJ                            
 
28.04.
103.narcisa (27)                (št. 2, št. 1)                ZASAVJE
104.ella. (33)                     (št.1, št. 0)          user posted image
105.brigita23(25)             
(št. 1, št. 0)              CE
29.04..
106.mišk (27)                    (št. 2, št. 1)               BREŽ
30.04.
107.*junona* (24)            (št. 3, št. 0)                CE
108.Sončni nasmeh           
(št. 1, št. 0)             user posted image LJ
109.Pomarančica              
(št. 1, št. 0)                  LJ
 1.5.                     
110.copka(28)                   (št. 2, št. 1)               
xx.04

111.ančula                          (št. ?, št.  ?) 
112.vesa13                         
(št. ?, št.  ?)
113.taškica    
                     (št. 3, št. 2)user posted image user posted image user posted image user posted image LJ
114.Blueeyes(26)              
(št. 1, št. 0)                  LJ
115.Rmmaja                        (št. ?, št. ?)user posted image user posted image ŽE CARTA user posted image user posted image
                   
user posted image ZANIMIVOSTI V TEM TEDNUuser posted image


23.03
malapikica
mlavla
ninica23
pikaro
frutolina CTG
24.03
Artičoka CTG
cveta28
sonček85 CTG
Pat74
anchika
jernejav CTG
Srečka82
duda1 CTG
25.03
klavdyk
m...tina
27.03
zupancdam
piruri
detelja CTG
nmag
copka
tinaaja CTG
BrinaBa CTG
30.03
sončni nasmeh
blueeyes

31.03
štorkljica
L&L ctg
01.04
Cveta28
ninaMM CTG
02.04
NenaLena
anca
03.04
Junona
06.04

Brigita 23
10.04
Cveta28
Trenutno imamo:
user posted image :20+1
user posted image :24+1+2+2
user posted image :72                

TRENUTNO NAS JE: 116 nosečk

< Sporočilo je popravil sonček85 -- 21.3.2009 8:56:03 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 9:24:32   
sonček85
detelja.hvala za zajtrk ,jaz sem pa danes jedla topli sendvičuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 9:26:15   
*Junona*
Jutro.user posted image

Kako smo spali? Mi še kar nekako, mao nam je najprej nagajala zgagica, potem pa kolki.

Je pa tako žalostno vreme zunaj.user posted image
Kaj boste kaj počele danes?


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 9:26:39   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Štorkljica in Junona še naše mere za primerjavo, rok imam pa 25. 4., pa sigurno ne drži, bo ziher kakšen dan kasneje:
HC = 28,2
AC = 27,2
FL = 59,9

Glede predporodnih simptomov: pri meni je bilo ravno obratno - zmanjšanje apetita, driske tudi nisem imela, ščep se mi je pa odluščil samo 2.



Js bi tako rada aprila rodila, ampak se zna zavleči do maja.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 9:27:49   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

JUTRO PUPIKE MOJE!!!!


IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Sonček, mene je pa moj dans v Maca peljal na Flurrija in naju je tvoja sestra postregla. Sem ji poveala, kdo sem.user posted image
Ja a res ,super,je bla kaj tečna k je prvi dan z bolniške blauser posted image user posted image user posted image m jaz sem pa vidla da mamo spet škampe mm jih bi jedla user posted image

brigita:u ti si pa bila pridna  včeraj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bravo za kolegico ,ja zdaj smo pa meuser posted image user posted image user posted image
Ja normo pa le izpolni ,saj lahko dobiš za začetek plavegauser posted image user posted image
joj sva imeli pa res čudne sanje,sem jih mojmu povedala je reku ti pa maš nore sanje,je rekui da neb slučajn na to res pom islauser posted image sonce moje ,kako ga imam rada.

Ja moj  je bolje ,sam je še vseen na B do pon.potem ima pa pregled-hvala za skrbi

brigita.no danes sem potegnila do 8.00 pol me je pa poštar zbudu ,čene bi pa danes po moje spala do 9.00 ziher.
brina:lepo da si se javilauser posted image user posted image bravo za pregled in naj še bebica le malo počaka,vsaj do aprilauser posted image .Preglede imamo pa vse skoraj na 24.3 in 27.3 user posted image user posted image user posted image

Dobila sem že odločbo iz CSD (oddala sem jo pa v sredo)madonca so hitriuser posted image user posted image Z zneskom sem pa zadovoljnauser posted image



Je rekla, da je mal naporno, ker se je navadla bit doma.

Ja, sem vidla da majo škampe. Midva pa sva poskusila tudi malinovo pito.user posted image

Super za odločbo.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 9:29:01   
*Junona*
Sonček, daj meni prosim apiši, da imam 3.4. CTG.

Hvala.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 9:33:29   
*Junona*
Detelja, hvala za zajtrk.user posted image user posted image user posted image

Kaj pa pomočniki?user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 9:33:33   
brigita23
dobro jutro punce

Mi smo danes spali ko ubiti....sem bila res izžetauser posted image , še na WC sem šla sam enkrat. Naš bebi še kr panča, ga bom zbudila z zajtrkomuser posted image user posted image user posted image ...

Detelja-hvala za link in tko super zajtrk...ti si pa res pridna da nam takole vsako jutro pripraviš kaj za pod zobuser posted image user posted image ...ne vem kaj bomo ko nam boš šla v Rim, vrjetno bomo lačne zajtrkov in pomočnikovuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sonček-ja mamo kr čudne sanje zadnje čase a ne???pa kaj čemo glavno da ko se zjutraj zbudimo se jim le nasmejimo.Men se včasih ko kak film gledam pol točno to sanjauser posted image user posted image user posted image , se mi je enkrat sanjal da smo naša familija Sopranovi....babica je bla pa glavnauser posted image user posted image user posted image user posted image ..
No sam da je dragi boljše...je pa luštn ko je zraven vaju z Aleksom, pa mu ni treba it delat a ne...zato pa si danes lahko spalauser posted image user posted image user posted image

Pregledi- vsem ki ste imele včeraj preglede še enkrat čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image

Magnolija1984- tako kot je že Pat74 napisala....itak da ti lahko imaš majčke, sam bodi je bolj enostavenuser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 9:34:41   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Jutro.user posted image

Kako smo spali? Mi še kar nekako, mao nam je najprej nagajala zgagica, potem pa kolki.

Je pa tako žalostno vreme zunaj.user posted image
Kaj boste kaj počele danes?



jutro junonca...a metin čajček nič ne pomagauser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
21.3.2009 9:37:19   
brigita23
Jst pa se zdle zrihtam počasi..najem in grem nato po opravkih, mal na tržnico pa v mercator, grem po mal domačih stvari...pridejo vsako oboto te kmetice in pol prodajajo take dobre kiflčke, pa kruhec mmmmmmmm.....

Ne vem še kaj bom kuhala, upam da mi kaj pametnega pade na pametuser posted image , popoldan pa še dokončam včeraj začeto delo.

Vas še pridem kaj pokukat...ta čas pa bodite lepouser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?