|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 7:43:36   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Dobro jutro user posted image
 
Javljam se vam iz mini počitnic pri tašči. Vzeli smo kar vikend paket all inclusive, je najbolj ugodno user posted image
pametnouser posted image user posted image user posted image user posted image
 
Spanje: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  fenomenalno, brez zbujanja!!!!!!!!! Spala je od 21ih do 5.30!!!!!!!!!!!
bravo Manči tko naprej.
Počutje: lohka bi blo bolje, ampak je kar vredu, glede na to, da smo spali brez zbujanja. Sam ati in mami sta šla včer večer mal ven in sta posledično mal naspana user posted image
 
Zajtrk: ga lubi že kuha, gres user posted image
mmm men se ga ne da tko zgodaj kuhat, jst sm pa kr mal pice od včeraj si prvoščla.
Kafe: ga bo pa tašča al pa tast skuhov user posted image
pr nas bo verjetno tašča al pa babica
Vreme; sonček se kaže, yeeeeeee user posted image
blagor vam,user posted image hitr ga pošli v naš konecuser posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 7:46:22   
jana81
dobro jutro
 
spanje zadnje dni ni več celonočno, ampak vsaj naspimo se z zbujanji.
 
DRAGI MOJ NEJČEK SAJ NE MOREM VERJET DA IMAŠ ŽE 11 MESECEV IN DA GREŠ ČEZ PAR DNI V VRTEC. Z ATIJEM TE IMAVA NESKONČNO RADA.
 
user posted image


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:00:47   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Moram vam samo še povedati, da sem za RD dobila cel kup res lepih daril oz. presenečenj (odštejmo tisto z avtom). Punci sta mi zjutraj tako lepo zapeli pesmico, naredili čestitko in me objemali user posted image Mami mi je pripravila torto in podarilo veliko Bajadero, user posted image pa mi je prinesel škatlo mojih priljubljenih Mozartovih kroglic user posted image Saj sem bila pridna: Bajadera je še na celem, pojedla sem samo 2 kroglici user posted image

ok, pakiram tudi jaz. Na mirno noč ne upam preveč, ker bi bil to že čisto pravi čudež... user posted image

Nočko, sladko sanjajte mali in veliki user posted image
user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  za darila, najlepše je pa itak od otrok user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:00:48   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Pa se še jaz odpavim spat, ampak bom bolj malo, ker mi hodi davčni obračun po glavi, olajšave....user posted image Sanje bodo hudeuser posted image
nočko



Upam, da si vseeno dobro spala. Kaj je bolj slaba davčna napoved, da te muči?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:00:53   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Dobro jutro user posted image
 
Javljam se vam iz mini počitnic pri tašči. Vzeli smo kar vikend paket all inclusive, je najbolj ugodno user posted image
 
Spanje: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  fenomenalno, brez zbujanja!!!!!!!!! Spala je od 21ih do 5.30!!!!!!!!!!!
 
Počutje: lohka bi blo bolje, ampak je kar vredu, glede na to, da smo spali brez zbujanja. Sam ati in mami sta šla včer večer mal ven in sta posledično mal naspana user posted image
 
Zajtrk: ga lubi že kuha, gres user posted image
 
Kafe: ga bo pa tašča al pa tast skuhov user posted image
 
Vreme; sonček se kaže, yeeeeeee user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  za spanje, to delaj mamici Manca

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:01:05   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

NEJC
VSE NAJBOLJŠE ZA 11 MESCEV




user posted image

NIA
VSE NAJBOLJŠE ZA 10 MESCEV



user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:01:37   
barbaw
Pa dobro jutro. user posted image  Zdaj pa grem na kafe.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:03:09   
hijenca
Dobro jutro!

Noč je bila katastrofa. Ob 2h alarm, ob 5h alarm, meni se malo meša. Spali na obroke. Ob 5 je šel ati v akcijo in uspaval malo budilko. Potem nisem mogla več zaspat, ati tudi ne in je šel že ob 6.30 na parcelo.

Je pa zunaj tako mrzlo, taki ledeni veter piha, ko po zimi.

Grem zdaj malo prebrat za nazaj, pa kavico spit, potem pa bo tako že mali auf.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:08:10   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Dobro jutro!

Noč je bila katastrofa. Ob 2h alarm, ob 5h alarm, meni se malo meša. Spali na obroke. Ob 5 je šel ati v akcijo in uspaval malo budilko. Potem nisem mogla več zaspat, ati tudi ne in je šel že ob 6.30 na parcelo.

Je pa zunaj tako mrzlo, taki ledeni veter piha, ko po zimi.

Grem zdaj malo prebrat za nazaj, pa kavico spit, potem pa bo tako že mali auf.


user posted image user posted image user posted image user posted image


Pri nas danes ne piha zaenkrat. Upam, da bo tudi pri vas nehalo, da bosta šla kaj ven. Kako pa zobek napreduje?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:12:56   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Dobro jutro!

Noč je bila katastrofa. Ob 2h alarm, ob 5h alarm, meni se malo meša. Spali na obroke. Ob 5 je šel ati v akcijo in uspaval malo budilko. Potem nisem mogla več zaspat, ati tudi ne in je šel že ob 6.30 na parcelo.

Je pa zunaj tako mrzlo, taki ledeni veter piha, ko po zimi.

Grem zdaj malo prebrat za nazaj, pa kavico spit, potem pa bo tako že mali auf.


user posted image user posted image user posted image user posted image


Pri nas danes ne piha zaenkrat. Upam, da bo tudi pri vas nehalo, da bosta šla kaj ven. Kako pa zobek napreduje?


Spodnji zobek je že pririno ven in raste, sedaj se je zbudil, ga grem porihtat, pa vročino zmerit, pa nekaj mora jest.

Jaz tudi kašljam, pa vse me boli, le kaj me bo doletelo. user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:16:05   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Dobro jutro!

Noč je bila katastrofa. Ob 2h alarm, ob 5h alarm, meni se malo meša. Spali na obroke. Ob 5 je šel ati v akcijo in uspaval malo budilko. Potem nisem mogla več zaspat, ati tudi ne in je šel že ob 6.30 na parcelo.

Je pa zunaj tako mrzlo, taki ledeni veter piha, ko po zimi.

Grem zdaj malo prebrat za nazaj, pa kavico spit, potem pa bo tako že mali auf.


user posted image user posted image user posted image user posted image


Pri nas danes ne piha zaenkrat. Upam, da bo tudi pri vas nehalo, da bosta šla kaj ven. Kako pa zobek napreduje?


Spodnji zobek je že pririno ven in raste, sedaj se je zbudil, ga grem porihtat, pa vročino zmerit, pa nekaj mora jest.

Jaz tudi kašljam, pa vse me boli, le kaj me bo doletelo. user posted image


user posted image user posted image user posted image  za zobka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vaju, upam, da je samo muha enodnevnica zaradi slabega spanja

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:18:15   
Anitka
Dobro jutro še od mene



user posted image


Včeraj zvečer smo malo bolj dolgo ostali v kitajski restavraciji, zato se nisem nič oglasila.

Spali smo super, eni še spijouser posted image user posted image user posted image , mami bi pa tudi pa jo kliče delo. Hja kaj čmo, je treba delatuser posted image

Aja, pri nas piha spet kot pri norcihuser posted image user posted image

NEJC in NIA vama pa vse najboljše
user posted image

Pa dober tekuser posted image
user posted image user posted image



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:20:20   
barbaw
Anitka jaz bi tudi bila raje v kitajski rest. kot na RR. user posted image  Pa ne preveč delat, da ne boš utrujena.



Moja mala tečka je že zaspana, ker se je malo pred 7h zbudila. Jo bo treba spat spravit.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:24:14   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Anitka jaz bi tudi bila raje v kitajski rest. kot na RR. user posted image  Pa ne preveč delat, da ne boš utrujena.

user posted image user posted image user posted image user posted image Se bom probala držat tvojega nasvetauser posted image user posted image user posted image user posted image


Moja mala tečka je že zaspana, ker se je malo pred 7h zbudila. Jo bo treba spat spravit.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:25:10   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Dobro jutro!

Noč je bila katastrofa. Ob 2h alarm, ob 5h alarm, meni se malo meša. Spali na obroke. Ob 5 je šel ati v akcijo in uspaval malo budilko. Potem nisem mogla več zaspat, ati tudi ne in je šel že ob 6.30 na parcelo.

Je pa zunaj tako mrzlo, taki ledeni veter piha, ko po zimi.

Grem zdaj malo prebrat za nazaj, pa kavico spit, potem pa bo tako že mali auf.


user posted image user posted image user posted image user posted image


Pri nas danes ne piha zaenkrat. Upam, da bo tudi pri vas nehalo, da bosta šla kaj ven. Kako pa zobek napreduje?


Spodnji zobek je že pririno ven in raste, sedaj se je zbudil, ga grem porihtat, pa vročino zmerit, pa nekaj mora jest.

Jaz tudi kašljam, pa vse me boli, le kaj me bo doletelo. user posted image


Za spanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image in user posted image user posted image user posted image user posted image za zobek. In pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za oba.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:26:59   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Moram vam samo še povedati, da sem za RD dobila cel kup res lepih daril oz. presenečenj (odštejmo tisto z avtom). Punci sta mi zjutraj tako lepo zapeli pesmico, naredili čestitko in me objemali user posted image Mami mi je pripravila torto in podarilo veliko Bajadero, user posted image pa mi je prinesel škatlo mojih priljubljenih Mozartovih kroglic user posted image Saj sem bila pridna: Bajadera je še na celem, pojedla sem samo 2 kroglici user posted image

ok, pakiram tudi jaz. Na mirno noč ne upam preveč, ker bi bil to že čisto pravi čudež... user posted image

Nočko, sladko sanjajte mali in veliki user posted image
user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za prisrčna darila.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:30:25   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Dobro jutro user posted image
 
Javljam se vam iz mini počitnic pri tašči. Vzeli smo kar vikend paket all inclusive, je najbolj ugodno user posted image


Uživajteuser posted image user posted image
Spanje: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  fenomenalno, brez zbujanja!!!!!!!!! Spala je od 21ih do 5.30!!!!!!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jeeeeeeeeeeej Manca
 
Počutje: lohka bi blo bolje, ampak je kar vredu, glede na to, da smo spali brez zbujanja. Sam ati in mami sta šla včer večer mal ven in sta posledično mal naspana user posted image

Bo bolje. Tudi mene malo glava boli, ker sem spila eno kitasjko pivo prevečuser posted image user posted image user posted image

Zajtrk: ga lubi že kuha, gres user posted image

Pridenuser posted image user posted image
 
Kafe: ga bo pa tašča al pa tast skuhov user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image Super, jaz si ga bom mogla pa sama.user posted image
 
Vreme; sonček se kaže, yeeeeeee user posted image

Pri nas je tudi, samo kaj ko tako pihauser posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:32:34   
Anitka
Estrella user posted image user posted image user posted image user posted image za tvoje uspehe pri hujšanju. Pa upam, da noč le ni bila preveč peklenska.user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:32:55   
Anitka
Zdaj grem pa nekaj jestuser posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:33:55   
Estrella*
Špelin@: user posted image user posted image user posted image  lepo so se izkazali tvoji najbljižnijiuser posted image user posted image user posted image Upam, da se tudi Gregi izkaže in bo začel spati, to bi bilo najlepše darilo.
 
Naša je nekaj stokala in se ob enih zbudila, da sva spucale noska, čajček in v 5 min sva zaključileuser posted image Zaspala je do 6 , pa se še nekaj oglašala na kvatre, vstale pa sva ob 7.30huser posted image user posted image Še kar zadovoljna, čeprav sem zaspana, saj sem do enih praktično bedelauser posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:34:01   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Dobro jutro user posted image
 
Javljam se vam iz mini počitnic pri tašči. Vzeli smo kar vikend paket all inclusive, je najbolj ugodno user posted image
 
Spanje: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  fenomenalno, brez zbujanja!!!!!!!!! Spala je od 21ih do 5.30!!!!!!!!!!!
 
Počutje: lohka bi blo bolje, ampak je kar vredu, glede na to, da smo spali brez zbujanja. Sam ati in mami sta šla včer večer mal ven in sta posledično mal naspana user posted image
 
Zajtrk: ga lubi že kuha, gres user posted image
 
Kafe: ga bo pa tašča al pa tast skuhov user posted image
 
Vreme; sonček se kaže, yeeeeeee user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Manca , le tako naprej!!!!!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:34:08   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

jaz sem bla tud na telovadbi - body pump, ma kaj ko sem čez dan jedla ....ah, nebi o tem
estrella, jaz tvojih cm tud ne zastopim. dej ti raje povej koliko si zgubila v pasu cm, za - kg pa svaka častuser posted image user posted image user posted image



To je seštevek minus obsega rok, pasu, bokov, stegenj in meč. Obseg pasu je manjši za 10cmuser posted image user posted image Sedaj se počasi začne kazat, da imam pas in bokeuser posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:34:55   
barbaw
Jaz več ne vem kaj naj dam Maji za igrat. Nič več ji ni zanimivo. user posted image  Pa se ne igra vedno z istimi stvarmi. Naenkrat se noče več igrat sama. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:36:28   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

jaz sem bla tud na telovadbi - body pump, ma kaj ko sem čez dan jedla ....ah, nebi o tem
estrella, jaz tvojih cm tud ne zastopim. dej ti raje povej koliko si zgubila v pasu cm, za - kg pa svaka častuser posted image user posted image user posted image



To je seštevek minus obsega rok, pasu, bokov, stegenj in meč. Obseg pasu je manjši za 10cmuser posted image user posted image Sedaj se počasi začne kazat, da imam pas in bokeuser posted image


Zdaj pa verjetno tudi sama vidiš napredek. user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 8:36:33   
Estrella*
Njecu in Nii
 
VSE NAJ NAJ ZA MINI RD!!!!!
 
user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?