|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bučke
25.3.2009 9:40:13   
veveričica
punce prosim za pomoč .kako pripravim bučke  za 6.5 mesečnouser posted image .zanima me če  vmes lahko tudi dodam sirček topljen kiri.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
25.3.2009 9:43:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu veveričica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bučke
25.3.2009 9:45:16   
pipic
Zakaj bi dala sir??
Speci jih na olivnem olju,posoli in to je to

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bučke
25.3.2009 10:04:14   
pikolina66
ha ha, spet en pameten nasvet...
Bučke skuhaš lahko s krompirjem in vse skupaj pretlačiš, lahko dodaš malo mleka...soliti ni treba oz. se odsvetuje

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bučke
25.3.2009 10:12:51   
bskrle
Brez zamere ampak neslan krompir in bučke- to je vendar brez okusa.
Dodaj maslo ali del kuhanega rumenjaka in malo soli.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu pikolina66)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bučke
25.3.2009 10:14:23   
veveričica
a nobena ne pozna kiri sirčka.kupljen je v merkatorju.a  bučke potem skuham v  vodi z krompirčkom koliko časa pa mora  vreti

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bučke
25.3.2009 10:16:57   
babyboooom
jst poznam kiri sir. jst na tvojem mestu še ne bi dajala sirov. bučko samo operi, lupt ti je ni treba. skuhi nad soparo. (narezano seveda), malo posoli in dodej olivno olje. full je dobr in okusno. full!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bučke
25.3.2009 10:17:35   
smejčica
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

a nobena ne pozna kiri sirčka.kupljen je v merkatorju.a  bučke potem skuham v  vodi z krompirčkom koliko časa pa mora  vreti


Dokler ni kuhano. user posted image Kake 20 minutk mogoče. user posted image

Drugače pa, tudi jaz nisem nič solila. Še zdaj, ko je moja stara 15 mesecev po večine ne, ker nimamo problemov s tem, da ne bi jedla.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bučke
25.3.2009 10:21:10   
pikolina66
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Brez zamere ampak neslan krompir in bučke- to je vendar brez okusa.
Dodaj maslo ali del kuhanega rumenjaka in malo soli.



nič zamere, ampak rumenjak in sol pri 6.5m? jaz bom vseeno še malo počakala ...mi je pa zelo okusno tudi brez soli :-))

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bučke
25.3.2009 10:25:09   
smejčica
IZVIRNO SPOROČILO: pikolina66

IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Brez zamere ampak neslan krompir in bučke- to je vendar brez okusa.
Dodaj maslo ali del kuhanega rumenjaka in malo soli.



nič zamere, ampak rumenjak in sol pri 6.5m? jaz bom vseeno še malo počakala ...mi je pa zelo okusno tudi brez soli :-))



Se strinjam. Če ni treba, zakaj bi. Drugo je, če otrok noče jest.
Sama sem delala tako, da sem ji dala v hrano kislo smetano za okus, še prej pa mleko.

(odgovor članu pikolina66)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bučke
25.3.2009 10:32:13   
kaja02
bučke operi, nareži na kolobarje ter daj kuhat ( so zelo hitro kuhane), potem pa v to tekočino zakuhaj polento, mnjami je dobro, naša ima zelo radauser posted image



_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bučke
25.3.2009 11:05:24   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Brez zamere ampak neslan krompir in bučke- to je vendar brez okusa.
Dodaj maslo ali del kuhanega rumenjaka in malo soli.




Nam se tole zdi brez okusa, dojenčkom pa ne, ker še ne vejo, da sol "izboljša" okus hrane. Poleg tega sol ni priporočljiva do 10. meseca, ker ledvice še niso toliko razvite, da bi jo prefiltrirale.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bučke
25.3.2009 11:05:26   
blazka
Bučke, mal krompirja skuhaš, pa zabeliš z olivnim oljem. Zelo dobro...Pa krompir daj prej kuhat kot bučke, ker so zelo hitro kuhane user posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bučke
25.3.2009 13:46:20   
josephine27
nobena ne pozna kiri sirčka

jaz ga uporabljam, pa tud med bučko in krompir ga dam in pride zelo dobro. ampak sem ga začela dajat šele po 8m, prej pa sem bučke običajno s krompirjem skuhala pa dodala malo olivnega olja al pa še kakšno drugo zelenjavo dodala da je imelo več okusa ( bučke so bolj vodene). soli nisem uporabljala pa je veseeno rad pojedel.


_____________________________



(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bučke
25.3.2009 18:09:44   
badumbadum
Nareži jih na tanke kolobarje, skuhaj na sopari ali pa v delno pokriti posodi (6-8min) v mikrovalovki. Meni je to že samo po sebi okusno. Lahko pa dodaš še malo oljčnega olja in to je to - no, vsaj naša ima bučke na tak način ful rada.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bučke
25.3.2009 18:21:39   
lindy
Seveda ji lahko že daš kiri sirček, če nima nobenih problemov s hrano zakaj pa ne, lahko pa daš kislo smetano, jest jih olupim, narežem na kolobarje in jih zmešam s pirejem ali pa s polento, pa tudi soliš že lahko čisto malo, ker sol je potrebna za jod in ni nič narobe če ne pretiravaš!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu badumbadum)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bučke
25.3.2009 18:46:57   
deja77
Skuham krompir in bučko dodam kislo smetano in spasiram včasih dodam še korenček, meso ali ribo, cvetačo, blitvo, špinačo in rad poje. Poskusi.

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?