|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 13:21:00   
Kika99
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

IZVIRNO SPOROČILO: Kika99

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: Kika99
Pol je moj čisto nasprotje tvojega. Mi je rekel da naj že 2 dni pred user posted image , naredim test, da se že mora videti user posted image . Sem rekla, da tako pa ne gre in da bo mogu mal še počakat user posted image . In pol še en šok nedeljo, me je peljal kao na izlet in kosilo in me zaprosiluser posted image  . Sem zelo srečna, vendar sem po drugi strani glede zanositve spet  bolj nervozna.

Upam da boš zagledala user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image



ČESTITKE ZA SNUBITEV!!!!!!!!!

Ja midva se že skoraj leto dni trudiva, tak da po eni strani noče da bi prehitro delala test, v kolikor me bo user posted image  spet kaj zafrkavala.


jaz tudi namerno čakam, da ne bom spet razočaranauser posted image . Danes sem oddala tudi diplomsko nalogo tako da sem se rešila še tega bremena, zdaj čakam samo še na zagovor. Pomoje da zdaj ko nebom več tako obremenjena in se bom lahko bolj skulirala. user posted image


oooo Kika99, tole je pa vse skupaj skoraj sanjsko....še plusek ti manjkauser posted image user posted image user posted image user posted image



Skoraj sanjsko manjka mi samo še + user posted image . Na plusek čakam bolje, kot na vse skupaj, kar se mi je do sedaj uresničilo. Moram pa priznati da se zelo bojim razočaranjauser posted image , do sedaj  se user posted image  še ni prikazala.


(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 1701
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 13:22:14   
dini
kinnie kaj nebi dočakala?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 1702
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 13:25:41   
Kika99
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: dini

Čestitam za snubitev. Kdaj bo pa mene? Nikoli.user posted image user posted image user posted image


Eh dini ne user posted image user posted image user posted image . Mene tud moj ni zasnubil pa sva vseeno poročena user posted image . Midva sva se kr zmenila, nič "filmske" snubitve pa to.

Pa ni vse v poroki verjemi! user posted image  


he hhe pri naju tudi ni bilo nobene filmske snubitve....user posted image   takrat še navdušen ni bil preveč nad idejo,....user posted image user posted image



Jaz sem bila zadnje čase (od januarja) tako obremenjena z vsemi stvarmi, da mi snubitev niti po razno ni prišla na misel. Saj še ne dojemam ravno najbolje.

Če do maja 2009 ne zagledam + bom morala spet na razne preglede, ki niso ravno prijetni user posted image .

Punce želim vam da čimprej zagledate pluske user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 1703
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 13:46:37   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: Kika99

Jaz sem bila zadnje čase (od januarja) tako obremenjena z vsemi stvarmi, da mi snubitev niti po razno ni prišla na misel. Saj še ne dojemam ravno najbolje.

Če do maja 2009 ne zagledam + bom morala spet na razne preglede, ki niso ravno prijetni user posted image .
Punce želim vam da čimprej zagledate pluske user posted image


Jaz imam že od novembra napotnico za Leonišče in za dodatne preiskave pa se še zdaj nisem naročila.user posted image nekako ne čutim še, da bi se mogla naročit in upam, da mi tudi ne bo treba.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Kika99)
Neposredna povezava do sporočila: 1704
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 13:52:54   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: dini

kinnie kaj nebi dočakala?


porokeuser posted image user posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1705
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 13:53:50   
dini
Zakaj ne?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 1706
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 13:56:38   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: Kika99

IZVIRNO SPOROČILO: *tammy*

Živio punce,

meni že dve dni zamija - no danes je že tretji dan, pa še user posted image  od nikoder. Tako sem se odločila da danes zjutraj naredim test (ker ima mož rojstni dan). Test mi je pokazal rahlo pobarvano drugo črtico. Ker mi user posted image  nikoli ne zamuja je vedno točna, bom še test ponovila v soboto, v primeru da se user posted image  ne pojavi.


čestitkam ti user posted image user posted image user posted image user posted image

Zanima me samo, če si vseeno imela enake znake kot pred user posted image . Ker meni tudi zamuja, pa me že nekaj dni fanj špika, pa je tudi ni od nikoder. Samo pri meni je bilo navadno tako, da ko sem test naredila se mi je pa pokazala user posted image . Zdaj pa namerno čakam na soboto da bo bolj ziher user posted image  


Pri meni je ponavadi tud tako. Lahko jo ni tud 40 dni, ampak takoj naslednji dan po testu pride.

(odgovor članu Kika99)
Neposredna povezava do sporočila: 1707
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 14:07:22   
Hana76
tinkatonka, kako dolgo pa se trudita in koliko si stara?

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 1708
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 14:13:42   
tinkatonka
hana76....mlada semuser posted image . V ponedeljek jih bom dopolnila 27 user posted image . Imam že enega otroka (3.letnega fantka). Trudiva se...ja aprila bo 1 leto. Pa sem potem poleti zbolela na ščitnici, pa potem, ko se mi je hormon kao umiril s tableti pa ni bilo še nič user posted image , mi je dala G kar napotnico za naprej, ampak jaz sem rekla, da bom poklicala tja ko bom čutila tako. In nekako še vedno odlašam in ne čutim. Ker po UZ-ju sodeč ni z mano nič narobe. S prvim otrokom sem zanosila takoj, ko smo se začeli pogovarjat, da bi imel otroke user posted image . tak da nekako upam, da bo šlo brez pomoči medicine. Hormon je vredu, M so postale redne, točne na 30 dni že več kot 4 mesece(predtem sem imela cikel od 40-45 dni), no razen zdej me heca tale user posted image , ker je po parih mesecih redne, spet ni na 30 dan user posted image . Danes je  torej 33. dan od zadnje M.  Kr zmešalo se mi bo, če se mi cikel spet kaj zamika user posted image .

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 1709
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 14:16:53   
Hana76
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

hana76....mlada semuser posted image . V ponedeljek jih bom dopolnila 27 user posted image . Imam že enega otroka (3.letnega fantka). Trudiva se...ja aprila bo 1 leto. Pa sem potem poleti zbolela na ščitnici, pa potem, ko se mi je hormon kao umiril s tableti pa ni bilo še nič user posted image , mi je dala G kar napotnico za naprej, ampak jaz sem rekla, da bom poklicala tja ko bom čutila tako. In nekako še vedno odlašam in ne čutim. Ker po UZ-ju sodeč ni z mano nič narobe. S prvim otrokom sem zanosila takoj, ko smo se začeli pogovarjat, da bi imel otroke user posted image . tak da nekako upam, da bo šlo brez pomoči medicine. Hormon je vredu, M so postale redne, točne na 30 dni že več kot 4 mesece(predtem sem imela cikel od 40-45 dni), no razen zdej me heca tale user posted image , ker je po parih mesecih redne, spet ni na 30 dan user posted image . Danes je  torej 33. dan od zadnje M.  Kr zmešalo se mi bo, če se mi cikel spet kaj zamika user posted image .



Ja, ful mlada, pa že enegauser posted image , tako da po mojem ne boš več dolgo v tej rubriki.

Mogoče pa ta zamik zdaj ni zaradi premika menstrualnega cikla?user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1710
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 14:27:39   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: dini

Zakaj ne?


ker me verjetno ne bi zaprosil, bi mu bilo dovolj, da skupaj živiva, se imava rada....user posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1711
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 14:39:27   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: Hana76

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

hana76....mlada semuser posted image . V ponedeljek jih bom dopolnila 27 user posted image . Imam že enega otroka (3.letnega fantka). Trudiva se...ja aprila bo 1 leto. Pa sem potem poleti zbolela na ščitnici, pa potem, ko se mi je hormon kao umiril s tableti pa ni bilo še nič user posted image , mi je dala G kar napotnico za naprej, ampak jaz sem rekla, da bom poklicala tja ko bom čutila tako. In nekako še vedno odlašam in ne čutim. Ker po UZ-ju sodeč ni z mano nič narobe. S prvim otrokom sem zanosila takoj, ko smo se začeli pogovarjat, da bi imel otroke user posted image . tak da nekako upam, da bo šlo brez pomoči medicine. Hormon je vredu, M so postale redne, točne na 30 dni že več kot 4 mesece(predtem sem imela cikel od 40-45 dni), no razen zdej me heca tale user posted image , ker je po parih mesecih redne, spet ni na 30 dan user posted image . Danes je  torej 33. dan od zadnje M.  Kr zmešalo se mi bo, če se mi cikel spet kaj zamika user posted image .



Ja, ful mlada, pa že enegauser posted image , tako da po mojem ne boš več dolgo v tej rubriki.

Mogoče pa ta zamik zdaj ni zaradi premika menstrualnega cikla?user posted image


Joj naj se tvoje besede pozlatijo!!!

Vse bomo enkrat user posted image . Samo na vrsto čakamo. user posted image  

Navijam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 1712
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 15:05:56   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: miska28

Mene pa lahko obarvate v modro, me je obiskala user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

Se selimo v april in držim pesti za vse, ki pričakujemo tako zaželjeni user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miska28)
Neposredna povezava do sporočila: 1713
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 15:07:38   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: *tammy*

Živio punce,

meni že dve dni zamija - no danes je že tretji dan, pa še user posted image  od nikoder. Tako sem se odločila da danes zjutraj naredim test (ker ima mož rojstni dan). Test mi je pokazal rahlo pobarvano drugo črtico. Ker mi user posted image  nikoli ne zamuja je vedno točna, bom še test ponovila v soboto, v primeru da se user posted image  ne pojavi.


čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *tammy*)
Neposredna povezava do sporočila: 1714
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 15:09:20   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: ursap

danes je priša ta tečka user posted image . kar v modro me obarvajte in se selim v april. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 1715
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 15:15:44   
tinncyka
user posted image  
 
MARCA 2009 PRIČAKUJEMO  user posted image    oz.  user posted image
user posted image



XX.03. - tečnobica v user posted image   user posted image user posted image user posted image  nove boje
XX.03. - jaz5 user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
XX.03. - dini 
01.03. - Jenny17 user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
01.03. - tatjana.d user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
04.03. - srecna_zvezda srečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
05.03. - baby1978 ( 7.krog ) 

07.03. - Tiki55 user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje 
08.03. - MAŠKA (1. krog po ss) user posted image  user posted image user posted image user posted image  v nove boje
09.03. - sashy srečka user posted image  user posted image   user posted image   user posted image
09.03. - dysan user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
09.03. - tropical (11.krog) user posted image user posted image user posted image user posted image   v nove boje
09.03. - among_the_clouds srečka user posted image  user posted image   user posted image   user posted image
09.03. - pikica01 srečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
10.03. - ciciv user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
10.03. - Nattasha ( 3.krog )  user posted image  user posted image user posted image user posted image  v nove boje
10.03. - SISI4 user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
10.03. - lidijajenko (1. krog) user posted image   user posted image user posted image user posted image  vnove boje

11.03. - Maisha user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje

11.03. - Alna
12.03. - teji  user posted image user posted image user posted image user posted image  v nove boje  
13.03. - camino79 (24.krog, 2 po SS )
13.03. - Pikapoka83 srečka user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
13.03. - mikica01 ( 13.krog )

13.03. - loko77  srečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
13.03. - Anonimna user posted image  srečka user posted image  user posted image   user posted image   user posted image
14.03. - Jane77 user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje

14.03. - mausikaa user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje 
15.03. - tassika srečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

15.03.. - Ursa30 (3.krog po HSC) user posted image   user posted image user posted image user posted image    v nove boje
15.03. - bellissima user posted image user posted image user posted image   vuser posted image nove boje
15.03. - moglan srečka user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
15.03. - giotti srečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   
16.03. - LUNA83 user posted image  user posted image user posted image user posted image  v nove boje
18.03. - Še ena T user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
18.03. - cofk user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
19.03. - zvezdica1980
19.03. - Kliki user posted image   user posted image user posted image user posted image
 v nove boje
19.03. - ursap ( 4.krog )  user posted image  user posted image user posted image user posted image
20.03. - DOaisy ( 5.krog ) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
20.03. - Aqua77 user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje

20.03. - piščančka ( 2.krog ) user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje  
20.03. - azeleja01
20.03. - Anonimna user posted image srečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
21.03. - Anneri user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
21.03. - nikolinca srečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
21.03. - Pupa83  user posted image  user posted image user posted image user posted image  v nove boje
22.03. - FIA80 
23.03. - neodkrita user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
23.03. - tinkatonka
23.03. - Lori13  user posted image  user posted image user posted image user posted image   v nove boje
24.03. - Tanisha (5. krog) user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
24.03.- *tammy*
25.03. - miska28
user posted image  user posted image user posted image user posted image  v nove boje
25.03. - pikapolonica24 ( 8.krog ) 
25.03. - Kika99
26.03. - Tejchy 8 10.krog ) user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
26.03. - majalina

27.03. - spelci22 (9. krog)
27.03. - anonimna-o
28.03. - nony
28.03. - limonita (12. krog)
29.03. - tinncyka

30.03. - katra55 (2. krog)
30.03. - shiva1
31.03. - prizma

31.03. - BEBIII
31.03. - bejbibu 



 
 
 
 

 

MARCA NAS JE 68, OD TEGA  12 SREČK  user posted image . 

 

                              Modrih                 33                 
                              Roza             12       
              
                          Skupaj       45  
 
 
 
user posted image
 
 
NAVIJAČICE
*larilu user posted image
*crvicek  
* ency  
*Grethy 
*Anya22user posted image
*toba user posted image
*Nončika user posted image
*sppsuser posted image
*sonček85user posted image
*S*
* Nea_tejauser posted image
* *kinnie*user posted image
* mojca345
* Bojana82 user posted image
* murkicauser posted image
*Stella Rossa
*pajcevina
 
user posted image
 HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,

Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...    
 
 
user posted image
JANUAR.................................................... 31,25% srečk nosečk
FEBRUAR.................................................. 26,09% srečk nosečk
MAREC.....................................................26.66%srečk nosečk
 





user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image

user posted image user posted image user posted image       user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1716
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 15:17:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

IZVIRNO SPOROČILO: *tammy*

Živio punce,

meni že dve dni zamija - no danes je že tretji dan, pa še user posted image  od nikoder. Tako sem se odločila da danes zjutraj naredim test (ker ima mož rojstni dan). Test mi je pokazal rahlo pobarvano drugo črtico. Ker mi user posted image  nikoli ne zamuja je vedno točna, bom še test ponovila v soboto, v primeru da se user posted image  ne pojavi.


čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


te lahka damo med srečke nosečke ... boš malo procent popravilauser posted image ?

(odgovor članu tinncyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1717
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 18:36:55   
nikolinca
IZVIRNO SPOROČILO: Kika99

Punce hvala, ker upate z manouser posted image

Dan se je prevesil v noč, user posted image  pa od nikoder.....user posted image , še je upanje.
naredi test

(odgovor članu Kika99)
Neposredna povezava do sporočila: 1718
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 22:27:18   
tinkatonka
Hej!

Nikjer nobene? Jaz sedim na kavču z laptopom v naročju. Mož že spi, sin tudi, jaz sem pa ravno spekla domač pirin kruh in čakam, da se ohladiuser posted image . Ma me mika, da bi malo zagriznila vanj, pa je ura že tok pozna da ne smem user posted image .

Upam, da se boste jutri oglasile s kakšnimi lepimi čestitkami, če ne prej pa v soboto od Kike99.user posted image user posted image user posted image user posted image

Če bi bilo vsaj po TV-ju kaj pametnega user posted image , no pa se šetam po FB in RR.

Lahko noč drage moje.

Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Kika99)
Neposredna povezava do sporočila: 1719
   RE: II pričakujemo marca 2009
27.3.2009 9:16:53   
Kika99
Jutro punce user posted image

Jaz jo še kar čakam in sem že ful nestrpna kaj bo......

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1720
   RE: II pričakujemo marca 2009
27.3.2009 10:13:38   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: Kika99

Jutro punce user posted image

Jaz jo še kar čakam in sem že ful nestrpna kaj bo......


waw super Kika!!! Jutri, da se nam javiš z lepimi novičkami za dobro jutro user posted image user posted image user posted image . A se kaj "hecno" počutiš?

Tudi moja M vztrajno zamuja, ampak imam čedalje bolj filing, da mi bo namesto rojstnodnevnega darila prinesla rojstnodnevno razočaranje. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Kika99)
Neposredna povezava do sporočila: 1721
   RE: II pričakujemo marca 2009
27.3.2009 10:13:42   
tinncyka
dobro jutro!! jaz sem pa komaj zdajle vstala, ker sem včeraj do 3h oz danes delala seminarska za mojo sestrco ko jo nujno rabla.... pa se je zadnji dan spolnila da bi me prosila za pomoč ko ji ni šlo!user posted image

evo kavica za nas da se zbudimo!!
user posted image

(odgovor članu Kika99)
Neposredna povezava do sporočila: 1722
   RE: II pričakujemo marca 2009
27.3.2009 10:40:45   
nony
Dan....no ta kavica izgleda zelooooo dobro.....jaz sem se pa zdle najedla da se počutim kot sodček.....očitno bo prišla user posted image ,ker se mi je povečal apetit in še vsi ostali znaki so se tudi pojavili....:(((

_____________________________

Upanje ostaja....

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1723
   RE: II pričakujemo marca 2009
27.3.2009 10:46:18   
Kika99
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: Kika99

Jutro punce user posted image

Jaz jo še kar čakam in sem že ful nestrpna kaj bo......


waw super Kika!!! Jutri, da se nam javiš z lepimi novičkami za dobro jutro user posted image user posted image user posted image . A se kaj "hecno" počutiš?

Tudi moja M vztrajno zamuja, ampak imam čedalje bolj filing, da mi bo namesto rojstnodnevnega darila prinesla rojstnodnevno razočaranje. user posted image


Ju3 se javim v vsakem primeru. Drugače mam pa tak čuden občutek - ščemenje čutim ga prav v maternici, včeraj roza oz. bolj bež izcedekuser posted image  (danes ga ni), drugače sem pred user posted image  imela ful mozoljev, boleče prsi, bila sem prava sitnoba.....

Kako se počitiš ti?

Tinncyka kavica bi se zdajle prav prilegla user posted image  

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1724
   RE: II pričakujemo marca 2009
27.3.2009 10:52:07   
Ejla
tinkatonka in kika9...pozdravček...smo na istem...jutri (najbrž) tudi jaz delam testek.

Tinkatonka kdaj praznuješ? Tudi jaz bom in čakam tole darilce!!user posted image Boš videla, da bova obe dobile najlepše darilce na svetu. Kika9 ti si pa bla očitno tko pridna, da boš kar brez praznika darilce dobila! user posted image

A BOSTA DELALE KAJ TESTKE?


< Sporočilo je popravil Ejla -- 27.3.2009 10:54:23 >

(odgovor članu Kika99)
Neposredna povezava do sporočila: 1725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?