|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec IVF/ICSI
29.3.2009 21:41:17   
womanpolice
AKTUALNO  
 
 
 
Ponedeljek, 30.03.


skuštrana suzi - ponovni posvet  
Lana70 - UZ
Stella Rossa - ET
Fargesia - UZ
Sapi - UZ
 
 
 

 Lepo opravite !!!!!!

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 2951
   RE: Marec IVF/ICSI
29.3.2009 21:42:05   
womanpolice
Ja, nč.. zdej pa si grem laske prat.. nato pa še stuširat, obriti.... itd.

nočko vsem... lepe sanje...

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 2952
   RE: Marec IVF/ICSI
29.3.2009 21:44:02   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice



GLORIA.. Pa daj no... KAK JE CARTKANO... Pa tale barva sobe je pa zelo lepa... ktero barvo si uporabila?




user posted image user posted image user posted image
Nedelja, 29.03.
mismis - punkcija

uf, zdaj pa že vidim celo rezultat.. ČESTITKE MISMIS...

Nč grem posodo pomit, pa se kasnej kaj tipkamo, če bom prišla kaj do računalnika... vedno kadar se mojmu bliža izpit, ne morm do računalnika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






....hvalauser posted image ....barva je jabolčno zelena v kombinaciji z belo......njegova stran ko spi je pa cela v winnie the poohuser posted image .....drugače je pa to naša soba,od malega je nežno rumena (za zdejuser posted image )......



midva tud načrtujeva v otroški sobi rumeno barvo, vendar v kombinaciji z oranžno; saj sva kupila rumeno oranžne zavese in oranžen origami luster...

je pa res lepa tista zelena... kje pa imaš tisto zeleno? v dnevni? full je lepa... zelo mi je všeč.. p.s. kje v toplicah ste pa bili?

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2953
   RE: Marec IVF/ICSI
29.3.2009 21:51:00   
MBT1979
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
Ponedeljek, 30.03.

womanpolice - UZ
skuštrana suzi - ponovni posvet  
Lana70 - UZ
Stella Rossa - ET
Fargesia - UZ
Sapi - UZ
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Navijam!!!! Da bi bile same lepe novičke jutri!!!
 
 
 
 
 


 


< Sporočilo je popravil MBT1979 -- 29.3.2009 21:55:30 >

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 2954
   RE: Marec IVF/ICSI
29.3.2009 22:06:35   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

IZVIRNO SPOROČILO: gloria

IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice



GLORIA.. Pa daj no... KAK JE CARTKANO... Pa tale barva sobe je pa zelo lepa... ktero barvo si uporabila?




user posted image user posted image user posted image
Nedelja, 29.03.
mismis - punkcija

uf, zdaj pa že vidim celo rezultat.. ČESTITKE MISMIS...

Nč grem posodo pomit, pa se kasnej kaj tipkamo, če bom prišla kaj do računalnika... vedno kadar se mojmu bliža izpit, ne morm do računalnika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






....hvalauser posted image ....barva je jabolčno zelena v kombinaciji z belo......njegova stran ko spi je pa cela v winnie the poohuser posted image .....drugače je pa to naša soba,od malega je nežno rumena (za zdejuser posted image )......



midva tud načrtujeva v otroški sobi rumeno barvo, vendar v kombinaciji z oranžno; saj sva kupila rumeno oranžne zavese in oranžen origami luster...

je pa res lepa tista zelena... kje pa imaš tisto zeleno? v dnevni? full je lepa... zelo mi je všeč.. p.s. kje v toplicah ste pa bili?



...zelena je v najini spalniciuser posted image ....dnevna in jedilnica so oranžno,rumena z rdečim....kuhna je modro bela....kopalnica pa vijola....hodnik mozaik(bela z rjavim)....otroška sobica pa rumena....evo to je moje stanovanje.....za otroško maš pa dobre kombinacije so mi všeč.......jaz sem dala tudi eno tako da paše k obema spolom......v toplicah smo bili pa na Hrvaškem če ti je kaj znano Terme Tuheljuser posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 2955
   RE: Marec IVF/ICSI
29.3.2009 22:07:10   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice


Ja, ravn dans sm Fargesiji pravila, da kako je zame vse drugače v tem tretjem postopku... mogoče pa je res "Krivo" to, da sem imela podaljšan za en teden suprafact.. čist drugače je vse... cela sm čudna... jočem se, smejem se... vse to brez razloga... in full sm na trenutke zatežena kot sto m.... malce mi je slabo, malce me vse boli, notr sm cela razpihnjena, trebuh imam do Primorske... zredila sem se fullllllllllll, za seksat mi ni, ker sm notr čist razpihnjena... vse je tko adijo, da komaj čakam, da bo vsega "konec"





WP, kot da opisuješ mene..........samo to res ni normalno ej, že tako sem občutljiva, sedaj pa da ne govorimuser posted image Danes sem jokala ene pet kratuser posted image
Vse mi gre na živce, skratka, po domače povedano , se mi že mešaaaauser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 2956
   RE: Marec IVF/ICSI
29.3.2009 22:08:37   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice


Ja, ravn dans sm Fargesiji pravila, da kako je zame vse drugače v tem tretjem postopku... mogoče pa je res "Krivo" to, da sem imela podaljšan za en teden suprafact.. čist drugače je vse... cela sm čudna... jočem se, smejem se... vse to brez razloga... in full sm na trenutke zatežena kot sto m.... malce mi je slabo, malce me vse boli, notr sm cela razpihnjena, trebuh imam do Primorske... zredila sem se fullllllllllll, za seksat mi ni, ker sm notr čist razpihnjena... vse je tko adijo, da komaj čakam, da bo vsega "konec"





WP, kot da opisuješ mene..........samo to res ni normalno ej, že tako sem občutljiva, sedaj pa da ne govorimuser posted image Danes sem jokala ene pet kratuser posted image
Vse mi gre na živce, skratka, po domače povedano , se mi že mešaaaauser posted image



...punce vse bo ok...glavo gor to je vaš zadnji postopek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2957
   RE: Marec IVF/ICSI
29.3.2009 22:10:22   
Rakica_80
Gloria, hvala za tolažbo, res upam da bo hitro mimo.....user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2958
   RE: Marec IVF/ICSI
29.3.2009 22:14:52   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Gloria, hvala za tolažbo, res upam da bo hitro mimo.....user posted image



...ma bo bote vidle.....vse se bo končalo doberuser posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2959
   RE: Marec IVF/ICSI
29.3.2009 22:15:32   
pikovit
Najprej dober veče,

jebela,šele sedaj me je RR gor spustil,že cel dan mislim na našo MISMIS.pa sem šele sedaj lahko gor prišlauser posted image user posted image user posted image ,pa še odlogirali so me vmesuser posted image .Jaz pa pozabila svoje geslouser posted image .


MISMIS čestitke,za 4 celiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Ko prideš malo k sebi,greva pa lahko na kakšno kavo.Pridem na tvoj konc,da se ne boš matralauser posted image .Zdaj pa počivat.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2960
   RE: Marec IVF/ICSI
29.3.2009 22:17:54   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice


Ja, ravn dans sm Fargesiji pravila, da kako je zame vse drugače v tem tretjem postopku... mogoče pa je res "Krivo" to, da sem imela podaljšan za en teden suprafact.. čist drugače je vse... cela sm čudna... jočem se, smejem se... vse to brez razloga... in full sm na trenutke zatežena kot sto m.... malce mi je slabo, malce me vse boli, notr sm cela razpihnjena, trebuh imam do Primorske... zredila sem se fullllllllllll, za seksat mi ni, ker sm notr čist razpihnjena... vse je tko adijo, da komaj čakam, da bo vsega "konec"





WP, kot da opisuješ mene..........samo to res ni normalno ej, že tako sem občutljiva, sedaj pa da ne govorimuser posted image Danes sem jokala ene pet kratuser posted image
Vse mi gre na živce, skratka, po domače povedano , se mi že mešaaaauser posted image


O lej,tu se pa tudi jaz vidimuser posted image ,kaj pametnega,pa glih ne moram rečt,kot to,da NE OBUPAJTE user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2961
   RE: Marec IVF/ICSI
29.3.2009 22:20:14   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

Ja, nč.. zdej pa si grem laske prat.. nato pa še stuširat, obriti.... itd.

nočko vsem... lepe sanje...



Nočko WPuser posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 2962
   RE: Marec IVF/ICSI
29.3.2009 22:21:45   
lana70
alora punce...jutri bo pestro na GK LJ...poln hodnik nas bo user posted image user posted image

mismis....čestitam...praviš, da ob 7.30 pred avtomatom za kavo - za dr.D user posted image

mejte se

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2963
   RE: Marec IVF/ICSI
29.3.2009 22:21:55   
miska73
Se javljam malo...
Kak butast deževni dan... pol pa še RR ne dela, k bi človk rad pogledu, kak je naš miš zrihtu.

Mišmišu čestitke za 4 celice. Upam, da se vse 4 pretvarjajo v krasne zarodke, ki komaj čakajo in tekmujejo med sabo, kateri bo lepši, da bo čimprej pri mamici. Zdaj pa le malo bolj na počas.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2964
   RE: Marec IVF/ICSI
29.3.2009 22:23:46   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: MBT1979

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
Ponedeljek, 30.03.

womanpolice - UZ
skuštrana suzi - ponovni posvet  
Stella Rossa - ET
Fargesia - UZ
Sapi - UZ
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Navijam!!!! Da bi bile same lepe novičke jutri!!!
 
 
 
 
 


 




še jaz se podpišem...če se ne vidimo jutri - dobro opravite!!!user posted image user posted image

(odgovor članu MBT1979)
Neposredna povezava do sporočila: 2965
   RE: Marec IVF/ICSI
29.3.2009 22:25:14   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: gospodarica

živjo punce....se mal bolj poredko uglašam,je kar težava prit do compauser posted image
imam eno vprašanje.v četrtek mi je zmankalo prometriuma,pa sem šla kar v avstrijo (mi je bliže) ampak sem dobila utrogestan 100mg.zdj me pa neki zanima.
ker sem imela prometrium 200mg predpisan na 8 ur,torej tri na dan....zdej jemljem utrogestan na vsakih 8 ur 2 kapsuli (ker je ena kapsula 100mg in ne 200mg kot prom.)ali jih jemljem prav?upam,da ste razumele kaj me je zanimalo,sem malo čudno napisala....



Tko kot si napisala. 100g utrogestan jemlji 3 krat na dan po dve kapsuli.

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 2966
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 6:30:43   
Reby
Dobro jutro!

user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 2967
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 7:31:40   
Rakica_80
Dobro jutrouser posted image
Punce, držim pesti za vseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ŽELIMO ČUTI SAMO LEPE NOVIČKEuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 2968
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 7:41:38   
BarbiG
Dobro jutro. Čeprav nism še ne vem kako dolg pokonc, sem sam za v postlo. Tale vreme name ne deluje najboljš, pa še eno uro spanja so nam vzel ta vikend. user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  NAVIJAM ZA VSE DANAŠNJE AKTERKE, DA BO VSE TEKLO KOT PO MASLU.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2969
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 7:59:20   
Bumo
IZVIRNO SPOROČILO: MBT1979

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
Ponedeljek, 30.03.

womanpolice - UZ
skuštrana suzi - ponovni posvet  
Lana70 - UZ
Stella Rossa - ET
Fargesia - UZ
Sapi - UZ
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Navijam!!!! Da bi bile same lepe novičke jutri!!!
 
 
 
 
 


 



držimo pesti!!!user posted image user posted image

(odgovor članu MBT1979)
Neposredna povezava do sporočila: 2970
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 8:26:24   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj.

a imamo že kaj novičk?


Pikovit, velja...tako ko se malo sestavim greva na kavo in hajnijauser posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Bumo)
Neposredna povezava do sporočila: 2971
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 8:29:45   
Kruce Fiks
BR'jutro tudi od mene!
Čestitke mišmišiki!
Ne vem zakaj me preveva občutek da imajo te tvoje celice tam na gineko pravo feštouser posted image


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu Bumo)
Neposredna povezava do sporočila: 2972
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 8:39:52   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

BR'jutro tudi od mene!
Čestitke mišmišiki!
Ne vem zakaj me preveva občutek da imajo te tvoje celice tam na gineko pravo feštouser posted image



če so samo malo po mami in atu, bo to nepozabna feštauser posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 2973
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 9:11:24   
kimsy
dobro jutro! Pa kdo si je zmislu ta premik ure! Jst sem komaj vstala...
mismis - čestitam za 4 celice. Upam, da ti dve ustavijo, pa še 2 zamrznejo. Tok da 2x2 bo pa kar dost... user posted image

WP, suzi, lana, stela, fargi in sapi - dobro opravite, no ste že... Upam, da niste ble preveč glasne!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2974
   RE: Marec IVF/ICSI
30.3.2009 9:20:09   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

AKTUALNO  
 
 
 
Ponedeljek, 30.03.


skuštrana suzi - ponovni posvet  
Lana70 - UZ
Stella Rossa - ET
Fargesia - UZ
Sapi - UZ
 
 


 Lepo opravite !!!!!!

naviiijaaaam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 2975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?