|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:28:19   
aljab
IZVIRNO SPOROČILO: rea27

dobro jutro še od mene...

čestitke za 4. del..

Imam pa eno prošnjo: ne spet zasmetit tega dela s temi pomočniki, sej smo se jih že nagledale, a ne?
Je veliko lažje brati poste in odgovarjati na vprašanja ter brati odgovore, če ni tolk teh slikic gor...Ne bit hude, to je le moja opazka..
Je pa veliko prijetneje kakšne konstruktivne teme prebrat takole, brez petinšestdesetih citiranj...

Zdaj pa se vsuje plaz... :)

Se strinjam..... Moram priznat, da mi nekak ne pašejo zraven. Približno tako kot sex.user posted image

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:29:20   
L & L
Mi imamo tale bord http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=132231
Nam je prav prišel drugič, pa zdej ga bomo tut sigurno kej uporabljali.
Glede CR pa jaz tut mislim da bo še eden, sam tut nekje berem da enim dajo upanje na naravni porod, sam tko kot smo se šli v prvo in drugo se jaz ne grem več, na koncu smo tekli proti operacijski da so mi oba rešil mene pa lepo v splošno anestazijo dal ni šans ne grem se več tako.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:31:54   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja


ze kupili od lascala buggy board.



A maŠ kako slikico? Pa cena je...user posted image


http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=132231

soncek ima par € manj, ampak je treba placat postnino in si tam tam..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:32:07   
aljab
L&L pa saj lahko rečeš, ne? Po mojem te bi upoštevali. Ker načrtovano se res lahko lažje zmeniš za CR v bloku.....

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:33:01   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: aljab

IZVIRNO SPOROČILO: rea27

dobro jutro še od mene...

čestitke za 4. del..

Imam pa eno prošnjo: ne spet zasmetit tega dela s temi pomočniki, sej smo se jih že nagledale, a ne?
Je veliko lažje brati poste in odgovarjati na vprašanja ter brati odgovore, če ni tolk teh slikic gor...Ne bit hude, to je le moja opazka..
Je pa veliko prijetneje kakšne konstruktivne teme prebrat takole, brez petinšestdesetih citiranj...

Zdaj pa se vsuje plaz... :)

Se strinjam..... Moram priznat, da mi nekak ne pašejo zraven. Približno tako kot sex.user posted image



hehe, saj ni treba, da jih limamo...kakor želite...ampak enim je dolgčas pa ko smo take zatežene je fajn ko se mal pošalimo in nasmejimo...nekatere imamo pač toliko časa, da smo ful na rr nekatere pa se mogoče na 2 t 1x javite...user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:33:27   
krfjolca
Sedež za starejšega - mi smo gledali tole:


http://comfortbaby.com/index.php?id=16

Ali pa tole:

buggypod



_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:36:07   
aljab
Tega buggypoda mam jaz. Mal vleče vozičček na eno stran, ker je pač tam več teže. Mi je pa všeč, ker ga pač priklopiš samo ko ga rabiš. No sam bomo videli, kako se bo obneslo v praksi...če bo sploh hotela gor sedet.

No sam cena pa res ni lepa. Če bi ga morala kupit, ne vem....


< Sporočilo je popravil aljab -- 23.3.2009 9:38:10 >

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:38:27   
sonček85
aljaB:super ,da je vse ok in bp .user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja saj boš kmalu rodila ,malo še potrpi ,sigurno ne boš tko dolgo čakala kot si pri prvi princeskiuser posted image

detelja.hvala sem si kr tegauser posted image user posted image user posted image
ja vpiknejo mi naj pa inekcijo,joj pregrešna brigitauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:40:17   
sonček85
pomočniki so da malo dvignemo moralouser posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:42:24   
rea27
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

pomočniki so da malo dvignemo moralouser posted image user posted image


ja, sam ne rabijo bit na vsaki strani po 6x! :)

Za dvig morale je pa že dobr, ja..

_____________________________

rea27


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:50:00   
štorkljica
Hvala L&L, tinaaja, krfjolca in aljab.

Jaz se bolj nagibam k boogy bordu, ker mi je tale buggypod malce predrag.
Tale pa tud ne zgleda slabo, ampak a lahko mamica potem brez problema potiska voziček?

http://comfortbaby.com/index.php?id=16

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:51:57   
štorkljica
IZVIRNO SPOROČILO: aljab

IZVIRNO SPOROČILO: rea27

dobro jutro še od mene...

čestitke za 4. del..

Imam pa eno prošnjo: ne spet zasmetit tega dela s temi pomočniki, sej smo se jih že nagledale, a ne?
Je veliko lažje brati poste in odgovarjati na vprašanja ter brati odgovore, če ni tolk teh slikic gor...Ne bit hude, to je le moja opazka..
Je pa veliko prijetneje kakšne konstruktivne teme prebrat takole, brez petinšestdesetih citiranj...

Zdaj pa se vsuje plaz... :)

Se strinjam..... Moram priznat, da mi nekak ne pašejo zraven. Približno tako kot sex.user posted image



Tudi meni se je leše pogovarjat o stvareh ne da bi jih mogla pol iskat med xxx citiranji.
Se pa včasih res priležejo kake smešne in lepe slikice. So mi pa zajtrki ful všeč, tak da glasujem da zajtrki ostanejo!user posted image

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:52:50   
srecka82
JUTRO ČVEKE!

Jaz se po parih dneh premora spet javljam na rr. Vem, da ni pohvalno, ampak sem bolj lene sorte.

Vidim, da je Piruri dala levi  smerokaz in me prehitelauser posted image . Čestitam Piruri in seveda njenemu zakladuuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Pri meni se še nič ne dogaja. jutri imam pregled pri G in upam, da me bo pregledala tudi vaginalno, mogoče pa sem že kaj odprtauser posted image . Plodovnice imam veliko in posteljica je že zrela. Razen občasnega zvijanja in otrdevanja trebuha (samo ko kaj delam...likam, perem kaj vzdigujem). Jaz bom šla čez rok in od mojega občutka, da bom ene 10-14 dni prej rodila ne bo nič.

Jaz bom kar naravno rodila, ok sredstva proti bolečinam bom vzela tista, ki jih v P ponujajo. Upam, da se bom hitro odpirala, to si najbolj želim od vsega.

Sonček85:jutri nimam svojega avta, ker ga peljem na servis, saj veš ko so mi ključe ukradli in ostalo. Me bo peljal moj h G in se mu bo mudilo nazaj v službo. Hudiča nikakor, da se najdemouser posted image . očitno mi bo uspelo po porodu, da se srečam s katero izmed vas.

Punce, kje v Celju pa sedaj imam trgovino Chicco? Tisto v Celeia parku so zaprli.

Pa še nekaj. Kako boste vi prekuhale flaške in dudice? A flaško pustim vreti 5 minut ali ko zavre, odstavim posodo in flaško pustim 5 minut? Joj sem zakomplicirala.

Se tipkamo še kaj. Grem sedaj previjalno mizo do konca poštimat pa notri zložit vse stvari.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:53:39   
tinaaja
Pat - kje si kupila uno peno za zibko? Jaz rabim za prenosno posteljico, ampak je nestandardne dimenzije 68x120 in nikjer nimajo nic pametnega al pa je ornk cena..

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:53:45   
aljab
Štorkljica za mojo po mojem še ni. Je še premala, da bi se hotla držat. Mi je kar fajn, da ma buggypod paščke, pa otroka privežeš. Ne vem...bomo videli.

A boste ve imele vse ta velike v vrtcu dopoldan ali bo katera imela oba doma?

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:57:24   
sonček85
Srečka:seveda te razumem ,ti samo vse porihtaj kar imaš ,pa se bomo doble ali pred PDP ali pa k rodimo.user posted image user posted image user posted image user posted image

chicco:veliko izdelkov od tega imajo v BC in pikipoki sem videla,kje bi bila pa nova pa ne vem.user posted image
flaške in dudice.jaz sem dala k je voda zavrela in pustila  notri da je še 5 minut vrelo vse skupaj,potem pa vse sprala in dala sušit ,da se ne poznajo une bele lise
Sedaj bom pa še 1 x z uno chicco dezifekcijo prekuhala


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu srecka82)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 9:59:44   
sonček85
aljab.kdaj imaš pa sedaj naslednjič pregled ali CTG

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 10:04:48   
nmag
Tinaaja,moj možek je peno za v košek kupil kar v bauhausu,najceneje pa je vseeno dal za kos 120×100,25eurov,res je draga,drugje je bila še dražja pa še manjši kos nisi mogel kupit,edino če poznaš kakega tapetnika,če ima kak odpaden kos.
Srečno vsem na pregledih.lp

_____________________________

Moji sončki Nejc...Matic...Ana...Gregor...prišla je pa še Karolina

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 10:12:05   
Ntaša
Lep pozdravček aprilčiceuser posted image !
zelo zanimivo vas je brat. Čestitke za četrti del!!!user posted image user posted image user posted image  Jaz imam 26.3. prvi CTG in bomo vidl, kaj dogaja PDP je 14.4. ampak bo mogoče že kakšen teden prej. Sem prva dva kar na hitro rodila. Glede vseh sredstev za lajšanje bolečin vam svetujem, da se vsaka sama odloči. Slišiš tok informacij za in proti, da na koncu ne veš kaj bi. men je blo že po smejalnem plinu slabo.
Zdaj pa tako vse komaj čakamo, da vidmo naše sončke!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 10:18:31   
Pomarancica
Pozdravljene!
Kok ste pridne :-) Nekaj dni nisem bila gor in smo že na četrtem delu.

Čestitke za novega fantka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sonček: Zanima me, kje si kupila košek in cena. Hvala.

Pozdravček in pridne bodite.

(odgovor članu Ntaša)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 10:19:13   
copka
Pozdravljene punce!

Me je Blueeyes obvestila, da me pogresateuser posted image  Hvala za skrb, sicer sem pa ok, polno zaposlena v sluzbi (sp) in se milijon stvari za uredit od porodniske, do pranja cunjic, do urejanja zadev za moj sp (bilanca)...

No, ampak ta vikend sem bila v Cateskih in se namakala. Je bilo prav fino, ko je bilo vse tako lahkotno, da se trebuha nisem cutila.
Mi je pa otrdeval trebuh z bolecinami v trebuhu in krizu. To je bilo prvic, saj sem na otrdevanje ze navajena in pijem magnesol. Najbolj me je zaskrbelo, ko mi je otrdel v 1 uri 3x. Kaj pa jaz vem, kaksni so popadkiuser posted image  To se mi je zgodilo ze prejsnji teden- sem se ponoci zbudila s tako bolecino.

K sreci imam v petek pregled in bom trebuh zaspecala moji G. Itak mi je narocila naj tudi vec pijem, saj je bila na zadnje voda/urin bolj slaba. PDP je se vedno 2.5. ceprav je mali/mala (se vedno hoceva imeti presenecenje) bil malce vecji za svojo starost. Ampak je tudi moj bil pravi bajsek ob rojstvu. Jaz pa se vedno upam, da bo po meni- suhi crvuser posted image  Potem ga bomo pa ze poredili.

No, punce, sedaj vas zapuscam ker se podajam v pragozd birokracije- grem na CSD vprasat ali sem prav izpolnila, potem pa v LJ, da mi na DURSu otrdijo placane prispevke (zaradi SP) potem pa vse skupaj posljem na CDS kjer imam stalno prebivalisce. Potem bom pa sla delatuser posted image  (ah, kako je fajn bit SPuser posted image  ko si sam urejas delavnik user posted image  pol pa delas do polnoci)

No, obljubljam da se bom bolj pogosto oglasala.

Aja, pa cestitke vsem, ki ste ze rodileuser posted image . Upam, da boste imele cas, dat kaksen nasvet nam ki bomo prvic mameuser posted image

Lep spomladanski pozdrav!!

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 10:22:40   
Blueeyes
user posted image

čestitke za 4 del... pridno ste začele čvekat... user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 10:22:48   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

flaške in dudice.jaz sem dala k je voda zavrela in pustila  notri da je še 5 minut vrelo vse skupaj,potem pa vse sprala in dala sušit ,da se ne poznajo une bele lise
Sedaj bom pa še 1 x z uno chicco dezifekcijo prekuhala



Sonček, to potem ji treba več prekuhat. Daš to tekočino v vodo (razmerje ti piše v navodilih) in pustiš stati 30 min ter nato samo spereš.
Js bom tudi najprej prekuhala, potem pa še dala v to tekočino, sprala in je. Si bom pa zaenkrat pripravila samo 1 flaško in 1 dudico.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 10:24:07   
Cveta28
Hojla moje najljubše čvekice!
Priznam, da sem imela kar naporen vikend ter da sem zvečer samo debelo pogledala....Kaj, a smo že na 4. delu???? Se mi je kar v glavi zvrtelo user posted image user posted image user posted image
jaz sem še vedno 2 v 1 in nič ne kaže, da bi se koderčku kaj mudilo na svet. Vsak dan pridno naredi tistih 10 gibov in to je to.
Torej, Ikeja nakup zeloooo uspešen user posted image , sobi v KR sta tudi spedenani (grem jutri v KR pa malce poslikam in dam v albumček)user posted image , torbe so pripravljene, seznamčki tudi....včeraj sva se šla martinčkat na Zbilje med labode, otročičke in druge  ljudi user posted image je bilo prav fletno. V soboto sva skočila še do svakinje, da smo skopali malega kričača in da sva prevzela zibko, potem pa še na RD od strica. Saj pravim, norišnica. Danes sem pa že zlikala 2 žehti perila in sedaj letim na eno kavico k sosedi. Pooldne pa obljubim, da preberem vse za nazaj!!!!
Se tipkamo kasneje.....

(odgovor članu Ntaša)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
23.3.2009 10:24:50   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: srecka82



Punce, kje v Celju pa sedaj imam trgovino Chicco? Tisto v Celeia parku so zaprli.

Pa še nekaj. Kako boste vi prekuhale flaške in dudice? A flaško pustim vreti 5 minut ali ko zavre, odstavim posodo in flaško pustim 5 minut? Joj sem zakomplicirala.




A res je ni več? To pa nisem vedela. Pa imam doma bon za 10% popust.user posted image

Ja, js bom prekuhala tako, da bom pustila vreti 5 min in to je to. Potem bom pa še z sterilizacijsko Chicco tekočino dodatno dezinficirala.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu srecka82)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?