|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 18:30:20   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Evo na hitro...mi smo doma...naš Neo je tako pridkan bnkolo, ki samo spi in je...malo joka...predvsem, ko se previjamo, ampak to bo mimo...
Porod je bil FANTASTIČEN...in na tak način lahko rodim še 10 otrok user posted image  user posted image ...zadnja faza je trajala le 15 minut...trikrat sem potisnila in je kar odletel ven...nič šivana, kar je super...
Ko ga je babica dvignila nad mene, me je polulal user posted image  user posted image ...

Več pa drugič....

user posted image


O čao. Super, da sta doma. user posted image

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 1426
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 19:05:42   
čebeica maja
user posted image ČER VSEM

Sem uspela naložit slikce so v mojem albumu in mal sem jih pokomentirala. Tako pa Maks nažmiguje mamici.
Je kr priden za papanje in spanje, uspavam ga pa res teško, zaspi na ciziki sm če pol podreva še kupček se čist prebudi, pol pa spet cizika. Miha pa zaenkrat ni lubosumen ima sm kakšne čudne izpade.

VSEM KI ŠE ČAKATE NA SVOJE user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
VSEM NOVIM MAMICAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
IN OSTALIMuser posted image



_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1427
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 19:10:32   
yania
oooo..kaki lepi user posted image .....
kaj pa porodne zgodbe? Piruri, super je slišati mamico, ki ji je bil porod FANTASTIČEN....no, meni je bil fantastičen le konec poroda, ko dobiš v naročje malo kepico...user posted image user posted image user posted image




_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1428
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 19:13:43   
Yassy
Pozdravcek vsem pupam in malckom se od mene,

no po dolgem casu se spet javljam, da ne boste rekle da sem pozabila na vas:) Tudi mi smo ze pricakali naso pupiko,z nama je vse ok in kar lepo napredujemo:)Kako pa kaj ostale,...koliko jih je sploh ze rodilo?
No vsem ki ste ze rodile,..iskrene cestitke,tistim ki pa se niste pa drzim pestke, da bo vas soncek cimpreje z vami:)

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1429
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 19:14:02   
tasa_m
večer:)

ne vem če že veste ampak Pupa je šla v P.!

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1430
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 19:19:30   
yania
Pupa????? kaj res?...no potem je le naredila še 4.vajo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tasa poročaj, kaj je pa bilo, da je šla?

Čebeica maja...lepe slikice .....kaj pa ima to MAks na glavici?...

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1431
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 19:25:16   
Steffi
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

dobro jutro, lejca sporoča!!!

Mamici Lei v veselje in očku Giancarlu v ponos, na svet sem prikukal brez zobkov in bos. Dne 25.marca ob 21:35. MATTEO (51cm, 3960g) Lea in Giancarlo


iskrene čestitke mladi družinici, veliko veselja ljubezni in sreče
user posted image user posted image user posted image


ČESTITKE user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1432
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 19:43:30   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

user posted image ČER VSEM

Sem uspela naložit slikce so v mojem albumu in mal sem jih pokomentirala. Tako pa Maks nažmiguje mamici.
Je kr priden za papanje in spanje, uspavam ga pa res teško, zaspi na ciziki sm če pol podreva še kupček se čist prebudi, pol pa spet cizika. Miha pa zaenkrat ni lubosumen ima sm kakšne čudne izpade.

VSEM KI ŠE ČAKATE NA SVOJE user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
VSEM NOVIM MAMICAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
IN OSTALIMuser posted image




Lušten palček je. user posted image

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1433
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 19:43:34   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

večer:)

ne vem če že veste ampak Pupa je šla v P.!



Ja ne, kako naj bi vedle?? user posted image  Super, go pupa!!!
Kaj pa se je zgodilo? Je končno kak bolj konkreten znak?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1434
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 20:06:22   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

večer:)

ne vem če že veste ampak Pupa je šla v P.!



JOOOOOOJ, GO PUPA, GO!!!!! KONČNO! DRŽIM PESTI ZA ČIMLAŽJI POROD!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1435
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 20:08:41   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Evo na hitro...mi smo doma...naš Neo je tako pridkan bnkolo, ki samo spi in je...malo joka...predvsem, ko se previjamo, ampak to bo mimo...
Porod je bil FANTASTIČEN...in na tak način lahko rodim še 10 otrok user posted image  user posted image ...zadnja faza je trajala le 15 minut...trikrat sem potisnila in je kar odletel ven...nič šivana, kar je super...
Ko ga je babica dvignila nad mene, me je polulal user posted image  user posted image ...

Več pa drugič....

user posted image


user posted image  za lahek porod, user posted image  da ste že doma, user posted image  za takega lepega cukerčka!user posted image

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 1436
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 20:09:40   
tasa_m
Šla je v P. ker je imel tamali previsok pulz.

Je pa rekla da se bo še javila kako in kaj??

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1437
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 20:10:11   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

user posted image ČER VSEM

Sem uspela naložit slikce so v mojem albumu in mal sem jih pokomentirala. Tako pa Maks nažmiguje mamici.
Je kr priden za papanje in spanje, uspavam ga pa res teško, zaspi na ciziki sm če pol podreva še kupček se čist prebudi, pol pa spet cizika. Miha pa zaenkrat ni lubosumen ima sm kakšne čudne izpade.

VSEM KI ŠE ČAKATE NA SVOJE user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
VSEM NOVIM MAMICAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
IN OSTALIMuser posted image




Maks je prava faca, pravi cukerček!user posted image

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1438
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 20:13:09   
Tulipan12
Grem si pobarvat lase, mogoče je jutri moj dan D in spodobi se, da moj user posted image  spozna lepo mamicouser posted image !
Pridem potem prečekirat, kako je s Pupo, pa Lorencia se tut ni javila, ne?user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1439
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 20:17:41   
sanna
Za pupo user posted image user posted image user posted image !!! Drži se, pa čim manj bolečin.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1440
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 20:21:24   
sanna
Jaz sem bila tudi na pregledu, nič posebnega, vse pripravljeno na porod, samo popadkov ni, je rekel G, da ne bi več čakali, tako,da grem zjutaj v P. Potem bomo pa videli ali me bodo pošibali domov ali bomo jutri spoznali našega deteta. Če me ne bo na RR, sem ostala notri. Zdaj se grem pa spet k mojemu user posted image  crkljat (mislim, da ga je malo strah ratal, pa noče priznat).

(odgovor članu sanna)
Neposredna povezava do sporočila: 1441
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 20:30:58   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: sanna

Jaz sem bila tudi na pregledu, nič posebnega, vse pripravljeno na porod, samo popadkov ni, je rekel G, da ne bi več čakali, tako,da grem zjutaj v P. Potem bomo pa videli ali me bodo pošibali domov ali bomo jutri spoznali našega deteta. Če me ne bo na RR, sem ostala notri. Zdaj se grem pa spet k mojemu user posted image  crkljat (mislim, da ga je malo strah ratal, pa noče priznat).
sanna upam,da spoznaš ju3 svojega deteta. Držim pesti user posted image user posted image

(odgovor članu sanna)
Neposredna povezava do sporočila: 1442
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 20:32:04   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Grem si pobarvat lase, mogoče je jutri moj dan D in spodobi se, da moj user posted image  spozna lepo mamicouser posted image !
Pridem potem prečekirat, kako je s Pupo, pa Lorencia se tut ni javila, ne?user posted image
Pravilno. Jaz sem tudi en dan prej šla k frizerju ker sem se hecala, da če grem v P. da se me tamala nebo vstrašlauser posted image .
mogoče pa se tdui pri tebi kaj sproži..user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1443
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 20:39:14   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: sanna

Jaz sem bila tudi na pregledu, nič posebnega, vse pripravljeno na porod, samo popadkov ni, je rekel G, da ne bi več čakali, tako,da grem zjutaj v P. Potem bomo pa videli ali me bodo pošibali domov ali bomo jutri spoznali našega deteta. Če me ne bo na RR, sem ostala notri. Zdaj se grem pa spet k mojemu user posted image  crkljat (mislim, da ga je malo strah ratal, pa noče priznat).


Držim pesti za Pupo, predvsem za čim lažji porod.

sanna
na podlagi česa se je G. odločil, da več ne bi čakali in sprožili porod.
Jaz sem jutri 8 dni preko roka, pa me vedno na pregledu tako hitro odslovijo v porodnišnici. Se bom jutri prav upret mogla, če bo spet tako...ker ne morem več, mene že ves dan tako hudo v križu ščipa..čep se mi lušči že 3 dan - sploh nisem vedela, da ga gre toliko ven...skratka - ali je kakšen poseben razlog za sprožitev poroda ?

(odgovor članu sanna)
Neposredna povezava do sporočila: 1444
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 20:44:32   
tasa_m
Pupa sporoča (bom citirala kr njen sms):
No, tuki ni praksa, da te dajo na flašo ampak so neke specialne svečke, na 6.ur. Eno sem že doblila, nekaj imam celo svojih popadkov, čakamo da se kaj razvije. Srček od malega pa se je tudi umiril. Vse ok, ob devetih spet ctg,..


Pupa držim pesti da jutri zjutraj že cartas !! Sem z teboj!! GO, GO,GO !!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 1445
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 20:53:53   
Irena83
Evo tudi jaz sporočam, da je porod za mano in da sva z mojo Manco že doma. Manca se je rodila 26.3. ob 13:33 uri.
Vse, ki ste rodile čestitke, ostale, ki pa še čakate pa upam, da svoje malčke čimprej dobite, ker je to res nekaj najlepšega.


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1446
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 20:54:35   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Pupa sporoča (bom citirala kr njen sms):
No, tuki ni praksa, da te dajo na flašo ampak so neke specialne svečke, na 6.ur. Eno sem že doblila, nekaj imam celo svojih popadkov, čakamo da se kaj razvije. Srček od malega pa se je tudi umiril. Vse ok, ob devetih spet ctg,..


Pupa držim pesti da jutri zjutraj že cartas !! Sem z teboj!! GO, GO,GO !!user posted image user posted image user posted image



Se podpišem čim hitreje in čim lažjeuser posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1447
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 20:56:19   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Irena83

Evo tudi jaz sporočam, da je porod za mano in da sva z mojo Manco že doma. Manca se je rodila 26.3. ob 13:33 uri.
Vse, ki ste rodile čestitke, ostale, ki pa še čakate pa upam, da svoje malčke čimprej dobite, ker je to res nekaj najlepšega.




Čestitke tudi tebiuser posted image user posted image user posted image sedaj pa veliko cartanja...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Irena83)
Neposredna povezava do sporočila: 1448
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 20:58:13   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Irena83

Evo tudi jaz sporočam, da je porod za mano in da sva z mojo Manco že doma. Manca se je rodila 26.3. ob 13:33 uri.
Vse, ki ste rodile čestitke, ostale, ki pa še čakate pa upam, da svoje malčke čimprej dobite, ker je to res nekaj najlepšega.




A je tale datum pravi???

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Irena83)
Neposredna povezava do sporočila: 1449
   RE: Marčevke 2009 - 10. del
26.3.2009 21:13:23   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Grem si pobarvat lase, mogoče je jutri moj dan D in spodobi se, da moj user posted image  spozna lepo mamicouser posted image !
Pridem potem prečekirat, kako je s Pupo, pa Lorencia se tut ni javila, ne?user posted image
Pravilno. Jaz sem tudi en dan prej šla k frizerju ker sem se hecala, da če grem v P. da se me tamala nebo vstrašlauser posted image .
mogoče pa se tdui pri tebi kaj sproži..user posted image



haha, jaz sem pa preden sem rodila mela v planu it nasl. vikend na štajersko in h svoji frizerki, pa me je Nika prehitela... in sem ŠE ZDAJ neostrižena!!!user posted image  Zato ja, le zrihtaj se. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?