|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  365 366 [367] 368 369   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Internacionalne klepetulje
12.3.2009 15:15:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Hojla Gantar kako pa kaj ti?



Sončnica24... spet se je naredilo tisto, kar se človek najbolj boji. Ni kaj. Takšno je življenje. Pa upam, da bo v mojem življenju tud kdaj sonček posijal, tako kot je v tvoje in tud v druge.

(odgovor članu sončnica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 9151
   RE: Internacionalne klepetulje
12.3.2009 19:58:51   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: gantar

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Hojla Gantar kako pa kaj ti?



Sončnica24... spet se je naredilo tisto, kar se človek najbolj boji. Ni kaj. Takšno je življenje. Pa upam, da bo v mojem življenju tud kdaj sonček posijal, tako kot je v tvoje in tud v druge.



Ojoj, škoda Gantar pa tako sem upala da ti bo sedaj uspelo, upam da v tretje uspe bom še bolj pesti držala.

Javi se še kaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9152
   RE: Internacionalne klepetulje
12.3.2009 20:43:11   
Anonimen
Oh sončnica... mene je že vse minilo. Še enkrat čez vse it. Na koncu pa misliš, da si čez najhujše mimo, se začneš veselit, pol pa kar konec. Še sedaj ne morem dojet, da se je vse to res zgodilo. Čutila sem ga, kako brca, pol čez en dan sm ga pa že mrtvega držala v naročju. Bil je premjahen, da bi bil z mano in možem. Par tednov bi še morala zdržat, sam ni šlo. Popadki so bili premočni. user posted image user posted image user posted image

Vedim pa da vi pa kar uživate. Saj je prav. Upam, da imate tud tak lep sonček, tako kot pri nas na notranjskem.

lp

(odgovor članu sončnica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 9153
   RE: Internacionalne klepetulje
14.3.2009 21:15:56   
NAJBOLJŠA
Gantar, čeprav se prav dobro (še) nisva spoznali, moje sožalje...user posted image Hudo je, a pomisli, da vedno ko pada dež , tudi veš, da bo posijalo sonce.Upam, da tudi zate..Vem da bo.user posted image

Spps, nisem se skrila, zakaj?user posted image
Samo časa mi zmanjkuje za vse, pa spomlad se bliža...Komaj jo čakam, vrt me kr kliče...Pa rožice bi kr sadila...Sem že nestrpna, vem.user posted image

Trenutno sem v nočni službi.
Lepo in mirno noč vam želim.user posted image


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9154
   RE: Internacionalne klepetulje
17.3.2009 12:53:07   
spps
user posted image   ojla,to je pa naš korenjakuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9155
   RE: Internacionalne klepetulje
18.3.2009 15:21:03   
sončnica24
Hojla, spps imaš tudi pravega lepotca, jaz upam da mi v kratkem uspe par slik prilepit v album mi nikakor ne use priti do računalnika.

Gantar za tebe pa nimam nič besed samo user posted image user posted image user posted image , upam da vsaj čisto malo pomaga.

Mi smo drugače dobro, včeraj ga je malo sračkal drugače pa smo ok.

Ancica kje si se čisto zgubila?
Tany že odštevaš dneve?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9156
   RE: Internacionalne klepetulje
24.3.2009 17:54:11   
spps
ojla!
se že spet nekaj časa ni nobena oglasilauser posted image user posted image user posted image
mislim,da če bo šlo tako naprej,bodo kmal ukinli temouser posted image

kako ste?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9157
   RE: Internacionalne klepetulje
24.3.2009 21:36:31   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image   ojla,to je pa naš korenjakuser posted image


luškano dete user posted image user posted image user posted image user posted image bravo sppsuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9158
   RE: Internacionalne klepetulje
24.3.2009 21:38:22   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: gantar

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Hojla Gantar kako pa kaj ti?



Sončnica24... spet se je naredilo tisto, kar se človek najbolj boji. Ni kaj. Takšno je življenje. Pa upam, da bo v mojem življenju tud kdaj sonček posijal, tako kot je v tvoje in tud v druge.



joj gantar kar ne najdem besed user posted image user posted image user posted image ... pa ne že spet... držim pesti, da ti uspe pripeljat enkrat do konca... mi je full hudo zate, nikar ne izgubi upanja in pogumno naprej user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9159
   RE: Internacionalne klepetulje
24.3.2009 21:40:13   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Hojla, spps imaš tudi pravega lepotca, jaz upam da mi v kratkem uspe par slik prilepit v album mi nikakor ne use priti do računalnika.

Gantar za tebe pa nimam nič besed samo user posted image user posted image user posted image , upam da vsaj čisto malo pomaga.

Mi smo drugače dobro, včeraj ga je malo sračkal drugače pa smo ok.

Ancica kje si se čisto zgubila?
Tany že odštevaš dneve?



ja jaz sem zaposlena na polno s pakiranjem in sploh nimam časa... sem že fullll utrujena in komaj čakam, da grem da dam mal na off vse skupaj... ti vidim, da si okej, kar je super user posted image
upam, da se mi uspe še kaj oglasit prej ko grem nazaj na toplouser posted image


_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9160
   RE: Internacionalne klepetulje
25.3.2009 6:16:44   
spps
oo tany!
kako sta?kdaj gresta?ste že menda obe nestrpni,da se greste k atiju pocartat i nadoknadit nekaj mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 9161
   RE: Internacionalne klepetulje
25.3.2009 9:54:02   
sončnica24
Hojla pa ste le nekaj napisaleuser posted image . Midva zdaj že cel teden tako bogo spima od pol dveh dalje se na eno uro vstaja, danes se je že ob pol sedmih vstal pa ne več spat in konec no sedaj spi samo ga grem zbudit ker se grema cepit, upam da bo vredu preneso in da ne boma spet čakala celo večnost.

Tany ti pa na toplo no saj dobro tukaj bo očitno marca zima pri nas je ponoči snežilo in je še trava vedno bela user posted image .

Spps kako pa ste kaj vi? Pridni al poredni.user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9162
   RE: Internacionalne klepetulje
25.3.2009 11:39:38   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24


Spps kako pa ste kaj vi? Pridni al poredni.user posted image

user posted image user posted image user posted image  po dnevi še kar gre,potem pa je sred noči galamauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9163
   RE: Internacionalne klepetulje
25.3.2009 13:09:50   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24


Spps kako pa ste kaj vi? Pridni al poredni.user posted image

user posted image user posted image user posted image  po dnevi še kar gre,potem pa je sred noči galamauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image mogoče pa je res luna kriva mi tudi zadnje čase ponoči bolj bogo spimo pa je spal že od pol desetih pa do šestih zjutraj, zdaj pa je ob 4ih zadnjo da jemouser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9164
   RE: Internacionalne klepetulje
25.3.2009 13:28:49   
mižek
mi smo stari 15 mesecev pa še kar ne spimouser posted image , ne vem če se naj jočem ali smejemuser posted image user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9165
   RE: Internacionalne klepetulje
25.3.2009 17:16:26   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: mižek

mi smo stari 15 mesecev pa še kar ne spimouser posted image , ne vem če se naj jočem ali smejemuser posted image user posted image


Ojoj, kaj pa delate potem ponoči? Meni ne bi bilo tako hudo če ne bi že skoraj en mesec spal do šestih zdaj pa se dve noči zbuja na uro sicer ne je ampak ga moram samo malo po riti pa nazaj zaspi pa ne vem če je kriva luna ali zobiuser posted image

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 9166
   RE: Internacionalne klepetulje
25.3.2009 17:44:56   
mižek
Ja mi2 se še dojima oz jaz dojim svojega user posted image , saj ni panike, ker takoj zaspi, ampak ga imam samo še na eni strani in zato imam posledično eno večjo od drugeuser posted image user posted image , zdaj ko pa se bližajo časi ko bo zunaj bolj toplo, pa to,... pa bo to še bolj opazno.
sem pa že prejšnjo noč dosegla da sploh ni zizal, ampak danes ponoči pa sploh nisem imela energije da bi ga poslušala kako jamrauser posted image , ne vem upam na čudež da bo sam rekel, MAMI ZIZA BJEKuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9167
   RE: Internacionalne klepetulje
30.3.2009 14:19:42   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: mižek

Ja mi2 se še dojima oz jaz dojim svojega user posted image , saj ni panike, ker takoj zaspi, ampak ga imam samo še na eni strani in zato imam posledično eno večjo od drugeuser posted image user posted image , zdaj ko pa se bližajo časi ko bo zunaj bolj toplo, pa to,... pa bo to še bolj opazno.
sem pa že prejšnjo noč dosegla da sploh ni zizal, ampak danes ponoči pa sploh nisem imela energije da bi ga poslušala kako jamrauser posted image , ne vem upam na čudež da bo sam rekel, MAMI ZIZA BJEKuser posted image user posted image user posted image
user posted image
mislim,da se bebekom ziza ne zameri kr tako-če ne druga,da se cartajo na njejuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 30.3.2009 14:20:00 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 9168
   RE: Internacionalne klepetulje
30.3.2009 14:26:43   
mižek

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: mižek

Ja mi2 se še dojima oz jaz dojim svojega user posted image , saj ni panike, ker takoj zaspi, ampak ga imam samo še na eni strani in zato imam posledično eno večjo od drugeuser posted image user posted image , zdaj ko pa se bližajo časi ko bo zunaj bolj toplo, pa to,... pa bo to še bolj opazno.
sem pa že prejšnjo noč dosegla da sploh ni zizal, ampak danes ponoči pa sploh nisem imela energije da bi ga poslušala kako jamrauser posted image , ne vem upam na čudež da bo sam rekel, MAMI ZIZA BJEKuser posted image user posted image user posted image
user posted image
mislim,da se bebekom ziza ne zameri kr tako-če ne druga,da se cartajo na njejuser posted image user posted image user posted image


saj to je glih tisto kar me najbolj skrbiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9169
   RE: Internacionalne klepetulje
30.3.2009 14:31:42   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: mižek


IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: mižek

Ja mi2 se še dojima oz jaz dojim svojega user posted image , saj ni panike, ker takoj zaspi, ampak ga imam samo še na eni strani in zato imam posledično eno večjo od drugeuser posted image user posted image , zdaj ko pa se bližajo časi ko bo zunaj bolj toplo, pa to,... pa bo to še bolj opazno.
sem pa že prejšnjo noč dosegla da sploh ni zizal, ampak danes ponoči pa sploh nisem imela energije da bi ga poslušala kako jamrauser posted image , ne vem upam na čudež da bo sam rekel, MAMI ZIZA BJEKuser posted image user posted image user posted image
user posted image
mislim,da se bebekom ziza ne zameri kr tako-če ne druga,da se cartajo na njejuser posted image user posted image user posted image


saj to je glih tisto kar me najbolj skrbiuser posted image user posted image user posted image
a sam ponoči ziza oz. naj bi zizal al čez dan tud?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 9170
   RE: Internacionalne klepetulje
30.3.2009 14:34:40   
mižek
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: mižek


IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: mižek

Ja mi2 se še dojima oz jaz dojim svojega user posted image , saj ni panike, ker takoj zaspi, ampak ga imam samo še na eni strani in zato imam posledično eno večjo od drugeuser posted image user posted image , zdaj ko pa se bližajo časi ko bo zunaj bolj toplo, pa to,... pa bo to še bolj opazno.
sem pa že prejšnjo noč dosegla da sploh ni zizal, ampak danes ponoči pa sploh nisem imela energije da bi ga poslušala kako jamrauser posted image , ne vem upam na čudež da bo sam rekel, MAMI ZIZA BJEKuser posted image user posted image user posted image
user posted image
mislim,da se bebekom ziza ne zameri kr tako-če ne druga,da se cartajo na njejuser posted image user posted image user posted image


saj to je glih tisto kar me najbolj skrbiuser posted image user posted image user posted image
a sam ponoči ziza oz. naj bi zizal al čez dan tud?


ne, le ponoči, čez dan nima potrebe, saj vem kaj boš rekla, se le žuli, ne?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9171
   RE: Internacionalne klepetulje
30.3.2009 14:36:59   
spps
user posted image user posted image user posted image kako si vedlauser posted image user posted image user posted image po mojem to že sama vešuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 9172
   RE: Internacionalne klepetulje
30.3.2009 14:41:44   
mižek
IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image user posted image user posted image kako si vedlauser posted image user posted image user posted image po mojem to že sama vešuser posted image user posted image user posted image


vem, vemuser posted image user posted image , ampak sem že probala da mu nisem dala, in naj ti povem trmast je ko hudičekuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9173
   RE: Internacionalne klepetulje
30.3.2009 14:55:53   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: mižek

IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image user posted image user posted image kako si vedlauser posted image user posted image user posted image po mojem to že sama vešuser posted image user posted image user posted image


vem, vemuser posted image user posted image , ampak sem že probala da mu nisem dala, in naj ti povem trmast je ko hudičekuser posted image user posted image user posted image
mami,boš morala bit bolj trmasta kot onuser posted image  a si mu poskusla flaško z vodo podturit namest zizeuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 9174
   RE: Internacionalne klepetulje
30.3.2009 15:00:33   
mižek
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: mižek

IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image user posted image user posted image kako si vedlauser posted image user posted image user posted image po mojem to že sama vešuser posted image user posted image user posted image


vem, vemuser posted image user posted image , ampak sem že probala da mu nisem dala, in naj ti povem trmast je ko hudičekuser posted image user posted image user posted image
mami,boš morala bit bolj trmasta kot onuser posted image  a si mu poskusla flaško z vodo podturit namest zizeuser posted image


je mami že tudi to probala, pa je sploh ne vzame, je že kar brihten, ta moj hudičekuser posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  365 366 [367] 368 369   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  365 366 [367] 368 369   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?