|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:33:51   
Tejči
Ja, sem zadnjič zasledila "kolegico", ki je vsa ponosna napisala, kako še nikdar ni prevarala nobenega fanta in kako je vedno do sedaj bila samo ona prevarana....samo resnica je pa malenkost drugačnauser posted image Ni pa sploh pomembno katera to je..virtuala pač dela svoje...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:33:58   
MLADAMAMICA
pa vseeno mislim da imaš koga v glavi, ki ti je posebno drugače "grajen" im misliš da pa vseeno ni tako kot je v resnici. za koga meniš da zgodbe tako lušči, da njena svetloba para oči... haha mal pretiravam, ampak ja, povej eno ime... sicer se pa strinjam, nihče ne pove vsega o sebi in mislim, da je tako tudi prav, ker so stvari ki jih tudi virtualni svet ni primoran vedeti

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:38:01   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak
saj v bistvu sem b temi spraševala, za katerega bi rekli, da ni to, za kar se izdaja

Korina1 in ronja user posted image  bi rekla - moje mnenje

----------------
O Korini ne vem kaj dosti, ker je med novejšimi tule gor (vem le, da je takoj pripravljena pomagat user posted image ), Ronja pa je res too good to be true. Ampak jo čutim, da vseeno je user posted image .


Ronja je meni en tak ostanek Flower Powerja.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image groove
Tud jaz sem ostanek flower power-ja...make love not war, samo da zgelda bolj nevrotičen od Ronjeuser posted image .....đizs, mogoče pa kakšnega dehne, da je lahko tolk kuluser posted image ....

Ronja, brez zamere....vem, da si mamica in da 99% tega ne počneš....peace sisteruser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:42:27   
ZARA
Kaj imata z vsem tem balastom Korina1 in Ronja??!!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:46:18   
Belika
Malo vas spremljam, pa me samo zanima ali jaz prav zastopim:

Ksejak misli, da Kerensa v resnici ni to za kar se izdaja na RR.

Sem zadela bistvo, ali sem malo zgrešila?



(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:47:27   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Kaj imata z vsem tem balastom Korina1 in Ronja??!!

preberi si vprašanje... ZA KOGA BI REKLI, DA NI TO ZA KAR SE IZDAJA?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:51:50   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Belika

Malo vas spremljam, pa me samo zanima ali jaz prav zastopim:

Ksejak misli, da Kerensa v resnici ni to za kar se izdaja na RR. In mogoče je debela, kot slon in ni suha, kot se izdajauser posted image user posted image

Sem zadela bistvo, ali sem malo zgrešila?





Ja, si zadela bistvo.


(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:57:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
preberi si vprašanje... ZA KOGA BI REKLI, DA NI TO ZA KAR SE IZDAJA?



Če je to vprašanje, pa rada odgovorim:

1. Salome
2. Janez Janša & Branko Grims
3. Nodi (mislim, da je v resnici peder)

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 12:59:50   
Korina1
Prav zanimivo vas je brati ko ugotavljate katera je prava in katera se pretvarja.
Zase lahko povem da se nikoli nisem in se ne pretvarjam. Sem to kar sem in napišem to kar mislim. Nekako tudi "jamrati" nisem vajena ampak samo povem kako je. Mogoče je to moja pomankljivost da ne znam reči POMAGAJTE MI in RABIM TO PA TO. Včasih pravijo da kdor jezika špara kruha strada.Pa še kako res je vsaj pri meni. Mogoče bi se moja situacija v kateri sem bila čisto drugače obrnila prejšnji mesec če bi šla recimo do sosedov in rekla dajte mi kruh pa mleko pa kar vam ostane, pa tega enostavno ne znam. Danes je tako tak čas da ima vsak svoje probleme, svoje težave in si mu odveč če mu razgljablaš o svojih. Jaz tega nisem vajena. Zato če imam čas sem dosti tu na internetu ker najdem marsikatero uporabno informacijo in lahko poklepetam z ljudmi ker se mi zdi da se med sabo manj obremenjujemo kot med sosedi, znanci,prijatelji. Pa boste rekli če mi gre res tako slabo zakaj pa imam potem internet. Zato ker mi je to marsikdaj edino okno v svet in tu najdem dobre ljudi, dobim če kaj rabim, ker se rabi za šolo.... Če ne bi imela interneta ne bi imela omar za v sobo, ne bi imela sedežne, pa še marsičesa ne bi imela, ker ne bi vedela kaj kdo podarja.

Rožica je omenila Karitas in še kako prav je povedala. Sama redno hodim na karitas in sem vesela vsake stvari ki jo tam dobim, pa naj si bo to hrana, prašek,ali oblačila. V zadnjem času je tam tudi oblačila precej težko dobiti in ko čakamo v vrsti na dobrine in med tem kdo prinese vrečko oblačil bi se marsikdo med nami najraje zapodil v tisto vrečko in pogledal če je kaj zate primernega. Hudo mi je ko vidim da je meni podobnih ( veliko jih je še na slabšem) čedalje več. In jutri ali pojutrišnjemje lahko na tem marsikdo od vas.
Tudi sama rada če le morem pomagam drugim, pa čeprav se to ponavadi obrne drugače in ko sam potrebuješ pomoč je ne dobiš. Pa vseeno. Med vikendom se bo moja hči selila nazaj v otroško sobo in bo tudi prelagala oblačila iz manjše omare v večjo, pa se bo mogoče kaj našlo kar ji ni več prav in to bom podarila naprej.
Si lahko predstavljate kako sta bile moje punce vesele paketa oblačil in sladkarije, skakale sta od veselja in se obnašale kot bile stare 5 let. To bi morala videti članica tega foruma( sama dobro ve) ki mi je poslala paket. To je bilo tako veselje v hiši. Ena od vas mi je v temi mesečni znesek za hrano očitala da mi pa kave ni treba kupiti, pa to mi  je edina razvada dvakrat dnevno in zakaj bi se mogla odpovedati še kavi? Že tako ne hodimo na dopust, niti ne na izlete in ne na pijačo v bare.Kavo pa si menda res lahko privoščim.


Zakaj bi se že pretvarjala? Kaj bi imela od tega?
Pa glodajte kost dalje.


Vsem ki ste mi kakorkoli pomagali iz srca hvala, hvala tudi v imenu moje družine. Ne bom vas pozabila.user posted image
Hvala pa tudi tistim ki samo prisluhnete in razumete.



(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:09:11   
Ribica **
Ksenjak, pa si morda pomislila, da ti je nekdo slucajno takrat poslal vabilo za FB, ko si se ti s Kerenso menila o tem? Jaz sem tudi dobivala polno mailov, ko se nisem bila na FBju, pa vseh tudi ne sprejmem med prijatelje - sploh tistih, ki jih ne poznam (niti virtualno ne).

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:09:58   
mika
O bog, Korinauser posted image ......

sploh ne vem kaj naj napišem....

no le to...res se mi zdi noro, ko ljudje rečejo, ni ti treba imet interneta, nalakiranih nohtov, barvanih las (pa se vidi, 10cm narastek) ali  v tvojem primeru pit celo kave.
Očitno mora človeku pol telesa vstran štrlet, pa v blatu se mora valjat, da bodo nekateri verjeli, da nekomu gre sabo in da mu nič boljše ne bi šlo tudi, če bi se odpovedal zgoraj naštetemu....




(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:12:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mika

O bog, Korinauser posted image ......

sploh ne vem kaj naj napišem....

no le to...res se mi zdi noro, ko ljudje rečejo, ni ti treba imet interneta, nalakiranih nohtov, barvanih las (pa se vidi, 10cm narastek) ali  v tvojem primeru pit celo kave.



Res ja, najbolje, da se zavlečeš v eno krtino in noter preždiš ves lajf. Tudi v revščini morajo imeti ljudje eno svetlo točko, ki jim polepša dan, pa če je to kur.čeva kava kave, je pa to kava. Hvala bogu, da nekaj imajo.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:19:04   
Korina1
He he, potem bo pa zelo veliko krtin. Včasih bi se bilo res najbolje kam zavlečt al pa zaspat za kako leto ali dve.

Pa še to sem pozabila omenit za tiste ki ne verjamete pa mi je tudi vseeno ali verjamete ali ne.
Ko je hči delala izpit za avto si je ves denar zaslužila sama ob šoli in ko ji je zmanjkalo 80€ si je morala prodati svoj mobitel ki ga je imela zelo rada in ji je dobro delal da si je lahko plačala zadnje ure in da ima sedaj izpit.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:20:46   
oka
Meni je pa smešno, če ne že kar bedasto tole igranje virtualnih detektivov. Virtuala je virtuala. V virtuali, je lahko vsak tisto, kar si želi oz. bi se želel biti. O.k. eno so razcepki in odcepki in pa zadeve, ki se urejajo preko dobrodelnosti (tudi to je ta forum že doživel), da bi se pa zdaj na široko razglabljalo o tem kdo je v reali drugačen je pa čito bz. Po mojem smo vsi v reali malenkost drugačni kot tu gor. Eni bolj direktni, drugi manj, eni bolj napadalni, drugi manj, ene so manj popolne mame, kot bi se rade prikazale tu gor itd, itd... Virtualo je treba vzeti tako kot je, ne pa v njej iskati neke resnice in realnega življenja, bo manj razočaranj.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:21:31   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Pa boste rekli če mi gre res tako slabo zakaj pa imam potem internet. Zato ker mi je to marsikdaj edino okno v svet in tu najdem dobre ljudi, dobim če kaj rabim, ker se rabi za šolo.... Če ne bi imela interneta ne bi imela omar za v sobo, ne bi imela sedežne, pa še marsičesa ne bi imela, ker ne bi vedela kaj kdo podarja.

Ena od vas mi je v temi mesečni znesek za hrano očitala da mi pa kave ni treba kupiti, pa to mi  je edina razvada dvakrat dnevno in zakaj bi se mogla odpovedati še kavi? Že tako ne hodimo na dopust, niti ne na izlete in ne na pijačo v bare.Kavo pa si menda res lahko privoščim.






No, takim nebulozam sem se jaz na tem forumu že ene parkrat uprla, ker nekateri pametnjakovič mislijo, da je reven samo tisti, ki zgleda kot sestradani črnci ponekod v Afriki ali živi v kartonasti škatli, in da si revež ne zasluži drugega kot kruh in vodo - čim poje še puter zraven, ni več revežuser posted image In po njihovo si revež ne zasluži ama nič od dostojanstva in nič drobnih užitkov.

Kaj češ, Korina, so pač špricali v šoli tisto uro, ko so nas učili o sociološkem vidiku revščine: absolutna in relativna revščina. Očitno so eni absolutno perfektni in ne vidijo pol prsta pred lastnim nosom.

In kapo dol pred tabo, da si v tem rr-jevskem zverinjaku samih perfektnic upaš povedati, kdo si in kako siuser posted image

< Sporočilo je popravil nejcko -- 26.3.2009 13:22:16 >

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:23:40   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
preberi si vprašanje... ZA KOGA BI REKLI, DA NI TO ZA KAR SE IZDAJA?



Če je to vprašanje, pa rada odgovorim:

1. Salome
2. Janez Janša & Branko Grims
3. Nodi (mislim, da je v resnici peder) (pa še eden od telebajskov - kateri ima že torbico?)


user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Lunca1 -- 26.3.2009 13:29:04 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:33:57   
Katey
Ko človek misli, da je že marsikaj prebral na tem RR-ju pa tole jao jao.

Sej ne da mi je kej jasno, ampak zgleda da je ne kup ljudi k jim je v realnosti prekleto dolgčas, pa še več takih ki se s tem obremenjujejo, ampak ok men je vseen.

Za Korino pa samo kapo dol.


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:35:47   
Abbey
za koga se pa Kerensa sploh izdaja...če ni to, za kar se izdaja user posted image

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:37:33   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

za koga se pa Kerensa sploh izdaja...če ni to, za kar se izdaja user posted image

----------------
Ah, pust Kerenso...., ona si misli, da je Darja Kos user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:37:55   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
Ena od vas mi je v temi mesečni znesek za hrano očitala da mi pa kave ni treba kupiti, pa to mi  je edina razvada dvakrat dnevno in zakaj bi se mogla odpovedati še kavi? Že tako ne hodimo na dopust, niti ne na izlete in ne na pijačo v bare.Kavo pa si menda res lahko privoščim.

Nisem tukaj da ti sodim. Kerensa ti je predložila nekaj dobrih nasvetov... ronja, ki je rekla da ti pa kave ni treba kupiti... ima pa po eni strani prav, in sicer, ker zapraviš preveč za kavo... midva ki res kavo pijeva pretirano, spijeva 2kg na mesec, ti pa 10kg? halo. to je od 50-80eur... za ta denar pa bi lahko imela meso na mizi večkrat kot enkrat na teden...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:38:30   
Katey

Pa kje si najdla Darjo Kos???user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:39:08   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

za koga se pa Kerensa sploh izdaja...če ni to, za kar se izdaja user posted image


user posted image user posted image user posted image

Ma, saj ona je točno taka, kot se izdaja ... in celo suha je tako, kot pravi.

Drugače pa meni tudi ni jasno, kam je ta tema zašla in v čem je zdaj sploh problemuser posted image

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:40:33   
MLADAMAMICA
sej tema ni kerensa... user posted image  

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:40:42   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1
Ena od vas mi je v temi mesečni znesek za hrano očitala da mi pa kave ni treba kupiti, pa to mi  je edina razvada dvakrat dnevno in zakaj bi se mogla odpovedati še kavi? Že tako ne hodimo na dopust, niti ne na izlete in ne na pijačo v bare.Kavo pa si menda res lahko privoščim.

Nisem tukaj da ti sodim. Kerensa ti je predložila nekaj dobrih nasvetov... ronja, ki je rekla da ti pa kave ni treba kupiti... ima pa po eni strani prav, in sicer, ker zapraviš preveč za kavo... midva ki res kavo pijeva pretirano, spijeva 2kg na mesec, ti pa 10kg? halo. to je od 50-80eur... za ta denar pa bi lahko imela meso na mizi večkrat kot enkrat na teden...


Kje pa je ta tema?


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ni za občutljive
26.3.2009 13:40:45   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


Drugače pa meni tudi ni jasno, kam je ta tema zašla in v čem je zdaj sploh problemuser posted image




V tem da se je prej premalo dogajalo pa da RR ni bil več aktualen.user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?